• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
kenya.. tak držíme zas pastičky :astonished:
mati.. aj ja som po laparke a mne robili u toho aj hysteroskopii a tiež som prežila aspon viem na čom som :wink:
13. apr 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nám to zase nedopadlo.Hodnoty mě dost klesly. A co Vendulák?
13. apr 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petule82
ale jak tooo? :cry:
13. apr 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevím jak to.Přestalo se to vyvíjet.Ještě ani nekrvácím,to brzo asi příjde.Holky,tak počkáme na tu adopci.Mám nejspíš špatná vajíčka,ale dárkyni teda nechci.Mějte se hezky.Furt čekám,co Vendulák
13. apr 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petule,

mojaaaaa :astonished: přeju alespon hodně sil :astonished:
13. apr 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, tak šupky dupky nôžky hore a oddychovať :wink: držím palečky!!!

petula :angry:
13. apr 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky sem po krvi hcg 17
13. apr 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj snow, a nie je to trochu málo? čo ti povedali?
13. apr 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi:že se muselo uhnízdit někdy běhm výkendu. v pátek hcg 0,01
13. apr 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super, môžme sa teda tešiť? :slight_smile: blahoželám!!!
13. apr 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snow - moc a moc gratuluju. Někde jsem četla, že pokud je hcg víc než 15 jedná se o těhotenství. A ta nízká hodnota je způsobená tím, že jsi byla na krvi moc brzy. Byly jsme na IUI ve stejný den a mně Dr. řekl, že nemá smysl chodit na krev dříve než 14DPO - což je zítra, protože hcg skáče mílovými kroky každý den, takže když bys šla zítra, bylo by to už mnohem víc.... Ale to je jedno, hlavně, že je to POZITIVNÍ :slight_smile:
13. apr 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi3: děkuju, doktor to taky nechápal tenhle nárůst
13. apr 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy:jj jako těhu to berou cca od 15
13. apr 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. apr 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky děkuju, že jste na mě myslely, jste zlaťoučké :slight_smile: Trošku jsem si pobrečela,ale vzhůru do boje.
Čekám na mrchu a jdu se objednat do CARu na sepsání žádosti.Na 3.IUI prdím :confounded:
Jo půjdem do boje jako tři mušketýrky :slight_smile:Ono nás bude víc - ještě Delf,ale ta už začne za pár......

Gratuluju snow.

petula :frowning2:

A co Vendulak?????
13. apr 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky,dasty klidně si už zavolej ted do car a objednej se na sepsání žádosti já to taky tak udělala testla jsem a když tam nebylo nic volala jsem do car a objednala se ečekala jsem na mrchu.hodně štěstíčka jo jo budeme holky bojovat musíme
13. apr 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fakt nemusím čekat na mrchu a můžu se objednat???To mě vlastně stejně nebude prohlížet, vždyť mě zná :grinning: :grinning: :grinning: , tak to jen sepíšem a je to,viď?
13. apr 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo přesně tak když jsem si byla na 100%jistá,že určo nejsem těhu tak jsem zavolala.a v pohodě neprohlížel nic takového napsal žádost a bylo to během 7minut jsem byla venku :wink:
13. apr 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som tu prvy krat a budem velmi rada, ak by mi niekto pomohol odpovedat na tuto otazocku. Partnerovi diagnostikovali azoospermiu a po dlhom uvazovani sme sa rozhodli pre IUI darcovskymi spermiami. Rada by som zistila, ci je podmienkou podstupit predtym vysetrenie priechodnosti vajickovodov alebo to robia aj bez toho, pripadne ake dalsie vysetrenia zeny su potrebne pred zakrokom. Dakujem Vam vopred za odpoved.
13. apr 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow dnes si mala hcg 17? lebo ty si šla na iui vtedy ked ja tak preto sa pytam.
13. apr 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem tam zkoušela volat a už nepracujou, tak zítra.Tam makaj do 16h a dnes to zapíchli ještě dřív.

jerry - jak ty jsi dopadla???
13. apr 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam isť na krv zajtra ale mam nega testya takže nič no
13. apr 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeryyjanka: ano dneska sem měla hcg 17 byla sem na iui 31.3.
13. apr 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow. přeju ať ti hodnoty krásně povyrostou :slight_smile: .Ikdyž to máš teda hodně nízký.Budu ti držet palečky.

Vendulák,tak co?
13. apr 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow blahoželam
ja som bola tiež 31.3. na iui ale nemam na teste ani ducha ako ty. nič
takže nam to nevyšlo :pensive:
13. apr 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerryjanka - nám to taky na 99,9% nevyšlo. Včera jsem testila a ani duch :wink: No tak půjdem do 2.IUI... vždyť ono se to jednou podaří :slight_smile:
13. apr 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky zkuste jít na krev a uvidíte. Podle gyndr to vypadá že se muselo uhnízdit někdy během víkendu
13. apr 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow - na krev se mi nechce :slight_smile: a ani jsem si už nekoupila žádný další test. V klídku budu vyhlížet MS a pak hurá na druhý pokus :sunglasses: ...vždyť o nic nejde, nevyšlo to teď, vyjde to příště :wink:
13. apr 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow: tak co,zkusila novej testík? Holky no to byla noc.Ještě že máme vyřízenou tu adopci.Holky není některá z vás právnička?Já bych se potřebovala zeptat na něco.Mějte se hezky.
A co je s vendulákem? Snad se jí nic nestalo
14. apr 2010 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranko holky.tak já za hodinu budu sedět v zubařském křesle a klepat se protože a poněvač mi bude trhat osmičku už ted se třesu :frowning2:
14. apr 2010 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok