• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
hopie- musí to dopadnout :slight_smile: Hlavně myslet pozitivně :sunglasses:
12. apr 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já taky zavírám dveře před nosem :grinning: Ale ta mrcha se sem stejně vždy nějak dostane :frowning2:
12. apr 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty, a pocity? dúfam, že mrchu nečakáš... :wink:

hopie, tak teda držím pästičky, bodaj by to druhé vyšlo!!! :slight_smile:
12. apr 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za podporu :astonished:
dasty, no dovíš se to tak jako tak... testnút budeš muset, ale když nedojde mrška bude to dobrý znak ... to už bych pak snad i tetsovala s klidem :wink:
12. apr 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - tento cyklus jsem neměla v plánu mít mrchu :frowning2: bolej mě prsa a podbřišek :frowning2: Tak počkám do zítra a uvidím.
Buď dorazí :angry: a nebo ráno testnu.Ale to břicho bolí fakt dost :unamused:
12. apr 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já testla asi 10 dní po - abych věděla,jestli tam je ještě Pregnyl.To tam byla jen 1 čárka - takže Pregnyl už není.
Okolo testu pořád chodím a bojím se. :frowning2: Tak počkám do zítra...
12. apr 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda dasty já na tebe číhám a ty klidně netestíš teda styd se :angry:
12. apr 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty, tak zajtra testneš? to už by // určite nabehli... držím moc pästičky, zatiaľ všetko vyzerá tak, že to vyšlo :wink:
12. apr 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ono je asi nejspolehlivější zajít na krev. Kámoška si dělala test 15DPO - jedna čárka, za 3 dny znovu - jedna čárka a za další 3 dny tam konečně byly ty dvě vysněné čárky...takže naděje umírá poslední...

Jinak můj sen je rodit na jaro, dcerka se narodila o vánočních svátcích a to je fakt na Ho..uby... Narozek si moc neužije a např. když chci nechat upéct dort, tak mi ve spoustě cukráren říkají, že "tento týden" dorty nepečou, protože musí péct vánoční cukroví...takže jsme to vyřešili tak, že narozky slavíme v polovině prosince. No a jinak se mi nelíbí ani leden a únor...a taky ani říjen a listopad:grinning: :grinning: :grinning:
Ale jinak jsem skromná :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda sysysy ty jsi éro teda to ti povím :grinning:
12. apr 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé holky já jdu ve středu na trhání osmičky to bude masakr už ted se klepu teda
12. apr 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkujju vám za držení pěstiček :slight_smile:
Jo zítra testnu.Ale to břicho bolí fakt jako na mrchu
:frowning2:

sysysy - tak vidíš, taky neočekávej mrchu.Taky u tebe je naděje :slight_smile: Ty seš 12DPO? Mě je jedno, jestli budu rodit v létě ,nebo v zimě,hlavně ať už se zadaří.A je mi jedno, kluk nebo holka.A jedno nebo dvě :slight_smile:

delf - zubař :angry: To je horší než gynda :angry: To ti teda nezávidím
12. apr 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf - jo stydím se :confused: Ale zítra slibuju, že testnu, jestli vůbec bude ještě potřeba.Tak jsem tomu tentokrát věřila .
Asi budu taky brzo volat do CARu a sepisovat žádost o iVF :confounded: Museli jste u toho být oba s manžou????
12. apr 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ted jsme nebyli ale příště musí být u toho taky to musí podepsat,samo,že má radost on tohle nesnáší,když musí k nějákýmu doktoroj,ikdyž nevím o co mu jde když všechny procedůry budu absolvovat já,blbec jeden :confounded: ale kdyby tam byl se mnout ted tak to by asi podepsal už hned,ale čekal v autě nebylo kde zaparkovat a tak to objížděl,protože tam stáli policajti a dávali botičky na auta :grinning: kdyby byl se mnopu tak máme botičku,s tím parkováním to tam je děsné
12. apr 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak já si radši nechám píchnout 100x injekci než zubaře,ale ted jsem našla skvělou zubařku ví že mám strach tak se podle toho ke mě chová :wink: jako by mi bylo pět let,akorát obrázek nedostávám :frowning2: :grinning:
12. apr 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf - jo já vím jaký to tam je s parkováním.Jednou jsme tam byli na spermiogramu, to nás tam ještě poslal můj gynekolog a to jsme to vezli z domů - nechtěl jít do té místnosti :unamused: Posera :grinning: Ale teď už chodí a už mu to ani nepřijde.Ale taky by byl vždy nejradči, kdybych tam jela sama.Přitom vše si musíme vyžrat my ženský :confounded:
12. apr 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, ty si taká šikulka, prosím ta, teraz som zostala prekvapená, včera som dostala tu mršku, v noci už aj normal silná a teraz pozriem na vložku a nič?od rána? to je divné... može to byt z tých hormonov?Lebo zajtra by som si už mala pichnut a teraz som zmatená :confused:
12. apr 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obrázek dostaneš za chvilku na gyndě - obrázek z utz,až se zadaří IVF :slight_smile: A to je hezčí obrázek.
Zubařku já mám taky hodnou - ale pokaždý se bojím.A trhánííííí tuplem :confounded:
12. apr 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf - soucítím s tebou.... mně odstraňovali 3 osmičky, které jsem ještě neměla vyrostené, takže klasicky rozřezat dásno, dostat to odtud (nešlo to, drolilo se, takže klasicky vymlátit majzlíkem) a pak sešít....
Týden jsem pak nemohla pořádně otevřít pusu a mluvit....z čehož byl manžel samozřejmě nadšený:grinning:
Jsem říkala, že radši budu 100x rodit, než znovu trhat osmičky....
12. apr 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie - tak to je nějaký divný :cry: A nemůžeš být fakt těhu?Vypadalo to tak slibně.A někdo má ms slabou i v těhu :confused: Tak to bych volala na gyndu.Já mám ms vždy normál tak 4dny.
12. apr 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy - rozřezat, vymlátit majzlíkem a sešííít? :angry: Dej mě pokoj...Radči delf moc nestraš.
12. apr 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to já s tím mím musím chodit do vnitř už mě to ale nebaví fakt jsou horší než děti :grinning: to sis teda užila s mosmičkami teda :confused: hopie no mě se to taky tohle stalo jedou mylsela jsem že jsem těhu testila jsems tále a nic a nic to nebylo,ale může se stát,že jsi těhu zkus ještě testnout a uvidíš a nebo zajdi na krev to bude jistější
12. apr 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy, ano, snad mi po clostilu vajíčka rostou, cítím to.....já totiž nechodím na ultrazvuk, bohužel....a ty velké menstruační bolesti mám už od 13 let, jen po antikoncepci se mi snížily, jinak jsme je měla vždycky, to jsem prý zdědila po mamině :frowning2: tak to snad endomrcha není..... :unamused:
12. apr 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o dasty já doufám že tu žádost na ivf nebudeš potřebovat. :wink: no s tím parkováním by to měli trochu víc domyslet to víš když si každý doktor přijede autem tak to s nedivím,že nejde nikde zaparkovat.
12. apr 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sedmitečko ono právě při endomrše jsou takové bolest píšou,že jí má hodně žen a ani o tom neví což takhle nechat se vyšetřit možná by to bylo lepší
12. apr 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky já sem asi slepáááá :astonished: :astonished:
12. apr 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, ja ti neviem, no ja som ju teraz naposledy mala tiež takú prerušovanú... podľa mňa tie naše telá sú z tých hormónov už aj trochu vykoľajené... a normálne si krvácala? lebo ak áno, tak tehu by som vylúčila... :unamused:
12. apr 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, kecala bych , kdyby řekla, že jsem otom neuvažovala, ale když mi mudra v CAR řekla, že si nemaslí, že jí mám, že to mám v břiše jako v atlase a tohohle strašáka ať se nebojím, přestala jsme se stresovat. moje mamka taky měla takovýhle strašný průběh menses a byla v pořádku.....já to tak mám už od těch 13 let........a na laparku se mi fakt nechce, to přiznávám
:frowning2: teprve kdyby nevyšlo IUI, dám se k ní přemluvit :wink:
12. apr 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky testila sem :slight_smile:
12. apr 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tam snow?
12. apr 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok