• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
holky, tady je dobrý článek o prvních příznacích těhotenství.....a výsledek? čekat, čekat, čekat :grinning:
Já mám asi tak polovinu příznaků....a na konci se dočtu, že tyto příznaky jsou stejné jako předmenstruační :grinning:

http://www.femina.cz/rodina-a-deti/prvotni-priznaky-tehotenstvi/articles.html?id=4387
9. apr 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy:he he já na to koukala a sem to samé :grinning: :grinning:
9. apr 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers - ahoooooojjjjj!!!
ako sa máš babuľka?

Matica - držím aplcuchy. neboj ja pôjdem možno v tom čase ako ty. Ja jednoduhco neverím, že teraz to vyjde. Ale aspoň sa budem o to viac tešiť ak náhodou.. :slight_smile:
9. apr 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete mi poradiť niečo na bolesť hlavy prosímm..
Nič nepomíha.. Ideme dnes skúsiť zbaviť sa jej masáže. MMM mi musí urobiť a dala som mu do ruky aj taký klinčekový gel od ALPY...
Vraj by mi to mohlo pomocť.. Dnes je to už 15 deň čo ma v kuse bolí hlava a posledné dni je to čoraz horšie a horšie... Na jedej strane aspoň nemyslím na iUI :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ale na druhej už z tej bolesti vraciam.. blee...
9. apr 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika skusala si panadol extra bud v tabletkach,alebo je aj sumivy panadol extra rapid.treba aj vela pit a skus si dat aj obkladat taky chladnejsi na celo
9. apr 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika a prášky nezabírají už?mě teda vždy zabral nurofen.Ale jestli už tě bolí tak dlouho tak to není dobré to si zajdi radši k doktoroj nemusí to značit nic dobrého
9. apr 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terasa šumivý zlatý.. odporučili mi ho v lekárni... a nič... skúsim všetko už....
delf - mne normálne zaberá ibalgin, ale teraz nič..
som cvičila a pred 17 dňami a dva dni na to bum a od vtedy stále v jednom kuse...
9. apr 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aha čo som Vám nafotila :wink:
9. apr 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moni radši zajdi k doktorovi to není jen tak nechci tě strašit ale švagr toho taky bolela stále hlava tak šel teda a po všelijakých vyšetření přišli na to že se mu odchlypuje sítnice v oku a způsobil to nádor co měl za okem no prostě děs.zkus něco silnějšího bud ten panadol extra nebo nurofen a pokud to nezabere tak vyhledat toho lékaře
9. apr 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minika:jeeee ty sou nádhernééé :slight_smile:
9. apr 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to už u vás tak pěkně kvete?no nádhera teda to ti povím.
9. apr 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf - bola som.. Včera ma poslala na očné. bo sme si mysleli, že to mám z PC a z očí.. ale tam mi povedali lekárka, že lepšie výsledky mať nemôžem.
Dnes ma poslala ku krčnej, ale tá robí len pondelky a stredy. A keďže v pondelok ideme na IUI tak tam môžem ísť až v stredu. Keď ani tam nič nenájdu tak potom ma pošle k neurológovi...
Ale do stredy musím trpieť ešte...

snow - milujem fialkyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. apr 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy ste prvé komu ich ukazujem :slight_smile: aby som vás potešila :slight_smile:
9. apr 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika:omlouvám se za zkomolení jména
9. apr 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jsi hodná teda moni.aha tak to jo a byl to dobrý očař?on byl taky u jednoho a ten mu řekl,že to má z migrény tak pak jel k lepšímu a ten na to přišel
9. apr 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow - v pohode :wink:
delf - hej bola dobrá. aj svokra ku nej chodí.. urobila mi všetky vyšetrenia, nakvapkala mi aj tie kvapky do očí a potom zas vyšetrenia... tak hádam .. aj moja obvodná dnes povedala, že je výborná tá očná. Uvidíme čo z toho bude...
9. apr 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dnes som bola na sono /12DC/, v pondelok som mala ísť na 2 IUI. Ale doktor mi povedal, že Clostil mi zabral tak, že mi vytvoril až 4 dominantné folikuly a tým pádom hrozí viacpočetná graitácia. Takže tento mesiac sme to po dohode odložili, a znížil mi dávku Clostili. Ked sa netvoria je zle, ked sa tvoria tak tiež zle. Pomoooooc. ach jo
9. apr 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brunetka - ja mám tri folikuly :slight_smile: ale jeden je malýý.. a v pondelok idem na to.. škoda mohli sme byť parťáčky, ale neboj budúci mesiac to pôjde... a možno keď sú tam 4 tak možno to vyjde ani nebudete vedieť ako aj bez IUI :wink:
9. apr 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
brunetka-uplne ťa chapem,ja som mala tento isty problem :wink:
9. apr 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeejj avooojjj v555.. cmuk :wink:
9. apr 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,držím palce v pondelok,pfuj,pfuj,pfuj :wink: :wink: :wink:
9. apr 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem micka :slight_smile:
9. apr 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika: jejda já takyy :wink:
9. apr 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika 0001, prirodzene to tento mesiac asi nebude, lebo nám doktor zakázal, teda doporučil, nemať nechránený styk. Lebo je tam to rizitko, o ktorom som už písala. Príde mi to také divné, roky sa snažíme a teraz si máme dávať pozor...
9. apr 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brunetka: já bych na to klidně vlítla.já měla superovulaci, podle dokyna asi 3 folíky a IUI udělal
9. apr 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brunetka ja by som do toh tiež šla..
ale je to len a len na vás !!
držím palce nech sa rozhodnete akokoľvek.. je to len vaša vec :wink:
9. apr 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow - a tiež Ďakujeemm
9. apr 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky mě je nějak smutno :unamused:
9. apr 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne :frowning2:
9. apr 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš