IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
hopie
28. apr 2010
moni, to by mi vela nezostalo....🙂))))))
monika0001
28. apr 2010
ale tak ja zasa nie som lakomá a podelila by som sa..
ale viac by som si nechala ja lebo ty by si mala tým pádom viac čokolády.. 😃 😃
ale ked si dáme s mliečnou tak ideme fifty fifty 😃 .-D
hopie
28. apr 2010
moni .. hehehehehehehehhe 😃 😃 😃 .. tak ok ... cukor , ako cukor 😃
monika0001
28. apr 2010
😃 😃 😃 😃
iriel
28. apr 2010
Ja jsem koupila 2.5kg cihlu praveho mandloveho marcipanu na dorty a myslim, ze na ty dorty padla tak mooozna pulka, zbytek jsme s manzelem a obcasnou pomoci mamky ci kamaradek proste sezrali 😃
monika0001
28. apr 2010
juj nerobte chute. ja mam začať konečne chudnúť 😃
konečne môžem zo všetkým čo k tomu patrí. nebudem snažilkovať.. a dufam, že po lapare sa rýchlo zotavím nech dám aspon dačo dolu do dovolenky 😃
hopie
28. apr 2010
iriel, no pánečku....mnam mnam mnam
😃
bobi3
28. apr 2010
tak ja marcipán moc nemusím, ale pre horkú čokoládu by som vraždila 😃 zvyknem si piecť minimálne raz do týždňa muffinky s horkou čokoládou a nahádžem tam aj nejaké oriešky a mňami, mňami :-p z 12ks nechám manželovi možno nejaké dve 😃 on sladké moc nemusí...

júj, bábiky, nejaké chute ste mi narobili, teraz pred obedom ]-(

moni, a prečo si potom už nedáš? =-)
iriel
28. apr 2010
moni - posilam neco ode me 😉) http://picasaweb.google.cz/renfri/Cukrarna#
bobi3
28. apr 2010
irieeeeel, nedráždi ]-(

😃
bobi3
28. apr 2010
normálne som si musela dať do pusy aspoň cukrík ]-(
hopie
28. apr 2010
tak baby , a ja som tu už skončila s tou velkou mliecnou milkou , jak ma tu mandlovu plnku.... vsak s vami sa tu neda vydrzat na sucho 😃
monika0001
28. apr 2010
waaaw iriel klobúk dolu =-)
monika0001
28. apr 2010
bobi šak musim dako vyzerať na dovče. nemožem byť rozkysnutá... 😉
monika0001
28. apr 2010
hopie ja mam tu troj farbenu velku ale zatial zaryto odolávam 😃
monika0001
28. apr 2010
iriel - to je proste nádhera..

ale ja by som taku tortu nemohla dostať. by som ju nedovolila ani len nakrojiť 😃 😃
iriel
28. apr 2010
moni - jee, diky 🙂) Ale ja myslim, ze nakonec bys neodolala 😉
bobi3
28. apr 2010
ja s vami končím ]-( čo keby sme zmenili tému???
😃 😃 😃

moni, rozkysnutá, ale aká sladká 😉
monika0001
28. apr 2010
bobi - 😃 😃

čo budete robiť cez víkend?
mením temu 😃
monika0001
28. apr 2010
ale ešte že talianky nie su najštíhlejšie 😃 😃 😃
celkom medzi ne zapadnem 😃
hopie
28. apr 2010
moni... nooo chceme nasjt v sobotu s mm ceresnu na pusku a asi ideme na vecu... no a v piatok sa tu v Cechach oslavuju carodejnice , teda ich palenie.. takze pokial neupalia mna .. tak tu u nas je taka mala akcicka... no a v nedelu mame navstevu , pridu kamosi s malou Ellen na navstevu, na tu sa straaasme moc moc moc tesim 😃

a budem mat tyzden za sebou od IUI.. uteka to .. a sokor 2 tyzdne od prvej ovulky bez IUI 😃
monika0001
28. apr 2010
hopie - takže perný víkedník. super.. x-)
my sme mali minulý taký.. foto mám aj tu v albume 😉
neviem čo mám vymysleiť teraz na víkedn. by som niekam šla ale mmm si chce oddýchnuť chudák. veeľa robotky má. a ja mu moc nepomáham 😃
hopie
28. apr 2010
Viete co by bolo suer baby, keby sme sa niekedy aj mohli stretnut nazivo... a pokecat ... lenze ja som v tahu niekde za hranicami a aj vy ste kazda z ineho konca SR :-|
monika0001
28. apr 2010
no tak som si dala méďu Brumíka.. ]-(
a už sa hlás kyselina.. blee...
hopie
28. apr 2010
moni...no ale fotky mas velmi pekne... ja sice fotky milujem .. prirodu, zvieratka a tak , ale nerada sa fotim .. na svatbe to bolo hrozne...pokial som nemala v sebe dva pohariky sampanskeho ... 😃 tak som bola jak E.T na fotkach , uz mi len ten ukazovacik namalovat na cerveno a opakovat vetu E.T. telefoniert nach haus.. ci ako to je nemecky 😃
monika0001
28. apr 2010
no ale v rámci výletu raz môžme.. to by bol aký záťah 😃
bobi3
28. apr 2010
moni, ja zvyknem mať po sladkom tiež kyselinu ]-(
monika0001
28. apr 2010
hopie - ja od kedy som pribrala tak nenávidím samu seba fotiť.. blee. teda ako ked mna niekto foti. no na svadbe som si to užívala ešte. tam som nebola až takáto.. 🙂
hopie
28. apr 2010
Že .. ty kokšo .. viem si predstavit 😃 😃 😃
monika0001
28. apr 2010
a vieš čo a to pomáha?
surová ryža.. pár zrniečkov surovej raže zapi studenou vodou.. to mi raz poradila jedna kočka tu na konovi a občas to pomože

Začni písať odpoveď...

Odošli