IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
delf14
30. apr 2010
chaotické?no teda ono to taky tak jde? ]-( tak to by bylo supr kdyby z toho chaosu něco vzešlo vid.
delf14
30. apr 2010
no bobi takže víkend prospinkám už se tááák těším ostatní budou řádit a já v posteli :-p
hopie
30. apr 2010
delf... už jsem to tady psala.. projely mi v cetru téměř dve ovulky, tu druhou jsem jsi naštětstí odpozorovala sama , vtrhla druhý den do centra na IUI(bez pregnylku), první ovulku jsem nestihli IUI , pouze sme se posnažili... takže nervy jsem měla v pr.....tak proto ted klídek po IUI 😉
delf14
30. apr 2010
jo jo tak to jsem prošvihla jak jsi to psala promin tak to je mazec teda to ti povím
hopie
30. apr 2010
delf.. v poho... tak už je to za náma....nic s tým už ted neudělam , tak třeba se to i povedlo... kdo ví 😃
delf14
30. apr 2010
přesně třeba proto,že to bylo tak chaotické se to povede.budeš testit?nebo jdeš na krev?
bobi3
30. apr 2010
hopie, možno práve preto to vyjde 😉 držím moc palčelky, a kedy nastane deň D???
hopie
30. apr 2010
budu testit, u nas v centru krev neberou :-| .. no právě .. mám to dostat 8 května , ale první ovulka byla minulou středu .. od první jsem 9DPO , druhá byla v neděli , to jsem 5DPO...spíš mám přiznaky(bolí mě bradavky a bolelo mě bříško tak cca 2 dni naspátek a od tý doby mam zas šílenou BT , drží se mi kolem 37,7) na tú první ovulku , že by se mohlo povézt přirozeně doma, na tu druhou by byly přiznaky moc brzo... říkam , je to mazec .. pravděpodobně počkám do 8 , pokud to nedostanu , 9 testnu na den matek... 😃 cyklus mám pravidelnej poslední půl rok 28 dní, takže vím , že pokud to nedostanu, něco se děje. takhle bych se stresovala , pokud by tetst příští středu nevyšel... klido pak z té druhé ještě těhu být můžu....a pokud to nevyjde vůbec .. asi měsíc pauza, možná měníne centrum a IVF, v té pauze dáme dovču a v létě hor se zas , jak říkam do toho IVF už, nechce se nám čekat, když víme , kde je u nás problemik.

na UTZ před IUI po 2. ovulce) jsem měla sliznici 15 mm prý... takže chaoz neskutečnej
hopie
30. apr 2010
a hlavně nestresuju , klído sportuju, zajdu si na vínko s mm i piju kafe .. jakobych nebyla.. přeci normálně bych nevěděla , že se něco děje... jenom my to víme dopředu ..a to je pak stres jak blázen .. takhle mi to utíka skvěle....
delf14
30. apr 2010
tak kéž by to vyšlo hopie to by bylo tááák supr
hopie
30. apr 2010
delf,ani se neodvažuju tipovat.... ale děkuju moc 🙂 a u tebe?Nejsem jsi jistá.. už jedete dlouhej protokol?
delf14
30. apr 2010
dostala jsem zastavovačku a ted v úterý co bude tak jdu a utz+krev a vyfasuji nářaíčko na stimulku,teda pokud bude vše ok
hopie
30. apr 2010
delf...je to trošku pak asi nápor .. celá ta stimulace....dlouhy protokol, co to přesně obnáší?a jak se vlastně vybíraji ty protokoly.. dle krve? v poznatkách o IVF jsem začátečník... pouze vím , o co go...
solinka
30. apr 2010
ahojte baby😃D včera volal Gyn Fiv máme schválenú žiadosť umelého oplodnenia 😉 🙂
12 mája 🙂12 😃 sa to spustííí
krásny deň Vám všetkým 😉
bobi3
30. apr 2010
holky, ja mám toľko roboty 😞 bléééé.... už aby bol víkend...
hopie
30. apr 2010
bobi.. po obede to začne utekat .... 😉
hopie
30. apr 2010
solinka... tak to je super...gratulujem a šup potom , nech sa to podarí 🙂
bobi3
30. apr 2010
hopie, hej, rozbehne sa to tak, že ani sa nenazdáme a bude zasa pondelok ]-(

😃
hopie
30. apr 2010
bobi.. ]-( ešte aj tie sviatky vyšli na víkend ]-(
iriel
30. apr 2010
Ahoj holky, tak zitra uz testuju, to jsem zvedava, co tam bude... pripadne, kdyz nic, tak bych to mela zitra dostat a nebo si dojdu v pondeli na krev, kdyby to bylo nerozhodne 🙂
solinka
30. apr 2010
hopie dakujeme!!! si zlatá prajem ti všetko naj v živote !!!!a nech sa aj Vám zadarí čím sko r!!! 😉 🙂
solinka
30. apr 2010
iriel 🙂 držím palce necj je tam presne to čo očakávaš 😉
bobi3
30. apr 2010
iriel, tak nás nesklam 😉 čakáme pozitívne správičky x-)
delf14
30. apr 2010
iriel tak už zítra?no paráda tak budeme na tě myslet
solinka tak paráda taky jdete dotoho tak at se zadaří
hopie
30. apr 2010
iriel... tfuj tfuj... at to vyjde 😉
iriel
30. apr 2010
A pro mlsalky vcerejsi cokolado cokoladovy dortik, plneny pravou mousse au chocolat, je vyborna 😉 Aneb jak zakomponovat do dortu penezni dar... 😉 (3000,- v truhlicce)
iriel
30. apr 2010
Ja jsem porad optimisticka, to je divny, ne? 🙂) Uvidime zitra, jsem zvedava, jestli se tam neco ukaze uz... ale bude to presne 28Dc (a ja ho mam jan hodinky) a 14. den po IUI....
hopie
30. apr 2010
iriel.. ta je kráásna....tak ještě jednou hodně štěstíčka 😉
monika0001
30. apr 2010
avojte 😞

ja som dnes v centre zažila strašný trapas...
ako dokina vravela, že je to v pohode, že to pozná ale aj tak. blee...
a potom cestou domov som si v trolejbuse vypustila pár slzičiek..
Ja nechcem IVF 😞
iriel
30. apr 2010
moni -co se stalo, ja jsem to nejak nepochopila? Neblbni, IVF je taky v pohode, holt kdyz to nejde jednoduse, pujde to o neco sloziteji...

Začni písať odpoveď...

Odošli