• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Bobi ja si myslím, že si platila za IUI len 67 eur z toho dôvodu, že to nie je súkromné CAR ale len nemocnica, tak mi to bolo vysvetlené :astonished:
7. máj 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda monika to je fakt děs,to ses teda pěkně naběhala to ti povím
ahojky kenya
jé monik má narozeiny tak vše nej nej a hlavně přeji at máš mimíska brzy v bříšku
7. máj 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delf dnes sa naša Monika meniny :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla.Jak pokračujete.U nás nic nového,už chodím do práce.IUI trochu odložíme,spíš si domluvíme dovču.Jenže nemůžem ji domlouvat moc do předu a stejně nevím jak budu mít teď ms po tom potratu.Holky my platíme za iui 2500kč,ale to jen kvůli tomu že máme dárce
7. máj 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ĎAKUJEM VÁM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kenya - ale tak nenahnevá Ťa to?
a mám vraj mierne zvýšené leukocity v moči.. ja to mám stále.. vraj to nie je moc ale je.. no čo už... šak nemôže byť všetko O.K...
7. máj 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé já jsem trdlo promin moni a díky za upozornění kenya :wink:
7. máj 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf v pohode.. i tak ďakujem a toto mimíska v bříšku beru :wink:
7. máj 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni čo to znamená zvýšené leukocity v moči??M? :astonished:
7. máj 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj nejaký zápal :unamused:
7. máj 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha to som nevedela :astonished: Dajú hádam nejaké antibiotika na preliečenie :wink:
7. máj 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem mici.... nič neviem.. nikto mi nič nepovie. počkám na lekárku.. len som zvedavá čo mi tá povie keď to nie je internistka ale srdciarka :angry:
7. máj 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasně moni,že ho bereš,to by bylo blbé ,kdyby né :wink:
7. máj 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. máj 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa môžem vykašľať na celý systém..
volali mi z centre. Laparo v pondelok zrejme nebude..
serem už na to
7. máj 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa stalo?
7. máj 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karolina23 - Ahoj. My chodime do Gyn-Fiv v BA, ale neviem, či je Bratislava pre teba najvhodnejšie riešenie, kedze asi nie si z blizkeho okolia, teda aspon podla toho, co mas napisane v "profile". My sme boli s priebehom IUI u nich celkom spokojni, platili sme 30 eur, akurat sa mi nepacilo to, ze hned po zakroku som musela odist a hlavne to, ze ked som asi po mesiaci zacala krvacat, tak mi povedali, aby som k nim uz nechodila, pretoze oni maju na starosti len zakrok a ostatne koplikacie nech riesi moj obvodny..Ale vysetrili ma, aj ked mi cely cas opakovali, ako ich vonku cakaju objednane platiace pacientky. Trochu neprijemne. A hlavne sme tam museli chodit na krv skoro rano, takk cca na pol osmu. Nehladala si nieco blizsie? To, ze je to BA nezarucuje uspech, prave naopak, maju toho vela a dost to niekedy odflaknu..
7. máj 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata teraz na Antolskej v nemocnici otvaraju prve st atne centrum
a garant je Mudr. PEtrov, slovak, ktory doteraz pracoval v centre v Brne. ZE vraj je kapacita, tak tie co ste ochotne este trochu pockat tak skuste toto nove centrum ked sa otvori....
7. máj 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak babulky moje som spat....

sme po druhom IUI a kedze k tej doktorke ideme až 28 mája.. tak ešte stihneme jedno a to uz naozaj posledne IUI , inak chcem uz IVF(toto bude take .. zas by sme štvrt roku nemali pauzu....teraz keby nic , tak je to 1 mesiac, potom druhy dorobenie hormonalny profil a zbytok vysetreni v novom care a treti ta ziadost... takto to budu teda len dva... povodne sme mali ist 18 maja, ale doki nemohla).

Netlacia nas do IVF.. lebo vraj som mladunka aine podobne keci .. ze sa mame pokusit najprv IUI co to pojde.. ale mm ma ten spg dost zly....ale zas u mna je vsetko ok , tak preto myslim , ze kad nas oplodnia mimo teda tak babo by sa malo udrzat , na druhy krat urco...

citim sa uplne normalne .. ani brusko neboli a to som den pred mrskou ani prsia .. teda len bradavky a su na moje proporcie teda mega ... take som nemala nikdy....inak nic...takze si myslim , ze ma IUI s clostikom :unamused: (lebo gonal mi uz dosiel a odmietli mi v tomto centre dat dalsi) ma nemynie :angry:
7. máj 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, zlatko . ako to .. čo sa deje? nech ma tam neštvú :angry:
ale inak mam holky moje velmi dobru naladu :grinning: :grinning:
ta mi teraz zasa volali, že nakoniec bude laparo v pondelok.
Včera im niekto pokazil prístroj a pôvodne ich mali prísť až v pondelok opraviť, ale vraj im to prišli opraviť teraz tak v pondelok na 7,15 som tam.. okolo 14,00 by som mala ísť domov..
7. máj 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a musím začať držať prísnu diétu lebo na môj vek mám vraj veeľmi vysoký cholesterol..
7. máj 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni...tak teda bude .. super..... :grinning: no s tým chlesterolom , to my vieme , že ano :wink:
7. máj 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tak jsem si teď pěkně pobulela, volala jsem do pronatalu, že chci teda objednat na pondělí na rozpis léků k IUI, jak mi řekla doktorka, a paní recepční mi suše oznámila, že nemáme schválené léky pojišťovnou, takže si mám zavolat až za měsíc, příští cyklus, teď se to už nestíhá :frowning2: přitom jsme tam byli na konzultaci 26.4., ale žádost údajně mudra poslala až 4.5., tak marně přemýšlím, proč může odkliknutí jednoho emailu trvat 8 dní :confused: :confused: :cry: :cry:
jsem strašně zklamaná a smutná a naštvaná zároveň :frowning2: :angry:
7. máj 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie veru veru. nie je prvá čo mi to povedala :grinning:

sedmitečka - zlatinko moje silno objímam
7. máj 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni děkuju moc, jsi zlatá :slight_smile: , nějak moc mě to sebralo, chce se mi pořád brečet, už jsem byla taaaak natěšená :slight_smile:
7. máj 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmi.. copa se stalo mojka,něco mi asi uniklo dneska

moni inak všetko naj k meninkam ... český kalendár je iny... tu je tuším Stanislav...ale tak všetko všetko naj a vela vela zdravicka štastíčka tfuj tfuj tfuj na laparku a čo najskor mimísek :astonished:
7. máj 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, psala jsem to tady kousek nahoře, nestihli mi poslat žádost o léky na IUI na pojišťovnu, takže se nic konat nebude , fňuk fňuk :cry: :cry:
7. máj 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, zbylo mi 5 tabletek clostilu, myslíte, že si je můžu sama naordinovat ještě na tenhle měsíc? to by byl čtvrtý, měla jsme je předepsané na tři, 1x1 tabletu denně....neměl by ničemu vadit ještě jeden cyklus ne?? co myslíte?
7. máj 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmi... juuj mojka... sjte zadali o gonalek?
7. máj 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok