• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
v partičke. ked miesto petry je tam tá druhá. tá vychudnutá žaba
28. apr 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis a tu som nikdy nevidela.... ja to poznam len s petulou
28. apr 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bud rada lebo tá je totál suchá... :angry:
28. apr 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monicka moja .... ja sa uz musim s tebou teraz rozlucit, dakujem za pekne straveny den a pokecik a zajtra sa ukazem ... krasny vecer... :astonished:
28. apr 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja chvilu mimo..
cmuky mojka..
krásny večer :wink:
28. apr 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konečne sme doma, som totálne hotová, ráno som bežala do práce na siedmu ledva som stihla porobiť čo som mala na pláne, o 10hodine som utekala,boli sme objednaní na 11:30, prvý raz sa stalo,že sme tam pár minút museli čakať,ale poho. Dr.si robila srandu,že keď mi tento cyklus ťahá už siedmy týždeň, že som možno "vyliečená", po ultrazvuku, povedala, že to tak nevyzerá, nakoľko sliznica je nízka :frowning2: .Pre istotu zobrala hormonálny profil, pichli mi vyvolávačku a musím čakať. Laparku už v apríli asi nestihnem. :cry: Ja to už chcem mať za sebou!!!!
Včera som mala depku, volala som švagrinke, a oznámila mi , že je tehotná (už majú 7ročnú dcérku),veľmi sa s ňou teším, ale zároveň ma to veeeľmi zdeprimovalo. V škole mám čerstvo otehotnenú spolužiačku, v práci tehotnú kolegyňu, rodina sa pridala, a to nehovorím, že kdekoľvek idem nakupovať, všade vidím bruchaté panulky. Je mi do revu.
28. apr 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimochodom Moni, dobrá tabulečka. A kto Ťa toľko jeduje ???nech ju vyplieskam :wink:
28. apr 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka srdiečko moje. je mit o luto..
ja mám v paneláku 3 dvojročné detičky, 3 pol ročné, 1 troj a ešte niekoľko dalšich neviem kolko maju. a suseda vedľa nás, ktorá má tiež dvojročnú Terazku čaká dalsia a nezabudla sa mi tým pochváliť. a pritom vie ako trpím..
a vieš čo som našla..
naša lekárka akurát hovorí v časopise mamina o laparoskopii :slight_smile:
Konečne viem aký je rozdiel medzi tými dvomi zákrokmi :slight_smile:

micka ja mi ľúto že sa Ti to tak ťahá...
ale aspoň Ti poviem aké to je :slight_smile:
idem 10.05.....
veľmi na Teba myslím!!!!
28. apr 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni tak na 105. budeme držet pěstičky aby bylo vše ok po laparce.
28. apr 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeem ʚϊɞ
28. apr 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pak hlavně povyprávěj co a jak bylo od narkozy po výsledky :wink:
28. apr 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem ešte v ten den domov a den predtým si dám notasa naištalovať do postele :grinning:
28. apr 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé to dobré moni to ti povím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. apr 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, snáď sa tam dostanem hneď za tebou, dúfam.Počítač do postele?No takto na koníka vždy píšem ja,k stolu by sa mi moc nechcelo :wink: A medzi akými dvomi zákrokmi je rozdiel?
Bobi, keď Ti baby pošlú tú svoju energy, prosím nechaj nejakú aj mne. Ja som zo dňa na deň na tom horšie. Od potratu som totálne vyfľusnutá, nič sa mi nechce, bordel mám doma jak v tanku a je mi to jedno. Do školy mám urobiť tri práce, učiť sa na 3 skúšky a mňa to vôbec netankuje. Asi ma bude treba nejako preplesknúť.
Iriel, vaaaau, si šikulka, ja torty moc neľúbim, ale normálne som dostala chuť, mňam.
28. apr 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Kenya..je mi to ľúto :frowning2:

Marad..super, teším sa držím palce :wink:

Kačiatko má teraz ťažké obdobie, ako píše Mon určite by vás pozdravila..poviem, jej že ste sa nanu pýtali, určite ju to poteší :wink:

Moni..a ty ako? všetko v pohode?
28. apr 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maki - nevedela som rozdiel medzi laparkou a medzi prefukmi :wink:
a ja ti teda posielam tiež z tej mojej energie.. nepotrebujem ju... :grinning:

cisielko - pisala som kači že na nu kočky myslia :wink:
a ja? som v pohode. musím :slight_smile:
28. apr 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj máme 800 stranu jeeejj....
28. apr 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkaj monika 0001
mne robili SIS
je to vyšetrenie na priechodnost ženských vecí :wink: takou tekutinkou sa napúšťa bruško....
28. apr 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím že je to niečo nové ,- robia to bez uspania a trvá to tak 2 minutky :slight_smile:
28. apr 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
solinka hej.. dnes som sa to dočítala v časopise :grinning: Ďakujem :slight_smile:
mňa uspia a preto sa asi nebojím :grinning: :grinning:
aspon na chvilu nebudem musieť myslieť absolútne na nič... :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda vy ste toho tu popísali, ani nestíham čítať.
Moni super, že prišla mrška :slight_smile: držím palce, aby laparka dopadla podľa tvojich očakávaní :wink: :wink: :wink:
28. apr 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenay - zlatíčko ja už nič neočakávam..
ja to proste už neriešim.. nechcem..
na čo aj..
aby som čakala niečo a zasa bude niečo iné ako chcem?
kašlem na to..
ja mám pre koho žiť...
viem však, že aj keby som neotehotnela nikdy v živote, čomu sama neverím, tak raz bábo budem mať. Keď nie vlastné tak adoptované ale budem mať deti! Verím tomu!
No teraz? Teraz to proste akosi nemám silu riešiť..
Moja myseľ asi rezignovala...
Cítim sa divne ale zároveň výborne...
Neviem.
Asi mi už preskočilo :grinning:
28. apr 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,jdu se mrknout jak pokračujete.Moni,tak když už přišla ms,tak hurá do dalšího boje :wink: .Já jedu zítra na tu kontrolu,tak uvidím co mě poví na ultrazv.Nechám si napsat rovnou clostilb.Ať ho mám nachystanej,ale řekli,že až za dva měsíce můžu znova.A já chci už teď. Třeba mé 5.těhotenství dopadne konečně dobře.Moničko,ještě k tý adopci.Vzhledem k tomu že trvá skoro rok, než vše kolem toho vyřídí a pak se čeká ještě nějakej ten rok,tak si to klidně můžete vyřídit.Tím nechci říct,že máš vzdát vlastní.Já to vidím u sebe,ať se pak podstupuje cokoliv,tak je to takový v klidu.A když žena otěhotní,tak se žádost pozastavuje a až porodí,tak se ruší,aspoň v JM kraji.Nevím teda jaký máte tam u vás na Slovensku zákony.Holky a už tady nebyla pár dní Snow.Tak snad je v pořádku.
29. apr 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petula - ja som na čas dobojovala...
čaká ma laparoskopia a potom nemám chuť bojovať... Budem si užívať chvíľu. Začnem konečne cvičiť bez toho, aby som sa bála či som alebo nie som tehotná, nebudem sledovať ani len ms kedy má prísť, nebudem nič... vôbec nič robiť. Aj tak to nevedie nikam...
Teším sa na dovolenku. Tú máme v auguste. Bude to moja prvá dovolenka v živote (bohužiaľ nám do toho vždy niečo prišlo).
A keď sa to do vtedy nepodarí nejakým zázrakom prirodzene , tak až po tom to začnem riešiť..
Čiže 4 mesiace si dávame pauzu.. Nechcem žiadne hormóny, žiadne injekcie, proste nič..... Chcem kľud....
Som pevne rozhodnutá a asi to tak bude najlepšie.. Ide leto, budeme chodiť cez víkendy preč, budem robiť všetko preto, aby som na to nemyslela...
Musím sa priznať, včera večer to na mňa prišlo... plakala som.. ale iba chviľočku.. Nejako som to musela dostať asi von.. keď sa cítim silná. Možno ... zdanie klame...
29. apr 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k tej adopcii, ja si to stále nepripúšťam tak to ešte nechcem riešiť :wink:
29. apr 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, citam vas pravidelne a nic nevynecham - silno vam drzim palce.

Monika a kam idete na dovolenku?

A k tomu priberaniu ja som tiez pribrala po tych stimulaciach - takze si myslim ze je to urcite z liekov. Vzdy osm si vahu drzala a zrazu o 5 kil viac odkedy clostyl a merional.
29. apr 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :astonished:
29. apr 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko

Moni, ja som to tak tiež vyriešla odobne ako ty, momentálne nič neriešim, omaličky si dávam robiť vyšetrenia, nikam sa nenáhlim a žije sa mi 1000x lepšie ako predtým :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čo má sa stať stane sa :slight_smile:

Alienka..ahoj ako sa máš?

Bobi..ahoj a ty ako dievča?
29. apr 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dovolená se vám už blíží, třeba se tam tak odreágujete a půjde to samo :slight_smile: .Hodně lidím to pomohlo,úplně vypli a bylo to. To já bych musela vyměnit chlapa aby se zadařilo doma,a nebo skočit na souseda :grinning: .Kvůli azzosp.to doma nikdy nepůjde. No jo to jsme se sešli :wink: .Nám už by měli příští rok zavolat,že pro nás mají miminko.Už aby to bylo
29. apr 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj taká som nasr.. vytočená...

baby prosím vás koľký tyždeň je dnes v poradí?
Mne kalendár ukazuje, že je 18. týždeň.. je to tak či nie?
29. apr 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok