• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
hopie: pořád sou obavy kvůli tomu podbřišku, netušily jsme co to může bejt vypadá to jako kdyby chtěla přijít mrcha. A JÁ JÍ NECHCÍÍÍÍ!!!!!!!!!! :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow- nepanikař, hlavně ted klídek a užívej jsi to , nic nepřijde :wink:
12. apr 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie:mě s chce brečet, ječet, smát se a tancovat :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow ... tomu věřím :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow to je nááádherná čárka to ti povím je to jané jsi těhu ted hlavně aby se to udrželo a bylo tam kde má být držím vše co mám aby bylo vše tak jak má
12. apr 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
snow, gratulujem! tie pocity ako pred mrchou su v poriadku. aj ja som sa tak citila ked som bola tehotna s nasou bambulkou. ved v maternici sa teraz deju velke veci :slight_smile:
12. apr 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..

tak je to tam..
sme prišli o 11 domov a som hneď zalahla a spala som doteraz!

ďakujem, že ste na mňa mysleli..

Kenya myslííímm silnoo!!!!

dr. mi vravela, že ak to nevyjde tak IVF .. som smutná. Som jej povedala, že omietam a ona, že čo bude teda ďalej a ja, že neviem. asi tá laparka a potom sa uvidí. Ak to teraz nevyjde tak to tento rok už nebudem riešiť.
Ale mám pocit akoby tento krát bolo všetko inak. Aj pregnyl mi bol inak pichnutý ako prvý krát. Aj tento krát som cítila ko to dr. do mňa pichá tú vec a keď ju vyťahovala tiež som to cítila. Troška ale cítila. A nič nevytieklo. Minule trocha vytieklo.
Jednoznačne budem robiť všetko pre to aby som na to nemyslela. a poviem Vám, že ani nebudem mať poriadne času :wink:
O hodinku by mi mala prísť návšteva, zajtra budem dobiehať pracovne dnešný deň, streda je stred týždňa, štvrtok nejako prekúsnem a piatok, sobota, nedeľa mám od rána do večera kurz.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a niekedy v priebehu týždňa ideme ešte auto vybavovať tak hádam to bude O.K.
a ten týždeň to už potom nič nebude.. :slight_smile:
A od dnes opäť pichám injekcie na tú krv... teda od zajtra. dnes som si už ráno dala tabletku.

snow - gratulujem zatiaľ potichúčky!

teraz vás opúšťam!!!!!!
Majte sa krásnučko!!!!

xena - mojka Tebe som poslala IP.... :unamused:
12. apr 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika držím vše co mám aby ti to dopadlo a nemusela jsi na laparku a následně na ivf,já už to mám jisté ivf,ale vám bych moc přála aby vám to vše vyšlo.
12. apr 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky, asi před měsícem jsem vás opustila, protože po letošní 2.IUI, které nevyšly jsem šla na IVF(už svoje 3.) a opět máme smůlu, zase to nevyšlo :cry: :cry: :cry: , tak jsem se rozhodla dát si teď asi 2 měsíce pauzu a pak ještě zkusíme IUI. Jsem už ale zoufalá, dnes jsem se neovládla u doktora v ambulanci a brečela jsem úplně šíleně.Všechny holky co tam dnes byly tak měly pozitivní testy a to jsem fakt nezvládla.

jinak snow řekla bych podle toho testu, že je to tam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. apr 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, zlatíčko, moc moc moc držím paľuchy!!! opatruj sa :slight_smile:

silvie, to mi je fakt ľúto, my tiež bojujeme ostošesť, nám nevyšli už 3IUI, na štvrté sa už ani nechystáme, pravdepodobne už len IVF... no tiež najprv pauza :unamused: ja som už tiež naplakala potoky, no nevzdávam to :wink: hlávku hore, raz to vyjsť predsa musí!!!
12. apr 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow: potichoučku gratuluju! A neříkala jsem ti to. :slight_smile: Já byla na krvi 15dní po IUI (29.dc) a Hcg jsem měla prý hezký.Já mám další kontrolu zítra,ale zatím pořád jen krev a další týden asi i ultraz. U mě jsou opatrnější.
Snow: a ještě jsem ti chtěla říct,že pocit jak před ms budeš mít pořád. :wink:
12. apr 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petula82:no výš jak uvěřím až to bude na papíře :grinning:
12. apr 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi takže taky půjdete do ivf po třetím pokusu iui?my též my už byly sepsat žádost a 20.4. mám přijít a začínáme mám dlouhý protokol.
12. apr 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde se toulá vendulák? Neměla mít dneska kontrolu? Nebo se pletu?
12. apr 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Náhodou koukám a on se tu zrovna na mě někdo ptá :grinning:. Petul já se tu nechci moc toulat, nechce se mi moc přemýšlet, protože mi nesílí čárka a já se moc bojím :frowning2: . A do CAR jsem objednaná až na zítra ráno :wink:.
12. apr 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulák: hodně štěstí na zítra.Třeba se ti to jen zdá,že nesílí,mě manžel řekl,že další testy nebudou,že by mě to mohlo rozhodit,tak poslední jsem měla ten 17.den po Iui(31.dc).Já jedu taky zítra.To zase ztrávím mládí na vídeňce (Brno).A to ještě musím po obilňáku na odběry do Bohun.nemocnice,mám ještě doporučení z hematologie.Vyfotila jsem,co si píchám každý den
12. apr 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petula82: kočí kde stáhnu ten škrtací kalendář :slight_smile:
12. apr 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow,napsala jsem ti do IP
12. apr 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tím že si tam Petula dala odškrtávací kalendář co jsem urobila a Snow ho chce taky hádám, že se líbí, co? :grinning: A to mi dalo takovou práci ty mimi Ijáčky najít! :grinning: :sunglasses:
12. apr 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bch si měla nějak vyhradit autorská práva :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak: kočko já si tvořím noveeej podobneej :slight_smile:
12. apr 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulák, já nenašla tak hezký.Ty nebyly tak hezky barevný.JJ.jseš šikulka,tak už zítra škrtáš.Fakt je super
12. apr 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petu jsem ráda že se líbí :wink:. Já si ho udělala schválně s tím Ijáčkem. Miluju Ijáčka :grinning:. A tenhle mimiIjáček je šíleně roztomilej :dizzy_face:.
12. apr 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já taky miluju Ijáčka. :slight_smile: :grinning: Ale našla jsem i jinej kalendář,jestli nechceš aby jsme měli stejnej. :slight_smile:
líbí se moc.Tak když už budeme časově na tom stejně,odkud jsi? Já ze Znojma.Jo a ty injekce,co tam mám vyfocený,tak ty mám z hematologie,kvůli těm prodělaným potratům.Tak furt tak nějak doufám,že to vydrží.
12. apr 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petul klidně si ho nech když se líbí! Hlavně aby nám dělal radost, ne? :dizzy_face: :wink:
Jinak já jsem z Plzně, takže dálka.
Mrzí mě co tě tedy asi předtím potkalo, ale snad když se ví důvod a budeš píchat tak bude vše tentokrát O.K.! A budeme koukat jak stejně odškrtáváme a přibývají nám fotky z výbavičky :dizzy_face: :wink:.
12. apr 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jenže u mě na nic nepřišly,já vždycky začala hrozně krvácet,s velkýma krevn.sraž.,které mě to vždycky strhly.Tak když ředím krev,tak by se to snad stát nemělo.Hezky se na ten zítřek vyspinkej.Já se jdu trochu natáhnout.
12. apr 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já na to holky kašlu :D nějak mi to nejde vytvořit :d tak si pučím od vás můžu? Půjčit mi prosím holky nekšrtaný :sweat_smile:
12. apr 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petu i ty!!! :wink: A jasně, to teď píchá hodně holek na to ředění, to Frexi...něco, ne? Ale určitě to pomůže a bude dobře!!! :wink:
12. apr 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow tak já ti na chvilku nahraju ten nezaškrtaný a zkopíruj si ho, ju? :wink:
12. apr 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak: děkujuuuuuu :slight_smile:
12. apr 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok