IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
suzanna
24. okt 2008
zuzka 84 uz jsem to nasla.Znamena to 5 milionu dobryh spermii takze my mame 6 milionu 😃 😃 pod 5 milionu se IUI neprovadi.
zuzka84
24. okt 2008
suzi aha, tak to mame taky s odrenyma usima 😃 , a to jeste kdyz bude v pondeli ten spg podobny tomu druhemu, jestli se bude podobat tomu prvnimu tak mame smolika :-| . mno , snad to vyjde 🙂 . a dekuju za drzeni palcu 🙂
komarik
25. okt 2008
haloooooooooooooooooooooooooooo.
Dnes tu asi nikto nie je. =-)
kuspitka
25. okt 2008
Ahojte ...ako sa mate???dnes je tu nejako ticho
aduska222
25. okt 2008
dnes bolo krásne vonku. My sme boli celý deň vonku.
pani_haf
25. okt 2008
ahoj všem holkám 🙂
pani_haf
25. okt 2008
tady nikdo není, tak to balím 😞

papa
aduska222
26. okt 2008
ahojte
tak pozerám, že dnes tu nikto nie je, to je tým pekným počasím. No ja sa dnes chystám kk nsšim s potom večer na nákupy. Prajem všetkým pekný deň.
pa
pani_haf
26. okt 2008
ahoj aduska, dnes opět mrtvo 🙂
komarik
26. okt 2008
ahojte, ja som si dala dnes pokoj od varenia. Ideme sa najesť do čínskej reštiky. Dobrú chuť. 😎

Ináč včera mi dorazila mrcha mrchatá. ]-(
pani_haf
26. okt 2008
komarik - ahoj, já dnes vepřo-knedlo-zelo plus vývar 🙂, je mo horko jako blázen, z kuchyně jde samá pára 🙂
dobrou chuť
sluniiitkooo
26. okt 2008
Ahoj holky,
nezlobte se, že se ptám mimo vaše téma, ale musím se zeptat. V pondělí jsem byla na 1.IUI a nasadili mi Utrogestan. Dr.řekl žádná omezení nejsou nutná, jenže včera večer po sexu jsem maličko krvácela a dnes to pokračuje k tomu slaboučké bolení podbříšku. Žádné příznaky těhu necítím, ale co kdyby...Už jednou jsem potratila a takhle to začalo 😞 Prosím vás měla to některá z vás po IUI? Je to normální? Děkuji za každou odpověď a všem držím palečky ať ty mimiska konečně vyjdou
komarik
26. okt 2008
sluniiitkooo, špinenie som mala len v deň IUI, ale pobolievanie počas prvých dvoch týždňov bolo. Skús zavolať do caru, možno to nič neznamená a len zbytočne stresuješ. 😉
kuspitka
26. okt 2008
Ahojte...
ahoj komarik...
co porabate????
komarik
26. okt 2008
práve sme prišli z reštiky. Dnes som nevarila.
kuspitka
26. okt 2008
kamarik tak to je dobre...
ja sa nalievam vinkom aby mrcha prisla ale skor budem opita
komarik
26. okt 2008
vidíš a ja mám mrchu od včera. Takú silnú že som zašpinila všetko čo sa dalo.
kuspitka
26. okt 2008
kamoarik aj ja chcem...tym sa mi odiali laparka
komarik
26. okt 2008
tak teraz nechápem. Chceš tú laparku či nie? =-)
kuspitka
26. okt 2008
hej chcemlenmrcha nikde ...
keby mi prisla uz mrcha tak mozem si robkat testy a nemusela by som cakat pokial pride
komarik
26. okt 2008
aha, tak sa veľmi neopi 😃
kuspitka
26. okt 2008
tak uz budem ..
beriem aj lieky ale mam pocit ako keby nezbrali
komarik
26. okt 2008
neboj, všetko bude dobré
kuspitka
26. okt 2008
len uz chcem mat laparku za sebov aby som vedela co bude dalej ci IUI alebo IVF
komarik
26. okt 2008
ja idem 5.11. na prvú konzultáciu ohľadne IVF, takže ak budem chcieť nejakú radu môžem sa obrátiť na teba?
kuspitka
26. okt 2008
kludne mozes..ozaj nemas skype???
komarik
26. okt 2008
mám, ale neviem ho používať, musela by som zavolať drahého ale ten telefonuje so sestrou. A už veeeeeeeeeeľmi dlho.
kuspitka
26. okt 2008
tak ty pises tu..ak sa budes ucit tak cez ip ti poslem aky mam..
to budes mat o par dni 5.11...
uz mate ziadost vypisanu?
pani_haf
26. okt 2008
ahoj komarik 🙂
komarik
26. okt 2008
ahoj pani.

kuspitka, nemáme. Veď akurát vtedy ju budeme vypisovať. Nemohli sme skôr kvôli manželovi. Nedalo sa mu z práce. Mňa oblieva pot keď si predstavím že mesiac ešte budeme čakať. Najradšej by som začala už teraz.

Začni písať odpoveď...

Odošli