• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
hopie ja ti darujem z mojej váhy.. koľko chceš ? :grinning:
potrebujem sa zbaviť 20 kíl :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a čo sa týka tých žiadostí VŠZP to schvaľuje väčšinou do 4 týždňov...
5. máj 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobček - viem že raz do mesiaca sa musíš hlásiť a okrem toho musíš zakaždým priniesť potvrdenie o tom, že si hľadáš prácu. ale neviem ako to je keď si takto z dôvodu ako keby PN doma...
5. máj 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika- dakujem...No, ved to, ze stale niekam chodit a nosit trapne potvrdenia, akoby sa mi velmi chcelo trcat doma a takmer zadarmo :confounded:
Ja mam vseobecnu zdravotnu a praveze mi doki vravela, ze teraz, ked sa zlucili poistovne, tak nestihaju vybavovat ziadosti, takze sa cakacka posunula zo 4 tyzdnov na 6 tyzdnov. Ale duuufam, ze to bude o nieco skor.)) 6 tyzdnov vychadza prvy junovy tyzden a 12.juna mame svadbu, tak by som to chcela stihnut este dovtedy, teda aspon stimulku :sunglasses:
5. máj 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som mala to šťastie, že som dostla pekné peniaze od nich.. dostala som toľko čo pokladníčky v bille tu u nás. a to som nič nerobila :grinning:
5. máj 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6 tydnu na schvaleni je drsny teda... Dr rikala, ze tyden max., tak to jsem fakt zvedava :slight_smile:
5. máj 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika- podmienky k tomu, aby mi po dobu 6 mesiacov platili davku v nezamestanosti splnam, takze aj ja by som mala dostavat relativne pekne penize, len neviem, co bude, ked ma vypisu na marodku..

iriel- no to teda je. Clovek si musi planovat zivot na najblizsich 6 tyzdnov. Cize v podstate obmedzit svoje aktivity na minimum, kedze nevieme, kedy nam zavolaju z centra.. :unamused:
5. máj 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to neviem. ja som bola na pn ešteako zamestnana a až potom som dostala výpoved.. to ti neviem povedať ale sú na nette rôzne fora kde ti to povedia. :slight_smile:
5. máj 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepáč, že tak neskoro odpisujem ale boli sme v obchode a akurát sa najviac rozpršalo.. :angry:
5. máj 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás je taká búrka, že sa mi rozriasli čivavy, tak ich musím utešovať... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
5. máj 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chúďatka malé... náš síce nemá rád keď prší ale nebojí sa. ale tak on je aj veľký.. :grinning:
to by bolo, že pitbull a bojí sa :grinning:
5. máj 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky tak jsem se na vás přišla juknout jak bojujete :slight_smile:
5. máj 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no že sa aj ukážeš :wink:
no ako..? chvál sa.. :grinning:
5. máj 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika: zatím vše v pořádku. Jsme v 6tt v úterý na utz už byl vidět i mrňousek (pidi čárka) a doufáme že příští týden už bude vidět i srdíčko. Jinak hcg máme 19350 :slight_smile:
5. máj 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krása mojka krása. len tak ďalej.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. máj 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika a co ty? jak bojujete
5. máj 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zatial nijako. rezignovala som zatial :wink:
v pondelok by som mala ísť na laparo. tak čakám výsledky a tak.. :slight_smile:
5. máj 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha :slight_smile: dopadne to dobře neboj :wink:
5. máj 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebojím. som frajerka.. ale počkaj v nedeľu xixixixix
5. máj 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo to znám :slight_smile: :slight_smile: pracujou nervíky
5. máj 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
ja sa bojím viac toho čo bude potom ako toho, že idem na laparo.. .-D
5. máj 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
No ale ste sa rozpísali :angry: Normálne nestíham čítať :grinning: :grinning: :grinning:
Makovicka áno IUI som absolvovala 2x , ale bohužiaľ to nevyšlo. Teraz čakáme na schválenie IVF a ideme na to.
Bobi na IVF stimuluješ len injekciami, aby bolo čo najviac vajíčok. A ozaj s mm sme sa rozhodli, že už do 3-tieho IUI už nepôjdeme, myslím že je to škoda peňazí keďže 2x IUI nevyšlo. Budeme ich potrebovať na IVF.

Moni zlatko čo sa týka Femibionu vrele odporúčam, je výborný. Ja užívam FEMIBION 800 už 4 mesiace a budem ho brať až kým neotehu :slight_smile: Ale pozor : pre plánovanie tehu a do 12 týždňa sa berie Femibion 800 a od 3 mesiaca Femibion 400 :wink: :wink: :wink: Daj si na to pozor mojka :slight_smile:
5. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya - vďaka mojka. budem na to myslieť :wink:
5. máj 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľky pre mňa síce skoro (pre niektoré z vás je už možno hlboká noc :grinning:
PRAJEM VÁM KRÁSNE SNY!!!!!
5. máj 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky

prosim Vas v piatok mam ist na iui neviete mi povedat ako to prebieha a ci mam ist na lacno ,ci si mam neake veci zobrat a ci je potom pn?
5. máj 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, tak ja uz mam vsetky predoperacne vysetrenia kompletne... vyzera to, ze som bud zdravy jedinec alebo (ako sa u nas hovori) zle vysetreny pacient. :grinning: Takze, v pondelok rano nastupujem do nemocnice, v utorok sa asi na mna vrhnu a v stredu alebo vo stvrtok pojdem domov. Beriem si na to dovolenku (tolka skoda.. :frowning2: ), no nechcem si pokazit plat PN-kou...
tak sa drzte a myslite na mna! :wink: Matica :dizzy_face:
6. máj 2010 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilusic: ja som bola na IUI minuly tyzdne. Vobec nic so sebou nepotrebujes. Rano prides s mm..on odovzda material..a cca po 2 hodinach prides ty, ....prebieha to ako klasicke gynekol. vysetrenie...potom ti lekar povie ze drzi palce...oblecies sa a ides prec. PN nie je potrebna....je to v podstate ako by si mala rano sex :grinning: ...len ho nemas s mma ale lekarom :grinning: :grinning: :grinning: cize ziadne obmedzenia...a o 14 dni ides na krv....to je vsetko....mna prvy den dost boleli vajecniky..ale nebolo to take ze by ma to vyradilo :wink: ..tak drzim palce... :wink:

monika, maticap uz sa vam to krati...treba ta ist asi s tym ze to na nieco bude....ja uz tiez pocitam dni..akurat na krv, nie na laparku...aj ked bolia ma krize a keby sla mrcha...ale este je dost skoro tak neviem :unamused: kazdopadne ja asi testovat nebudem a necham sa prekvapit....

neviete kedy su vysledky krvi? ci este v ten den?
6. máj 2010 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alabu , ahoj mojka.. bud v ten den dopo, alebo na druhý den ráno.. ja čakám v sobotu na mršku a pokial nepríde , tak začnem verit...my sme vlastne o den , že?tak držkám palčeky aj tebe :wink: (ja budem testovat, takže dneska idem kúpit mamatest, som 11DPO , 10 od IUI
6. máj 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :dizzy_face:

mati, moni, už len pár dní a budete to mať za sebou :wink:

hopie, a zajtra ráno testneš? či až v nedeľu? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi...ahoj mojka :astonished: nie nie , pockam , či to dostanem , alebo nie.. lebo ak by mi vyšiel test a náhodou som to potom dostala...no vieš si predstavit.. takto ked nedostanem v nedelu testnem a uvidime, ale utroš tentokrát nevynechám , pokila nepríde mrcha , ked by neprišla ani v pondelok , pojdem k doktorovi
6. máj 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, ale ani nebudem niejak hotová asi , ked to nevyjde.. aj s tým počítam 18 mája ideme už k tej odborníčke a budeme chciet IVF, takze bude asi potom aj 2 mesiace pauza , nez sa to vybaví , dorobia vysetrenia , bude aj dovča.. si odpočiniem a potom si idem pre mimi z IVF, na to dost vsázam , lebo ked nám oplodnia vajko...tak u nás by to malo byt potom už vše ok, máme problemik , len s tým oplodnením
6. máj 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok