• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
moni.. este nic...
5. máj 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš to?
5. máj 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bábiky, čo keby som pred IVF skúsila ešte štvrté IUI? :pensive: počas toho ako mi budú schvaľovať žiadosť... čo si o tom myslíte? je to už zbytočné, keď tri nevyšli? :confused:

moni, neboj, v piatok ti na internom všetkop ekne rozoberú, ak by bol problém... verím však, že nebude a že budeš ok... aj po laparo :wink: myslenkám na teba :dizzy_face:
5. máj 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - ja nechcem ísť do ďalšieho IUI. Príde mi to zbytočne vyhodené peniažky pred IVF.. ved tam ich budeme potrebovať :wink:
5. máj 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, pozrela som na to....dam ti to do IP

no pokial by ti nerobili ešte dodatočné vyšetrenia hormonov , tak chod do toho, inak by stimulka mala vpliv na výsledky pred IVF :wink:
5. máj 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie - Ďakujeeemmm!!!! :dizzy_face:
5. máj 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, před časem sem sem nakoukla, byla sem před IUI, teď už jdeme na 3.IUI jednou to vyšlo, ale bylo to zamklé těhotenství v 6tt. Už sem z toho braní hormonů, cvičení a všeho unavená. Oni mi pořád nabízí IVF, ale ted hned to nejde:( Jak ste na tom vy?
5. máj 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, kup si maltofer... železo, predávajú teda aspon tu v CZ normal bez receptu a papaj.. beru to aj tehotné..železo ti narastie na tu 8 krásne za mesiac :slight_smile: a to zelezo je dobre mat v poriadku aj keby si bola tehotna :wink:
5. máj 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laura - my ted pujdeme do IVF, IUI nam nevyslo :slight_smile: Ale my sjme asi v jine situaci...

bobi -jak dlouho vam schvaluji tu zadost? U nas do tydne... tak se divim, ze "mezitim" stihas IUI :grinning:
5. máj 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iriel jak to myslíš, že ste v jiné situaci?
5. máj 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie beriem kyselinu listovú.. rozmýšlam nad Femibionom.. čo ty na to?
5. máj 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ferronat len v najhoršom prípadě, ked už nič iné nebude... zabetonuje ta abudes mat tazky zaludok, a potom sa hlavne nezlakni , že stolica je čierna .. od železa je to normalne
5. máj 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laura skoro všetky ideme na iVF pomaly ale isto
5. máj 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iriel, tak to je možné, žeby som to nestihla, ja totiž netuším ako dlho to schvaľovanie potrvá... ale máte pravdu, asi je to blbosť :unamused: ďakujem :wink:
5. máj 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. máj 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laura - my mame darce, nemuzeme mit vlastni. A u darce se IUI nezkousi tolikrat, protoze rozmrazeny vzorek je hur pouzitelny na IUI nez cerstvy. A ja mam jen jeden vejcovod, takze o to mensi sanci, cili na IUI asi 3% :grinning:
moni.. ni listovka je na tehu(genetika) , zelezo ti to neda . femibion je dobry , ja berem baby plan a tam je aj zelezo , ale tie davky su ok, na udrzanie, pokial je zelezko uz trosku dole.. je lepsie tak mesiac brat a doplnit.. z toho ta moze aj bolievat ta hlavina pred mrskou alebo pri mrske... unavena nebyvas?
moni.. ten baby plan sa mi zda lepsi , je tam to iste , co vo femibione pls železo , vitamin C a vitamin E
5. máj 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z baby planu som za mesiac pribrala 8 kíl a potom dalšich 13 :angry:
bývam unavená.. hlavne cez obed :grinning:
ale je dosť možné že mi dr predpíše nejaké to železo ked to uvidí, nie?
5. máj 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne calibrum babyplan .. modry je na planovanie tehu a prvy trimester , ruzovy na zbyle 2 trimestre
5. máj 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iriel už rozumím. Nevíte jak dlouho trvá schvalování ivf na pojištovně? Máme to v plánu v září, ale chci vědět jak dopředu to začít řešit.
tak ja bývam pred mrškou unavená ako ďas a tiež hlava pobolieva :unamused: mám niečoho nedostatok? :fearful:
hopie viem mala som ho.. bojím sa ho. keby sm mala ešte viac pribrať tak sa asi obesím už :frowning2:
5. máj 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. máj 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, faaakt?
no urco to neni z abby planu .. vsak tam neni bečko, vtedy sa pribera aj zo vzduchu...
no nemas to az tak moc klesnute... si skoro na hranici.. nemusi ti predpisat nic .. len ja ti radim si radsej nahrabkat zelezo , lebo babo vycucne čo sa da ...a je lepsie mat viac(to neublíži) ako menej...anemickost určo ešte nemáš, ale v těhu by potom mohla byt
5. máj 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, nepoznám... ale može to byt fajn :grinning:
5. máj 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte som uplne všetko nezabudla a nevyšla z cviku :grinning: ale už viem menej , než som vedela :confounded:
5. máj 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pribrala som rapídne presne v ten mesiac ako som ho začala brať ten baby plan.. aj môj gynekolog to nerád odporuča ženám, bo vraj sa z toho priberá. ta nefim..
a dobrá si.. dakujem mooc!!
Pôjdem teda navštíviť lekáreň.. ma tam už poznajú :grinning:
5. máj 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby. Mne vravela doki, že schválenie žiadosti potrvá cca 6 tyzdnov. Ale teraz som na PN, v pondelok mi to moj doktor na 99% ukonci a ked dojdem do roboty, tak si len preberiem vypoved. Neviete mi povedat ako je to teraz s uradom prace? Kolkokrat do mesiaca sa treba "chodit hlasit" a ako by to bolo, keby som bola na urade cca tri tyzdne, potom zavolaju z centra a znova ma vypisu na marodku. Brala by som normalne PN, co je nejakych 55% z hrubej mzdy za poslednych 12 mesiacov, alebo by som brala len nejake minimum, kedze by som nebola zamestnana?? Normalne dilema.
5. máj 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni..tak ja som asi majka z gurunu, beriem ho skoro rok a ništ.. aspon dekiško by som mohla , no nie? :angry:
5. máj 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok