• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahojte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,
tak baby som po laparke,dnes som ju absolvovala,pre tie čo sa boja,nebojte sa,da sa to zvladnuť až priam perfektne :wink: ,všetko mám v poriadku tak sa pušťame ale len v juny do IUI,pretože mrcha mi má prísť až o 4-6 týždnov

snow-vidno,že prší vonku,ved tebe rastie to hcg ako huby po daždi,tak nech len pršííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Delf-ahoj :wink:
moni-ahoj micka :wink: :wink:
s Xenou je čo nové,okrem tej velmi nepríjemnej veci
19. apr 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky v555no pái ty jsi šikulka,že js to zvládla,ale přiznej se že si se malinko bála :wink: takže vše ok no to je supr :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak hurá do toho,tak snad už to dopadne,když je vše ok
19. apr 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné,že som sa bala :wink: ale už je dobre :wink: :wink: :wink: :wink:
19. apr 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je fajn,hlavně odpočívej
19. apr 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, moc Vás všechny zdravím.
Tak bohužel já jsem si test po IUI nemusela ani dělat. Dnes jsem začala špinit, což znamená, že zítra se mi pěkně rozjede mrcha. Ach jo, no nedá se nic dělat. s manželem jsme se domluvili, že půjdem do další IUI (další cyklus) . Zkusíme to asi 3x a pokud to nevyjde, tak půjdem do umělého.
na příští IUI si chci vzít pořádně dovču, abych byla v klidu. Teď jsem se v práci moc uvolňovat nemohla a lítala jsem od doktora do práce jako blázen. takže jsem si na příště naordinovala klid. Myslím si, že pokud nevyjde druhé IUI, tak asi budu muset na laparku, z čehož mám trochu strach. Ještě nikdy jsem nebyla pod narkózou. No uvidíme, nebudu předbíhat.
Tak se zatím mějte krásně. Ahoj
19. apr 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555 ahoooj!!
ja sa nebojím. ale možno iba zatiaľ.. šak ono to na mňa ešte len príde... ten strach z laparky.. xixixixi
a som rada že ju máš už za sebou.. :slight_smile:

delf - iné mi neostáva ako sa k tomu takto postaviť. by som sa zbláznila...

lorca - tak šup šup do ďalšieho kola :wink:
19. apr 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len tak...
19. apr 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,

a samé dobré správičky:slight_smile:)))

snow .. paráda , máme další těhulku :grinning:
v555---šikulka :astonished:

tak baby 9DC mám 8mm pravý vaječník, 10 a cca 12 mm lavý, pichám gonal dalej , dalšia kontrola vo štvrtok(12DC) , len dúfam , že narastú poriadne.. aspon dva, ale budem rada ked aj jeden, Inak mám dohodnutú obinsemináciu, teda dve IUI v jednom cykle, tak som zvedavá, hlavně aby sme sa k tomu dostali. Jaaj sliznica je 7mm zatial...
20. apr 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,

už krvička?
20. apr 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink: ,
hopie-to je super,nech to len rastie a rastie,sliznica je uplne v pohode,ona narastie.
20. apr 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni-strach má každá z nás a kto nie tak klame,veď sme ľudia.Ale niekto sa bojí viac,niekto menej :wink: .
20. apr 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555
no dúfam , minulý teda prvý cyklus som už mala folikul lavy vaječník 22mm 9DC a sliznicu 10mm, ale bol len jeden a hovorili , ze velmi skoro a to zas vraj tiez nie je dobre(že vajko predbehne v raste sliznicu). Teraz mi teda znižili dávku a pichala som si od tretieho dna obden , teraz už teda budem každy den , tak začnú hádam rást. Asi si už aj telo malinko na hormony zvyklo a reakcia je už i slabsia možno

Ja som sa tiež bála... a nebolo čoho.. laparku zvládne každá nakoniec :wink:
20. apr 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink:
Hopie zlatíčko neboj nič folíky ešte dorastú a sliznica tiež :wink: Minulý cyklus si mala aké veľké folíky 9DC???To je zaujímavé asi každá z nás tie hormóny znáša inak, lebo ja po clostyle mávam už 10DC 18mm-21mm a 13DC väčšinou býva IUI :slight_smile:

Hopie Moni ide na krvičku 26.4 a JA idem hneď po nej 27.4. :grinning:
20. apr 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya,

no ja pichám perom dávky a tam je to trošku iné, ako clostik , s clostikom som mala folíky v decembri 18 mm 10DC, ale aj cysty po nich..:((( teraz prvý krat gonal 9DC - to je šest dávok 22mm lavý vaječník a kontrola včera pri príprave na 2IUI obden dávka-3 injekcijky tak ako som napísala, myslím , teda aspon dúfam , že teraz jak pojdem na 12DC na kontrolu tak povyrastú, museli sme začat pomalsie (dávky pichám vždy najmenšie), lebo mi vyhnalo strašne skoro velký macek, optimáne vraj by som po gonale mala mat ovulku 14-16 den a folíky dva cca 18 mm...no ale sů nervíky , či vobec vystimulujem, nikdy sa mi ešte nestalo , že by nie:(((

babenky , tak vela štastia prajem .. to by som ja už mala byt po prvej IUI a v pondelok možno jak vy krvička ,tak 2IUI v cyklu, budem na vás mysliet , dúfam , že budúce maminy :grinning:
20. apr 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie čo sa týka tej sliznice sa neboj to nevadí že napr. v deň IUI by bola len 8mm. Ona každým dňom rastie a v prípade, že sa vajíčko oplodní tak trvá 7 dní kým sa zahniezdi a za tých 7 dní sa sliznica krásne pripraví a podrastie, viď môj príklad. Teraz keď som bola na kontrólnom sone pred IUI 10DC tak som mala sliznicu len 8mm a dr. mi predpísala ESTRIMAX ( na rast sliznice), teda kým by sa vajíčko uhniezdilo sliznica mi tými liekmi ešte krásne podrastie :wink: :wink: :wink:
20. apr 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie mne sa to stalo teraz vo februárovom cykle, keď som sa pripravovala na moju prvú IUI - tak som nevystimulovala vajíčka narástli max. do 11 mm a to som brala clostyl 2x1 - takže to bol anovulák. Lenže dr. mi povedala, že žena môže mať anovulačný cyklus 2x do roka, takže to bol asi môj príklad. A ďalší cyklus už v pohode folíky boli krásne. Takže sa nezľakni a nestresuj ak by Ti nepodrástli. Lebo ja som sa tak stresovala, že ako to je možné že mi nenarástli , tiež sa mi to ešte nestalo a to som pred IUI stimulovala 10 mesiacov :wink: :wink: :wink: :wink: Takže do boja :wink:
20. apr 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, tomu rozumiem...sliznicu mávam dobrú , naposledy som mala 12mm pri kontrole po IUI...teraz ma trapia tie folikuly 12, 10 a 8mm... nič moc :angry: , ale boli len tri dávky ... teda polka ako minule, ale už picháme ostošest:slight_smile:)) doki ma ukludnoval , že čo by som chcela 9 den pri tak slabej stimulácii, ked rasli skoro nativne, a že tri injekcijky za sebou vedia urobit svoje, aj tak si myslím , že vo štvrtok a v piatok ešte dopichnem, a že v piatok potom aj hned bude pregnyl a v sobotu prvé IUI a v pondelok druhé. Takto by mi to vyšlo pekne , presne v polovici cyklu 14DC a už by som tých svojich 14 dní čakala, lebo jak mám cyklus 28 dní, tak bud by som mršku dostala alebo nie :slight_smile:)) a nestresovala by som. A keby vajíčok bolo eště viac ... :grinning:

Za to teraz stresujem, do frasa a to nie je dobré :frowning2:
20. apr 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj držím palčeky, uvidíš že budú ako valibuky :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya,

dakujem :astonished:
20. apr 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a naša tabulečka???? Voláko všetci na ňu kašleme :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, byly jste na vyšetření průchodnosti vejcovodů před IUI? nebo vám navrhli prvně zkusit IUI a pak kdyžtak řešit? diky
20. apr 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj misha1009 :slight_smile:
Určite je vhodné ísť na toto vyšetrenie :slight_smile: Totižto ak by si nemala priechodné vajcovody, v tom prípade je IUI úplne zbytočná a samozrejme aj škoda peňazí :wink: Ja som na tom bola :wink:
20. apr 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V prípade nepriechodnosti Ti lekári navrhnú už len IVF :wink:
20. apr 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akinka-2IUI poz-o baby sme prišli,koncom apríla laparka
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - po dovolené IVF - srpen 2010
Bobi - 3IUI negat. - pauza
Zakajda - 3.3. - 2.IUI - negat, chvíli pauza
Monika - 26.04.2010 krv
Sysysy - 31.3.2010 - 1. IUI
Kenya83 - 27.04.2010 krv
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 20.4. začínáme dlouhý protokol,první injekce(asi)
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, 24.3 3IUI žádost IVF
maticap. - 17.03. - 3. IUI
hujer91 - 2 IUI 26.3. - 9.4. krvicka
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
sliver - 5.2. neúspešné IUI, okolo 6.-7.4. druhé IUI
vendulak - 17.02. - 1 IUI - nepovedlo se, 22.3. - den po ovulaci - 2.IUI, od 2.4. na testech //
v555 - 19.04. - laparospokia a v máji IUI - úspešné
baby2 - 19.03. - 2 IUI
dasty - 4.3. - 1.IUI -negativní,29.3.- 2.IUI negativní,23.4. žádost na iVF
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI , negativní, teď už stimulace na IVF
hopie-1IUI negatívne, po mrške stimulácia a hned 2IUI
sobcek- 1. IUI pozitivne, ale GEU. Po operacii, cakam na termin v CAR

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov
emers - 2.IUI pozitívne
alienka22 - 3.IUI-pozitívne
alimak - 1.IUI-pozitívne
lucinda3 - 3.IUI-pozitívne
lumcag - 3.IUI-pozitívne
terasa - 1. IUI - pozitívne
pantomima - 1 IUI - pozitívne
xena - 2 IUI - pozitívne
bublinka11 - 2. IUI pozitívne
kamaradicek - 1. IUI pozitívne
Snow.angel - 1 iui pozitivní
20. apr 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie - krv až v pondelok a neboj foliky narastú. podstatné je že sú :wink:

v555 - jediné čoho sa bojím je bolesť po tom keď sa zobudím. inak sa zatiaľ nebojím samého zákroku.. zatiaľ.. xixixixi
20. apr 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky lehce špiním, mám počkat nebo mazat k doktoru?
20. apr 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow - ja som panikárka ja by som šla a po mojej skúsenosti....
20. apr 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, im tu dohováram ...v práci , aby rástli , ale mám celkom frmol, tak sa aspon nestresujem teraz.
:grinning:
snow, ja by som utěkala k doktorovi
20. apr 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tak sem byla u dokyna, vypadá to že to byly dvojčátka a jedno odešlo
20. apr 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow... ale néééé.. to néé... jako špinit můžeš , ještě nekrvácíš...už ti to řekl fakt natutku? :frowning2:
20. apr 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok