• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Iriel pokiaľ sa Ti pekne tvoria folíky v NATIV cyklu tak Ti je zbytočné podávať clostyl. O tom musí rozhodnúť dr. Niektoré z nás berú clostyl preto lebo sa buď folíky netvoria alebo sa vytvorí max. 1 DF - a clostyl napomáha tvoreniu viacerých dominatných folikulov.
16. apr 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tým pádom je väčšia šanca na otehotnenie - môže teda dôjsť k viacpočetnému tehotenstvu :slight_smile:
16. apr 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kenya - diky, ja si to rikala, byla jsem 10DC na hysterosonografii a mela jsem prave prirozene hodne vajicek, nejvetsi melo 15mm, coz je hezke na 10DC, takze asi proto mi nic nedali :slight_smile: Zitra jdu v 10.45, ani poradne nevim, co se bude dit, to se dela jen na koze? jak dlouho to trva? Jsem se asi mela ptat driv, co :slight_smile:))
16. apr 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vicecetne tehotenstvi by mi nevadilo, kdyz to nebudou patercata :slight_smile:) Mam za sebou jedno GEU, takze uz jen jeden vejcovod a jedno zamlkle tehu, snazim se s prestavkami od r. 2002, takze... noo, klidne trojcata :wink:
16. apr 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a jeste - krvacely jste po hysterosonografii? BYla jsem na ni v utery a krvacim lehoucce porad, tak z toho mam trochu vitr...
16. apr 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iriel nemusíš sa báť, je to úplne bezbolestný zákrok, ktorý trvá max. 2 min a potom si chvíľku poležíš na koze a pôjdete domov.Niekto to trošku cíti niekto nie. Ja som cítila len také tlaky keď mi to tam vstrekovala katétrom a potom už v pohodičke. Môžeš po zákroku troška aj špiniť tak sa nezľakni.
Ráno keď prídete do CAR tak manžel odovzdá spermie tie sa budú 2 hodiny spracovávať a potom po 2 hodinách prídete a urobia Ti IUI. Nie je to nič hrozné tak veľa šťastia :wink: :wink: :wink:
16. apr 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A čo je to hysterosonografia? Je to HSG - ľudovo prefuky?????
16. apr 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je zjistovani pruchodnosti vejcovodu kontrastni latkou... zacala jsem potom krvacet hodne a mela bolesti, tak me poslali do nemocnice, tam mi neco pichli a dobry, jen porad lehce krvacim...

Diky :slight_smile: Uvidime, beru to jako prvni pokus, proste. Dam vedet, jak jsem dopadla :wink:
16. apr 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak...mne to robili tiež a bolo to veľmi bolestivé a tiež som prvý deň krvácala a potom asi tak 3 dni špinila :slight_smile:
16. apr 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya - ja okrem vaječníkov v pohode. občas ma riadne zabolia.. inak nič :grinning:
my máme tiež okolo 20ml. spermošov...
a to máš dobré vymyslené s tou žiadosťou a IUI... to sa mi páči... :wink:
16. apr 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som si to premyslela Moni a odsúhlasila mi to aj dr. v CAR. Čakám už dlhé 4 roky, už viac čakať nechcem :angry:
16. apr 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to poznám.. ani ja už čakať nechcem..
ale akosi stále musím :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To áno Moni, ale my to zvládneme :wink: Verím, že sa čoskoro dočkáme nášho vytúženého šťasťia :wink:
16. apr 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dnes som 12 DC, pobolieva ma v podbrušku a keď som išla na toaletu, tak som si všimla, že mám priehľadný biely hlien na nohavičkách. To mohol byť náznak ovulácie? Neviete mi poradiť?
A ešte by som sa rada spýtala, viem, že spermie dokážu prežiť aj niekoľko dní, ale aj vtedy, keď sa žena po pohlavnom styku osprchuje? Ďakujem.
16. apr 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...tak uz asi prisiel rad aj na nas, a mna caka IUI..cize ma kludne mozte zapisat do tabulky :wink: v pondelok zacinam brat clostil...ale mam dilemu...podla protokolu mam brat clostil 5 az 9 den...a 10-11 ma byt ultrazvuk ale to vychadza na sobotu, nedelu....mam ist na ultrazvuk 9 den alebo 12ty?...alebo si radsej zavolam? chodite niektora do GinFiv? kto mi tam poda takuto info?priamo lekarka?
16. apr 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj alabu.
ja chodim do gyn-fivu. oni robia aj cez vikend, ale pre istotu tam este zavolaj, ti povedia. mne povedali, ze mam prist 9-10 den cyklu, takze mozes ist aj v piatok.
16. apr 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ku komu chodis?
16. apr 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamuschka...tak si radsej teda cinknem...chodim ku Behunovej..a ty?...teba kedy caka IUI?
16. apr 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alabu, ja chodim k dr. stenovej. na iui som bola pred tyzdnom. ale nam rovno povedali, ze mame takmer nulovu sancu, kvoli mm. my sme trvali na tom, ze to chceme skusit pred tym, nez pojdeme na ivf.
16. apr 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale niekedy aj motyka vystreli...treba verit :wink:
u nas sa ziaden problem nenasiel...mm aj ja sme v podstate OK..ja mam akurat lavu stranu nepriechodnu...tak som zvedava...ja by som radsej poskusala aspon 5x IUI...kym by sme sli do IVF...tak nejako mam pocit ze sa to tym IUI podari...neviem z coho prameni to presvedcenie...ale...asi ten nas zensky 6 zmysel :grinning:
16. apr 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby akú máte skúsenosť s tými tabuľkami na výpočet pohlavia dieťaťa?
Ja som len tak zo srandy skúšala tri rôzne a v každej my vyšiel chlapec... :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alabu: :grinning: super, ze si tak pozitivne naladena :slight_smile:
monika, ziadnu nepoznam. hod sem link na nejaku, ak mas, by som pozrela :sunglasses:
16. apr 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som strasny optimista... :grinning: asi preto toto vsetko okolo beriem s kludom... :wink: ..moni, kludne sem hod link...vyskusame ked sa zadari :grinning:
16. apr 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni čo to aká tabuľka? Sem s ňou :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hned vám ich sem dám..
:wink:
16. apr 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám dva linky a tretia je iba tabulka..
do toho jedneho linku terab dať dátum počatie. ja som dala samozrejme dátum IUI :wink:

http://jasanek.webpark.cz/plzak.html

http://mimino.kvalitne.cz/
16. apr 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja chcem Stellu :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

juj je mi to jedno nech je aj chlapec a nech su hoc aj dvaja ale nech už sú...

a ešte jedna otázka.. to lne mňa tak bolia tie vaječníky? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to čo tak dlho robíte?? rátate rátate :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni nechápem tomu. Ten prvý link tam treba zadať dátum narodenia môj aj mm? Rok počatia 2010 a dať start???
16. apr 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej kenya.. som zvedavá čo ti vyjde :wink:
16. apr 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok