• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
hopie, tak ja dnes očakávam mrchu, už aj cítim bruško, dnes som presne 28DC, tak dúfam, že rýchlo dôjde potvora :angry: a potom idem za dokim dohodnúť ďalší postup... jedine žeby neprišla :grinning:
aj my sme mali pauzu 2 mesiace, no teraz by som sa už najradšej pohla zasa kúsok ďalej, predsa už len nie som najmladšia a ten čas tak rýchlo letí :confounded:
4. máj 2010 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hopie a ostatné babky čo si merajú BT tak odporúčam klasický ortuťový teplomer vložený do pošvy po dobu 10 min. Nie digitálne teplomery tie ukazujú bludy bludovité :wink: Tak mi to opdoručila dr. :wink:
4. máj 2010 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kenya,

mojka ráno meriam po prebudeni v postielke :wink: cez den je to len taka orientacka.. a dakujem :astonished:

bobi...a pomohla ta pauzička? tak teraz neviem , či priat , aby mrška došla alebo nie.. ale radšej nie a nechja baby :wink:
4. máj 2010 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kenya.. no vidiš , ja meriam najprv ortutovým a potom digitálným a ked mi ortutovy ukáže 37,8.. tak digitálny presnejsie napr, 37.78.. a nikdy nie nejak blud od toho.. tak teda neviem.. nemám s digi teplomerom zlú skusenost , práve že mi ukáže vždy presnejšie.
4. máj 2010 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hopie, či pomohla, neviem, ja som tak trošinku dúfala, že to vyjde prirodzene :unamused: no vyzerá, že asi nie :confounded: do IVF sa mi nechce, no asi nič iné mi neostane, uvidím, čo navrhne doki...

kenya, žiadosť sme ešte nepodali, no asi čoskoro :wink:

čo sa týka teplomerov, tak ja mám tiež ortuťový a tiež meriam len ráno približne v rovnakú hodinu... cca 5-6 minút... podľa mňa treba meriať stále s tým istým, je jedno či ortuťový alebo digitálny, toť môj názor :wink:
4. máj 2010 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No to je asi od toho akého druhu a kvality je dig. teplomer, ale to je vlastne jedno, nie? :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslím , že bobi má pravdu je jedno s akým , ale stále s rovnakým...aby malo zmyeel potom teploty porovnavat...a je to podla ma aj jedno to meranie BT... to len my sme zvedavkave, lebo v CARu mi povedali , že BT? tak na to my nehrajem...
4. máj 2010 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobi..tak v to prirodzene dúfa asi každá z nás :unamused: aj ked nejdeme IUI cyklus.. stále veríme , že čo ak motyka predsa len vystrelí....a ja verím , že raz každému vystrelí až do úspešného konca :slight_smile:
4. máj 2010 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej, aj mne môj doki povedal, že meranie BT je zbytočné... :unamused:
4. máj 2010 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ktora z vas absolvovala IUI...mozte mi to opisat aky je postup?DAKUJEEEM :slight_smile:
4. máj 2010 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zakajda - 3.3. - 2.IUI - negat, chvíli pauza
Sysysy - 31.3.2010 - 1. IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI hopie-1IUI negatívne-25.3., 26.4.2IUI
slavka32 - 1.IUI 6.4. negat, skusime dalsie v maji
alabu- 28.4.2010 - 1.IUI (dufam aj posledne)
sedmitecka - 1. IUI bude v květnu, čekám na menses a pak stimulace menopurem
hopie- 25.3.-1IUI neg., 26.4.-2IUI
misha1009 - 27/4 - 1.IUI

:hearts::hearts::hearts: Tehulky po iui :hearts::hearts::hearts:

ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov - Timur a Maxim
emers - 2.IUI pozitívne
alienka22 - 3.IUI-pozitívne
alimak - 1.IUI-pozitívne - Dievčatko - Sarah
lucinda3 - 3.IUI-pozitívne
lumcag - 3.IUI-pozitívne - chlapček - Martinek
terasa - 1. IUI - pozitívne
pantomima - 1 IUI - pozitívne
xena - 2 IUI - pozitívne
bublinka11 - 2. IUI pozitívne
kamaradicek - 1. IUI pozitívne
Snow.angel - 1 iui pozitivní
vendulak - 2. IUI pozitívne
uyuy – 1. IUI pozitivne

:clubs::clubs::clubs: Čaká nás Laparoskopia :clubs::clubs::clubs:

v555 - 19.04. - laparospokia a v máji IUI - úspešné
maticap. - 11.5. laparoskopia ...
Monika - 10.05.2010 - laparoskopia
makinka-2IUI poz-o baby sme prišli,koncom apríla laparka
baby2 - cca 10 laparka a potom 4IUI.....

:spades::spades::spades: z IUI na IVF :spades::spades::spades:

marad - 05/2010 2. IVF
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI , negativní, teď už stimulace na IVF
dasty - 2xIUI negativní, 6.5.utz+krev a dostanu injekce na stimulku-krátký protokol
delf- 20.4.dlouhý protokol,4.5.utz+krev a dostanu asi už injekce na stimulku
sliver - 5.2. a 6.4.neúspešné IUI, príprava na IVF
Kenya83 - 2 IUI - negatívne 21.4. podaná žiadosť na IVF
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - po dovolené IVF - srpen 2010
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, 24.3 3IUI žádost IVF
Sobcek - 1. IUI skončilo ako GEU, 21.4. podaná žiadosť na IVF - čakáme
Iriel - 1x GEU, 1x zamlkle tehu, 1. IUI negativni, 11.5. jdeme podat zadost

♫♫♫ naše vegeťáčky ♫♫♫

Bobi
cisielko
a po laparo aj Monika
4. máj 2010 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čauky tak po hydrolaparoskopii jsem dopadla nasledovně pravy vejcovod tekutina neprotekla tak že ucpany a levy po nějaké době se tam tekutina dostala tak doporučené IVF tak že se zazrakem otěhotnět můžu ale lepší bude IVF :frowning2: Tak že všechno na hovno našetřit 23tis.Tak ted šetřit a uvidíme jak to všechno dopadne ted seru na všechno a ted čekame na miminkového psa.Tak aspon nějaká terapie na uklidnění no jsem uplně na prášky ale co hold aspon vím na čem jsem:frowning2:
Sice bylo navrhnuté iui ale jdem přímo na IVF raději ale pokud bude čas tak si skočíme ještě na jeden co kdyby něco :slight_smile:
4. máj 2010 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Makovicka - Ja ti muzu popsat IUI bez stimulace :slight_smile: vetsina ostatnich se stimulaci...

10.DC mi udelali hysterosonografii - zjistovani pruchodnosti vejcovodu kontrastni latkou, protoze jsem mela hodne velkych foliku, tak jsem nestimulovala, 36h pred IUI jsem si pichla injekci Pregnylu a o 36h pozdeji prisla do CARu, kde do me vpravili davku spermijek. Tvuj mm by mel prijit odevzdat spermie tak 2h predem, oni je zpracuji (centrifuga, selekce) a pak ti je vstriknou dovnitr, koukni sem - http://www.youtube.com/watch?v=qCdIiLLF0vw a pak beres Utrogestan dokud se nepotvrdi tehu (tak pak i dal) a nebo kdyz se nepotvrdi, tak ho vysadis.
4. máj 2010 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petra - to me mrzi, ze to takhle dopadlo, ale tak zas IVF ma vetsi pravdepodobnost... a proc nasetrit tolik? Nas to bude stt 3.5k... potrebujete ICSI? I tak byste se meli vejit do 16k, ne?
4. máj 2010 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
iriel jj 16tis jen ta laboratoř s ICSI ale 7000kč za léky které jsou lepší prí jako puregon ty tužky co si píchaš do břicha řekla DR že je lepší si připlatit že je větší pravděpodobnost
4. máj 2010 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petra - tak to mam trochu pocit, ze z tebe Dr. taha penize, kazdy rozumny doktor ti rekne, ze pero je jenom pohodlnejsi zpusob pichani, o nejakou pravdepodobnost uspechu vubec nejde....
4. máj 2010 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
iri tak to mě taky napadlo ještě se zeptam holek co tam byli a už mají bobišky doma co a jak měli za léky
4. máj 2010 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chodili do stejného centra
4. máj 2010 o 11:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petra...ja jsi pichala gonal(tužku do bříška) při stimulaci u IUI, je nej , páč je to nejčištější syntetický protein FSH.. co se týče aplikace... tak to vypadá hůř , než to ve skutečnosti je...jehličky jsou tenulinké , nic necejtiš(a ja jsem hubenour a i tak jsem u vpichu temeř nic necejtila, pokud máš alepson trošku tuku na bříšku, tak to podle me človek nemůže vůbec cítit..) a je to...narostli mi teda od toho prsa... ale to může být od utroše a jelikož je to čistý hormon, moc se od nej nenapřiberá, teda ja aspon ne :wink:

stojí téměr 10 litrů.. my sme dopláceli témeř tři , zbytek hradila pojištovna a čekali sme na schválení od pojištovne cca 3 týdny
4. máj 2010 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
iriel,

to každopadně .. ale jenom gonal a puregon , jsou čisté hormoniky, ostatné mají i příměsy jiných...osobně , pokud člověk na to má , jsou lepší tyhle.. menší (i když přeci ) záhul na tělíčko
4. máj 2010 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hopie ja jsem se při IUI stimulovala jen clostilem ale tím co ty ne ale bude to asi ono tak aspon vím že někdo stím má své dobré skušenosti ona mi spíše nabízela ten puregon no hlavní bude at to pomůže mam zrala vajíčka a pak at se vajíčko uchatí.
4. máj 2010 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petra.. tak tak .. tak ten gonal je novější... jinak je to asi to samé... a ja jsem byla spokojená, sama sem to úplně nádherně zvládla a jednou jsem stimulovala ale při nativ cyklu i s clostylem a ten .. no .. nebylo mi moc dobře od něj , nakonec jsem měla i cystu , kdežto gonal.. cítila jsem jse v pohodě a ani jednou cysta :grinning:
4. máj 2010 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petra a jeste hodnoty .. 1 cyklus už 9DC 22mm folik, sliznice 10mm, druhý cyklus dva folíky, jeden 18mm, druhý 20mm, ale ovulace byla samovolná u obou(v centru to projeli) sliznice 15mm :wink: a píchala jsem úplně tu ne nej nej menší davku.. 37,5 mikrolitru a začína se většinou na 75 :wink:
4. máj 2010 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hopie - tak jasne, ale Puregon vyjde tak na tri litry... to je stejne zvlastni, jak se obcas ty ceny lisi, kamaradka mela pero s puregonem, meli ICSI, meli dlouhy protokol i prodlouzenou kultivaci a platili asi tech 16k. Jsem zvedava, na kolik to nakonec vyjde nas, ja mam spoustu foliku bez jakekoli stimulace, tak aby me neprestimulovali :grinning:
4. máj 2010 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
iriel...

no ja nekde viděla , dlohej protokol, ICSI i hatching se stimulací na 22litrů....myslím , že pokud ted bude BFN(hehe..mm je IT a ty vaše zkratky jsou šílené :grinning: ) tak dem doufám taky na IVF, naštěstí , mi sme mysleli , že nám ani IUi nedoporučí, tak prašulky jsou už odložené bokem
4. máj 2010 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hopie tak my musíme na to našetřit ale jinak co jsi napsala ICSI a hatching říkala že se vším krom prášků 16000kč a prášky 7000kč ale orjentačně mi to říkala neměla přesné tabulky a zaleží asi na pojištovně.

Napsala jsem docentovi v centru email jak je to stou průchodností jesli se děla nebo ne nebo se musí brát cely vejcovod jsem zvědava co mi napíše?
4. máj 2010 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petra .. no pak je to cca tech 22 táců... teda pálka slušna...
4. máj 2010 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak mne povedal môj doki, že pri našom protokole (neviem však, či by bol dlhý alebo krátky) by sme sa zmestili do 1.000,- Eur aj so stimuláciou.... :confused:
4. máj 2010 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zdravím všechny snažilky......poctivě vás pročítám každý den, já jsem teď ve fázi klidu, protože nám nevyšlo naše 3.IVF a tak sbírám síly do dalšího boje :frowning2: :frowning2: :frowning2:
jenom k těm cenám za IVF jsem chtěla říct, že je to opravdu podle toho kam chodíte a co všechno vám dělají.My jsme teď platili 20.000,.Kč- 5.tis. za Gonal, a zbytek za ICSI(a to jsem měla jenom 2 vajíčka) , nadstandartní kultivace a asistovaný hatching. Taky někdy pocit, že je to dobrý kšeft.Ale co se dá dělat, hlavně aby to vyšlo, to je pro nás všechny to nejdůležitější!!!!

opravuji teda tabulku
Zakajda - 3.3. - 2.IUI - negat, chvíli pauza
Sysysy - 31.3.2010 - 1. IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI hopie-1IUI negatívne-25.3., 26.4.2IUI
slavka32 - 1.IUI 6.4. negat, skusime dalsie v maji
alabu- 28.4.2010 - 1.IUI (dufam aj posledne)
sedmitecka - 1. IUI bude v květnu, čekám na menses a pak stimulace menopurem
hopie- 25.3.-1IUI neg., 26.4.-2IUI
misha1009 - 27/4 - 1.IUI

:hearts::hearts::hearts: Tehulky po iui :hearts::hearts::hearts:

ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov - Timur a Maxim
emers - 2.IUI pozitívne
alienka22 - 3.IUI-pozitívne
alimak - 1.IUI-pozitívne - Dievčatko - Sarah
lucinda3 - 3.IUI-pozitívne
lumcag - 3.IUI-pozitívne - chlapček - Martinek
terasa - 1. IUI - pozitívne
pantomima - 1 IUI - pozitívne
xena - 2 IUI - pozitívne
bublinka11 - 2. IUI pozitívne
kamaradicek - 1. IUI pozitívne
Snow.angel - 1 iui pozitivní
vendulak - 2. IUI pozitívne
uyuy – 1. IUI pozitivne

:clubs::clubs::clubs: Čaká nás Laparoskopia :clubs::clubs::clubs:

v555 - 19.04. - laparospokia a v máji IUI - úspešné
maticap. - 11.5. laparoskopia ...
Monika - 10.05.2010 - laparoskopia
makinka-2IUI poz-o baby sme prišli,koncom apríla laparka
baby2 - cca 10 laparka a potom 4IUI.....

:spades::spades::spades: z IUI na IVF :spades::spades::spades:

marad - 05/2010 2. IVF
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI , negativní, 3.IVF opět se nepodařilo, snad po dovolené v září 2010
dasty - 2xIUI negativní, 6.5.utz+krev a dostanu injekce na stimulku-krátký protokol
delf- 20.4.dlouhý protokol,4.5.utz+krev a dostanu asi už injekce na stimulku
sliver - 5.2. a 6.4.neúspešné IUI, príprava na IVF
Kenya83 - 2 IUI - negatívne 21.4. podaná žiadosť na IVF
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - po dovolené IVF - srpen 2010
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, 24.3 3IUI žádost IVF
Sobcek - 1. IUI skončilo ako GEU, 21.4. podaná žiadosť na IVF - čakáme
Iriel - 1x GEU, 1x zamlkle tehu, 1. IUI negativni, 11.5. jdeme podat zadost

♫♫♫ naše vegeťáčky ♫♫♫

Bobi
cisielko
a po laparo aj Monika
4. máj 2010 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Silvie13 - Teda to je rana.... a jaka je u vas pricina? Nebo aspon nejaky duvod... na podzim tedy jdete do dalsiho IVF za vlastni? Drz se, musi to byt tezke, zatim si to neumim predstavit :frowning2: ... Mozna hloupa otazka, ale pro me urcite relevantni - o adopci neuvazujete? Jak dlouho to chcete zkouset? A kam chodite?

My nepotrebujeme ICSI, proto je to u nas levnejsi, i kdyz mam take dane financni rezervy stranou, pro jistotu na nekolik pokusu :wink:
4. máj 2010 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok