IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
kenya83
24. apr 2010
No neviem podľa toho koľko tabletiek clostylu si denne brala. Lebo ja som užívala 2x1 a 10DC som už mávala 18mm-21mm, ale to je individuálne u každej ženy. Neboj oni ešte podrastú, rastú približne 2mm za deň. 😉 😉 😉
monika0001
24. apr 2010
ja asi zomremmmm
kenya83
24. apr 2010
čo je Moni???? :-o
monika0001
24. apr 2010
vaječník.... to sná´d ani možné nie je ako tlačíí.. je to nepríjemné a bojím sa...
kenya83
24. apr 2010
Moni sakra čo to je s tebou???? Chúďatko moje všetko Ťa bolí a mňa nič, ja som úplne v poriadku. Dúfam, že to nie je čo si myslím :-o Zlatíčko vydrž to dáko do pondelka 😉
monika0001
24. apr 2010
ja sa bojím aby to cysta nebola.. strašne to tlačí.. je to také divné. niečo medzi bolesťou a tlačením.. blee..
ale ak by to malo byť .... tak vydržím aj keby čo bolo... 😃 😃 😃
kenya83
24. apr 2010
Tiež som mala na mysli tú cystu :-| Dúfam, že to bude ok, daj si v pondelok urobiť aj UTZ 😉
monika0001
24. apr 2010
hej hej dám
Ďakujem 🙂
cmuky
alabu
24. apr 2010
kenya, tiez som mala 2x1 clostil... :-| tak to som na tom nejako spomalene😞no v pondelok som zvedava...
monika0001
24. apr 2010
ja mávam bez clostilu na 18 - 19 DC cca 18 mm a s clostilom na 14 den.. prvý krát som mala dva foliky - 18,15 a druhý krát 18, 15, 11.. brala som 2-0-2
alabu
24. apr 2010
no ja uvidim ako to bude na 12DC...mozno to skusia a ked sa to nepodari, dostanem vacsiu davku clostilu...a mozno aj nase drobceky budu k svetu 😃 ..ja totiz mam takeho tusaka ze to vyde na 1x 😃
gambrinuska
24. apr 2010
alabu strašně ti to přeju at to vyjde 😉 já jen už doufam a čekam na pátek 😞 a přestože mě bolí prsa, tak mam blbé tušení |-|
alabu
24. apr 2010
diky 😉 ja som velky optimista...ale to sa mozno o par tyzdnou zmeni..neviem...

gambrinuska, tie nase tusenia su strasne 🙂 treba verit...drzim palce...ktore IUI mas za sebou?
gambrinuska
24. apr 2010
teprv první :-N , ale už mě připravovali na 2 nějak jsem nereagovala na Clostil am přirozeně už vůbec ne :-S tak snad nám to vyjde všem a CO NEJDŘÍV 😉 :-N občas mam pocit že furt na něco čekam :-N ale asi to jinak nejde a mít pevné nervy a hlavně manža občas jsem po těch hormonech fakt na zabití :-N
sysysy
25. apr 2010
alabu - ono i záleží, jak je obvykle dlouhý tvůj cyklus. Pokud bývá cyklus kolem 40 dnů, tak folíci rostou pomaleji a IUI se dělá později - třeba až nejdřív kolem 16DC. Já měla teď 10DC folíky: 13,10,2x9 - a prý to odpovídá, protože mívám dlouhé cykly. Minulý cyklus jsem měla 10DC folík 14mm a 14DC byl 18mm.....no, ale stejně k otěhu nepomohl 😉
dasty79
25. apr 2010
Ahoj kočky.
Copak tady nového?Nějaká nová těhulka?

Jinak holky Vendulak musela na revizi - četla jsem to na štítařkách 😞 Tak má bolavý srdíčko a proto sem nechodí.
Ale určitě až nabere sílu, tak se zase ukáže.Přeju jí hodně štěstíčka, ať to brzo přebolí a ať se brzo zadaří.
Vím jaký to je, taky jsem to zažila.

Jinak já si jedu 6.5. pro pícháníčko a začínám stimulovat na IVF 🙂
alabu
25. apr 2010
sysysy, ja ale mam cyklud 28-31 dni....cize taky akurat...ved zajtra po kontrole budem mudrejsia a podam spravu 😉
nemko
25. apr 2010
delf14 my sme najskor isli na IVF teraz mame v plane ist na dalsie IVF, ale skusime IUI aby sme mali lepsi pocit 😃
gambrinuska
25. apr 2010
dasty tak hodně sil na stimulku, já to nějak špatně snášim 8-( , přeju ti at to máš lepší 😉
jo holky je to boj
sliver
25. apr 2010
vendulak 😢 😢 😢 veľa síl
dasty79
25. apr 2010
gambrinuska - díky, nabírám sílu kde to jde 🙂 Snad ty hormony budu zvládat.
Hlavně si to píchat, to bude boj :-| Ale co by jsme proo mimčo neudělaly,že?
A ty gambri - si pícháš i před IUI?A tak ti je po hormonech zle?
maticap.
25. apr 2010
Ahojte babulky, 😉
tak ta laparka je ista - zacala som spinit, takze "uz" len obehat vsetky predoperacne a mozme ist na to... 😞 Pekny vecer!
kenya83
25. apr 2010
Vendulak je mi to ľúto 😞 😞 😞 Teraz musíš byť silná, prajem Ti veľa síl...držím palce 🙂
kenya83
25. apr 2010
Monika zlatíčko myslím na teba 😉 cmuk
makinka1
25. apr 2010
moni veľa štastia zajtra, tentokrát to musí vyjsť 😉 🙂 :-p
môj menzes stále neprichádza, dr.vravela, že po potrate to môže byť až 6 týždňov, to je dnes a stále nič....tak čakáááám a čakááám.Na laparku sa vôbec neteším, ale už to chcem mať za sebou, predoperačné už mám, už len tie krámy. S doktorokou som dohodnutá, že ked do stredy nepríde, mám sa prísť ukázať.Uvidíme čo z toho bude
Vendulaak je mi to ľúto. 😞
Do kelu toto tu je nejaká smola v posledných týždňoch :-| :-|
gambrinuska
25. apr 2010
makin já to dostala asi skoro až po 7 týdnech po revizi, tak neplaš, je to hrozný a nezbývá než čekat 😞 je to hnus, ale po první revizní už je líp a líp, zdálo se mi to jako kecy ale čas a naděje na nové snažení opravdu pomáhá|-|
dasty, jo měla jsem stimulku fostimonem, na clostík nějak nereaguju ]-( měla jsem dost návaly a břichabol, ale dá se to vydržet, spíš chudák manža ty výkyvy mých nálad nu nezávidim :-N
maticap tak hodně štětsí na laparku, snad bude vše ok a pomůže ti to
Taky na Vendul myslim, šla na revizi v pátek 😞 známe se z CARU
monika0001
25. apr 2010
vendu - moje zlatíčkooo !!! posielam cmuuk!!!

Baby ďakujem. som zvedavá čo bude ..
bolí ma to stále.. nechám si urobiť sono asi...
Mrcha nikde zatiaľ.... ale to u mňa nič neznamená..

Maki a môžem sa spýtať o čom sú tie predoperačné vyšetrenia?

a možno pôjdeme spolu na laparku 😉
monika0001
25. apr 2010
a inak ja som začala hneď po kyrete krvácať a tak som krvácala a krvácala.. nemusela som čakať.. aspoň niečo dobré na tom 😞
lilusic
25. apr 2010
ahojte babenky

mam ist na asistovanu reprodukciu.Moj problem je ,ze mam viac muzskych hormonov a manyel nema dobry spermiogram neviete ake sance su pri asistovanej reprodukcii?
monika0001
25. apr 2010
kde steee??
ja potrebujem kecaaťťť.. pomoocc.....

Začni písať odpoveď...

Odošli