• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Krásne ránko :slight_smile:
Sliver :frowning2: netráp sa, nešlo to ľahšie pôjde to troška ťažšie :wink: A možno že sa čoskoro aj ja k tebe pridám. S manželom sme si dali načas a dnes sme objednaný do CAR na spísanie žiadosti na IVF, v prípade že by nám toto druhé IUI nevyšlo. Dnes mám 9DPO a 27.4. idem na krvičku :slight_smile:
21. apr 2010 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ranko holky.silver jak píše kenya hold to půjde tou trnitější cestoul,koukni na mě tomu třetímu jsem moc věřila,že to vyjde a ono prd a už za 14 dní začnu stimulku na ivf,já si říkám,že to tak asi mělo být.
kenya tak vy jdete sepsat žádost už dnes?jé jak by to bylo supr kdyby jste jí nepotřebovali s mončou.
21. apr 2010 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre rano dievcata. ja by som sa chcela opytat, ci uz volaktora mala taku skusenost, ze na 12 dne ukazalo test negativny, a na krvy sa zistilo, ze je tehotna. piatok idem na krv a uz som nevidrzala. musela som robit test. a pravdaze negativne. som uplne zufala.
21. apr 2010 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uyuy ono z krve to je nejpřesnější skoč si třeba zítra zas na krev a uvidíš jestli ti hcg poroste,z moče to tak zřetelné tak rychle není
21. apr 2010 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kočky dakujem všetkým
už som v poho, včera to bolo kritické dnes sa už dá :wink: ono to prebolím hlavu si zamestnám niečim a život ide dalej
ja idem v utorok na konzultáciu na IVF a možno aj žiadosť budeme spisovať.... ako ja verím na osud, on si to vždy zariadi tak ako má! a ak je toto môj osud že mám ísť na IVf ja idem a víde to!!!!

kenya - možno to IVF nebudete potrebovať :wink:
a ak hej tak pôjdeme spolu :wink:
21. apr 2010 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Delf takto sme si to s mm premysleli, že podáme žiadosť na IVF a kým budeme čakať na schválenie pôjdeme ešte do 3-tieho IUI. Kiež by si mala pravdu , že to IVF s Mončou nebudeme potrebovať :unamused:
21. apr 2010 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
delf
piatok sa chystam na krv,vtedy budem mat 14 den. len to ci pregnil este moze ovplivnit test, alebo mam sa stym zmierit.
21. apr 2010 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky silver ono to vždy bolí,ale přejde to asi to tak má být nějáký důvod to má určitě,třeba skrz práci nebo rodina atd,prostě něco tam určo je,teda holky nás už bude kdo půjde na ivf to je děs to by se měla tahle diskuze nazvat iui(ivf)když to tak půjde dál,koukejte to zas někdo prolomit
21. apr 2010 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je dobré rozhodnutí kenya u nás to šlo rychle s tou žádstí,že ani 4 iui by jsme nestihli u toho.jo jo uyuy zkus ještě krevní test a uvidíš pokud bude větší hcg tak je to jasné,máš případy,že holky byli těhotné a klidě do 12tt jim test z moče nic neukázal
21. apr 2010 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem velmi pekne za pozbudzenie, dufam, ze sa to podari. a ked nie, tak ideme s manzelom na drahu dovolenku...
drzte sa, a prajem vam zo srdca, aby vam vsetkym to vyslo. :wink: :slight_smile:
21. apr 2010 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uyuy - jo aj ja som čítala že boli kočky ktorým test nič neukázal a krv áno, uvidíš v piatok, ak dovtedy nedostaneš mrchu tak nádej je stále....
21. apr 2010 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mrchu by som mala dostat zajtra, ale zatial nic. len ma trosku bolia prsia. ale ked berem ultrogestan, tak asi ani nedostanem? ja som tak pocula. no neviem ci je to pravda. uvidim
21. apr 2010 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jak kdo někdo dotal mrchu i při utrouši a někdo až po vysazení
21. apr 2010 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym:slight_smile:))

sliver, bude dobre urcite, prvy den to vzdy boli a potom sa clovek otrka a ide dalej :astonished:
21. apr 2010 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hopie jojo presne ako si napísala :wink: , dnes je už v poho, život ide ďalej

s utrošom je to komplikované, niekto dostane aj s ním mrchu, niekto až ked ho vysadí.... je to u každého inak.... každopádne je isté že naťahuje tú fázu od ovu k mrche :wink:
21. apr 2010 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juuj dneska zas cítim spodok...skoro mrškovské pocity a tlaky :rolling_eyes:
21. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sliver.. a ešte to može byt všetko inak... síce testík neg. na krvičke si bola? a hlavne nemáš mršku zatial... budem zatínat palčeky :zipper_mouth:
21. apr 2010 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale ste toho popísali.. to už tu dlho nebolo :slight_smile:
idem čítať a potom vás zasa opustím na chvilu.. dnes mám troška viacej robotky a to som ešte ani ztroš nedala.. ani injekciu..
no idem dočítať ...
21. apr 2010 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uyuy - ja som dostala MS aj keď som brala utroš. a dokonca po viac ako roku presne na 28DC :wink:

no a čo sa toho IVF týka - kiež by ho žiadna z nás nepotrebovala :frowning2:
Ale tak čo narobíme keď detičky chceme.... ale je to smutné..
21. apr 2010 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dovolila som si u mna mensiu aktualizaciu :sunglasses:

makinka-2IUI poz-o baby sme prišli,koncom apríla laparka
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - po dovolené IVF - srpen 2010
Bobi - 3IUI negat. - pauza
Zakajda - 3.3. - 2.IUI - negat, chvíli pauza
Monika - 26.04.2010 krv
Sysysy - 31.3.2010 - 1. IUI
Kenya83 - 27.04.2010 krv
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 20.4. začínáme dlouhý protokol,první injekce(asi)
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, 24.3 3IUI žádost IVF
maticap. - 11.5. laparoskopia ...
hujer91 - 2 IUI 26.3. - 9.4. krvicka
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
sliver - 5.2. neúspešné IUI, okolo 6.-7.4. druhé IUI
vendulak - 17.02. - 1 IUI - nepovedlo se, 22.3. - den po ovulaci - 2.IUI, od 2.4. na testech //
v555 - 19.04. - laparospokia a v máji IUI - úspešné
baby2 - 19.03. - 2 IUI
dasty - 4.3. - 1.IUI -negativní,29.3.- 2.IUI negativní,23.4. žádost na iVF
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI , negativní, teď už stimulace na IVF
hopie-1IUI negatívne, po mrške stimulácia a hned 2IUI
sobcek- 1. IUI pozitivne, ale GEU. Po operacii, cakam na termin v CAR
Iriel - 1x GEU, 1x zamlkle tehu, 17.4. 1. IUI

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov
emers - 2.IUI pozitívne
alienka22 - 3.IUI-pozitívne
alimak - 1.IUI-pozitívne
lucinda3 - 3.IUI-pozitívne
lumcag - 3.IUI-pozitívne
terasa - 1. IUI - pozitívne
pantomima - 1 IUI - pozitívne
xena - 2 IUI - pozitívne
bublinka11 - 2. IUI pozitívne
kamaradicek - 1. IUI pozitívne
Snow.angel - 1 iui pozitivní

A inak pekny den vsetkym!
:dizzy_face:
21. apr 2010 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mati - ja sa asi o chvíľu pridám :wink:
21. apr 2010 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moni, :slight_smile: , dufam, ze nam to dobre dopadne :dizzy_face:
21. apr 2010 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky!
mam na vas jednu otazocku: myslite si, ze ked som si dnes spravila tehu test, a vysla tam slabulinka druha ciarka, ze by to mohol byt este pregnyl? som 14. den od pichnutia pregnylu (5000) a 12. den od iui. a este jedna otazka: robila som si test rapiclear s citlivostou 10, ale niekde som citala, ze tieto testy ukazuju duchov. mate niektora skusenosti? tak velmi by som chcela verit, ale skor si myslim, ze tehu nie som...
21. apr 2010 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
dnes som bola na krvnom teste a vysledok je negat.( 0,5 hcg).

Sliver: Tak sme tusim obe nielen boli rovnako na IUI ale este aj rovnako sme dopadli :frowning2:
21. apr 2010 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
slavka to je mi líto tak hold se bude muset bojovat dál
21. apr 2010 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Delf presne tak, budeme bojovat dalej.
Doky mi dnes povedal, ze mm mal zlu morfologiu, teda nizsiu tak neviem co to znamena... Predtym sme vysledky morfologie nemali lebo sa im poskodili vzorky. Tak ju robili az teraz pri 1.IUI. Ale este nam dal jednu sancu, ze sme neni beznadejni :slight_smile: Tak aspon nieco pozitivne v tento den.
21. apr 2010 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
slavka můj má taky špatnou morfologii a proto jdeme na ivf
21. apr 2010 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Delf a kolko krat ste skusili IUI?
21. apr 2010 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
3 krát jsme ho zkusili
21. apr 2010 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
on doktor chtěl už po druhém když to nevyšlo,ale já si řekla do třetice všeho dobrého a zlého no prd nepovedlo se
21. apr 2010 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok