• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
tak ja mám nechty nalakované stále (strašne sa mi páčia upravené ruky, u chlapov zvlášť - samozrejme bez laku :grinning: ), takže si to anesteziologička hneď všimla a upozornila ma na to, že treba aspoň jeden odlakovať...

tak Rím by som brala aj ja, my sme už absolvovali Paríž, Londýn, naposledy Berlín, najbližšie plánujeme nejaké Taliansko, tak možno :wink:

hopie, a kedy to ideš na tú krv? prepáč, no asi som už zabudla :pensive:
3. máj 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi.. na krvicku nejdem .. robim testik ... asi v nedelu....a ja som gelovka ... teda gelove nechty...ale nelepim typy .. robia mi to na mojich , co je lepsie a presne ako vravis .. na upravene ruky si potrpim a taktiež aj u chlapov... :grinning:

Teraz monetalne by som brala akekolvek romanticke europske mesto... kludne aj Barcelonu...dokonca by som prchla aj do Athen :grinning:
3. máj 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, zavolaj k tomu Tvojmu internistovi, vysvetli mu situaciu a potom volaj anesteziologom - ved im musi byt jasne, ze to potrebujes len casovo zladit. A na tu krvicku ides kedy? Ci az v stredu? Ved vysledky su hotove este v ten den - z krvi Ti nebudu robit nic specialne - teda, zalezi od labaku a jeho vybavenosti a rychlosti, no nemyslim, ze by to malo trvat dlhsie ako par hodin. A s vysledkami krvi sup na interne a potom sup na anesteziologicke a mas to :grinning: . rontgen pluc po Tebe nechcu? Ja som musim mat aj ten... to sa mi podarilo vybavit ako prve :dizzy_face: . Neboj, zvladnes to! :wink:
3. máj 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, tak my sme v stredu absolvovali IUI....doobeda IUI..a poobede som mala havarku :unamused: rozbila som si auto :confounded: tak dufam ze doobedie bolo uspesnejsie :grinning:
dnes som dostala info ze moja krstna, ktora ma dve dcery, tak obidve porodili v jeden den..pol hodka medzi nimi..jedna chalan, druha baba..super nie? :grinning:

a co sa tu spominanych nechtikov tyka..ja robim gelove, ako hobby..a tiez tvrdim ze nie je nad pekne ruky :grinning: a ked priroda nenadelila, vieme tomu pomoct :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iriael, tak to máš furt trochu naději ne? Já jsem už volala a jdem se domluvit 20.5 co a jak dál jestli zas IUI se stimulkou injekcema nebo IVF, uvidíme :rolling_eyes: :sweat_smile:
3. máj 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni anesteziologické vyšetrenie? fíha, tak to som nebola , u interného som bola už 19teho, on mi tam napísal, že zákrok v celkovej anestéze možný, tak teraz neviem. a tie vyšetrenia na hiv, žltačku a syfilis máš, lebo tie výsledky z krvi trvali trochu dlhšie, tá žltačka vyše týždňa. Dúfam, že sa Ti to podarí vybaviť čo najrýchlejšie a bez čonajmenšieho stresu.
Maticap, Moni, dajte potom vedieť, čo a ako. Ja som myslela,že už to budem mať o tomto čase dávno za sebu, ale môj menzes,už ma to začína dosť jedovať, toto už bude ôsmy týždeň.Snáď sa tento týždeň už dočkám :wink: A keby boli tento rok posledné,bolo by to super :slight_smile: :slight_smile:
baby hamba my, moje nechtíky vyzerajú strašne, ja si na ne vôbec nepotrpím a tak aj vyzerajú. :pensive: :pensive:
Voľáko si všeobecne na výzor potrpím čím ďalej menej, kedysi by som nenamaľovaná ani o polnoci nešla vyniesť smeti, von som chodila ešte aj s lakom na vlasy a dnes ......škoda hovoriť.
3. máj 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem čo po mne všetko chcu. neviem či chcu aj RTG plúc....
a ja nemám na toho internistu číslo, ani neviem ako sa volá nič...

makinka dnes oms bola len na krvi.. ja to asi teda nestihnem :frowning2:

a čo sa týka nechtov ja mám našťastie aspoň v tomto šťastie, že nepotrebujem gelové. Stačia mi oje a nikdy mi nikto neverí že su moje :slight_smile:
Tak sa z nich vytešujem a snažím sa o ne starať. neexistuje aby som ich mala nenalakované.. :grinning:
si sťahujem rôzne inšpi z nettu a potom sa realizujem. len na pravu si to akosi potom neviem urobiť, no zatiaľ som sa vždy popasovala :grinning:
3. máj 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, a kolko ti vydria nalakovane nechty?...lebo mam typ ako to urobit aby vydrzali minimalne tyzden bez olupovania :grinning:

a co sa lekarov tyka, este to nevzdavaj...zajtra je len 4...do 10 to zvladnes :wink:
3. máj 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alabu vydržia mi dlho len teraz som kúpil také priesvitné dva laky, že po dvoch dňoch mi zliezol celý lak ako nálepka. tak som si včera pekne na jeden šup zlúpla všetky nechtíky a dala som si nové a dnes som už dva musela znovu robiť :angry:
3. máj 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to potesi :confounded:
3. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako tomu zabrániť? :sweat_smile:
veď nemôžem každý druhý deň lakovať...
3. máj 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najprv musis dat base lak..priesvitny...potom farebny...potom top priesvitny...pekne obait okraje a je to :wink: NA 100% vydrzia...

a aby nas nevymazali..ze sme mimo temy... :grinning: kto bol okrem mna teraz koncom aprila na IUI a caka na vysledky?
3. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alabu ked to takto pôjde dalej tak nás vymažu :grinning: :grinning:
Veď všetky pomaly ideme na iVF
3. máj 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky nie..ja som este velky optimista..tak tu pekne vydrzte nech zlepsim statistiku :grinning:
3. máj 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj ja sa nikam nechystám ja tu s vami ostanem. ste tu najlepšie babuľky :slight_smile:
3. máj 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak ja uz idem do postele...zalozit "gulicky" a snivat :wink: dobru...papa
3. máj 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne sny!
3. máj 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee :grinning:

alabu , ja som bola 26.4. na IUI :wink:

no ja práve kvoli tomu, aby som nemusela stále lakovat , tak si na svoje vlastné , krásne narastené nechám dat gelík..a 3 týždne mam pokoj , než mi trošku povyrastie(je to ako by so mala pevnejsí lak na nechtíkoch :grinning: )

juuuj jak ma chytajú mrlíky testovat( dnešná ranná BT 37,77 ), ja to nevydržííííím som 13DPO a 9DPO, ale čo ked 13DPO sa nepodarilo na tom 9DPO to ešte neuvidím :pensive:

Moni...ale stihneš neboj babulka....ked tak ti niečo dorobia v nemocnici den pred... ved keby si bola akutka , robili by ti všetko hned... tak , ked su doktori nemozní , tak snad v nemocnici sa postaraju :wink:
4. máj 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Hopie zlatíčko tak ako sa cítiš? Ideš nám vylepšiť štatistiku :wink:
4. máj 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, ahooj mojka

no som malinko choručká.. nastastie a klepem na drevo bez teploty, ale nemám hlas :unamused: , inak to ujde, len mám už nervíky , by som testila:((...BT je vysoko, bolia bradavky, prsia ma vždy zvyknú boliet , ale na bokoch , teraz len bradavky a sú naliate.. tak som už fakt zvedavá, že ako to dopadlo... na tu prvú ovulku , ktora bola v stredu by som už aj testila( je to 13DPO ) ale bojím sa , že vyjde negatívně), tak sa snažím počlat do kramíkov(tuto sobotu). Od druhej ovulky som 9DPO...chcela by som teda testovat tuto nedelu...pokial nedostanem mršku... tam už by to malo byt jasné... ale nedá sa to vydržat. Prvý krat mám tušák , že by snad aj niečo mohlo vyjst
4. máj 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uvidíš ako to dopadne zlatko :wink: Držím palčeky, aby to vyšlo aspoň tebe a nebudeš musieť do IVF :wink: Posielam objatie :slight_smile:
4. máj 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie a kedy si meriaš BT ?
4. máj 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko babulky :slight_smile:

hopie, zlatíčko, ja mám tiež taký tušák :wink: a okrem BT máš aj nejaké iné pocity? júj, verím, že to vyšlo :dizzy_face:

a ešte k tým nechtom :grinning: ja mám tiež vlastné a tiež mi nikto neverí, že sú moje :grinning: tiež si ich zdobím sama... no a kvôli výdrží zvyknem dávať ako poslednú vrstvu krycí lak aj s takými trblietkami, to mi zaručene vydržia nechtíky aj týždeň... a to podotýkam aj umývam riad, periem v rukách a iné domáce práce :wink:

kenya, ahojček, ako moja?
4. máj 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya... vzdy rano jak vstanem a potom aj v dobe najvacsej teplotky... ked dojdem z prace .. okolo tej piatej , siestej...a jak to clovek robi pravidelne , je vidiet , jak sa to pekne hybe behom toho mesiaca, jaaaj zlatucka si.. :slight_smile: hovorim si trpezlivost ruže prináša
4. máj 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, ahoj babulka.. no len prsia.. vždy ma zvykli v luteálnej fáze od tej doby čo sa živím hormonikmi boliet na boku, teraz nie ... strašne ma bolia bradavky a sú naliate a viem že si nenamyšlam , uz aj mm si všimol aj prsia su celkovo vacsie, oni mi teda narastli dost z tych liekov, ale teraz sú ešte vačšie.. jak hovorim naliate(minule tu bola tema , jak ste trochu pribrali od liekov.. tak ja babky nič .. akurat sa mi dotvorli tvary....sme sa minule smiali, že mi skončil vývoj, ale vaha sa mi nepohla ani o gram :angry: )

nechtíkova téma:slight_smile:)))... a teraz na jar a v lete to ako pekne vyzerá.. ešte s niejakým náramkon na ruke :slight_smile:
4. máj 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bonbi, inak už dohadujeme tu zmenu centra...ideme k tej super doktorke...takze ak teraz ništ .. tak podla prvej navstevy u nej si rozmyslime dalej co a ako...ja to vidim na 2 mesiace pauzu , v tych dvoch mesiacoch jednak ziadost na IVF , dorobia sa potrebne vysetrenia(u mna teda uz len asi krv a potom spg u mm) dame aj dovolenku a pojdeme na IVF, nech je babatko co najskor, neuvazujem vobec o tom ze IVF nechcem , naopak chcem, lebo so šancami sa posunieme niekde uplne inde
4. máj 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, tak žeby??? júj, mojka, bodaj by, moc ti držím moje "krásne nalakované ručičky" :wink: všetko hraje pre, tak verím, že to tak aj dopadne :wink: moc moc na teba myslím....cmuky
4. máj 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi...no bola by to sila...po tom chaose a aj nahradka za minuly rok...
4. máj 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, a vy koncite kedy s pauzickou?
4. máj 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Bobi :slight_smile: ale tak celkom sa dá v pohodičke. Čakáme na schválenie žiadosti a potom hor sa na to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ty sa ako držkáš? Už ste boli podať žiadosť na IVF?
Hopie čo sa týka tej BT tak vždy by sa mala merať ráno v posteli po prebudení, pokiaľ ešte nevstaneš a organizmus sa nenaštartuje. Mám to overené aj odskúšané. Meranie počas dňa je už klamlivé, lebo telo funguje na plné obrátky a tým aj BT je stále vysoká :wink: Tiež som bola taká ako ty, stále som merala aj večer a teplotka vysoká a vysoká , a potom to nakoniec aj tak bolo negatívne. To je z mojej skúsenosti :wink: :wink: :wink: Ale aj tak Ti držím moc, moc, moc, moc palčeky :wink: Cmuk:hearts:
4. máj 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok