• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
monika co sa stalo?
30. apr 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, aj ja mam pred ivf poradny respekt, stale verim ze iui bude stacit, aj ked asi budem vecna iuicka :grinning: , hlavu hore setkym nam to kape na karbit, ale ked sa podari ten uzlicek stastia ......tak sa na to vsetko len pousmejeme .drz sa, vyjde nam to
30. apr 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iriel tu tortu si robila ty?
30. apr 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no išla som si tam po papiere a ked mi dr povedala, že no podte na sono ja že to fakt? :-O a ona že no hej lebo že ked mi v pondelko robila sono bolo tam strašne veľa sliznice a že chce pozrieť ako to ide preč. No lenže ja mám akurát najsilnejšiu mieru svojej mrchy a tak som jej to tam cele zašpinila. Hambila som sa jak sniňa. Ona, že to je v pohode, že sa stáva, že vidí aké to mám. Zo mňa to padalo... celá som bola.. blee.. trapas...

no ale vyzeralo to už dobre. Ukazovala mi to a bola tak už iba malinká tenučká čiaročka a dr, že už to bude teraz len lepšie...

a tak ukazovala potom moje brucho "šéfovi", že či mi budú oni vedieť urobiť laparo keď mám také väčšie brucho. Ale že hej, že to bude v pohode...
Tak mi dala papiere na interne predoperačné vyšetrenie.

Ja som sa jej spýtala, že bude ďalej ak to na laparo bude všetko O.K. a ona, že mám začať rozmýšlať nad IVF...
30. apr 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky.
iriel drzim vam palceky, aby si mala 2 ciarky. nezlakni sa ked druha bude len slaba. aj ja som tak mala.
monika musis vydrzat. kebyze nejdes do toho, mozno neskorsie by si to lutovala. drz sa a bud silna. vsetko bude dobre.
30. apr 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika to je v pohode ziadny trapas,

a hlavu hore mozno to IVF ani nebude treba
30. apr 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, ja to nechcem vzdať, ale .. ja nechcem iVF..

prečoo????

prepáčte teraz som z toho tak troška mimo.. i ked som to vedela teda no, ale ja neviem....

musím sa ukľudniť...
30. apr 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monca ... drž sa ... ty si silná , to zvládneš :astonished:
30. apr 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - jo, delala, vcera v noci :wink:

Moni - to je v pohode, oni s tim pocitaji, to neni zadny trapas, me taky takhle vysetrovali a co mas asi delat, proste je to prirozene, tim se fakt netrap. A verim, ze po laparce vyjde IUI, takze ani IVF nebude potreba, ver tomu taky! Hodne stesti :slight_smile:
30. apr 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni.. ja do ivf pojdem hned... lebo chcem babo...a ked bude jedina cesta ivf , tak ivf...neboj sa skor , nez budes mat po laparke a keby aj ivf... ver porod je horsi omnoho...ivf je brnkacka.. tak hlavu hore a nepanikar skor , ako je potreba a kludík :astonished:
30. apr 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne viem ako sa citis :( nam uz po prvom neuspesnom IUI povedala ze mame rozmyslat nad IVF ze IUI je mala pravdepodobnost u nas. A po druhom IUI uz mi povedala ze IVF ISCI :( tiez som odisla z placom odtial - nevedela som si to predstavit. Ale potom som sa s tym zmierila akosi ze este skusime IUI ak nie tak asi len to IVF, ktorého som sa tak bala. Ale ked som mala za sebou tretie IUI tak som si povedala ze aj tak skusim aj 4 IUI pred IVF - tiez som sa nan necitila.
Ale nastastie to tretie IUI bolo uspesne.
30. apr 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iriel - nádhera - mas talent aj by som chcela take vediet :slight_smile: robila si to podla nejakeho vzoru? nemas recept?
30. apr 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a monika uvidis ze to prejde - ono je to sok ked to pocujes z ust doktora. Aspon u mna to bol najprv hlavne sok ked to povedala ale postupne sa s tym clovek vyrovna
30. apr 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IUI mi robiť nebude dr. povedala, že zbytočneé peniaze..

ale máte pravdu. panikárim skôr ako treba :grinning:

dnes je krásny deň, zajtra ideme do zoooo.... juchuuuu
30. apr 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ber to tak chceš babatko a chceš ho už dlho .. tak neváhaj...ked IUI nepomaha ber šancu , ktorú ti dá potom IVF, keby tak me schválili a odporučili už IVF , me sa už nechce stále skúšat IUI, jedíne , čé chcem je babo a nie ročné snažienie sa dalsie... skus sa na to takto pozriet.. možno po prvom transfere budeš mamina.. než dalšie neuspešné IUI :wink:
30. apr 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka - nee, podle vzoru ne, to byla takova rychlovka, jak vyresit kam schovat do dortu penizky... recept poslu, ale radsi kouknu doma na gramaze, ja jsem hrozna a delam vsechno od oka... :wink:) Je to proste cokoladovy korpus s horkou cokoladou a napln je mousse au chocolat - specialni cukrarska napln, koupena u Fialy. Ta se vmicha do pevne slehacky a ono to krasne drzi a zustane nadychane... ja uz jsem posilala holkam, jak blbnu :slight_smile: http://picasaweb.google.cz/renfri/Cukrarna#
30. apr 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni to bude dobré uvidš po laparce jak to bude vše třeba se to po laparce povede přirozeně nesmíme házet flintu do žita jasné.a trapas?no bylo by mi taky trapě,ale podle mě musí být zvyklé na to že když dělajíutz v době když máš krámy tak je jasné,že to nebude čisté
30. apr 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iriel.. no pááánííí.... ale to nemáš jako hobby , pokud jo , tak změn povolání.. to je prostě náádhera :sweat_smile: :grinning:
30. apr 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iriel nádhera

delf - ja nehádžem flintu do žita.. ja len nechcem iVF..... :grinning:
Ale v pohode kočky..
Ďakujem :slight_smile:
30. apr 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobře že náhážeš ale pokud to jinak nepůjde tak asi bude ivf :frowning2: ale ber to zas z té lepší stránky už by jste se dočkali mimíska,kterého tak moc chcete,jo holky potkala jsem čápa hnízdí u nás a vesnici,tak jsem mu hned vynadala at kouká doirazit k nám,že my hceme taky tak at se nikde nefláká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie - mam, teda ted uz mi to prerusta pres hlavu... :slight_smile: ale spis naopak koncim, uz me to neba, delat to, kdyz musis, radsi pecu neco jineho a kdyz se mi chce, takze jsem prijala poslednich 12 objednavek a slus :slight_smile:
30. apr 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iriel....no ale talentík se pozná hned :grinning:
30. apr 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, kde sa stratila tá naša vysmiata "vegeťáčka"? Dneska ťa to nejaka vzalo... ja tiež nechcem ísť na IVF, preto to stále oddialujem a verím na zázrak, no mimi chcem a tak to budem musieť podstúpiť... neboj, zvládneme to :wink:

iriel, no klobú dolu, ja teiž rada pečiem a hrajkám sa s tortami, no ja som taký úplne mimi mini začiatočníček v tom :grinning:

alienka, ahojček :astonished:
30. apr 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - neviem kam ušla. sviňa jedna :grinning:
30. apr 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto sa mi páčiš :dizzy_face: hlávku hore, nič nie je tak zlé, aby nemohlo byť ešte horšie... vonku tak krásne svieti slniečko, tak nech sa rozsvieti aj v tvojom srdiečku, pred n ami víkend a ja verím, že aj pekná budúcnosť :wink: len si na ňu ešte asi chvíľu musíme počkať :pensive:
30. apr 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iriééél, aj ja chcem tak vedieť :stuck_out_tongue_closed_eyes: to si vyučená cukrárka?
30. apr 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni... ešte úsmev na všetkých 32 zubov( :grinning: tento mám na mysli) a budem spokojná :wink: a nech vydrží až do pondelka :wink:
30. apr 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie - ja už dávno nemám všetky zuby :grinning:
30. apr 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. apr 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kedže ja ťapa som si nevšimla že v jednej krabici su dva balony a tak som obejdnala dva kusy a tak máme doma 4 balony :grinning:
30. apr 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok