• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ale tí doktori sa už narozprávajú :confounded: Nerieš to, je to len obyčajná nádcha nič katastofálne :wink:
6. máj 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi zlatíčko stále čakáme na schválenie, dnes je 16 dní od spísania žiadosti takže asi tak za týždne rátam, že sa ozvú :wink:

A vy čo? Tiež si podajte žiadosť lebo potom budete ešte čakať :wink:
6. máj 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj babulky dakujem.... :astonished:

bobi.... ja som pichala perom a tam to snad ani nie je ihla .. ale ihliihlicka... pidi mala.. a myslim , že teraz už na IVF predpisuju bud puregon ... alebo este novsi gonal... ja som mala gonal kvoli tomu na IUI , ze mam intoleranciu laktozy a v clostyku a inde je laktoza .. preto som pri nom dost trpela ....teraz mi uz musela dat ale clostyl.. lebo gonal by mi uz nestacil na dalsiu stimulku a uz by mi to kvolu IUI asi poistovna neschvalila zas...
ale rozhodli sme sa ist k Brandejskej... ideme 18 maja a menime asi centrum , tak ak to teraz dostanem , nebudem brat nic...aby ak by si robila ona svoj profil , tak som to nemala ovplivnene(premyslala som , ze by som dala subezne posledne IUI v tomto a zaroven zasla na prvu konzulatcku k nej, ale nakoniec sme sa rozhodli , ze nie .. nebudem to lamat cez koleno , aj tak bude IVF , tak nech si telo trosku od hormonov odpocinie .. a este kludne by to IUI na toho 18 maja mohlo vyjst a co potom?)
6. máj 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, hopie, máte pravdu, ale je to přesně jak píše hopie - tonoucí se i stébla chytá, takže já už teď jsme naprogramovaná na myšlenku, že bude IUI a vyjde to :grinning: :confused: , a když ne, slibuju, že na laparo půjdu a sama si jí vyžádám :grinning:
6. máj 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě bude zážitek s jehlama - dostanu menopur a ten není v peru ale klasická jehla :wink: auuuu
6. máj 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, hej, hej, zajtra idem za dokim, tak možno budeme stimulovať spolu :wink: a ty kam chodíš? akú máš poisťovňu?

hopie, tak to si ma trošku ukľudnila :slight_smile: cmuky :astonished:
6. máj 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky.
Jak se máte?Co tady nového?Nějaká nová těhulka????
Já jsem si dnes byla v CARu pro včeličky a čekám na ms a začnu píchat Gonal, tak držte prosím pěstičky :slight_smile:
6. máj 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...po celom dni kym vas precitam...ste nejake rozbehnute :wink:
hopie,,,,ty musis byt optimista...ved my cakame spolu na pozitivny vysledok :grinning:

mna nejako pobolievaju vajecniky...aj krize... :unamused:
a to nehovorim ako nie bohvieako na mna posobi utros :unamused: ..som unavena a obcas podrazdena :unamused:
6. máj 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi micka chodím do Heliosu v MT a poisťovňu mám VŠZP. Keď som podávala žiadosť tak som sa pýtala ako asi približne dlho to bude trvať (myslím to schválenie) tak povedali, že do 30 dní. Ale že so schvalovaním problém nie je, to bol len taký chaos na začiatku roka keď sa poisťovne zlučovali tak to schválenie trvalo dlhšie, ale teraz už nie do tých 30 dní :wink:
6. máj 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alabu ,

mojka...no teraz ja ten utrošik zvládam lepšie .. asi k že nemám v sebe pregnyl a som chorucka... takze nastatstie tento druhy tyzden som doma a uteka to .. zajtra ma dorazit mrska... pokial nie .. tak supeeer...zatial ani nic necitim..prska bolia len zpresu...brusko zatial nie, BT neklesá.. ale som pripravena na vsetko

nejdeme 18 k tej doktorke , ale až 28... babky , asi stihnem aj 3IUI...skusime to asi . dneska vecer podebatime s mm..

dasty...gonalem sem stimulkovala , muzu poradit ,kdyby byl nejaky problemek.. ale tam je to jednoduche , napln jejiz v tuzce a davka se nastavuje jednoduse...drzkam palce at to de a rostu vajka jako blazen :astonished:

bobi...velmi rada....lebo fakt si myslim , ze sa bojinkas zbytocne :wink:
7. máj 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zlatíčka, prajem krásne ránko :dizzy_face:

kenya, tak ja mám tiež VŠZP :dizzy_face: takže asi tak do mesiaca... ďakujem :wink: a tebe ešte nevolali?

hopie, mojenko, moc ti prajem, aby tá nedeľa bola pre Teba prelomová :wink: a ja strach mám, to teda áno, no možno len preto, že neviem, čo všetko na mňa vlastne čaká :confounded:

alabu, aj tebe pfuj, pfuj, pfuj... a kedy testuješ?
7. máj 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi3
cakas na schvalenie IVF?

u mna to trvalo cca mesiac som v VSZP
7. máj 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, ahoj :wink: ešte nečakám, no dnes idem za dokim a chcem podať žiadosť... tak som sa len informovala i kenyi, že ako asi dlho trvá to schvaľovanie, že kedy budem tehuľa :grinning: a ty už stimuluješ? do ktorého centra chodíš?
7. máj 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poziadala som 25.3. do centra prisla schvalena 23.4.
takze cca mesiac.Este nestimulujem, len som si priniesla vcera lieky.... zacnem cca o 2 tyzdne
Iscare BA
7. máj 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi3

Ty sa do ktoreho centra chystas?
7. máj 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtee

marrad - takže ty chodíš tam kde ja :wink:
7. máj 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Servuste slniečka moje :grinning: Moni no ako už si bola micka?

Bobi ešte mi nevolali dnes je iba 17 dní od podania žiadosti , rátam, že tak cca za 10 dní by už mohla doraziť do centra schválená.
Marrad aký ideš mať protokol?
7. máj 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie len teraz odchádzam z domu.. hneď ako sa vrátim píšem :wink:
Zatiaľ papapa
7. máj 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kratky protokol....
7. máj 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika0001
ano, lenze ja chodim ku Marsikovi a Ty tusim ku Durechovej
7. máj 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marrad, aj ja pôjdem do iscare BA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jupí, a asi aj k Maršíkovi, dnes sa to dozviem :dizzy_face:
zorganizujeme aj s moni žúrku priamo na chodbe??? :grinning:

moni, všetko najlepšie k meninkám!!!! :wink:
7. máj 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marad hej hej.. dr. Maršík mi pozeral na brucho.. :grinning: :grinning:
lebo mojej sa nezdalo že či prejde cez moje veľké brucho tá sonda (? - či ako sa to volá) na laparku.. tak ma okukával a povedal, že v pohode... tak hádam sa nezobudím a nebudem "rozpáraná" ako to dr povedala :grinning:

No ale teraz už bežím.. papapapapa
7. máj 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - tú žúrku beriem.. :grinning:
a ďakujem :slight_smile:

no ale už fakt idem bo nestihnem.. :grinning: :grinning:
7. máj 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, a aký je? si tam spokojná? na základe čoho ti dali krátky protokol? od čoho to závisí?

Kenyuška, tak teda držím palečky, aby to bolo co by dup :wink: vidím, že budeme bojovať viaceré, to sa veľmi teším, nie že mi odtiaľ zmiznete :wink:
7. máj 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky.přišlaamjsem juknout jak tu válčíme :wink:
7. máj 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad a bobi takže jdete taky do ivf no aspon se bude už něco dít vidte
7. máj 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babi3
odpoved mas v IP
7. máj 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf14
presne
toto je uz moje 2. IVF a nepripustam si zeby negbolo uspesne, zmenila som centrum
je jar, maj lasky cas , no ake ine lepsie podmienky si mozem priat :sunglasses:
7. máj 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak budu držet pěstičky marrad mě kdyby to asi nevyšlo taky v centru ted to ivf šla bych asi do jiného to zkusit
7. máj 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, to prvé IVF ti ale nerobili v iscare?

delf, ahoj mojka, a ty ako?
7. máj 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok