• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
tak babyk , ja zatial miznem , idem k doktorke s hrdlom ...pacíí :slight_smile:
6. máj 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, tak tvoj prístup sa mi super páči :dizzy_face: neviem prečo, ale mám tušáka, že ti to vyjde aj bez toho IVF... strašne moc držím palčeky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a ako vieš, že máte problém s oplodnením? tomu trochu nerozumiem :confused:

kenya, máš pravdu, ďalšie IUI by už boli len výdavky naviac a korunky sa nám pri IVF zídu :wink: ja idem zajtra k dokimu, som zvedavá, aký postup zvolí...
6. máj 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko :slight_smile:

dnes bola u nás ráno o 5 taká búrka, že som sa na ňu zobudila.. mmm spal akoby sa nechumelilo.. tak ja som to potiahla do 8.15 teda :grinning:
aké super je pracovať domka. :grinning: ale bolí ma trochen hlavan. som sa zle vyspala.. blee...

a noo.. kráti sa to kráti...
už sa iba 4 krát vyspím a idem na to... nech už je pondelok večer.. nech som pekne domka v posteli s mmm :grinning:
6. máj 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj to bude moni :wink: krásne ránko :dizzy_face:
6. máj 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holkýýýý máme srdíčkooooo :grinning:
6. máj 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow - gratulujem :slight_smile:
6. máj 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni mne nakoniec tu laparku dali na 17. tak nech si cim skor z nemocnice doma, budem z teba tahat informacie......
6. máj 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som zpat.

snow .. no moc moc moc gratuluji

bobi, lebo po laparke nám jasně doktori povedali , že som plodná ako zajac:slight_smile:)), robili mi aj hysterku , takže aj maternicu mám vraj ukážkovú a sliznica mi vraj vždy krásne rastie, že babo by sa tam vraj chytilo hned a nechcelo odist(mame to potvrdené od nezávislých doktorov a všetci sa zhodli). Máme ale velmi zlú pohyblivost.. posledný spg... 24mil(čo aj ujde), pohyblivost po výplachu 44%, ale bohužial dopredu len necelých 20% a z tých 20% máme ešte 60% so špatnou hlavičkou. Takže mna proste manželik nevie oplodnit, nemáme problem , že by sa babo nevedelo uhniezdit, my zkrachujeme už na oplodnění...preto bverem IUI trošku už s rezervou , pri nativu .. no tak to nevie ako by motyka musela vystrelit... preto vieme , že IVF u nás zaberie :wink:
6. máj 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby - ja nejdem do nemocnice. Mne to budú robiť v centre a ešte v ten deň idem domko :wink:

hopie - moc moc ti to prajem :slight_smile:
6. máj 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky. snow gratulujem, velmi krasna fotka. aj ja idem na ultrazvuk buduci tyzden, som velmi zvedama.
hopie / ked ja som isla na IUI, tak aj manzel mal horsie vysledky, ako predtym. mi sme asi mali stastie. ale poznam take pripady, ze chlap prestal fajcit a behom mesiaca zostala tehotna, a predtym dvakrat potratila po umelom. dalej ver tomu, raz to pride, ked to ani nebudete cakat. prajem vam to
6. máj 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, tak to je super, že IVF by u vás vyšlo... ja mám podľa laparky tiež všetko ok, manžel spg dobrý, tak dúfam, že u nás IVF vyjde hneď prvé... lebo ak by nie, ja do ďalšieho nepôjdem... :confounded: takže testík v nedeľu??? :wink:
6. máj 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snow ešte raz gratulujem a držte sa :slight_smile: A nieže nás opustíš!!! :angry: :angry: :angry:
6. máj 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi... no asi v nedelu skusime.. uz mam doma aj mamatest... dokonca ani nie s citlivostou 25 ale 10....ale na kramiky sa zatial necitim...ale moze to byt z toho , ze mam teraz hroznu nadchu a tak sa nesustredim na bruško
6. máj 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie a ty berieš utroš alebo nie? Lebo pokiaľ berieš utroš tak mrška by sa dostaviť nemala až po vysadení, nie? Mne vždy príde do 3 dní od vysadenia utrošu. :wink:
6. máj 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj všem, holky, tak nás IUI nejspíš nemine, zítra má přijít mrcha, takže v pondělí šupajdím do CARu pro menopur a pícháme injekce, kolem 25. května by to mělo vypuknout, už se těším....a bojím zároveň :frowning2:
kočky, musely jste všechny absolvovat před IUI laparku nebo HSG? mě do toho nikdo z mudrů netlačí, spíš nad tím mávli rukou, že je asi zbytečná, ale všechny ženský v mém okolí mi říkají, že bych si jí nejdřív měla nechat udělat.......
6. máj 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya. beriem .. a mrška príde aj cez utroš...o den dva dni neskor... ale pride...pýtala som sa doktora, v žiadnom prípade nevysadit utroš do menzesu.. možno som aj prvý mesiac urobila kravinu, že som hned vysadila....teraz nevysadím...

sedmitecka.. mě dělali průchodnst u laparky a jako u IUI je to docela důležité vědět , zda je máš průchodné , pokud ne , je přeci IUI k ničemu
6. máj 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya.. a este po laparke mi doki hovorila , ze ak by mrska blbla , nech spapam 6 utrosov... co je jedna injekcia vyvolavacka... nemyslim si , ze by utros brzdil mrsku .. mozno len o den dva predlzi lutealnu fazu....
6. máj 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi.. ale ... dúfam , že vyjde hned to prvé, ale keby Vám nevyšlo .. mi nehovor, že nepojdete na druhé ak financie dovolia :wink:
6. máj 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, no to já vím, ale po pravdě se mi na ní fakt nechce a když jí nevyžadují, risknu 1-2 IUI bez ní, no a když se nezadaří, půjdu na laparo :confused: , jen mě právě zarazilo, že mudři to neřešili a nenutí mě tam :confounded:
6. máj 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, keď ja neviem :unamused: ja sa dokonca občas pristihnem pri tom, že zvažujem, či IVF vôbec podstúpiiť :unamused: ja skutočne neviem, či budem mať na to dostatok síl... moja sestra mi ale povedala, že mám skúsiť aspoň jedno, aby som si potom nevyčítala, že sme to neskúsili a tak... :pensive:
6. máj 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmm to je ale zvláštne :astonished: každý doktor tvrdí inak :astonished: ale pokiaľ Ti vyjde test z krvi negatívny tak je zbytočné ho ďalej papať. Ja som vždy po 14 dňoch bola na krvi a potom som ho vysadila a mrška prišla do 3 dní. Neviem ako je to u teba hopie či pôjdeš na test z krvi. :unamused:

Sedmitecka tiež si myslím, že pri IUI je priechodnosť vaječníkov veľmi dôležitá. Keby to nebolo priechodné tým pádom je IUI úplne zbytočná a škoda peňazí. :wink: byť tebou dám si to urobiť. Nie je to nič hrozné, zvládneš to :wink:
6. máj 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi...tak ja ti ju dodám ... ja dokonca to IVF chcem ...lebo ako inak mozeme mat babo?A ja ho chcem tak , ze by som sla pon aj na mars....pozri... sama ti poviem .. to stimulovanie, co sa tyka pichania.. faaaaakt je to pohoda a ja som poserka a nadherne som to zvladla...no u IVF picham len vacsie davky a rozdiel od IUI je odobratie vajicok...inak transfer je to iste... a narkozku sme uz zazili ... tu je to len na 10 minutok...a babo uz je v brusku potom....

teda ten rozdiel okrem financii... az tak velky nie je...tie injekcie zvladnes a na 10 minutok si pospime :wink:
6. máj 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya.. prave , ze nie.. testujem doma... tak preto nevysadim a ked neprijde mrska(ja si ale stale myslim , ze ak nie som tehu tak pride), pojdem rovno k doktorovi.. ak by test nevysiel , samo ak vyjde.. tak je to jasne...ale ako uz hovorim , som pripravena , ze to nevyslo... nespolieham na BT a divne prsia....toto som tu uz velakrat citala.. a viem ako to dopadlo... ani na tu sliznicu sa neorientujem... lebo boli dve ovulky,tak mohla narast sama kvoli tomu...

Jedine , co je fajn, nemam v sebe pregnyl.. tak sa uz nebude opakovat , ze boli ciarky a nist...teraz bud nebudú a nie som , alebo kazda co len slabulinka je tehu ciarka
6. máj 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya.. v CZ je IUI zadarmo... ale aj tak .. chudatko , na by ju zbytocne psychicky vycerpali, dali nadej , ze to moze vyjst .. ked nakoniec budu nepriechodne vajecniky a tym padom jasne IVF, to sa mi zda na tom hrozne... ved vies ake sme .. topiaci sa aj stebla chyta :unamused:
6. máj 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha takže tak to je ty budeš testovať domka. Takže držím palce a čakám pozitívne správičky :slight_smile:
6. máj 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a okrem toho babky.. som dost chora... najprv som nemala vobec hlas a chrapcala som , teraz uz mam taku nadchu ze sa nemozem ani predklonit, museli mi predpisat antibiotika...ale teploty nastastie neam .. max do 37..... ale aj tak si myslim , ze to babo nevydrzi ak je .. aj toho hnusneho streptokoka aj tie antibiotika... :frowning2: nie je nam dopriane.. ked uz to vypada , ze mozno .. tak toto :frowning2:
6. máj 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya.. dakujem mojka :astonished: , ale nemyslim :frowning2:
6. máj 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale Hopie čo táraš :unamused: koľko báb je chorých a ani nevedia že sú tehotné a všetko je OK :wink:
6. máj 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya.... no mna zas doktorka sprdla...ze som si mohla davat lepsi pozor, ze to mozem ohrozit...
6. máj 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, si zlatíčko, veru, od teba sa tej energie aj dá načerpať :wink: ja mám pred ihlami dosť rešpekt, ja si budem asi musieť vypýtať to pero... no rozhodnutá už som, jedno IVF skúsime určite a potom sa uvidí... ak by ten priebeh bol v pohode, myslím tým aj fyzickú aj psychickú stránku, tak možno by som šla aj na druhé, ale to fakt neviem...

kenya, a vy kedy začínate?
6. máj 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok