• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
makinka-2IUI poz-o baby sme prišli,koncom apríla laparka
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - po dovolené IVF - srpen 2010
Bobi - 3IUI negat. - pauza
Zakajda - 3.3. - 2.IUI - negat, chvíli pauza
Monika - čakám na mrchu a potom laparkaa....
Sysysy - 31.3.2010 - 1. IUI
Kenya83 - 27.04.2010 krv
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 20.4. začínáme dlouhý protokol,první injekce(asi)
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, 24.3 3IUI žádost IVF
maticap. - 11.5. laparoskopia ...
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
sliver - 5.2. a 6.4.neúspešné IUI, príprava na IVF
v555 - 19.04. - laparospokia a v máji IUI - úspešné
baby2 - 19.03. - 2 IUI
dasty - 4.3. - 1.IUI -negativní,29.3.- 2.IUI negativní,23.4. žádost na iVF
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI , negativní, teď už stimulace na IVF
hopie-1IUI negatívne-25.3., 26.4.2IUI
sobcek- 1. IUI pozitivne, ale GEU. Po operacii, cakam na termin v CAR
Iriel - 1x GEU, 1x zamlkle tehu, 17.4. 1. IUI
slavka32 - 1.IUI 6.4. negat, skusime dalsie v maji
alabu- 28.4.2010 - 1.IUI (dufam aj posledne)

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov - Timur a Maxim
emers - 2.IUI pozitívne
alienka22 - 3.IUI-pozitívne
alimak - 1.IUI-pozitívne - Dievčatko - Sarah
lucinda3 - 3.IUI-pozitívne
lumcag - 3.IUI-pozitívne - chlapček - Martinek
terasa - 1. IUI - pozitívne
pantomima - 1 IUI - pozitívne
xena - 2 IUI - pozitívne
bublinka11 - 2. IUI pozitívne
kamaradicek - 1. IUI pozitívne
Snow.angel - 1 iui pozitivní
vendulak - 2. IUI pozitívne
uyuy – 1. IUI pozitivne
27. apr 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,

alabu .. tiež som mala pregnyl pri natívnom cykle a aj pri prvom IUI 36 hodin dopredu .. tz ze v utorok pichly a vo stvrtok rano sa islo.... teraz nebol pregnyl potreba.. folik praskol sam... tak by bol pregnyl zbytocny.. ovulacia bola proste prirodzená... a aj som rada na jednu stranu , ze pregnyl nebol... aspon teraz ked vyjde slabulilinka ciarka , tak viem , ze je to tehu ciarka a nie potvorovsky pregnyl

kenya... držím velmi palceky :astonished: , moni... nech ta laparka dopadne co najlepsie :wink:

v555- ja neviem... no ja som uz bola mierne hotova a mozno budeme mat stastie v nestasti... lebo keby ma neosvietilo , tak je vsetko marne...dokonca uvazujeme , ze zmenime centrum po tomto IUI
27. apr 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

MOni...mňa čaká tiež laparka, už som mala aj odporúčanie ale zatial sa jej teda raidne vyhýbam...používam Anio vložky a verím, že urobia zázraka enbudem nikam musieť ísť, preto čakám až ked sa objednám do centra, nech mi urobí sono a uvidíme či vložky zabrali..ja ked na cystu aj zabrali ale či mi pomohli aj s upchatým vajíčkovodom ale kto vie :confounded:

Jankačajova..ja chodím do centra v Martine ale som z BB a idem ak teda pôjdme na laparku u nás na ejdnu kliniku, sú tam super doki takže asi tak...ešte som nebola na žiadnych vyšetreniach :wink:

Hopie..držím palce :wink:

V555..tak veľa šťastia na mature :wink:

Maticap..tak aj teba čaká laparka? nás tu teda je :confounded:

Kenya..budm držať zajtra palce :wink:
27. apr 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :dizzy_face:

hopie, tak teraz už len pfuj, pfuj, pfuj, možno to vyjde aj napriek tomu chaosu, čo ti vajka spôsobili :stuck_out_tongue_closed_eyes: my sme ochoreli akurát cez plodné dni :unamused: takže snaženíčko moc nebolo, to cez dovolenku ako na potvoru :angry:

moni, tak to máš dobré, držím moc palčeky, aby laparka bola ok a hlavne s pozitívnym výsledkom :wink: a mrche sa stále neuráčilo? :angry:

v555, tak to máš odvahu, keď si stehy vyberáš sama, mne ich vyberal doktor a sám mal čo robiť :confused: a výsledok laparky?

makinka, takže aj ty laparka? a kde ti to budú robiť?

maticap, mne robili laparku na 22DC a v pohode... potom hneď prišla mrcha a mohli sme snažilkovať :wink:

kenya, ešte neskladaj zbrane, mňa pred mrchou tiež bolievajú prsia, no naposledy vvôbec neboleli a došla potvora jedna
:angry: takže je to rôzne, a bolesti pŕs sú tiež príznakom tehu, tak držím palčeky!!! a kam si si dala žiadosť o IVF? trvá schválenie dlho?

cisielko, ahoj :wink: prečo ťa laparka desí? je to v pohode a aspoň vieš na čom si... určite odporúčam všetkým neúspešným IUIčkám...
27. apr 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi, ahoj..ja nenávidím doktorov a to mylsím doslovne..tak asi preto, načo sa dať rezať ked to možno nebude potrebné aj ked tomu veľmi neverím ale čo ak..tento týždeň s aobjednám do centra aby som tam išla s výsledkami s Prahy, urobia mi sono a ak vložke nepomohli tak pôjdem..tiež si chcem dať ešte urobiť genetiku a vyšetrnia na štítnu žlazu :slight_smile:
27. apr 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi.... takže ste sa nepotili spolu? :unamused: aj my sme boli choruckí tento mesiac .. teda mm... mal vysoke teploty , ale nakoniec sme sa z toho dostali
27. apr 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, potili, aj sme niečo vypotili :grinning: no pochybujem, že to bude stačiť... čo už, IVF ma asi neminie :unamused:

cisielko, a tie vložky tak pomáhajú? to ich používaš ako klasické vložky? :confused:
27. apr 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi... tiež už chcem ist po tomto IUI na IVF, tu v gestu ma zatial odmietli na IVF , ze som mlada a bla bla bla...ale my dieta chceme teraz a nie za rok.. takze asi po tomto IUI pojdeme za Brandejskou do gennetu....a rovno na IVF...nechceme uz proste cakat , ked je jasne .. ze nas hnevaju len potvorky... u IVF predsa len bude ina sanca a to myslim, ze vyjde urcite...
27. apr 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi..používam ich ako klasické, plus aj intímky..zatial sa stretávam len s pozitívnou reakciou, oni by ti mali vytiahnuť všetko zlé a nečistoty čo tam máš, upraviť cyklus, zmierniť boletsi, upraviť MS a všeko okolo toho, taktiež výtoky a podobne..kolegyňa ich používa lebo máva bolestia enpravidlenú Ms, tá sa jej upravila, nemá bolesti..sú naozaj dobré..cystu si mylsím, že mi to vytiahlo ale neviem ako to bude stým vajíčkovodom :wink:
27. apr 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, na IVF mladá? :confused: ak máš raz nejaký problém, vekom sa to vyrieši? divný názor... a koľko máš ak sa môžem opýtať? (IP)

cisielko, tak to prvýkrát počujem, že vedia byť takéto zázračné... a to si ich kupuješ v lekárni?
27. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte micky moje :slight_smile:
Tak som späť z Centra. Krvička zobratá...ale bola som aj na sone sliznica 17mm, takže možno začnem veriť že sa dejú zázraky. Ale nechcem si robiť zatiaľ nejaké nádeje. Asi skolabujem do 15:00h kým budú výsledky :astonished:

Bobi zlatíčko ja chodím do Heliosu do MT a žiadosť sme spísali tam a trvá to do 30dní myslím schválenie :wink:
Hopie čo to tárajú, že si mladá? My dve sme vrstovníčky a myslím, že je najvyšší čas mať bábätko :wink:
27. apr 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kenya..pevné nervy :wink:

Bobi....niesú zázračné len pomáhajú čo sa týka týchto evcí, u nás ich už používajú všetky kolegyne..v lekárni sa zatial nedajú zohnať, my sme našli jednu pani čo ich predáva...tak si ich od nej kupujem..baby si zatial chvália, ja som nejaký veľký problém nemala a čo mám tak to neveim atkto povedať..ale verím im :wink:

Hopie..to je ale riadna sprostosť, že mladá..ked to nejde tak to nepôjde už vôbec ked budeš staršia :wink:
27. apr 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :wink:
Bobi-to nič nie je ked ich pekne vidno tak len strihnem ale v pupku si ho nevidím to bude problém ale vyberie mi ho asi kolegyna :grinning: a výsledok???všetko O.K. priechodné obidve strany-huráááááááá ide sa na iui v juni lebo menzes mi ma prísť tak za 4-6 týždnov,
27. apr 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne baby moje.. budem mat za mesiac a niečo 27... tak si viete predstavit , aká som bola tento týžden rozčúlená....najprv to celé spackajú a potom nás ani nechcú ešte odporučit na IVF....ja tak tomu verím , že to tento mesiac vyjde...lebo okolnosti boli hrozné a ja som to sama zachránila s tým , že som sa odpozorovala a na drzo im tam včera vtrhla že som po ovulke , ale nie je ešte 24 hod od a nech mi teda to IUI urobia teraz a nie v stredu... je pravda , že potom kmitali .. ked zistili , že mám pravdu.. ale aj na ten ultrazvuk , kde sa to potvrdilo som ich musela doslova prosit...hovorím .. asi zmenime centrum...ale naj by bolo , keby už nič nebolo potreba a nám sa zadarilo prirodzene... jak boli tento mesiac dve ovulky .. tak ja naozaj verim , že jedna vyjde...

kenya.. jaaaj ... toto vypada nádherne...cítim v kostiach dalšiu budúcu maminu :astonished:
27. apr 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555.. ja som dostala mrsku hned dalsi cyklus presne po 28 dnoch od poslednej a mezitim v polke bola laparka...dúfam , že to takto krásne pojde aj u teba , aby ste mohli na to iui co najskor :wink:
27. apr 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, to by bolo super!!! akosi mi tu zavoňalo novou maminou :wink: držím moc moc palčeky, aby to IVF nebolo potrebné a prajem ešte veľa trpezlivost do tretej :wink: určite daj potom vedieť, čakáááááme....

v555, tak výsledok super, teším sa s tebou, u mňa to bolo podobne všetko ok :wink: tak vybrať stehy a šup šup na to, nech máme ďalšiu tehuľku :wink:

hopie, ja som mala minulý týždeň 33 a nemyslím si, že keby som mala menej, žeby otehotnenie bolo úplne bezproblémové... ak to raz nejde, tak treba tomu občas pomôcť, a čím skôr tým lepšie, lebo vekom sú tie šance žiaľ stále menšie a menšie :pensive:

cisielko, tak aby ti pomohli, prajem ti to :dizzy_face:
27. apr 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, práve ... a my vieme , kde je problém .. a prečo to nejde.... mame špatný spg.... uz aj v centru povedia , že nic moc .. ale stááááále sme na hrane .. mna to staaale sme na hrane rozčuluje... lebo inde nam povedali , ze je to jasne IVf .. že IUi sa moze zadarit ... ale je to dost mala pravdepodobnost....

cisielko.. hmmmm...tak niečo také by mohli vymysliet aj pre chlapov :slight_smile:)))))))) na pohyblivost a tak .))))
27. apr 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - mrcha zatiaľ nič a makinka tiež čaká na mrchu. podľa toho ide. ak si dobre pametám, tak ked ju ona do stredy nedostane ide k dr. myslim že tak to písala..

v555 - prečo Ti mrcha príde až o 4 - 6 týždov? To po laparke...? :astonished:

cisielko - mne je to už jedno. nech mi ju urobia - tu laparku - nech viem či tam bol problem alebo nie. Len teraz neviem čo budem robiť ak mi povedia, že všetko bolo v poriadku a mne nevyšli prakticcky 3 IUI... potom čo?
Začínam byť na nervy..
27. apr 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kenya - zlatičko myslím na Tebaa!!!!!!!!!!
27. apr 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie , tak už máš po laparke ? a mrcha prišla normalne načas a mohli ste sa hneď aj snažiť ? Lebo som počula, že treba čakať niekoľko mesiacov. A do akého CARu chodíš ? Lebo ja by som už bola odtial určite preč.
27. apr 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankacajova... ano mam po laparke.. robili mi ju vo februari... 25 a krásne som mršku 15 marca dostala.. a hned som aj prvý krát stimulovala od 3 dna gonalom ... na prvú IUI .. išli sme po laparke do toho hned...
chodím do Gestu v Prahe a veru uvazujeme ze odideme... len tie vysetrenia zas a nez sa to rozbehne....by sme zabili trosku cas....ale uvazujeme ze prejdeme k doktorke Brandejskej do Gennetu , tiez v Prahe.
27. apr 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, veru aj ja idem na laparku. uz aby bola za mnou :pensive: ! MS zatial nikde, tak si drzime palce, nech to tak vydrzi aspon do zajtra, lebo nemam najmensiu chut presuvat termin laparky o mesiac neskor... :angry: :slight_smile:
27. apr 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati takže čakáme už viaceré na MS pred laparkou :wink:
27. apr 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ja mám laparku úspešne za sebou, aj 3IUI, bez úspechu samozrejme, spg ukážkový a predsa :frowning2: Tiež som si myslela, že to nezvládnem, no treba ísť ďalej, nevzdať to. Nič nespravíš, ak ti povedia, že všetko ok. Podľa mňa budeš rada. Lepšie ako keby ti povedali, že oba vajcovody sú nepriechodné, nie? Hlavu hore, pokiaľ má žena maternicu, otehotnieť sa dá :wink:

hopie, tak ak máte zlý spg, nechápem, na čo čakať... podľa mňa by ste IVF skúsiť mali... :wink:

jankacajova, po laparke sa odporúča počkať na mrchu a potom hneď snažilkovať, vtedy je najväčšia pravdepodobnosť otehotnieť, lebo ti pekne poprefukujú vajcovody a cestičky sú pekne voľné... držím palce!!!
27. apr 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi dík..uvidíem, ved potom dám určite vedeiťť či zabrali :wink:

Maticap..no tak držím palce, ja už to tiež potom nebudem riešiť ako bude ted treba, nechce sa mi ísť ale čo už :confounded:

Monika...klud, koľkým nevýde ani 4IUI a sú ok, proste všetko chceščas..a to budeš rada ak bude všetko ok :wink:

Hopie..no to by bolo nozaj super, keby také našli pre chlapov, mylsím, ž by polovica z nás mala poprobléme :wink:
27. apr 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky tak dnes HCG 4060 :slight_smile: a fotka je v albu :slight_smile:
27. apr 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty jo, co ta Kenya? Jsem napnuta jak ksandy, doufam, ze to bude vedet driv nez ve tri...
27. apr 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie - A Brandejska je zpatky v Gennetu?? Neni uz na materske?
27. apr 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ale len v CR to plati poistovna 6 x do roka na SK to neplati vobec
27. apr 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babky som tu po dlhej dobe
hlasim schvalene 2 IVF v maji ideme nato..... dufam ze uspesne...... :wink:
27. apr 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok