• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Bobi ahoj..vidím, že si bola na DV..muselo byť super :slight_smile: ako a inak máš, ako pokračuješ?

Ell..takže sa teda chystáš do BA, budeš tu už na stálo či sa cyhstáš vrátiť do Belgicka? nevieš čo je s Petronelou? inak pekné mená :slight_smile:

MOn..tak budeme držať aplce a čakať :slight_smile:
26. apr 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko, vobec neviem, ci sa vratim do BE alebo nie, zavisi od mm ci tu dostane robotu :unamused: takze vsetko je otvorene :wink: Petronelu som tu videla sa mihnut pred par t a ide na ivf niekedy teraz sa mi zda.
26. apr 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, hej, bolo super, len som ochorela a potom aj manžel, takže snažilkovanie moc nebolo a to sme si dovču plánovali akurát cez moje plodné dni :angry: my teraz pauzujeme no snažilkovať sme neprestali, veď kto vie, možno aj motyka vystrelí :grinning: no tentokrát asi nevystrelí, takže po mrche ma čaká konzultácia na IVF :confounded: a u teba čo nové?

ell, mená pekné, fakt :wink:
26. apr 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell..ach tak, takže všetko ej ešte otvorené, no som zvedavá kde nakoniec zakotvíte, mylsím, že robopta by nemal byť problém ked idete do BA..takže Peťa ide do ˇdaľšieho boja?to je super, budem jej držať palce :wink:

Bobi...takže máte pauzu, treba si oddýchnuť a byť v poho a snažilkovanie je dovolené ved čo ak...my nič nové, čakám na výsledky z Prahy ale inak pohoda, nič neriešim :slight_smile:
26. apr 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som späť, ale vidím, že vy tu nie ste..
Asi pracujete, tak ja nebudem rušiť..
psstt... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. apr 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,jdu se podívat jak pokračujete.Moni držím ti palečky.
Snow,kdepak se touláš,jak ti je? Koukám,že Vendulka se pořád neukázala.Je mi to líto. A to jsme byly ve stejnej den na IUI,ale mě na revizi tentokrat nebrali,prý bych se měla vyčistit sama,ale asi to nebude tak úplně pravda,protože mě bolí od čtvrtka dost břicho.Nikdo mě zatím neprohlížel,jen mě brali min.úterý krev a hcg jsem měla už kleslý.V pátek budu mít kontrolu i s ultrazv.,tak jsem zvědavá.Mějte se hezky,hodně štěstí holky
26. apr 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
negatívne
26. apr 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MOn :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: je mi to ľúto, veľmi...posielam ti tisíc objatí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ani neviem čo napísať, tak mi je to ľúto :frowning2:
26. apr 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
micka v pohode. ja som to proste vedela...

teraz budem čakať ms a toho hore už o nič neprosím. načo?!
Príde MS idem na laparo a potom hurá dovolenka.. síce až v auguste ale to rýchlo ubehne
26. apr 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noazaj? si v pohode? to je skevlé, ani nevieš ako by som ťa teraz objala ty môj jeden bojovníček...krásne si si to naplánovala, som na teba hrdá dievčatko moje :wink:
26. apr 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni,je mě to líto,asi musíme ty palečky držet mnohem víc.Ale neboj,dočkáš se. :wink:
No vidíš,já otěhotněla pokaždé a k čemu mě to bylo.Adopce to jistí,objednali jsme si do pokojíčku komody,za 14dní by měly přijít.
26. apr 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moniiiiiiiiiiiiiii :cry: :cry: :cry:
sakra :angry:
no teším sa, že to takto v pohode zvládaš, a kedy plánuješ laparku?
26. apr 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - tak priznám kúsok červíka so smutkom vo mne je ale je to v pohode. Ja som sa stále pripravovala na laparku :wink:

dakujem kočky..
čo už...

bobi - musim čakať na milostivú pani mrchu kedy sa úráči prísť. potom mám hned volať a bežím si po pariere na predoperčné vyšetrenia...
26. apr 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len nechápem z čoho mám také bolesti...
26. apr 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, možno sa len hlási mrcha... :confounded: a kde ti budú robiť laparku?
26. apr 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - bolí ma to od ovulácie.. a mrcha mala včera prísť
26. apr 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka - vidíš.. my sa nakoniec aj na tej laparke stretneme...
26. apr 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak ale cysta to nebude, vravela si, že? robili ti sono? ja som už pred mrchou tiež mala párkrát dosť silné bolesti... koľký DPO dnes vlastne si? je tá krv už 100% negat???
26. apr 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika :frowning2: :frowning2: :frowning2: prečo to musí tak byť??? U mňa to bude zajtra určite to isté, cítim to lebo tie bolesti v prsiach a k tomu ešte dnes aj hlava, tak to je už isté :frowning2: To sú 2 príznaky prichádzajúcej mrchy.
A ináč asi si dáme teraz mesiac pauzu od tých hormónov a do 3 IUI už asi nepôjdeme. Ja už tiež neverím :cry: :cry: :cry:
26. apr 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som 29 dc a hej robila mi sono. a nič..
a tá krv je negatívna asi keďže sme sa dohodli na postupe na laparku

kenya - mooja ja som si tiež dnes dávala tabletku na hlavu :frowning2:
26. apr 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi už ste podávali žiadosť na IVF?

Moni micka moja ja som taká nešťastná :cry:
26. apr 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya - na jednej strane aj ja som smutná, ale je to iné ako prvý krát..
26. apr 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kenya - ty to nevzdavej, bolet prsa te muzou i pri tehu, do zitrka nehazej flintu do zita :wink: Ja budu vedet v patek, ale zatim jsem optimista :slight_smile:
26. apr 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, a videla aj sliznicu? vieš, že kedy dôjde mrcha... či bola veľká... :confused:

Kenya, nie, žiadosť sme ešte nepodali. Budúci týždeň čakám mrchu a potom šup sa za dokim. Uvidíme, aký zvolí postup. A ty si dnes ktorý DC? moc moc prajem, aby to aspoň u teba dopadlo pozitívne!!!!!!!!!! :dizzy_face: a hlavu hore, ešte je skoro plakať, a treba veriť!!! ja som občas tiež už na konci so silami a tiež som bezradná, neveriaca a celý svet preklínajúca, no tak ľahko sa nevzdáme, nie? :wink: myslím na teba, cmuky
26. apr 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iriel nějaké příznaky???
kdyžb jsi o den napřed?? :wink:
26. apr 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, môžem vás tu trošku vyrušiť ? Vidím, že sa tu preberá aj laparka. Nás čaka laparka budúci mesiac. Musíme sa rozhodnúť kde pojdeme. Je tu niekto , kto bol na LSK v Martine a v okolí ?
Ake treba vyšetrenie pred samotnou LSK a v akej časti cyklu je najlepšie ju vykonávať ? A kedy ste sa mohli začať znova snažilkovať ?
26. apr 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gambrinuska -na nejake poradne priznaky je jeste brzy, jen mam uplne zavreny cipek, coz proste nemivam nikdy a proste obecne mam takovy dobry pocit, treba jsem jen oblbla Utrosem, co ja vim :wink: Uvidime v patek nebo v sobotu, jeste nevim, kdy testnu, ale proste si rikam, proc by to nemelo vyjit :wink:
26. apr 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi nevyjadrovala sa k tomu. ona pozrela len či tam nie je cysta a bolo. ale stále to bolí...

janka - ja idem na laparku hned po MS. ale tu v BA.. neviem ti poradiť čo sa Martina týka...
a teraz som sa pýtala kamošky na tie vyšetrenia a vraj tlak, ekg, moč, krv.. a to s ým cyklom viem len že hned ako príde ms mam volat..
26. apr 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, a kde ti to budú robiť? ja som bola na Antolskej... a bola som veľmi spokojná, veľmi milý personál...
26. apr 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika, dakujem :slight_smile: , a tie vysetrenia musi robit obvodak a posielat dalej , alebo sa to da obist ? Rada by som obisla obvodneho, aby som mu nemuslea vysvetlovat naco to potrebujem.
Je mi luto, ze dnes bol negativny vysledok :frowning2:
26. apr 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok