• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
chaotické?no teda ono to taky tak jde? :angry: tak to by bylo supr kdyby z toho chaosu něco vzešlo vid.
30. apr 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bobi takže víkend prospinkám už se tááák těším ostatní budou řádit a já v posteli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf... už jsem to tady psala.. projely mi v cetru téměř dve ovulky, tu druhou jsem jsi naštětstí odpozorovala sama , vtrhla druhý den do centra na IUI(bez pregnylku), první ovulku jsem nestihli IUI , pouze sme se posnažili... takže nervy jsem měla v pr.....tak proto ted klídek po IUI :wink:
30. apr 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo tak to jsem prošvihla jak jsi to psala promin tak to je mazec teda to ti povím
30. apr 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf.. v poho... tak už je to za náma....nic s tým už ted neudělam , tak třeba se to i povedlo... kdo ví :grinning:
30. apr 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
přesně třeba proto,že to bylo tak chaotické se to povede.budeš testit?nebo jdeš na krev?
30. apr 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, možno práve preto to vyjde :wink: držím moc palčelky, a kedy nastane deň D???
30. apr 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budu testit, u nas v centru krev neberou :unamused: .. no právě .. mám to dostat 8 května , ale první ovulka byla minulou středu .. od první jsem 9DPO , druhá byla v neděli , to jsem 5DPO...spíš mám přiznaky(bolí mě bradavky a bolelo mě bříško tak cca 2 dni naspátek a od tý doby mam zas šílenou BT , drží se mi kolem 37,7) na tú první ovulku , že by se mohlo povézt přirozeně doma, na tu druhou by byly přiznaky moc brzo... říkam , je to mazec .. pravděpodobně počkám do 8 , pokud to nedostanu , 9 testnu na den matek... :grinning: cyklus mám pravidelnej poslední půl rok 28 dní, takže vím , že pokud to nedostanu, něco se děje. takhle bych se stresovala , pokud by tetst příští středu nevyšel... klido pak z té druhé ještě těhu být můžu....a pokud to nevyjde vůbec .. asi měsíc pauza, možná měníne centrum a IVF, v té pauze dáme dovču a v létě hor se zas , jak říkam do toho IVF už, nechce se nám čekat, když víme , kde je u nás problemik.

na UTZ před IUI po 2. ovulce) jsem měla sliznici 15 mm prý... takže chaoz neskutečnej
30. apr 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hlavně nestresuju , klído sportuju, zajdu si na vínko s mm i piju kafe .. jakobych nebyla.. přeci normálně bych nevěděla , že se něco děje... jenom my to víme dopředu ..a to je pak stres jak blázen .. takhle mi to utíka skvěle....
30. apr 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kéž by to vyšlo hopie to by bylo tááák supr
30. apr 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf,ani se neodvažuju tipovat.... ale děkuju moc :slight_smile: a u tebe?Nejsem jsi jistá.. už jedete dlouhej protokol?
30. apr 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dostala jsem zastavovačku a ted v úterý co bude tak jdu a utz+krev a vyfasuji nářaíčko na stimulku,teda pokud bude vše ok
30. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf...je to trošku pak asi nápor .. celá ta stimulace....dlouhy protokol, co to přesně obnáší?a jak se vlastně vybíraji ty protokoly.. dle krve? v poznatkách o IVF jsem začátečník... pouze vím , o co go...
30. apr 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby:DD včera volal Gyn Fiv máme schválenú žiadosť umelého oplodnenia :wink: :slight_smile:
12 mája :slight_smile:12 :grinning: sa to spustííí
krásny deň Vám všetkým :wink:
30. apr 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, ja mám toľko roboty :frowning2: bléééé.... už aby bol víkend...
30. apr 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi.. po obede to začne utekat .... :wink:
30. apr 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
solinka... tak to je super...gratulujem a šup potom , nech sa to podarí :slight_smile:
30. apr 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, hej, rozbehne sa to tak, že ani sa nenazdáme a bude zasa pondelok :angry:

:grinning:
30. apr 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi.. :angry: ešte aj tie sviatky vyšli na víkend :angry:
30. apr 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak zitra uz testuju, to jsem zvedava, co tam bude... pripadne, kdyz nic, tak bych to mela zitra dostat a nebo si dojdu v pondeli na krev, kdyby to bylo nerozhodne :slight_smile:
30. apr 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie dakujeme!!! si zlatá prajem ti všetko naj v živote !!!!a nech sa aj Vám zadarí čím sko r!!! :wink: :slight_smile:
30. apr 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iriel :slight_smile: držím palce necj je tam presne to čo očakávaš :wink:
30. apr 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iriel, tak nás nesklam :wink: čakáme pozitívne správičky :dizzy_face:
30. apr 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iriel tak už zítra?no paráda tak budeme na tě myslet
solinka tak paráda taky jdete dotoho tak at se zadaří
30. apr 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iriel... tfuj tfuj... at to vyjde :wink:
30. apr 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A pro mlsalky vcerejsi cokolado cokoladovy dortik, plneny pravou mousse au chocolat, je vyborna :wink: Aneb jak zakomponovat do dortu penezni dar... :wink: (3000,- v truhlicce)
30. apr 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja jsem porad optimisticka, to je divny, ne? :slight_smile:) Uvidime zitra, jsem zvedava, jestli se tam neco ukaze uz... ale bude to presne 28Dc (a ja ho mam jan hodinky) a 14. den po IUI....
30. apr 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iriel.. ta je kráásna....tak ještě jednou hodně štěstíčka :wink:
30. apr 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avojte :frowning2:

ja som dnes v centre zažila strašný trapas...
ako dokina vravela, že je to v pohode, že to pozná ale aj tak. blee...
a potom cestou domov som si v trolejbuse vypustila pár slzičiek..
Ja nechcem IVF :frowning2:
30. apr 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni -co se stalo, ja jsem to nejak nepochopila? Neblbni, IVF je taky v pohode, holt kdyz to nejde jednoduse, pujde to o neco sloziteji...
30. apr 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok