IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
bobi3
5. máj 2010
uf, tak to je riadna dávka... to si ani nechcem predstaviť, čo to so mnou spraví :-S
hopie
5. máj 2010
bobi.. no tak ked si predstaviš , že čím viac vajíčok , tým vačšia šanca na viac dobrých embrijok... sme tak minule počítali že ideál je 12 , aby bolo tak 6 embryjok(počitali sme , že dvajka budu špatné, 2 se ani neoplodnia a 2 by neboli dobré embrijka), čo sa podla mna aj děje.. ja si skor neviem predstavit to brucho .. však 12 vajíčok .. ty kokšo ja mám čo robit s 2 :-|
bobi3
5. máj 2010
hopie, ty si to takto pekne predstavuješ? x-) som zvedavá, čo mi ako ďalší postup navrhne doki... v piatok si idem pre svoj ortieľ |-| no isto IVF...
monika0001
5. máj 2010
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
monika0001
5. máj 2010
bobi držkám palčeky....

to video je super. som ho videla už dávno a plakala som do smiechu...
iriel
5. máj 2010
hopie - ja mam bez jakekoli stimulace okolo 5-6 folikulu na kazde strane normalne 😃
monika0001
5. máj 2010
iriel nad tým som sa už minule usmievala.. 5- 6 folikulov.. pekné... 😉
monika0001
5. máj 2010
ja mám jeden.. s liekmi horko ťažko dva..
iriel
5. máj 2010
tohle je dobre tema, pro prehled - http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/jaky-typ-...
hopie
5. máj 2010
bobi.. nieeee.. to je idela... ja si to predstavujem omnoho zložitejšie...u man funguje všetko naopak 😃
ale tých 12 mi dalo dobrú úspešnost , keby sa stalo čokolvek 😉
iriel.. holka moje... normal5-6 folíků.. šmarjáááá.. to jako každý měsíc?ty seš supr žena ne?... jakse to dá zvládnout?nemáš bříško jak balon?
hopie
5. máj 2010
ty kokos že 41 folíkov....tak to už chuda musela mat ja v krku nie?
iriel
5. máj 2010
No a co teprv:
pikusa
2.Puregon 75 jednotek,23 folíků,z toho 21 vajíček,19 embryí......
hopie
5. máj 2010
iriel.. múže jít rozdávat jako vánoční dárky

neskutečné
iriel
5. máj 2010
hopie - ja ti nevim, mne to doted prislo normalni 😃 Ale brisko mam velky tak jako tak, to je pravda 😃 Vsak ale ty folikuly jsou prece celkem male, kdyz ma nejvetsi 20mm, ostatni treba okolo 12mm-18mm, tak to neni proste tolik... jsem mela cystu v podkolenni jamce a ta mela 55mm na 45mm, to uz bylo neco! :-S
hopie
5. máj 2010
iriel .. no jo , ale ty seš schopná klido i přivést 4čata.. stačí 4 kolem 16-18 mm .. páni.. ja jsem měla max 2 a to jsem malilinek stimulovala... jinak vždy jedno tak do 20mm....mohla bys mi vždy jedno v cyklu půjčit 😃 (a to jsem jako ok, vše je v pohodě u mě)
hopie
5. máj 2010
iriel.. ty máš PCO?ale to je blbost , když hezky dorostou (teda hodně z nich) a prasknou i sami .. poměr FSH/LH máš taky dobrý předpokládám(hormonální profil)
monika0001
5. máj 2010
ta ja tu nie som.. hm..
pa
hopie
5. máj 2010
monika.. čo blbneš zlato.. dostaneš na zadoček ]-(
monika0001
5. máj 2010
:-N :-p 😃
iriel
5. máj 2010
Hopie - co je PCO? Ja jsem uplne v poradku, HP, stitna, vsechno, genetika, jen lehoucce hyperhomocystein zvysenej, nic vaznyho... Kdyby neabsolvoval mm tu debilni chemoterapii, tak jsme v pohode oba 😞
hopie
5. máj 2010
iriel.. polycystické vaječníky...juuj .. tak tady je u vás zakopanej pes...tak to vám držím palčeky 😉
monika0001
5. máj 2010
aj ja mám vraj PCO....
teda dr v centre mi to povedala..
hopie
5. máj 2010
moni.. aj ja ... ale ešte vraj v norme, všetko prebieha tak ako má...normálne dorastie z tych malch jedno a normál zvolujem , lebo pomer FSH/LH je ok...zatial teda
monika0001
5. máj 2010
tak asi aj u nás je to tak lebo pekne každý mesiac mám určite vždy jeden folikul.. len raz sa mi stalo, že praskli skôr.. Inak pekne tak ako majú...
monika0001
5. máj 2010
strašne by ma zaujímalo či tie moje výsledky čo tu mám pred sebou sú v poriadku lebo niečo mám zvýšené a niečo znížené.. dúfam, že všetko bude O.K. Ma šlak trafí teraz keď som tak pripravená na laparo , aby mi ju neurobili..
hopie
5. máj 2010
moni.. posli do IP výsledky , mrknem na to 😉 (snad sa bývalý biochemik v tom ešte zorientuje)
monika0001
5. máj 2010
Ďakujeemm...
ale je toho veľa. daj mi mail... ak ti to nevadí 😉
monika0001
5. máj 2010
pošlem ti to odfotené 😉
hopie
5. máj 2010
moni, oki oki
monika0001
5. máj 2010