• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
wrrr... uf...
škatula jedna ako ma nahnevala.. takto som už dlho nebola vytočená... juj...

na dovolenku ideme v auguste do Talianska... strašne moc sa teším...

alienka - micka ako to krásne stúpa.. len teraz si nám oznámila pozitívnu správu a už si 24tt.. :slight_smile:

petul - tak to moc držím palce!!!!!!!

cisielko - preto sa to tak snažím zariadiť.. :slight_smile:
29. apr 2010 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj ciselko mam sa dobre. Malicke uz kope tak som spokojna ze ho uz citim. Tým ze je to bábo vymodlene som akasi uzkostilva a davam na vsetko pozor. To je dobre ze sa mas lepsie. To vypnutie urcite pomoze. Este ta caka vela vysetreni?

petula tak drzim palce aby to uz bolo skoro a mohli ste sa tesit z malickeho :slight_smile:

ahoj bobi
29. apr 2010 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Moni, mne ukazuje kalendár 17t prečo, čo sa stalo?

Peta..ak sa smiem opýtať ty čakáš na adopciu?
17.týden
moni, nemyslím si, žeby si stratila chuť bojovať, len to všetko berieš striedmejšie, ja tie pocity presne poznám, momentálne tiež prežívam také obdobie, že sa venujem veciam, ktoré som predtým trochu obmedzovala (napr. cvičenie), tiež plánujem veci bez toho, že čo ak budem tehotná a pod.... vraví sa, že často, keď sa žena dostane do väčšej duševnej pohody, podarí sa to... Tvoje momentálne prežívanie by som za rezignáciu nepovažovala, podľa mňa ti takýto "nadhľad nad vecou" môže určite pomôcť... Na mňa to tiež občas príde, tá túžba po mimi sa nedá predsa len tak odložiť do skrine a zamknúť na kľúč... v tej našej hlávke ju vždy tak trochu máme, aj keď si nahovárame, že už sme ok, no treba tomu trochu vypustiť paru a užívať si život tak ako je, aspoň chvíľu, podľa mňa to môže len pomôcť :wink:

makinka, okolo mňa sa rodia tiež samé deti, dokonca aj sestra mladšia o 9 rokov je akurát tehotná, tiež sú to riadne zaberáky, no nič s tým nespravíme.... držím moc palčeky, prajem veľa veľa siličky :wink: cmuky

alienka, ahoj :wink: ako moja? ako tehuľkuješ?
29. apr 2010 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moni aj ja mam 17 tyzden

taliansko vyzera super, este som tam nebola ale raz by som sa tam chcela ist pozriet. Uteka to velmi teraz iba prve tri mesiace mi isli pomaly
29. apr 2010 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko, ahojky, my teraz pauzujeme, asi ako Moni... trošku vypúšťame paru :wink:
29. apr 2010 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My čekáme na adopci a mezitím zkoušíme IUI,teď jsem měla první ,ale přestalo se to vyvíjet.Teď jsem ještě na PN,zítra mám ultr.,jestli budu pořádně vyčištěná,už ukončím neschopenku.
29. apr 2010 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobi dobre sa mam problemy nemam ziadne (musim poklopat) takze zatial je vsetko super
29. apr 2010 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky nevíte co je se snow?
29. apr 2010 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak ja mám potom nejaký blbý kalendár ked tam mám 18 týždeň :angry:
a som sa s ňou hádala, že je teraz 18..
ale to je jedno.
07.04. mala zaplatiť Faktúru a nezaplatila. dilina jedna!

čo je so snow netuším.
Mňa by zaujímalo aj čo je s ostatnými kočkami ako Novotnaci, Petronela, Zakajda, BUblinka11, Murasek, Jerryjanka, a dalšia a dalšie ktoré tu s nami boli...
29. apr 2010 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobi - asi hej. asi treba trocha vypustiť tu paru.. :slight_smile:
29. apr 2010 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monika 0001
ty si tak strašne pozitívna!!!! :grinning: skevelé!!!! nebojsa ty maminka budeš!!!! ja už mám na krku 30 tku pomalinky a manžel má 41
a sme spolu 8 rokov a teraz je ten správny čas na bejby!!!! :wink:
tak to cítim ,- musela som asi neako vyzreť :grinning:
laparo dopadne skvele nebojkaj sa ,-pospinkáš si a potom bude vše ako má byť:slight_smile:
my sa snažilkujeme teprve mesiac a je to na fajín ceste :grinning: verím,-som pozitívna
29. apr 2010 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
solinka - ja stále píšem, že mamina budem. Ja tomu proste verím!

a ja sa LAPARKY NEBOJÍÍÍÍMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

absolútne sa nebojím..... ani lne trošička..

ja sa bojím čo bude potom :grinning:

a my sme s mmm 10 rokov a už pred 3 bolo neskoro na bejby pre mňa :slight_smile:
29. apr 2010 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holky,musíte myslet jen pozitivně.Jednou se dočkáme a je jedno jakým způsobem. Podívejte se na mě,mám už toho tolik za sebou a beru to úplně v pohodě.Je fakt,že si vždycky pobrečím,když mě řeknou,že zase potrácím,ale tak to má asi být.Venku je krásně,odpoledne půjdu do města a udělám si něčím radost
29. apr 2010 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monika 0001 :wink: nikdy nie je neskoro :wink: si silná žena! obdiv!
29. apr 2010 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petula82 :grinning:
svätá pravda! pozitívne myslenie má obrovskú silu!!!!
29. apr 2010 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čaute, čaute :grinning:
29. apr 2010 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja myslím pozitívne, ja viem, že budem mamina. Viem to!!!

ale teraz proste len nemám chuť stále na to myslieť. Musím vypnúť.....
a možno práve vtedy to príde....
ja sa teším na dovolenku..
ja som nestratila vieru.

len teraz to nechcem riešiť....
Kenya - de sa flákaš? :angry: :wink: :grinning:
A my jsme spolu 12.rok a brali jsme se v černu2003.To je pěkná doba,teď když to tak počítám
29. apr 2010 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
solinko,jj. já tomu pořád taky věřím,všechno se dá zvládnout,jen na to nesmí být člověk sám :wink:
29. apr 2010 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Peťa..tak držím silno palce, aby ti vyšlo IUI :wink:

Bobi, tak vitaj aj s Monv mojom klube vegeťáčok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pauza je super, je to úplne super oddych :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My sme solu 11 rokov a na dieťa som vyzerala asi tak 4 roky do zadu ale stále nič, no čo už :pensive: bojujeme najlepšie ako vieme :slight_smile:
29. apr 2010 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Moni tu som len Vás voľáko nestíham čítať :grinning: píšete ako keby Vás za to platili :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2010 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kenay - no mohli aspon daco za to prihodiť :grinning: :grinning:
29. apr 2010 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to hej :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2010 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj děvčta,
tak vás pozoruji a je mi smutno, že když už nastalo to jaro, že neklíčí všechno i vy. Myslela jsem si, že některé z vás už klíčí fazolka a ono nic.
No budu vám stále držet palečky a snad po laparce už příjdou dobré JEN dobré výsledky :wink:
Posílám těhu bacily :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ôumcag - ďakujeme :slight_smile:

a ty sa máš ako? :wink:
29. apr 2010 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už bola ďaleko tak len tak...

Bobi - 3IUI negat. - pauza
Zakajda - 3.3. - 2.IUI - negat, chvíli pauza
Sysysy - 31.3.2010 - 1. IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
baby2 - 19.03. - 2 IUI
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI hopie-1IUI negatívne-25.3., 26.4.2IUI
sobcek- 1. IUI pozitivne, ale GEU. Po operacii, cakam na termin v CAR
Iriel - 1x GEU, 1x zamlkle tehu, 17.4. 1. IUI, 1. 5. test
slavka32 - 1.IUI 6.4. negat, skusime dalsie v maji
alabu- 28.4.2010 - 1.IUI (dufam aj posledne)
sedmitecka - 1. IUI bude v květnu, čekám na menses a pak stimulace menopurem
hopie- 25.3.-1IUI neg., 26.4.-2IUI
misha1009 - 27/4 - 1.IUI

:hearts::hearts::hearts: Tehulky po iui :hearts::hearts::hearts:

ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov - Timur a Maxim
emers - 2.IUI pozitívne
alienka22 - 3.IUI-pozitívne
alimak - 1.IUI-pozitívne - Dievčatko - Sarah
lucinda3 - 3.IUI-pozitívne
lumcag - 3.IUI-pozitívne - chlapček - Martinek
terasa - 1. IUI - pozitívne
pantomima - 1 IUI - pozitívne
xena - 2 IUI - pozitívne
bublinka11 - 2. IUI pozitívne
kamaradicek - 1. IUI pozitívne
Snow.angel - 1 iui pozitivní
vendulak - 2. IUI pozitívne
uyuy – 1. IUI pozitivne

:clubs::clubs::clubs: Čaká nás Laparoskopia :clubs::clubs::clubs:

v555 - 19.04. - laparospokia a v máji IUI - úspešné
maticap. - 11.5. laparoskopia ...
Monika - 10.05.2010 - laparoskopia
makinka-2IUI poz-o baby sme prišli,koncom apríla laparka

:spades::spades::spades: z IUI na IVF :spades::spades::spades:

marad - 05/2010 2. IVF
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI , negativní, teď už stimulace na IVF
dasty - 4.3. - 1.IUI -negativní,29.3.- 2.IUI negativní,23.4. žádost na iVF
delf- 20.4.dlouhý protokol,4.5.utz+krev a dostanu asi už injekce na stimulku
sliver - 5.2. a 6.4.neúspešné IUI, príprava na IVF
Kenya83 - 2 IUI - negatívne 21.4. podaná žiadosť na IVF
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - po dovolené IVF - srpen 2010
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, 24.3 3IUI žádost IVF
lumcag ďakujeme :wink: idem sa posnažiť tie tvoje tehu bacily pochytať :grinning: :grinning: :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok