• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
bré ránko..

snow aj my sme mali ísť, ale nakoniec sme sa rozhodli, že vyskúšame po prvý raz urobiť segedín... :grinning:

Tu dolu v pizzérii majú takú pizzu, ktorá sa volá peklo. Dostaneš ku nej pol litra kofoly zdarma a keď ju stihneš do hodiny zjesť dostaneš certifikát, že si prešla peklom a môj milovaný sa na ňu chystá... juj...
Tak som rada, že sa nám ten segedín podaril a my sme tam nešli :grinning: :grinning:
Neviem si predstaviť čo by robil celú noc a dnes celý deň.. To by bol blokovaný záchod snáď ešte aj zajtra :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. apr 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kráásne ránko :slight_smile: Ja som riadny spachtoš :grinning: len teraz som vstala, a dnes je taký krásny deň :wink: Snow mňam,mňam milujem grilovačky si mi teraz narobila chute :slight_smile:
Monika ten segdín sa mi páči viacej ako tá pizza :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya - aj ja si myslím.. ja štípoš teda vôbec nemusím :grinning:
18. apr 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,
mam jednu dobru spravu - v piatok som bola na kontrole u endokrinologa a po 1,5 roku som bez tabletieeeek!!!! :grinning: :grinning: :grinning: (liecila som na hyperfunkciu stitnej zlazy) Takze o 6 tyzdnov kontrola a budem dufat, ze bude vsetko OK.
Idem si vas poprecitovat, v poslednej dobe akosi nestiham... peknu nedelu zelam! :dizzy_face:
matica
18. apr 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matica - krása.. teškám sa!!!

aha na mmm ako sa vybláznil na trampolíne :grinning: :grinning:
sa Tešil s mojou sestrou viac ako deti :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ten krpček je náš krstný syn... :wink:
18. apr 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maticap no paráda to je ale skvělá zpráva to ti povím.monika pěké fotky.
18. apr 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky baby! :grinning: Ja tomu stale nemozem uverit.... :wink: trvalo to sice cca rok a pol, no bola som pripravena, ze to moze byt dozivotne. A nie je :grinning: .
19. apr 2010 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno holky :grinning:
19. apr 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maticap, velmi dobrá správička, gratulujem :grinning:
19. apr 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko tak doufám že jen dneska a zítra do práce bo mam odpolední a ve středu před zakrokem si vezmu taky volno bo se mi nechce do práce mam docela dost namahavou práci tak abych byla na čtvrtek ready i když nervy budou fungovat na veké obratky ale co už se ani moc nebojím ale jak pojedu do Ol tak věřte že se mě krve nedořežete:slight_smile:)
19. apr 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte,
tak ja stále čakám, včera som mala také krámové bolesti v bruchu a tak ma smedí ako keby som to mala dnes dostať, tak čakám mrchu :cry:
Peťka neboj, bude to v poho!!!
19. apr 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliver
tak už sa blíži koniec, držím palčeky , aby to dobre dopadlo :slight_smile:
19. apr 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Práve som si všimla jednu vec a hnevá ma..

my ako téma IUI sme v skupine neplodnosť a je téma IVF na jar 2010 a tá je v skupine Snažilky!

No my povedzte aký je v tom rozdiel???
Tak ako ma to nahnevalo!
19. apr 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Moni s tou témou som si to už tiež všimla...je to v prde.. :angry:
Hopie tak ako? Bola si už na sone????
19. apr 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda .. pekne , pekne s nami vypiekli.... :unamused:

kenya-- nie mojka... idem až na pol tretiu... zajtra vas poinformujem :astonished:
19. apr 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moni, ako pokracujes?
19. apr 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mad - odpisala som Ti do IP :wink:

kočky mňa dnes začali bolieť prsia.. :frowning2:
a tak pred mrchovsky... :unamused:
19. apr 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre Hopie budeme čakať na správy :wink: :wink: :wink: Bohatú úrodu prajem :wink:
19. apr 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni zlatko ani nevrav, aj ja som včera začala pociťovať prsia, ale dnes voľáko nič....ale ak ma začnú bolieť prsia tak je už v prdeli...to už potom môžme aj testnúť a utvrdiť sa že mrcha je už v zákrute. Ja ju už nechcem tú sviňu mrchatú :frowning2: :frowning2: :frowning2: Lebo totižto prsia ma vždy bolia pred MS :frowning2:
19. apr 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie - tiež držím palce a aj silver!!!

kenya - presne tak je to aj u mňa. ale testovať nebudem.. počkám si ju. šťastie v nešťastí pre mňa bude to, že "v ďaka" týmto všetkým liekom by mi mala prísť presne an 28 DC a tak som to teraz rátala presne a má to byť v nedeľu. tak uvidíme. V pondelok idem na krv. Minulé IUI to bolo presne takto isto.. V nedeľu som začala špiniť , v pondelok krv a v utorok mrcha jak vyšitá.. ale utešujem sa tým, že aspoň pôjdem rýchlejšie na laparku... :frowning2:
19. apr 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika :frowning2: Ale my to zvládneme, neboj :slight_smile:
19. apr 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky tak čekám na krev, jsem zvědavá
19. apr 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow určitě to bude ok
19. apr 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika žádná laparka jasný prostě vám to vyšlo
19. apr 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow - ja viacej ako ty :grinning: :grinning: :grinning:

delf - toto som si hovorila aj vo februári a potom som sa psych. zrútila :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hlavně ted se moc nehrot prosím kdyby to nevyšlo já nevím já si říkám,že to tak asi má být,kvůli něčemu co přide a tak se to prostě muselo stát,že o ještě nevyšlo,tak doufám,že už ten čas jednou přijde a vyjde to kéž by
:wink:
19. apr 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja dúfam, že po troch rokoch by tiež na to mohol byť čas :grinning:

a vieš čo... ja už ani neviem či budem smutná. mám občas také stavy ale rýchlo ich odoženiem. už som sa akosi s tým naučila žiť asi...
19. apr 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky 19 DPO mám 225 hcg
19. apr 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snow, gratulujem :wink:
19. apr 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow gratulka.jo jo moni tak to je supr,že se dokážeš takhle s tím vypořádat mě pokud nevyjde ivf na poprvé tak asi taky budu smutná a sklamaná to určitě a budu i mít depku,ale doufám,že to rychle přejde
19. apr 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok