• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
bobi no já si stále píchám mám to na břichu jako by mě pokousal mravenci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak zachvilku ti to schválí v car a dáte se do toho vid?!no a v úterý mám jít na měření folikul :wink:
7. máj 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, a to si picháš sama? aký máš protokol? tak držím pästičky, aby úroda bola bohatá :wink:
7. máj 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já mám dlouhý protokol píchám si to sama tím perem,jako ono to nebolí,teda jak jsem spěchala včera v práci tak mě to teda bolelo,taky jsem si pak nadvala,že jsem spěchala,ale když ono to nešlo,no v úerý mu řeknu o neschopenku v práci se to nedá.člověk na to musí mít klid.ale ten pocit,že si to musíš píchout sama je děsný,poprvé mi to musel píchnout Přítel já se děsně bála. :frowning2:
7. máj 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf 14

ja tiez planujem pocas stimulacie mat neschopeknu, pretoze pri prvom IVF som nemala a bolo to otrasne....
potrebovala som klud.....
7. máj 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo marrad určitě to je lepší než tohle na rychlo je to děs.
7. máj 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, to vážne je lepšie mať počas stimulky PN? zvláda sa to tak ťažko? :confused: ja netuším, ako to pichanie zvládnem, lebo ja mám z ihiel panický strach a môj drahý tobôž :unamused: tak aleasi nejako budeme musieť...
7. máj 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je to tazke, ale klud je pritom dobry..... ja som si chodilapichat do centra aj teraz to budem robit, ale ja mam dost stresoidnu pracu a pobehovat medzi centrom a pracou je nic moc.
skratka kaslem na pracu a prachy potrebujem mat klud a si ho doprajem....
7. máj 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neplánujem PN počas stimulácie lebo to by som bola PN vyše mesiaca lebo mám dlhý protokol, až potom ked mi vložia tak PN.... no samo ak nebudem dobre znášať stimuláciu tak sa dám vypísať ale asi až tak týžden pred ukončením, celú asi nie....

neboj bobi to zvládnete, ved každá tu prekonávame svoje možnosti :wink: uvidíš potom sa zasmeješ nad tým ako si sa bála :wink:
7. máj 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj sliver, ako zlatíčko? takže už aj ty IVF? :unamused:

marrad, takže ty si si nepichala sama? v centre to robia tiež?? no uvidím, ako to rozbalím ja :grinning: už nech stimulujem a nech sa niečo deje... tá bezmocnosť je desná :angry:
7. máj 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no konecne som sa dozvedela kolko sa hradi IUI...99€....chodi niekto z vas do heliosu? :slight_smile:
7. máj 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makovicka, koľko? nejako veľa... ja som platila 67,-... v Ružinovskej nemocnici...
7. máj 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v MT je to zjavne viac...doktor mi povedal ze tolko...tak sa musim pripravit co mi ine ostava
7. máj 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky , no tiez som zvedava , ze ak skoncime na ivf(co ze skoncime) , jak mi pojde stimulka... s tym gonalom teraz to bolo fajnikove... len prvu injekcijku som citila(teda nie inkecijku , ale davku).. lenze je recht ze u IVF sa zacina na inych hodnotach , nez som pichala ja....a este raz sa zopakujem .. babky nebojte sa , ak budete stimulovat perom(gonal , puregon.... osobne odporucujem .. aplikacia jednoduchsia nez injekcia, je to cisty hormon .. ziadne primesove sracicky, tym padom lepsie vystimulijete a organizmus sa tolko netrapi predsa len), je to fakt pohoda....to vlastne ani nie je injekcia .. len velmi kratunku a tenunku ihly zavediete pod kozu ... viac boli vyberaie triesky z ruky.. omnoho viac .. toto trva cele tak u mna 4 sekundy :wink:
7. máj 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby ak sa môzem pridat k vam my asi tiez pojdeme na IUI uz vyse roka sme sa snazili neuspesne az ma to nastvalo a mm sa objednal k urologovi a vysledky boli mizerne ale nie az tak mizerne ma spomalene spermosky, a tak pôjdeme na IUI co nas posiela môj doktor do Bratislavy, tento mesiac ma este pozoroval ci motyka nevystreli ale mam pocit ze nas caka centrum, ma niektora skusenosti s Bratislavou este neviem do ktoreho centra nas posle ale aj sa bojim lebo neviem aka je v tom uspesnost dakujem:slight_smile:) :wink:
7. máj 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, aj sa k vam pridam i ked asi budem patrit do inej skupiny :frowning2: v pondelok ideme na prvu konzuktaciu do centra. Tiez ma ako Karolinu23 nebavilo neuspesne snazenie tak sme sli k urologovi- mame ich malo a pomale :frowning2: Prva diagnoza oligoastenozoospermia-celkovz objem 40mil a z toho milion zivych. Dnes sme dostali vysledky na hormonalny profil- mierne zvyseny testosteron, kultivacia ejakulatu aj vyter z mocovej trubice je negativny. Povedali nam rovno ICSI, no neviem , nie ze by som sa branila, ale myslim si ze by bolo lepsie preds len aspon 1x skusit IUI a az potom IVF/ICSI. Ma tu niektora podobne "trampoty"? Zacinam sa citit pod tlakom, predsa len pondelok sa blizi a vraj centra tlacia rovno do IVF
7. máj 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikus...jaaaj keby nas tak centrum tlacilo do IVF rovno ... tiez mame malo a malo malo pohyblive , este aj spatnu morfologiu a veru do IVF netlacia .. prave stale .. skueste IUI este... takze zavisi na centre :wink:
7. máj 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikus no mm ma astenoteratozoospermia pomale niektore maju iny tvar a aj nepohiblive ma môj doktor odporucil zavedenie spermosiek cize IUI ak sa nepodari tak IVF, mm ma tiez mierne zvyseny testosteron, a aj prolaktin co by mali mat zeny ako muzi ale aj muzi to mavaju zevraj, tak uvidime ako sa vivinie moje pozorovanie, ale uz sme sa zmierili s tym ze nam ktomu pomôze centrum,my asi zacneme od buduceho cyklu konzultacie a tak sa uvidi co nam odporucia:slight_smile:) :sweat_smile:
7. máj 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie a vy uz idete na kolke IUI????
7. máj 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie Vas netlacia? Ako to? Nas natlacil hned moj gynekolog po prvom spermiograme, len sme chceli mat istotu tak sme sli este k andrologovi. Beriete nejake vitaminy, alebo lieky?
7. máj 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikus77
to je ovela leosie ze vam nieco yistili a mozu to liecit, ako nam uz 6 rokov nic nezistilia babo nikde.
ke dmate tak malo spermii tak IVF/ISCI je pre Vas cesta.... zbytocne nestracajte cas IUI...
daj sa ty do poriadku a chodte do toho.....
7. máj 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi ono záleží hodě co máš za práci,pokud není namáhavá a můžeš si v klidu dojít na wc aniž by tě někdo buzeroval tak tak to jde.
kikus určitě centra netlačí oni zhodnotí vše a podle toho doporučí co a jak.
Karolinka a kam idete do centra, uz mate nieco rozbehnute?
hopie ale vy nebudete potřebovat ivf vám určo vyjde iui musíš věřit :frowning2: a jak je?
7. máj 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikus este nemame nic rozbehnute doktor môj my povedal skusime este jeden mesiac ci to nevyjde a este mi chce pozorovat ovulku a taaaaak, ale citim ze to nevyjde ked sme uz rozhodnuti ist do centra odporucil nam BA ale neviem kde presne dnes idem na kontrolu tak hadam sa nieco dozviem mm je tiez rozhodnuty ze ked to bude stat aj majland budeme mat babatko :sweat_smile: :grinning: :grinning:
7. máj 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sme na tom asi rovnako, mne sledovali ovulku 3 mesiace- aspon toto je v poriadku :slight_smile: Ine vysetrenia mi nerobili, ale urite chcem podstupit minimlane larku lebo v podstate sme nastaveni aj my na IVF a ked mam byt uprimna- uz aby to bolo nech to stoji co to stoji :slight_smile:
7. máj 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj bobi, jo už mám podanu žiadosť a čakám na schválenie, ale asi to bude aktuálne až po lete, lebo v lete máme dovolenku a tak sa mi ju nechce kaziť pichaním, ,tak uvažujeme že začneme v polke augusta.... no všetko sa ešte uvidí.... zatial nič neriešim iba čakám :wink:
tak aj ty si sa rozhodla :wink: dlho si otálala.... ja som rada že idem, len nech to víde a už je to jedno ako sa to podarí, či cez IUI alebo IVF!!!
7. máj 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taktak kikus nech to stoji co to stoji nase prve bude to najkrajsie a najvzacnejsie pod slnkom lebo si to vybojujeme, no aj mne povedal ze ovulujem normalne u mna nevidi ziadny problem tak uvidime co nam odporucia v centre ale jednoznacne ideme tam trapit sa nam uz nechce ale netlacime sa do toho ze rychlo rychlo proste pôjdeme a hotovo a ked sa podari budeme radi a ked nie ideme dalej :wink:
7. máj 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja by som chcela byt tak pozitivne naladena, len niekde v kutiku duse sa bojim, ze to nevyjde. Ked si citam vsetky tieto pribehy, co museli niektore podstupit a aj tak sa nepodarilo- niekedy lutujem, ze uz o tomto vsetkom viem tak vela, tak ale aspon viem co sa mam pytat a nenecham sa odbit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Neviete nahodou niektora aky ma vplyv mierne zvyseny testosteron a prolaktin u muza?
7. máj 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo ja mám takú smolu??
:angry:

Idem k lekárke - obvodnej, sestrička tam nie je, dr. nevedela nájsť výsledky. Nakoniec sme ich teda našli na troch miestach.
Keďže som meškala bežala som do nemocnice k internistovi. PO 15 minútach tam klopem i napriek tomu že je tam napísané nerušiť klopaním a dr. tam nie je. Tak bežím cez celý areál k inej dr. Tam sa ma pýta sestrička či mám RTG plúc už robený. No nemám.. Tak ma počkajte idem odniesť krv a vypíšem vám papier. Po pol hodine som dostala do kury papier a bežím zasa na RTG. Tam po pol hodine sedenia zisťujem, že tam nikto nie je a tak bežím zasa cez celý areál k inej dr na RTG. Keď mám úspešne snímku v rukách (našťastie tam som čakala len 5 minút dokopy) bežím zasa cez celý areál nemocnice k tej dr čo mi dala papiere na RTG a tam sa dozviem, že mám prísť až na 12:30. Medzi tým som zistila, že mi volala dr. z centra. Tak jej volám späť. Samozrejme sa jej nedá dovolať a milá slečna na recepcii ma "zvozila" , že treba telefóny zdvíhať... No ako mám zvdihnúť keď pri srdciaroch a na RTG mať treba vypnutý???? :angry:

Tak sme sa prišli domov najesť a idem späť...

achh jaaj..
normálne, že maratón.. Keby som toto vedela idem radšej do nemocnice na laparo..,.
7. máj 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Makovicka Ja chodím do Heliosu do MT a bola som už 2x na IUI a platila som tiež 99eur :slight_smile: Ku komu chodíš? Ja chodím ku dr. Gáťovej :slight_smile:

Ach Moni zlatko to je strašné :angry: Ináč krásne meninky prajem :hearts: tak si nekaz tento krásny upršaný dníček...cmukes
7. máj 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok