• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojky kenya...ty si tiez podstupila IUI?
5. máj 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :dizzy_face:

vendulak, mrzí ma to, sakra :angry: prečo je to tak nespravodlivé... držím moc paôčeky moja, prajem veľa sily...

moni, a kedy ti to budú robiť? v pondelok? júj, moja, už nech to máš za sebou :wink:

kenya, a gonal sú klasické injekcie? Pred IVF iná stimulka nie je? len injekciami? :confused: tak to ja neviem ako zvládnem, ja injekcie fakt nemusím :confounded:
5. máj 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,

vendulak...nemůžu ani nic říct, strašně moc je mi to líto :frowning2:

bobi, gonal je pero ako puregon...ja som s ním stimulovala na IUI, vypada to ako pero , čo si pichajú cukrovkári, oproti puregonu ale nemusíš vkladat ampulku , už je tam zabudovaná
5. máj 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, ahojky :astonished: takže by som to zvládla aj ja? :unamused: vieš, ja sa na pichanie ihly nemôžem ani pozrieť... :frowning2: na IVF stimulka liekmi asi ani nie je, že?
5. máj 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..

tak moč odovzdaný, výsledky z krvi (ale iba niektoré) doma, stery v centre za mnou..
Teraz už iba čakám do piatka na ďalšie výsledky z krvi a z moču, idem k tomu internistovi a volám do centra aby mi dala dr čas na pondelok...
Sa to blíži závratnou rýchlosťou..
Tak nech to tak aj pokračuje a nech je tu čo najskôr august :wink:
5. máj 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, pár mesiacov som tu nebola, potrebovala som na to trochu nemyslieť, ale teraz som sa sem ku vám vrátila, lebo idem tento mesiac pravdepodobne na IUI....dnes som 9 DC, mám za sebou 5 dňovú stimuláciu Clostilbegytom 2x denne od 3. DC do 7. DC. V piatok idem na folikulometriu a lekár rozhodne, či sú folikuly tento mesiac vhodné na IUI.
Ozaj, pred 3 mesiacmi som absolvovala vyšetrenie priechodnosti vajíčkovodov - HSG a bolo v poriadku :slight_smile:
Veľmi si prajem, aby sme mohli ísť teraz na to IUI, lebo ak mi bude musieť lekár zvyšovať dávku hormónov - no neviem. Mám z nich už teraz riadne depky, stále mi je do plaču, ani v práci sa neviem zdržať, aj pred chvíľou mi padali slzy po tvári.
Myslíte, že je možné, aby sa IUI podarilo na 1. krát? Čítala som, že šanca je 5 - 15 % :frowning2:
Poradíte mi, prosím?
5. máj 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi... jasne mojka.. ked som ja zvládla...aj t určite :wink:
moni... super :slight_smile:
juliet, ale to vieš, že áno , pozri do našej tabulky :grinning:
5. máj 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie, pozrela som, Ty si teraz bola na 2. IUI. Držím Ti place, aby to druhé IUI vyšlo.
A môžem sa opýtať, že či stimuluješ Costilom? A máš z toho tiež depky?
5. máj 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet.. raz pri natívnom cykle som stimulovala clostylom, ale urobil mi cystu , nič moc... na IUi som stimulovala gonalom a depky som nemala :wink: , ale ani po clostyle
5. máj 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet, ja som pred všetkými mojimi tromi IUI stimulovala clostilom... ani jedno nevyšlo :angry:
držm palčeky, aby tebe vyšlo hneď prvé... :wink:
5. máj 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juliet my byli na dvou IUI a obě jsem stimulovala Clostilbegytem 1-0-1 čili stejně jako ty. A depky sem z Clostilu neměla. To spíš až v druhé půlce cyklu kdy jsem brala Utrogestan jsem byla hrozně náladová. Ale druhé IUI nám vyšlo! Čili ten boj a ty nervíky za to stojí!!! :wink: (že jsme o miminko přišli už je věc jiná)
5. máj 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem dievčatá za povzbudenie :slight_smile:
bobi - tak to je smutné, že ani jedno z troch IUI Tebe nevyšlo :frowning2: To ma mrzí. A teraz pôjdete na IVF?
vendulak - hmm, takže ešte sa mi asi zhorší nálada, ak budem tiež brať ten utrogestan :frowning2: Ale pravda je, že za mimi to stojí !!!
Mrzí ma, že ste o mimi prišli :frowning2:
5. máj 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙

Zakajda - 3.3. - 2.IUI - negat, chvíli pauza
Sysysy - 31.3.2010 - 1. IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI hopie-1IUI negatívne-25.3., 26.4.2IUI
slavka32 - 1.IUI 6.4. negat, skusime dalsie v maji
alabu- 28.4.2010 - 1.IUI (dufam aj posledne)
sedmitecka - 1. IUI bude v květnu, čekám na menses a pak stimulace menopurem
hopie- 25.3.-1IUI neg., 26.4.-2IUI
misha1009 - 27/4 - 1.IUI
vendulak - 1.IUI únor neúspěšné, 2. IUI březen pozitívne, ale duben missed ab. a revize

:hearts::hearts::hearts: Tehulky po iui :hearts::hearts::hearts:

ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov - Timur a Maxim
emers - 2.IUI pozitívne
alienka22 - 3.IUI-pozitívne
alimak - 1.IUI-pozitívne - Dievčatko - Sarah
lucinda3 - 3.IUI-pozitívne
lumcag - 3.IUI-pozitívne - chlapček - Martinek
terasa - 1. IUI - pozitívne - chlapček
pantomima - 1 IUI - pozitívne
xena - 2 IUI - pozitívne
bublinka11 - 2. IUI pozitívne
kamaradicek - 1. IUI pozitívne
Snow.angel - 1 iui pozitivní
uyuy – 1. IUI pozitivne

:clubs::clubs::clubs: Čaká nás Laparoskopia :clubs::clubs::clubs:

v555 - 19.04. - laparospokia a v máji IUI - úspešné
maticap. - 11.5. laparoskopia ...
Monika - 10.05.2010 - laparoskopia
makinka-2IUI poz-o baby sme prišli,koncom apríla laparka
baby2 - cca 10 laparka a potom 4IUI.....

:spades::spades::spades: z IUI na IVF :spades::spades::spades:

marad - 05/2010 2. IVF
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI , negativní, 3.IVF opět se nepodařilo, snad po dovolené v září 2010
dasty - 2xIUI negativní, 6.5.utz+krev a dostanu injekce na stimulku-krátký protokol
delf- stimulka od 4.5.píchám puregon 2x denně+ prášek
sliver - 5.2. a 6.4.neúspešné IUI, príprava na IVF
Kenya83 - 2 IUI - negatívne 21.4. podaná žiadosť na IVF
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - po dovolené IVF - srpen 2010
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, 24.3 3IUI žádost IVF
Sobcek - 1. IUI skončilo ako GEU, 21.4. podaná žiadosť na IVF - čakáme
Iriel - 1x GEU, 1x zamlkle tehu, 1. IUI negativni, 11.5. jdeme podat zadost

♫♫♫ naše vegeťáčky ♫♫♫

Bobi
cisielko
a po laparo aj Monika

˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙
5. máj 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Makovicka - IUI se neplati, 6x do roka ho hradi pojistovna, nevim, jak je to v SR. Zalezi, jestli budes stimulovat a cim, ja treba nepotrebovala nic, IUI bylo neuspesne, po tehle ms zacnu stimulovat na prvni IVF. Mam jen jeden vejcovod, navic my potrebujeme darce, protoze mm ma znicenou jakoukoli spermogenezi po chemoterapii a i ted je znovu na chemce, takze ani bychom nesmeli vlastni, to hrozi velmi vazna poskozeni plodu. Takze pri darci se dela obvykle IUI jen jednou, dvakrat, protoze ze zmrazeneho vzorku neni takova uspesnost jako z cerstveho :wink:

Silvie13 - Tak to jo, to chapu :slight_smile: U me neni problem zadny, krom jednoho chybejiciho vejcovodu po GEU, mm vysvetluju vyse Makovicce...
5. máj 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iriel, ja som za každé moje IUI platila 67,- EUR... na Slovensku to poisťovňa nehradí :confounded:

juliet, hej, teraz pôjdeme skúsiť IVF...
5. máj 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme platili za IUI 75€
5. máj 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme platili za IUI len 30 eur. A teraz mi vraveli, aby som si pripravila na IVF cca 600 - 700 eur. Lieky by mali stat 300 az 500 eur a mame si vraj nachystat aj nieco "k ruke", keby bolo potrebne doplacat za nieco v centre.
5. máj 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi - tak to veľmi držím palčeky. Nech Ti to konečne vyjde.
A kde si bola na IUI?
Ja mám ísť na Sliač do Gynpor, máte s tým niektorá skúsenosti?
5. máj 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobcek, tak mne povedal doki, že sa pri IVF v pohode zmestíme do 1000ky... tak asi tak ako u vás...

a holčinky, priberá sa pri stimulke pred IVF? (myslím po gonale alebo puregone)... :fearful:
5. máj 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet, IUI mi robili v Ružinovskej nemocnici v BA... a ďakujem :wink:
5. máj 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi- ano, ono je to asi narovnako, pokial nevyzadujes od centra speci sluzby.. :wink:
5. máj 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, jak rikam, na SR je to proste jinak, v CR je 6x do roka zdarma :confused:
IVF nas bude stat okolo 5k, tedy cca 200EUR.
5. máj 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, ja som pichala velmi male davky a nepribrala som nic, len prsia po tom rastu v kombinacii s utrosom
5. máj 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, prsia môžu, ti to majú dovolené :grinning:

no vidím, že v Čechách je to celé lacnejšie :angry: ... vy sa máte :wink:
5. máj 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - tak zrovna prsa by mi rust uz nemusela! (85F) Ale ani nevyrostla, po Utrosi, tak uvidime...
To IUI je dobre, ze to clovek muze zkouset do aleluja, ty 3 pokusy na IVF mi prijdou drsne, no... myslim tri hrazene (polohrazene). Taky kdyz nam delali genetiku, tak jsme podepisovali, ze se tohle vysetreni dela jen jednou za zivot...
Mimochodem ted mi da Dr rovnatka a mam si pripravit 16tisic, to je taky radost :slight_smile:
5. máj 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi... tak tak nejak... hlavne mm si nestažuje :grinning: :grinning: mě tak o číslo , skoro dve teraz...po tomto IUI..nepoznávam ich
5. máj 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. máj 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa smejem ešte teraz:slight_smile:))))))))))))))))))))).. úplne rozkošné :grinning:
5. máj 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iriel, hopie, tak ja mám prsia k svojej postave tiež dosť viditeľné :grinning:
ja som myslela, že sa po tých injekciach priberá, neviem prečo, ale tak to je len fajn, že nie :wink:

iriel, zuby sú tiež pekná pálka, to verím :angry:
5. máj 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, no ja som pichala velmi malililinké dávky na IVF su podla mna 4 krát vačšie 150.. ja som pichala 37,5...tak preto asi
5. máj 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok