• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
iriel:já brala duphaston 1-0-1 a teď na udržení utrouš 1-0-1
22. apr 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petula82: děkuji, další kontrolu budu mít v pondělí, po tom krvácení dokyn nechc nic zanedbat :slight_smile: a prej znovu jukneme jak je cvrček na tom
22. apr 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já teda nevím,co se děje,už mě zase bolí dost břicho,nekrvácím,ale mám pocit jak kdybych měla znova začít,úplně mě dloube na levý straně.
snow.ať ti to dobře dopadne :wink:
22. apr 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky tak dnešní zakrok v pohhodě vysledky mi řeknou až 3.5 tak ted čekačka :slight_smile:Jinak narkoza než mě uspaly tak 100 puls ale pak jsem se uklidnila a pani anistezioložka byla skvěla tak jsme kecali i se sestrama a pak si jen pamatuji že jsem doktorovi říkala že mu důvěřuji a pak už jen divna pachut v puse a hají :grinning:pak si jen pamatuji že mě sestra přikryla dekou a ležela jsem a chtělo se mi hodně na WC ale čurat se nemohla jinak pak jsem po hodince a půl jsem šla dom ale co jsem zapoměla potvrdit si paragraf tak zítra telefonaty jesli mi aspon pošlou něco at to můžu dát v práci jinak nahradní volno :frowning2:Tak shrnuto potženo narkoza v pohodě ale naslededek je že mam skříply nerv v krku a nemůžu pořadně nic dělat s ramenem a špatně se ti dýcha no nevím zítra už bude líp doufám. :slight_smile:
22. apr 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snow chytám tehu bacilíky :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya83: :grinning: super :slight_smile:
22. apr 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zlatíčka,

idem vám hned napísat, lebo ešte teraz som neskutočně a budem hrubá nasratá. :rolling_eyes: :angry: S mm si hovoríme , že to snad teraz nemáme dopriate alebo čo. V pondelok jak som bola na UTZ som mala tri folíky , dva na lavom vaječníku , 1 na pravom. Aby mi pekne dorastli z obden dávky sme prešli na dennú davku, ale kontrolu som mala mat až za 3 dni , teda včera. V stredu , jak som vám písala , som mala blbý tušák , že ovulujem sama , aj BT sa zvýšila, No a včera na UTZ už len jeden folík. Zovulovala som sama bez pregnylu a skor , ako som mala íst na kontrolu, tomu doktorovi to proste ušlo :frowning2: , takže tento mesiac nebude asi ani IUI, ešte stimulujem ten jeden na lavo čo zostal lebo dva mi rupli, zajtra mám dalsiu folikulometriu a modlím sa , aby sa ešte tento posledný rozhýbal a vystimulovali sme ho (sama som si zvýšila aj dávku gonalu , chudáčik mal len 10 mm, tak tomu neverím , preto tá moja odvaha , že si dávku zvýšim aj dneska ešte aby sa apon pohnul niekam. a možno ešte urobili IUI v pondelok, doki mi ani dávku nezvýšil , úplně sa na to vykašlal a povedal mi niečo , čo ma uplně vytočilo, že budeme to brat ako anovulák. Naštastie je tam zajtra moja doktorka už...) Som neskutočne naštvaná , nespokojná s ich prácou a neštastná.

Jediné , čo ma trošku ukludnuje , že som v stredu mala tušák a s manželom sme sa snažili , inak by krásne pripravené 3 foliky boli navnivoč uplně , už mi došlo aj pero s dávkou na stimuláciu, takže na dalšie IUI zas požiadat poistovnu o gonal(čaká sa 3 týždne a dalšie 3000Kč). Takže ak v sobotu nič , tak ani neviem kedy bude dalšie IUI.

Dúfam , že motyka vystrelí , ale u nás už i pri IUI malá šanca.

Dalšia jobovka , mm SPG pri prvOM IUI bol, 27 mil, pohyblivost po swip upu 44% pohyblivost ale dopredu len 20% a z tých 20% eštš 60% so zlou hlavičkou, takže už aj morfologiu máme v prdelke :frowning2:

P.S. a ešte mi aj včera vyšiel ovulačný test, 2 čiarky jedna len o niečo málo slabšia , takže viem že som den po ovulke a jak pichám gonal , čo je čistý hormon , tak je to len FSH a žiadne LH- jasný dokaz , že som zvolovala:(((

Iriel, takže vidíš, já taky nejsem dva krát spokojená, krev mi taky v Gestu sami nenabýdli(zašla jsem jsi na svou původní gyndu, kde mi ji odebrali) , prej počkejte na menzes a pokud nedojde tak si udělejte test, jenže on ten utroš brzdí mrchu...za IUI si tedy nic neplatíme, pouze jsem doplácela za hormony .
Uvažujem , ale že zajdem za Brandejskou, pokud nebudu tuhle sobotu spokojena...po tom všem
23. apr 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf , teda som sem hodila príspevok
:sweat_smile:
23. apr 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie :cry: škoda, ale možno tá streda bude úspešná a potom si povieš že si ušetrila prachy na IUI
ono všetko je osud a ak to malo takto byť tak pre niečo... no teraz to ešte nevidíš, to sa vie až neskôr :wink:
23. apr 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie - toto mi pripomína moje vajcia keď v stredu som mala dva foliky, v piatok som mala isť na UTZ a v pondelok malo byť IUI. a v piatok čo? Foliky nikde..
takže stáva sa to a otázka Prečo práve nám by bola síce na mieste ale nič by sme tým nevyriešili.
Mojka držkám Ti strašne moc palčeky aby sa aspoň ten jeden umúdril...
23. apr 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam strašně moc. :astonished: ..ja som sa musela vykecat, ale bude dobre verím tomu
23. apr 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie - toto aj mne pomáha, že vás tu mám a môžem sa vykecať..
Ono je to strašné nespravodlivé a kruté, že takto musíme trpieť, ale zasa sa tým stávame silnejšie a silnejšie......
23. apr 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, no ja si myslím , že toto sa može stavat len silným babám, že preto to máme my a nie iné, lebo trasorítky by to nedali.
Som to videla na kolegyni , nevedia jej zistit pohlavie dietatka a ma z toho hrozne depky, čo by robila , keby to dieta ani mat nemohla? riesi blbosti , keby som tak ja nemohla na UTZ zistit, či je to chlapček , alebo dievčatko , ale vedela by som , že je uplne zdravé , bola by som v siedmom nebi. :wink: . Minule som už na nu vyskočila , nech prestane a konečne si uvedomí, čo má a aké ma štastie, že majú mimi hned ked chcú už po druhýkrát nehysákuje a nerieši blbosti, na ktorých to nestojí , ani nepadá.
23. apr 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tak býva :frowning2:
23. apr 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky :slight_smile:
Hopie zlatíčko to Ti teda dopadlo, držím palčeky aby sa naozaj aspoň ten jeden umúdril "dohovor mu prosím Ťa" :wink: A ako vraví Monika stáva sa to, mne sa to stalo tiež vo februárovom cykle, keď som stimulovala na moju 1 IUI. Najprv folíky boli a na ďalšej kontrole už neboli. Totižto mne to dr. vysvetloval, že žena môže mať v roku 2x anovulačný cyklus, a tie folíky keď začnú rásť síce rastú pomaly ale keď vyrastú do určitej veľkosti tak "zdegenerujú - zaniknú, proste zmiznú" :frowning2: Bola som nešťastná, lebo som sa tak veľmi tešila na 1 IUI a potom nič. Ale dr. upokojil a povedal , že v ďalšom cykle to už môže byť inak. Aj tak bolo, druhý cyklus už boli folíky krásne :slight_smile:
Takže Hopie hlavne pohodu a kľud to ti povie aj dr., lebo tým stresovaním môžeš dopomôcť do neúspešného konca. Ver mi mám to odskúšané na vlastnej koži - a funguje to chce to len ešte raz pohodu a kľud :wink:

Moooooni kde si?
Už aj mňa začali bolieť kooooozy :frowning2: Už je to asi v zad.. :frowning2:
23. apr 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya83.

ja myslím , že ovulka ale bola... proste mi narastol a praskol, lebo mi vyšiel aj testík...ale máte pravdu , už aj tak s tým teraz nič neurobím, len som bola naštvaná, že s nami folik vybehol , teda skor , že doki ho nezachytil...tomu poslednému dohováram , čo to ide... :wink:
23. apr 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie veľmi Ti držím palčeky :wink: :wink: :wink:
23. apr 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, presne tak , ako ja vám , lebo každá z nás má právo na ten svoj malý uzliček v perinke :astonished: a velmi vám dakujem , všetkým čo ste tu .. strašne mi pomáhate , ked už neviem , kde nabrat silu a íst dalej...ste super :astonished:
23. apr 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya pozerám fotoblogy a smútim zasa..
mňa bolia kozy tak, že som sa v noc ni zasa budila pri každom otočení.. :frowning2:
No čo už.. ako tu píšeme od rána život ide ďalej a ďalej tŕnistou cestou...
23. apr 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie od toho sme tu :wink:

inak stále mám divnú chuť v ústach.. ale už to nie je taká kovová.. ale je to hnusné...
23. apr 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni ja si tie fotoblogy prezerám každý deň :unamused: a snívam o tom, že aj ja raz nájdem také krásne // ako ostatné kočky tu na koníku :frowning2: Najradšej by som testla a utvrdila si to, že tam nič nie je - ale vydržím do utorka :slight_smile:
23. apr 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja Ti dám testla!! Pekne drž so mnou!!! :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné neboj sa určite netestnem!!!! To sú len moje vnútorné pocity, čakám na teba nech si ten verdikt vypočujeme spolu :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak preto!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mňa už taak bolia ruky z tých injekcií... a to pichám len necelý druhý týždeň. Keď budem tehu budem pichať 9 mesiacov... no nechcem vidieť moje ruky potom..
23. apr 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta idem dať do zbierky ďalšiu modrinu a potom utroš...

takže sa zatiaľ lúčim..
ale vrátim sa.....
23. apr 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni veľa šťastia...a bez modriny :grinning: :grinning: :grinning: Idem aj Ja niečo nakúpiť, ale poobede som tu ako na koni :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aha.. xixixi
23. apr 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni.. :confused: čo picháš?
23. apr 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie - fraxiparine
23. apr 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok