• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahoj Suzanna, to je dobrá zpráva! Buud držet všechny prstíky. Jen toho manžu pořádně nadopuj vitamínky, ať má nadprůměrné hodnoty :slight_smile:
já dnes hřeším, tatarák a pivo (na trávení), vše doma u telky, to jsem teda nenasyta :frowning2:
24. okt 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pani_haf to teda :grinning: ale kdyz budes tehu a mimi silne male hrichy nevadi...akorat to pivko manzel na me dneska doktorovi prasknul,ze si dam obcas sklenicku a to opravdu obcas a doktor rikal zadny alkohol :confounded:
objedname zase ten pudr na zlepseni spermatu co uz jsme brali pred tim a bude dobre teda my v to doufame :slight_smile: a mame strasnou radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kdyz doktor rikal,ze na IUI je vse dostatecne manzel se hned ptal a kdy to bude?? :grinning: :grinning: je nedockevej
24. okt 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já si jen dávám takové to ani ne pivo, jmenuje se to "klasik" taková čurybrynda :slight_smile:))))
to je fajn, že je manžel sdílný
24. okt 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna, tak si doniesla dobré správy. Bola som zvedavá ako si dopadla. Čo dodať - už vám prajem nech vám to rýchlo ubehne a ty sem napíšeš - " na teste mám // ". :slight_smile:
24. okt 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj komarik :slight_smile: ja doufam,ze uz brzy MY VSECHNY napiseme,ze mame na testu //
24. okt 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale doktor rikal,ze se nemame moc radovat predem,ze to je tesne nad hranici a priste to tak byt nemusi,ze se sperma dost meni....a ze nam doporucuje vzhledem k veku jen 3x zkusit IUI a kdyz se nezadari pak rovnou IVF.
24. okt 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pani_haf a jak ty se citis?Mas chute to muze byt dobre znameni :grinning:
24. okt 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, já mám chutě pořád, je mi jedno na co, kdykoliv celý měsíc, od masa až po nevím co a všechno zásadně završuju jogurtem, takže u mě je to normal, já to těhu nepoznám :slight_smile:
24. okt 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manža šel na pivo, tak jsem sama doma :frowning2:
24. okt 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pani_haf tak to me se stat nemuze tan muj nepije ani kapku je to zaprisahlej abstinent a je mi furt za zadkem :grinning: ale ja jsem cely dny sama doma teda ja a pes :grinning:
24. okt 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty mas teda dobry zaludek :grinning: :grinning:
24. okt 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodis casto curat?To je casty prvni pripad tehu.
24. okt 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ten můj to má jako společenskou událost- s kamarády, co taky staví domek jako my, takže se tam skoro pracuje :slight_smile: a já to mám ráda, páč si udělám takovou tu chvilku pro sebe, maska, vana atd.
24. okt 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechodím :frowning2:
24. okt 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ten náš komarik :slight_smile:?
24. okt 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to nemusi byt vzdycky...take nemusis pocitovat vubec nic...svagrova my dneska psala,ze jeji malej dostal zloutenku a nepribira tak je z toho spatna..
No tak na masku atd.ja mam kazdy volny den a nekdy o vikendu lezu do vany s manzou :grinning:
24. okt 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to se spraví, žloutenku má skoro každé mimi, chce to sluníčko :slight_smile:
tak jestli máš tolik času, tak se nedivím, že jsi taková fešanda :slight_smile:, né, že bych když chodím do práce na ebe kašlala, to jako né. To já ti dělám přípravy, jako za mlada :slight_smile:
24. okt 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska je tu zase mrtvo :frowning2: nevis nahodou jestli je k IVF potreba laparoskopie?Protoze doktor me upozornil na to jestlize bude nutne IVF ze by se mohlo stat,ze pujdu na laparku...tak nevim co si o tom myslet,rikal,ze oba vejcovody jsou pruchodne ale ten pravy je trochu prirostly a ze by mozna bylo dobre zjistit jestli to nebrani vajicku k uvolneni
24. okt 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to netuším, ale valná většina holek na tom byla, minimálně na hsg
24. okt 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolik ti je?Jestli se muzu zeptat?NO ja sem cely dny doma,ale taky porad prace nad hlavu a nekdy i zjistim,ze nemam ani cas na sebe,ale to jen kdyz sedim dlouho u PC :grinning: :grinning: pocitac je proste desnej zrout casu :grinning:
24. okt 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26 a něco :slight_smile:
24. okt 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty jooo takova mlada ja jsem pomalu o 10 let starsi to je des :confounded: :grinning: :grinning: ja chci byt taky tak mlada :slight_smile:
24. okt 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale prosim tebe, máš tři děti, to bys v mém věku snad ani nestihla :slight_smile:
24. okt 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pozor :grinning: ja je mala do 23 :grinning: :grinning: :grinning: jsem si to trochu obratila nejdriv materstvi a pak skola.
24. okt 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš, jaká jsi šikula! dnes je to tu fakt mrtvé :frowning2:
24. okt 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a proto mi to matrestvi asi i chybi :pensive: tim jak jsem mela brzo deti .Tak doufamz,e snad jeste dve stihnu :grinning:
24. okt 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stihneš :slight_smile:
24. okt 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, tak som sem aspoň nakukla

suzanna držkaj sa a aj ty komarik. IVF je úspešnejšie než IUI a možno ozaj budeme kočikovať naraz.
marsule neboj, každej to vyjde - - - raz :slight_smile:
24. okt 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
vam sem trochu vpadnu zase :wink:
suzanna - ja myslim ze praktictejsi je pro ne snad lapar. pred IUI , ale to je asi predevsim kvuli pruchodnosti vejcovodu , ta je pri IVF nezajima , ale samozrejme se to muze lisit pripad od pripadu .... treba u tebe chteji tu lapar. kvuli necemu jinemu ... teda asi urcite kdyz pruchodost vejcovodu uz znate.
jo a suzi koukala jsem ze jsi psala ze na IUI je hranice u sperma 0,5 ... jen jsem nepochopila ceho a docela me to zajima , nemohla bys mi to vysvetlit polopate :grinning: ? my jdem zkusit prvni IUI v pondeli , pritel ma taky horsi spg, tak jsme zvedavi
24. okt 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka84 tem poctum bohuzel nerozumim take.Stacilo nam jen kdyz rekl,ze je to k IUI dostatecne.Toto vysetreni spermatu bylo ve specialni laboratori nebylo to jen to zakladni vysetreni takze tem cislum nerozumim dobre take,ale zkusim to vyhledat na internetu,protoze bych to rada vedela take :slight_smile: Drzim palecky na prvni IUI :slight_smile:
24. okt 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok