• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
krásne ránko :dizzy_face:
12. apr 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak, moc moc moc blahoželám... je to pre všetky nás veľmi povzbudzujúce :wink: tak holky do boja!!!!! :dizzy_face:
12. apr 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow.hned se letím mrknout,co je nového.Test si zkusila? Já jsem u prvního ivf normálně ms a těhotná jsem byla.Kdy jdeš na kontrolu,na krev.Ta je jistější.
12. apr 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky,dlho som sem nechodila ale tie co ste ma poznali a prezivali to somnou chcem aby stem vedeli ze som potratila aj druhe dvojca....bola som v 9tt,prestalo mu bit srdiecko...myslim na vas a prajem vam aby ste nasli // a vase stastie malo krasny koniec...
12. apr 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena1: :cry: :cry: :cry:
12. apr 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Xena :slight_smile:
Tak veľmi som na teba myslela. Je mi to tak strašne ľúto ale ty to určite zvládneš :wink: Teraz musíš byť silná...držím Ti palce...CMUK
12. apr 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petula82: ještě ne, zatím žádná krev tak vůbec nevím. Jen velké modré žíly až k bradavkám
12. apr 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika zlatíčko myslím na teba :wink: tfuj, tfuj,tfuj :wink:
12. apr 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow: hodně štěstí. Promiň já si jdu lehnout s kyblíkem.Na večer kouknu
12. apr 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena, ahoj zlatíčko, to ma veľmi mrzí, sakra, prečo sa stávajú takéto veci :angry: prajem ti moc moc sily a hlavne chuti do ďalšieho boja... sme tu s tebou a bojujeme všetky ostošesť :wink:

moni, držím paľuchy, pfuj, pfuj, pfuj!!!
12. apr 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena, hoci tam nepoznam....je mi velmi luto...dnes same smutne spravy, jedna kocka z nasej temy tiez
samej sa mi to stalo 2 krat, viem, ake to je hrozne bolestive....taketo veci, preco sa to deje?:(((
12. apr 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: krásné rano babenky. mrška krásne dorazila na 28DC, takže som v druhom kole, zajtra už prvá injekcijka do bruška :grinning:
teeeeda to sú mi novinky za víkend
vendulak:strááášně moc gratuluji, u nás první nevyšla, tak by mohla druhá
xena :frowning2: hodne sily prajem :astonished:
moni , kenya... držte sa babky :astonished:
snow:klídeček ,klídeček... ja testila brzo a byl to pregnyl , krev pak nic...počkej jsi na ni , nebo jestli to dostaneš, netestíkuj , zbytečné stresy a vyhozené penízky... už jsem se taky poučila :wink:
12. apr 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie: já pregnyl nemělááá :grinning:
12. apr 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow.. tak to pak joooo... :grinning: to tedy vypadá supr :slight_smile: at mrška nedorazí .. a best jsem testila taky .. když byl prefnylek slabá byla , jak byl pregnylek z těla ven , už byl bělouch , ale mamatesdt je asi spolehlivější :wink:
12. apr 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky
Xena to mě mrzí je to děs ikdyž člověk otěhotní tak stále musí být ve stresu aby to doklepal ach jo hodě síli xena,ty jsi ale silná žena a určo budeš bojovat dál přece to nevzdáš né?!tak snow a ty jsi netestila?a co dasty kdepak je potvůrka říkala,že bude testit tak šup šup jsem zvědavá
12. apr 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf14 ještě jsem dnes netestila,nějak moc se mi do toho nechce, protože nevím jestli to nezkusím až zejtra :grinning:
12. apr 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno,

xena, to mě moc mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: proč se tohle musí stávat :pensive:

moni, kenya, držte se :dizzy_face:

snow, žíly můžou být příznak jak těhu, tak i mrchy..mě žíly vylejzaj i před MS :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale držím pěsti, aby u tebe to bylo to těhu :wink:
12. apr 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena - moc mě to mrzí:cry:

jinak můj dnešní test 12DPO vyšel bílý jak sníh, ani náznak ducha, takže jdu vyhlížet MS a hurá na 2.IUI:wink:
12. apr 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy.. půjdem do 2IUI společně, já teda asik trošku dřív, už jsem 2DC a zítra už bude injekcijka, věřím , že ted nám to už vyjde :wink:
12. apr 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy a hlavinku vzhůru :astonished:
12. apr 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:

xena - to mě je moc moc moc líto :frowning2: :frowning2: :frowning2: Uvidíš, že příště dopadne vše dobře.

delf -ještě jsem neměla odvahu udělat test.Ale už cejtím mrchu někde v zatáčce :unamused:
12. apr 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, takže druhé IUI? a stimuluješ injekciami?

dasty, koľký DPO si?
12. apr 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - dnes jsem 14dní po IUI,ale ovulka byla až další den - takže 13dní po ovu

hopie - když už začínáš píchat, tak hurá do 2.IUI?Tak aŤ se zadaří :slight_smile:

moni,kenya - držím pěstičky,ať vám to dnes vyjde :dizzy_face:
12. apr 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, ano druhé, ešteže hned takto rýchlo , aspon není čas smútit nad prvým :slight_smile:)) injekcijkami(teda resp. perom -Gonal) :slight_smile:
12. apr 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasty79:no tak tu cejtím v zatáčce i já ale nevím ve které :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, jo, jo, půjdem spolu, i když budu o proti tobě trochu opožděná :grinning:
Já ani nepočítala s tím, že by to teď mohlo vyjít, přece jen to byl první pokus po roce a půl....moc jsem na to nemyslela ani se k tomu neupínala, dokonce jsem snad ráda, že to teď nevyšlo, protože vycházel debilní datum porodu :wink:
Takže teď bude ZMĚNA a budu na to myslet pozitivně a věřím, že TENTOKRÁT SE TO POVEDE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
dasty, díky , díky....věřím , že to ted už dopadne dobře :slight_smile:
sysysy moc jí nevyhlížej jasné koukej jí zavřít dveře před nosem :wink:
sysysy...vyjde to .. věřím tomu taky :grinning:
12. apr 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy - ty seš teda kousek :grinning: vycházel debilní datun porodu :grinning: Tak to mě to je fuk - já bych klidně rodila kdykoliv,hlavně ať už se zadaří.Taky jsem 1.IUI moc nevěřila.Ale myslela jsem,že vyjde 2.IUI - ale teď mě už asi 3dny bolí bříško,jako na mrchu,
tak radči ani netesuju :frowning2:
12. apr 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok