• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
ja som pr prvom IUI a utrogetsane dostala mrchu aj ked som ho brala a teraz mi prišla do 3 dní od vysadenia presne ako mi tu kočky písali...
29. apr 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, tak pockam, ak do pondelka nebudem tehu i po mojom 3.IUI , tak sa vpisem do tabulky ako cakatelka na laparku, brrrrr
29. apr 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som sa pohrala s fotkami
29. apr 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, ja som tak 2 týždne bola ešte mimo po laparke...treti som este sice bola doma.. ale uz som fungovala...celkom v pohode a o tom nafuknuti mi ani nehovor... chi chi .. sommsa domanemohla dostat do ziadnych gatí :grinning:
29. apr 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe zkůšala som , že ako by vypadala naša malá Ella, keby bola :grinning: .. aká prča :grinning:
29. apr 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No možno sa mi to len marí ale je to pracovisko jednodňovej chirurgie tak si neviem predstaviť, že by ma tam držali aj cez noc, ale určite si to zistím, dúfam, že mám pravdu ja a viac dúfam, že mi to nebude treba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Moni dakujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak už majú aj vegeťáčky tabulečku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem tiež len na jednoďnovku... :wink:
kde by som im tam ja ostala ležať.. ne ne

cisielko k vaším službám :wink:
29. apr 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni... no ani ja som bechcela .. ale po som bola rada veru ze lezim :grinning:
29. apr 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak ja budem ležať :grinning:
tri dni sa nepostavím :grinning:
29. apr 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni :grinning: .. zlatá si :grinning:
29. apr 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. apr 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že dúfam , že budeš poslušná...ale myslim, že tri dni budeš určite aj sama dobrovolne ležinkat :grinning:
29. apr 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata , zacinam mat obavu z tej laparky, mala by som ju mat okolo 10.maja , ale od 5.juna uz mam zaplatenu dofcu pri mori. povazovala som to za min. gynekolog.zasah a teraz zacinam mat podozrenie ci to more nie je este skoro po tom zakroku, co myslite? laparku zacnem vybavovat od pondelka..
29. apr 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja mám 10.05.
neboj budeme v tom spolu :wink:
a neviem ti poradiť. to skôr babulky čo to maju za sebou..

hopie ved som hovorila ze si dám notas do postele a budem ležaaať...
29. apr 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.topholiday.sk/rezidenciaprimori.html

už sa tam vidíím....
pomoooooooooooccccccccc

ja chcem ísť hneď.....
29. apr 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby2 - kazdy to snasi jinak, nedo je fit za tyden, nekdo za tri, jedine, ceho bych se malinko bala, aby se ti nerozmachaly jizvicky v mori, uz budes mit vyndane stehy, ale kdyby ses tam rachala moc, tak se to muze hur hojit, mne se takhle zanitila ta v pupiku a vlastne mi obcas zrudne a poboliva doted (7let)
29. apr 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni.. okej okej.... :grinning:
29. apr 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby2..a co presne ti idu na laparke robit? pokial to bude maly zasah mohla by byt ta dovca v poho.pokial to bude vecsi zasah...tak by to malo byt tiez ok...len neviem co to spravi s jazvami ktore budu 3tyzdnove. pokial sa rada clapkas v mori asi by som sa opytala lekara co si o tom mysli a ked tak prelozila laparku na cas po dovolenke.
29. apr 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mohli by ste sa začať baviť o inom ako o laparo lebo sa toho začnem báť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: jaj boze , ja sa nemozem nikdy z nicoho tesit bez obav......nielen ze budem mat stres co zas na islande vybuchne, ci maly nechyti v den odletu kiahne, este budem mat stresy aj po tej laparke .......... ak bude sutaz v stresezene, som horuci adept
29. apr 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby - tak si ju jednoducho nechaj o mesiac presunuť... kvoli tomu sa budeš rozčulovať ? :angry:
Ti dám po zadku!
29. apr 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, mam 30 dc a 3 dni krce v maternici, ak nie som tehu, testy zatial negativ, tak tie bolesti mozu byt s cysty,kt.mi pri tej kontrolnej laparke aj lap.vyberu....takze laparku nepresuniem, nech ta cysta nerobi galibu...dofca je zaplatena, tak to nejako vydrzim a budem sa tam setrit...ale fakt som prekvapena sama zo seba, ze som si o tom nieco viac predtym neprecitala....dakujem bambulky za rady ..
29. apr 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata. nestiham citat...
monika neboj sa. laparka je sranda. ja ked som dosla domov chned na druhy den, len taky problem som mala, ze som sa nemohla smiat. tahalo mi to rany. ale dalo sa. aspon ta troska budu obskakovat... :slight_smile:
29. apr 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby - to som nevedela s tou cystou. ja som mala tiež strašne bolesti od ovulácie, tiež som s abála že mam cystu a nebola tam.. našťastie..
ale nebojkaj dobré to bude. si budeš dávať pozor :slight_smile:

uyuy - no ja sa bojím jeidne toho, že som aleročko - astmatička a mávam záchvaty kašlu. Videla som moju sestru ked po tom ani kašlať nevedela. ju to bolelo. a to ona vydrží viac ako ja. Jedine toho sa bojím..
Ničoho iného...
29. apr 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som po laparke chodila asi týždeň po dome celé dni v nočnej košeli, ani nohavičky som na sebe nemala :grinning: ... proste sa nedalo :grinning:
29. apr 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uyuy, veru a smiať sa tiež nedá, čo bolo asi najhoršie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baby2, podľa mňa budeš do dovolenky v poriadku, je to individuálne, no ja som bola asi presne o mesiac na svadobnej ceste a bolo to ok, len som sa vyhýbala bazénom, aby som sa náhodou nejako neinfikovala :confounded:
29. apr 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som zvedavá ako ma budú obskakovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ak sa bojíte pomyslite si nato prečo to robíte :grinning:
29. apr 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi... ma trošku ničilo , se sa nedalo spat moc na brušku a u mna ani na lavom boku, len na pravom , inak ma to tahalo a na chrbate som nevedela zaspat...takze som sa trapila so spankom , ale na vsetko si nakoniec clovek zvykne
29. apr 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a fantasticka bola cesta aurom z Přibrami do Prahy... každú jamu som cítila a Praha je teraz dost rozkopaná.. u mna teda najhoršia čast celej laparky bola cesta domov
29. apr 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, hej, prvé dni je to so spaním na bruchu zlé, ja som si tiež nejako nevedela nájsť tú správnu polohu... no mne napríklad aj vadilo, keď mi po prebratí z narkózy, nedali vankúš a hlavu som musela mať zarovno s telom, aby sa prekrvila alebo čo... to mi vtedy dosť vadilo, hlavne keď som ešte aj musela ležať na chrbte... zaspať v takej polohe by bol pre mňa zázrak:unamused:
29. apr 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok