IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
hopie
28. apr 2010
zpet 😃
monika0001
28. apr 2010
de si sa flákala?
hopie
28. apr 2010
no robila som sefikovi vystupy do excellu, doma mam na to super klud, medzitym este aj navarila masko, a doupratovala...este chcem pripravit salatik na veceru...a kedze je vonku nadherne , tak som zasla aj do blizkej pekarne na prechadzku 😃 , malinko som hyperaktivna 😃
bobi3
28. apr 2010
holky, a ja som dnes taká unavená, že už asi umriem |-| pošlite mi trochu z tej vašej energie!!! ]-(
delf14
28. apr 2010
bobi to chce na sluníčko jít já byla a je to paráda o dobije fakt
bobi3
28. apr 2010
no u nás dnes strašne fúka vietor ]-( keď som cez obed bola trochu pozrieť na vzduch, tak mi skoro hlavu odtrhlo... no máš pravdu, aj mňa zvykne slniečko poriadne dobyť 😉
monika0001
28. apr 2010
bobi - chytaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjj

(malý ostáva na infekčnom 😞 )
bobi3
28. apr 2010
uf, skoro ma to privalilo 😃

ale díky, moni, si zlatíčko 🙂
monika0001
28. apr 2010
bobi - ja mám zrazu akosi veľa 🙂
ta možem rozdávať 😃
len dúfam, že malinkému nebude nič vážne 😞
hopie
28. apr 2010
moni,
som citala... to je sila teda... nech sa z toho chrustik co najskor dostane 😉
bobi3
28. apr 2010
držíme mu paľušky 😉
monika0001
28. apr 2010
dúfam. malý bubáčik...
som ho dlho nevidela. sme mali ísť cez víkend spolu vonko a už vtedy vracal... 😞
hopie
28. apr 2010
dneska aj vcera to brusko mi dava zabrat .. jako na mrchu alebo co to je.. ale to by muselo k niecomu dojst minulu stredu , tak rychlo po IUI , by som nemala mat vytok a bolesti ak by to bolo zahniezdovanie... prve IUI som necitila abso nic .. az pred mrskou
hopie
28. apr 2010
moni... salmonelka?
hopie
28. apr 2010
😞 aj prska citim ... to co jeee
monika0001
28. apr 2010
neviem hopie. ani lekári zatiaľ nvedia. zobrali mu krv a ona s ním zatiaľ šla na príjem..
monika0001
28. apr 2010
mojka aj ja som toto mala .. pamätáš?
tie stavy čo ty..
hopie
28. apr 2010
moni, viem .. ale ja toto nikdy...no som sama zvedavkava , ako dopadneme...
jaj nech maleho daju rychlo dokopy...
bobi3
28. apr 2010
babuľky, utekám domov, dnes sa ku kompu asi už nedostanem, prajem vám krásnučký večer x-) cmuky
hopie
28. apr 2010
bobi.. maj sa moja aj my tebe :-o
monika0001
28. apr 2010
bobi - aj Tebe 🙂

hopie ja som to predtým tiež nidky nemala..
ale zasa každá sme iná a u teba to môže byť iné 😉
hopie
28. apr 2010
moni, asi nema fakt cenu riesit, len ma to prekvapilo...aj tak musim cakat, uz sak tomu staviam tak ze normalne by som predsa nic nevedela...to je prave na tom to , ze my to vieme .. ze nieco moze byt po IUI a potom sa asi pozorujeme viac nez je zdrave. Ja som dokonca pila bezkofeinovu kavu... ani na nejake vinko som nepomyslela.....teraz to beriem .. vsak funguj normalne dalej....nebyt IUI ani nevies , ze mozes byt tehu...a pomaha to 🙂
monika0001
28. apr 2010
presne tak.. 🙂

cmuky mojka 🙂

čo budeme robiť? 🙂
hopie
28. apr 2010
som sa presne chcela opytat.. chi chi🙂))... no ja dneska planujem pekny vecer s polovickou...ma teraz toho dost , tak nech si uzije teplo domova hehe 😃 , inak zachvilku ide bez servitky(este ze tu chytam markizu , inak by som slovensky uz hadam aj zabudla) a na to celkom rada pozeram , ked mam cas... aj na ordinaciu v RZ.. sme s mm usuidli ze oooomnoho lepsia nez ceska a super je aj particku, Petku Polnisovu mam velmi rada 🙂
monika0001
28. apr 2010
no vidíš. som to dlho nevidela..
ta kukneme 🙂
monika0001
28. apr 2010
partičku a petru milujeeem 😃
hopie
28. apr 2010
ona je taka kopka energie.. a pohodova a zlatucka s tym bruskom 😃
hopie
28. apr 2010