• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
pani_haf :grinning: dekuji
23. okt 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
proc nemas taky fotku?
23. okt 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si ted pocitala kolik mam namerenych ms cyklu a spocitala jsem 18 to snad neni ani mozny....a porad nic :unamused:
23. okt 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z bezpečnostních důvodů :slight_smile:, svět je malý
já nikdy neměřila, pro mě to byla ztráta času, vstávám moc brzy do práce a konkrétně víkend by mi to narušil
23. okt 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To mas pravdu nikdy nevis .....
ja merim i tento cyklus,abych mohla doktorovi zitra sdelit kdy asi tak priblizne byla ma OVU a chci merit i kdyz pujdu na IUI tak budu take lepsi vedet jestli se mi strefili spravne do OVU a pak uz na to asi kaslu,ale to ja rikam porad a pak stejne ten teplomer vytahnu :grinning:
23. okt 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jsi šikovná, že měříš
23. okt 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ted to flakam driv jsem merila opravdu poctive,ale ted tak od 12-13 dne kolem OVU ....ted byla ma OVU o vikendu a ze jsme se snazili hooodne a jeste jsem poprve vyzkousela prstickovou metodu...ted cekat..uz nevim jak bych to udelala,abych otehotnela prirozene.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o té prstíkové metodě jsme slyšela :slight_smile:
třeba to všechno co děláš povede k těhu
23. okt 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: to bych mela radost,kdyby jsme byli rychlejsi nez doktor....
23. okt 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to byste překvapili :grinning:
23. okt 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ted rikaji v televizi ,ze zavreli vsechny koffieshopy huraaaa...je to svinstvo.
23. okt 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepiješ kávu? tak to já ji miluju :slight_smile:
23. okt 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A jak ty se citis??
23. okt 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koffieshopy je v Holland obchod kde si muzes koupit travu...jdes ve meste okolo a muzes se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kavu piju jen rano jednu za den vic ne ja spis cajik
23. okt 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé tak to jsem trdlo, já viděla coffe a už jsme myslela jen na kávu :slight_smile:
já nejsme ani pro lehké drogy
23. okt 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja taky teda rozhodne ne a tady je to vazne strasny konecne to bude zakazany....ja mam strach hlavne o deti,aby jim to nekdo nenabizel a tak,ale ted to v tom meste co chodi do skoly zavreli tak mam radost...
Ted by jsi tolik kavy pit nemela kdyz jsi po iui pro tehu to neni moc dobry :slight_smile:
23. okt 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koukam,ze tady vykecavame samy :grinning:
23. okt 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neodpovedela jsi mi na to jak se citis...boli te prsa ?Beres nake leky ja uz zapomnela je nas tady moc nekdy se v tom uz nevyznam a musim cist znova..
23. okt 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
souhlasím s tebou!
dnes jsme si dala tři kousky, no co, buď jsem či ne, přece nebudu hned ze startu uvažovat, čím si škodím, vždyť by mě z toho trefil šlak :slight_smile:
23. okt 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: to s tebou taky souhlasim...ja si asi tak pred pul rokem bala dat i jedno pivko,bala sem se cvicit a pak jsem si rekla,ze to stejne nepomuze,kdyz se budu takhle hlidat a delam normalne to co chci a v sobotu jsem vypila asi 4 pivka :grinning: :grinning:
23. okt 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no právě, takhle se na to soustředit
kde jsou všechny holky?
23. okt 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo je to blbost se na to takhle soustredit,ale ono ti to nekdy proste neda....
ja jdu ted vyvencit psa s manzou, kratka vecerni prochazka... :slight_smile: pak jeste nakouknu kdo se pridal do diskuse :wink:
23. okt 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, dnes je tu mrtvo :frowning2:
23. okt 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
no niektoré ste sa zapojili len nedávno tak ešte popíšem čo bolo na zaťiatku, keď sme prišli prvý krát do Caru.
Aj ja aj manža máme nejaké problémy. Mne vyšlo vyššie FSH - vraj na hranici. Znamená to, že vajíčka zrejme dozrievajú len zriedka a to aj keď mám ms presne ako hodinky ( cyklus 30 dní) A tiež mám mierne zvýšený testosteron ( 0.85 pritom horná hranica je 0,65) čo je mierne PCO. Sú baby čo majú tst aj 3 - 4 . Moj manža má množstvo OK, pohyblivosť OK ale morfologiu slabšiu. Keď sme sa bavili s doktorkou prvý raz, bola si istá, že bude stačiť buď plánovaný pohl. styk alebo IUI. Z krvi zistili všetko OK. Doki povedala, že až 80% prípadov nepriechodnosti vaječníkov sposobujú chlamydie a ďalšík takmer 20 % sposobujú predchádzajúce operácie. Takže vravela, že je tam min šanca, že by bol pb vo vajcovodoch. Tiež povedala že mi nedoporučuje laparku, kvoli tomu, že sú často aj veľmi vážne komplikácie- neviem asi záleží, kto vás robí. HSG mi doslova zakázala. Povedala, že je to bolestivé a že by ma chcela od toho ušetriť. Že to robieva ženám a že je to dosť zlé. Proste si je istá, že je to OK. Tak som sa jej teraz opýtala, že čo iné by to mohlo byť. Vravela že v spermiach to nie je ale že sa možno netvoria vajíčka. Tomu ale už vobec nerozumiem, lebo keď som sa minule pýtala doktora, povedal, že keď mám žlté teliesko po ovulácii, tak že vajíčko bolo.
Celú dobu som bola pripravená, že to proste vyjde normálne alebo tým IUI. Vobec som sa nepripravila, že by mohlo byť IVF a aj pre mojho je to šok, ktorý ešte nevstrebal. Myslím, že potrebujem takú psychoo pauzu. Tak to cítim a počas tejto pauzy by som sa chcela uistiť, že sú tie vajcovody OK a potom šup v novom roku zas na IUI. A ak to ani tak nevyjde, pojdeme na dovolenku a ak ani potom nie, potom si vyberiem medzi IVF a adopciou.
V každom prípade baby mať BUDEM :grinning:
23. okt 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojinky!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
23. okt 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj suvik
23. okt 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak se daří?
23. okt 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom to ujde, akoby mi padol kameň zo srdca, Včera som urobila rozhodnutie a uvidím, kam ma to povedie. Teraz už oddychujem
23. okt 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím aduska , že jsi se dobře rozhodla :slight_smile:
23. okt 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, hlásim príchod domov. S mamou sme si dnes robili dámsku jazdu. Z práce sme šli ku kaderníčke a potom do divadla. Takže idem sa len umyť a šup do postieľky. :pensive:
23. okt 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok