• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
no pekne som tomu dala...
Lumcag - prepáčč... :sweat_smile:
29. apr 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya chytaj aj tie čo by mali byť pre mňa :wink:
No veď pekne Moni už si aj mňa premenovala na Kenay :grinning: :grinning: :grinning:
no sa ponáhľam a potom to tak vyzerá :sweat_smile:
Ospravedlňujem saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. apr 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem dnes čo so sebou.... :frowning2:
29. apr 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdar banda :grinning: ,
tak mne prave dorazila MS (28.DC), po dvoch bezbolestnych mam teraz riadne krce... tak uz mam v sebe ibalgincek a cakam kedy zaberie. Z toho vyplyva ale jedno, ze na laparku sa idem v stanovenom termine. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neviem, ci MS podrzal ten dufaston alebo skratka priroda, (lebo som spinila od nedele...+krce) no ak to bol naozaj dufac, tak sory doktorko, ze som bola taka napaprcena, ze ako mi to naplanoval... :wink:
A dnes som bola aj na krvi - kolegyni to akosi neslo, tak som dopichana ako po stretnuti s jezom - akosi to nechcelo tiect... uz len absolvovat interne a anesteziologicke a mozeme ist laparkovat. uz nech to mam za sebou! pekny den! idem sa dalej zvijat v krcoch... :confounded: radsej by som sa v rytme nejakej dobre hudby :dizzy_face:
29. apr 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati ja idem hned den po tebe :slight_smile:
29. apr 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klamem.. pred tebou..
:angry:
som dnes ako udretá volačím
29. apr 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa vyvetrať. idem na postu a za kamoskou do práce kuk.. cmuky zatial...
29. apr 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumcag, dakujeme chyttáme ich :wink:

Maticap..drýýžím palce nech to máš rýchlo a úspešne za sebou :wink:
29. apr 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, díky, nenájde sa v tej tabuľke aj skupinka "vegeťáčky" ??? :grinning: ale mne to prospieva, cítims alepšie, nie som tak upätá a vyčerpaná z toho neustáleho sledovania sa :wink:

mati, tak super, tak prajem, aby lsk super ubehla a ešte lepšie dopadla :wink:
29. apr 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, Moni
Mám se dobře. Zítra mě čeká kontrola u endokrynologa a gynda.
Zítra zase po měsíci uvidím co tam ten náš piškot dělá. Jo a budu pít ten litr té slazené vody jestli náhodou nemám těhu cukrovku. Prý se z ní všechny pozvr....ly, kdo ji pily.
No já už mám nějakou zkušenost po těch 3 měsících nevolnosti, tak jestli se mi bude chtít i zítra :grinning: , tak to snad zvládnu.
tak bacily jo? Tak ještě nějaké, aby zbylo na všechny jo?
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je jich dost? No myslím, že asi málo, když se vás nějak tolik přihlásilo, že?
Ještě radši bych byla, kdyby všem zabraly co nejrychleji. Moc moc na vás myslím. :dizzy_face:
29. apr 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babky :grinning:
29. apr 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nic holky, musím jít. Dnes mám návštěvu, tak než příjde musím trošičku poklidit.
Přijdu se na vás podívat ,jak návštěva odejde ju? Zatím pa
29. apr 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumcag, tešíme sa a nezabudni rozdávať tehu bacilky :grinning:

Bobi, že je to super, sa to nedá orovnať stým štádiom ked si chcela hned a všetko, yvšetrenia čakania..toto je úplne že super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

MOni..no mohla by si do tabulečky hodiť aj že vegťáčky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hopie..ahoj :slight_smile:
29. apr 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som utahana a to je vonku tak nádherne.... nič sa mi v práci nechce :angry: .. len zdrhnut :grinning:
29. apr 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, cisielko, moni - diky! Takze Moni, ideme spolu? Ja nastupujem do nemocnice uz 10.5., no zakrok ma caka az 11.5.... a vraj domkov pojdem 13.5. Uz aby to bolo.
Aj ja som dnes akasi mimo - ibalgin konecne zabral, krce necitim, no som ako mechom prastena.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko :astonished:
tak ja sa momentálne cítim super, som zvedavá dokedy :grinning:
29. apr 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie..nádherne, amy musíme trčať v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maticap..tak to už je tu cupi dup, a nemôžu ťa pustiť domov hned po zákroku? čo ja mám namierené do kliniky na laparku tak s ami zdá, že prídem ráno a večer idem do preč :wink:

Bobi..je to len na tebe do kedy, ja verím, že pohoda ostane už navždy :slight_smile:
29. apr 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisileko,

fakt?mna pustili po laparke obden od operacie.. vo štvrtok operovali a v sobotu rano domov...a priznam sa .. bola som ubolena , nafuknutá , chodila som jak zombie a doma som bola skoro 3 tyždne...než som odpuchla (bola som jak v 6 mesiaci :grinning: ) a dostala sa do normalu... ale vobec nelutujem, aspon viem , ze je vsetko ok a po laparke mam uz len tri jazvicky..- jednu už skoro ani nevidno doporucujem :wink:
29. apr 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko.. ale je recht , ze ja som si nechala u toho urobit kedze som uz spinkala aj hysteroskopiu a priechodnost
29. apr 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kockyyy? prosim vas picham Merional na IUI a myslite, ze mi daju este nieco pichat?zajtra mam kontrolu a mam pocit, ze foliky praskaju :frowning2: :frowning2: v pondelok som mala aj v lavom aj v pravom vaji a dnes mam uz iba v pravom
29. apr 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maticap, ak som pochopila brala si hormon,resp.progesteron, co oddialuje i mrchu. beriem ho aj ja dnes 30 dc, kolko ti predlzil ten hormon cyklus ? neviem sa vysomarit ci mrcha dojde sama, ak nie som tehu, alebo az vtedy ked vysadim ten hormon......poradte prosim
29. apr 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag zober si citrón.. vymačkaj si do toho polovicu citróna a vtedy sa to dá vypiť.. dovolia ti to.. mna to naučila moja sestra (je zdravotná ) :wink:
29. apr 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ju pila dva krát. prvý raz s citrónom a v pohode. druhý raz som zabudla a tiež to málem skončilo v umyvadle... :sweat_smile:
29. apr 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som po laparke tiež šla domov až obdeň, v stredu ma operovali a v piatok šupky dupky domov... no mala som so sebou čo robiť ešte aj doma, bola som ubolená, vyčerpaná a nafúknutá ako mechúrik... no to zotavovanie potom ide veľmi rýchlo, už o týždeň som behala ako srnka :wink:
29. apr 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zakajda - 3.3. - 2.IUI - negat, chvíli pauza
Sysysy - 31.3.2010 - 1. IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
baby2 - 19.03. - 2 IUI
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI hopie-1IUI negatívne-25.3., 26.4.2IUI
sobcek- 1. IUI pozitivne, ale GEU. Po operacii, cakam na termin v CAR
Iriel - 1x GEU, 1x zamlkle tehu, 17.4. 1. IUI, 1. 5. test
slavka32 - 1.IUI 6.4. negat, skusime dalsie v maji
alabu- 28.4.2010 - 1.IUI (dufam aj posledne)
sedmitecka - 1. IUI bude v květnu, čekám na menses a pak stimulace menopurem
hopie- 25.3.-1IUI neg., 26.4.-2IUI
misha1009 - 27/4 - 1.IUI

:hearts::hearts::hearts: Tehulky po iui :hearts::hearts::hearts:

ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov - Timur a Maxim
emers - 2.IUI pozitívne
alienka22 - 3.IUI-pozitívne
alimak - 1.IUI-pozitívne - Dievčatko - Sarah
lucinda3 - 3.IUI-pozitívne
lumcag - 3.IUI-pozitívne - chlapček - Martinek
terasa - 1. IUI - pozitívne
pantomima - 1 IUI - pozitívne
xena - 2 IUI - pozitívne
bublinka11 - 2. IUI pozitívne
kamaradicek - 1. IUI pozitívne
Snow.angel - 1 iui pozitivní
vendulak - 2. IUI pozitívne
uyuy – 1. IUI pozitivne

:clubs::clubs::clubs: Čaká nás Laparoskopia :clubs::clubs::clubs:

v555 - 19.04. - laparospokia a v máji IUI - úspešné
maticap. - 11.5. laparoskopia ...
Monika - 10.05.2010 - laparoskopia
makinka-2IUI poz-o baby sme prišli,koncom apríla laparka

:spades::spades::spades: z IUI na IVF :spades::spades::spades:

marad - 05/2010 2. IVF
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI , negativní, teď už stimulace na IVF
dasty - 4.3. - 1.IUI -negativní,29.3.- 2.IUI negativní,23.4. žádost na iVF
delf- 20.4.dlouhý protokol,4.5.utz+krev a dostanu asi už injekce na stimulku
sliver - 5.2. a 6.4.neúspešné IUI, príprava na IVF
Kenya83 - 2 IUI - negatívne 21.4. podaná žiadosť na IVF
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - po dovolené IVF - srpen 2010
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, 24.3 3IUI žádost IVF

♫♫♫ naše vegeťáčky ♫♫♫

Bobi
cisielko
a po laparo aj Monika
29. apr 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mááám bolesti jak sviňa.. juj.. ale dobre tak.. aspoň viem, že MS je v poriadku :grinning:
29. apr 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby 2 akurát dnes som na teba myslela, že čo je s tebou. kde sa flákaš?
29. apr 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok