IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
sysysy
9. apr 2010
holky, tady je dobrý článek o prvních příznacích těhotenství.....a výsledek? čekat, čekat, čekat 😃
Já mám asi tak polovinu příznaků....a na konci se dočtu, že tyto příznaky jsou stejné jako předmenstruační 😃

http://www.femina.cz/rodina-a-deti/prvotni-priz...
snow.angell
9. apr 2010
sysysy:he he já na to koukala a sem to samé 😃 😃
monika0001
9. apr 2010
emers - ahoooooojjjjj!!!
ako sa máš babuľka?

Matica - držím aplcuchy. neboj ja pôjdem možno v tom čase ako ty. Ja jednoduhco neverím, že teraz to vyjde. Ale aspoň sa budem o to viac tešiť ak náhodou.. 🙂
monika0001
9. apr 2010
baby neviete mi poradiť niečo na bolesť hlavy prosímm..
Nič nepomíha.. Ideme dnes skúsiť zbaviť sa jej masáže. MMM mi musí urobiť a dala som mu do ruky aj taký klinčekový gel od ALPY...
Vraj by mi to mohlo pomocť.. Dnes je to už 15 deň čo ma v kuse bolí hlava a posledné dni je to čoraz horšie a horšie... Na jedej strane aspoň nemyslím na iUI 😉 😃 😃 😃 ale na druhej už z tej bolesti vraciam.. blee...
terasa
9. apr 2010
monika skusala si panadol extra bud v tabletkach,alebo je aj sumivy panadol extra rapid.treba aj vela pit a skus si dat aj obkladat taky chladnejsi na celo
delf14
9. apr 2010
monika a prášky nezabírají už?mě teda vždy zabral nurofen.Ale jestli už tě bolí tak dlouho tak to není dobré to si zajdi radši k doktoroj nemusí to značit nic dobrého
monika0001
9. apr 2010
terasa šumivý zlatý.. odporučili mi ho v lekárni... a nič... skúsim všetko už....
delf - mne normálne zaberá ibalgin, ale teraz nič..
som cvičila a pred 17 dňami a dva dni na to bum a od vtedy stále v jednom kuse...
monika0001
9. apr 2010
a aha čo som Vám nafotila 😉
delf14
9. apr 2010
no moni radši zajdi k doktorovi to není jen tak nechci tě strašit ale švagr toho taky bolela stále hlava tak šel teda a po všelijakých vyšetření přišli na to že se mu odchlypuje sítnice v oku a způsobil to nádor co měl za okem no prostě děs.zkus něco silnějšího bud ten panadol extra nebo nurofen a pokud to nezabere tak vyhledat toho lékaře
snow.angell
9. apr 2010
minika:jeeee ty sou nádhernééé 🙂
delf14
9. apr 2010
to už u vás tak pěkně kvete?no nádhera teda to ti povím.
monika0001
9. apr 2010
delf - bola som.. Včera ma poslala na očné. bo sme si mysleli, že to mám z PC a z očí.. ale tam mi povedali lekárka, že lepšie výsledky mať nemôžem.
Dnes ma poslala ku krčnej, ale tá robí len pondelky a stredy. A keďže v pondelok ideme na IUI tak tam môžem ísť až v stredu. Keď ani tam nič nenájdu tak potom ma pošle k neurológovi...
Ale do stredy musím trpieť ešte...

snow - milujem fialkyyy x-) x-) x-) x-) x-) x-)
monika0001
9. apr 2010
a vy ste prvé komu ich ukazujem 🙂 aby som vás potešila 🙂
snow.angell
9. apr 2010
monika:omlouvám se za zkomolení jména
delf14
9. apr 2010
to jsi hodná teda moni.aha tak to jo a byl to dobrý očař?on byl taky u jednoho a ten mu řekl,že to má z migrény tak pak jel k lepšímu a ten na to přišel
monika0001
9. apr 2010
snow - v pohode 😉
delf - hej bola dobrá. aj svokra ku nej chodí.. urobila mi všetky vyšetrenia, nakvapkala mi aj tie kvapky do očí a potom zas vyšetrenia... tak hádam .. aj moja obvodná dnes povedala, že je výborná tá očná. Uvidíme čo z toho bude...
brunetka0
9. apr 2010
ahojte,
dnes som bola na sono /12DC/, v pondelok som mala ísť na 2 IUI. Ale doktor mi povedal, že Clostil mi zabral tak, že mi vytvoril až 4 dominantné folikuly a tým pádom hrozí viacpočetná graitácia. Takže tento mesiac sme to po dohode odložili, a znížil mi dávku Clostili. Ked sa netvoria je zle, ked sa tvoria tak tiež zle. Pomoooooc. ach jo
monika0001
9. apr 2010
brunetka - ja mám tri folikuly 🙂 ale jeden je malýý.. a v pondelok idem na to.. škoda mohli sme byť parťáčky, ale neboj budúci mesiac to pôjde... a možno keď sú tam 4 tak možno to vyjde ani nebudete vedieť ako aj bez IUI 😉
v555
9. apr 2010
ahojte
brunetka-uplne ťa chapem,ja som mala tento isty problem 😉
monika0001
9. apr 2010
jeeeeeeejj avooojjj v555.. cmuk 😉
v555
9. apr 2010
moni,držím palce v pondelok,pfuj,pfuj,pfuj 😉 😉 😉
monika0001
9. apr 2010
ďakujem micka 🙂
rena31
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snow.angell
9. apr 2010
monika: jejda já takyy 😉
brunetka0
9. apr 2010
Monika 0001, prirodzene to tento mesiac asi nebude, lebo nám doktor zakázal, teda doporučil, nemať nechránený styk. Lebo je tam to rizitko, o ktorom som už písala. Príde mi to také divné, roky sa snažíme a teraz si máme dávať pozor...
snow.angell
9. apr 2010
brunetka: já bych na to klidně vlítla.já měla superovulaci, podle dokyna asi 3 folíky a IUI udělal
monika0001
9. apr 2010
brunetka ja by som do toh tiež šla..
ale je to len a len na vás !!
držím palce nech sa rozhodnete akokoľvek.. je to len vaša vec 😉
monika0001
9. apr 2010
snow - a tiež Ďakujeemm
snow.angell
9. apr 2010
holky mě je nějak smutno :-|
monika0001