IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
monika0001
7. máj 2010
sedmitecka - a možno to tak má byť 😉 Možno ty budeš teraz čakať na IUI a ani sa nenazdáš a ostaneš tehu 😉
Hopie - ďakujem x-)
nemko
7. máj 2010
Ahojte, baby vedeli by ste mi prosim vas poradit ako dlho ovplyvnuje OVITRELLE tehotensky test? Moc dakujem 😉
nemko
7. máj 2010
dakujem, uz to mam
monika0001
7. máj 2010
to prvý krát počujem ten názov.. na čo to je? =-)
nemko
7. máj 2010
OVITRELLE - namiesto Pregnylu - hod do gogle
nemko
7. máj 2010
Monika http://www.nobelplus.sk/web/humanne-lieky/pil/o...

inak vsetko naj k meninam Ti prajem 😉
monika0001
7. máj 2010
ahaa.. ďakujem =-)
x-) x-)
makinka1
7. máj 2010
Monika všetko naj,naj,naj k meninkám, hlavne veľa zdravíčka a v Tvojom brušku čoskoro malého červíčka. Cmuk,cmuk.
bobi3
7. máj 2010
ahojte bábiky x-)
tak mám termín na 1.konzultáciu v Iscare... 25.5. myslela som, že to bude skor 😞 no čo už... ale aspoň nejaký ďalší krok...

sliver, možno budeme stimulovať spolu, keď vy až koncom leta... nám to asi tiež tak vyjde, keď rátam ešte schválenie žiadosti... tešíš sa? 😉

moni, tak to ma mrzí... ako to, že také výsledky? =-) tak ale laparka bude a to je super, neboj, raz dva to budeš mať za sebou... už sa teším na pondelok večer, mojenko, ako sa nám ozveš 😉
hopie, a ty v nedeľu... negatívne správy neberieme!!! 😉
bobi3
7. máj 2010
a ešte... moja ďalšia sestra je tehotná... takže už má dve tehotné sestry :-| na jednej strane sa teším, no na druhej to desne bolí 😢
lisetta
7. máj 2010
ahojte dievcata mozem sa k vam pridat....Zacinam pripravou na moje 4 iui.Dlhsie vas uz citam a obdivujem cim ste si uz presli tak ako ja
makinka1
7. máj 2010
bobi, poznám, ten pocit, minulý týždeň švagrinká oznámila, že čaká baby, veľmi sa teším,ale zároveň ma to hryzie. Ber to pozitívne, keď sa to u vás takto roztehotnieva pravdepodobne si na rade ty. 😉
sedmitecka mrzí ma to. ja osobne si myslím, že tých pät clostylov by mohlo stačiť, a keby si tie lieky uhradila v plnej výške,clostyl nie je až taký drahý, teda aspoň tu v SR.
Monika teším sa, že v ten pondelok to vyšlo, všetky tie prípravy a potom nič, to by bolo na nervy.
Ja som v stredu konečneeeeee dostala menzes, hneď som volala dr. povedala, že zavolá späť,lebo teraz má pacientku, asi na mňa zabudla, nezavolala.Vo štvrtok som volala opäť-vraj má dovolenku a dnes som teda volalal zas, vraj operuje a potom už tam nebude, tak som poprosila recepčnú, či by jej nedala odkaz,lebo sa potrebujem čo najskôr dohodnúť na tej laparke, a tá mi oznámila,že z laparky asi aj tak nič nebude, lebo prístroj je pokazený. Chvala bohu je už opravený,ako som sa dozvedela od Moniky, takže opäť volám v pondelok a už sa veru odbiť nedám.
a čo sa týka toho výberu centra ,už nepamätám kto sa to tu pýtal, ale v iscari mi na rozdiel od gynfinu, práve dr. kázala pri akomkoľvek probléme volať, kľudne aj v nedeľu na obed na mobil, vraj dojde do centra. takže po mojej osobnej skúsenosti odporúčam iscare.
lisetta
7. máj 2010
Monika gratulujem k meninam....a neboj sa laparky ja som ju mala pred mesiacom..Ostala som v nemocnici jeden den a na druhy ma pustili domov ale na pnk som bola 2 tzydne
monika0001
7. máj 2010
teraz som sa zapotila. totálne som sa zapotila..
stratila sa mi jedna preprava.. nie a nie ju nájsť. Prešli sme s mm (miesto pozeranie TV) všetky fascikle od januára až do teraz. Celý stôl môj aj mmm sme prezreli a tej prepravy proste nie a nie... nakoniec mmm napadlo, že nech pozriem pod sedačku bo mu predvčerom padli nejaké papiere na zem.. no a po skoro hodine som ju našla teda pod tou sedačkou ]-(

a prídem sem a rozplačem sa 🙂
Makinka zlatko Ďakujem... to bolo také krásne že mi slzičky vyšli x-) x-)
a hej ten stroj je opravený už vraj...
Teškám sa, že mrcha prišla.. radím Ti keď budeš vybavovať všetky tie interné vyšetrenia obrň sa poriadnou dávkou nervov.. 😃

lisetta - Ďakujem x-) a vitaj medzi nami...

bobi - zlatko moje.. viem si predstaviť čo prežívaš mojka 😞 Mňa by to totál položilo 😞 Máš môj obvid a silno silno držím palčeky a posielam veľa božtekov!!!!
monika0001
7. máj 2010
˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙

Zakajda - 3.3. - 2.IUI - negat, chvíli pauza
Sysysy - 31.3.2010 - 1. IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI hopie-1IUI negatívne-25.3., 26.4.2IUI
slavka32 - 1.IUI 6.4. negat, skusime dalsie v maji
alabu- 28.4.2010 - 1.IUI (dufam aj posledne)
sedmitecka - 1. IUI bude v květnu, čekám na menses a pak stimulace menopurem
hopie- 25.3.-1IUI neg., 26.4.-2IUI
misha1009 - 27/4 - 1.IUI
vendulak - 1.IUI únor neúspěšné, 2. IUI březen pozitívne, ale duben missed ab. a revize
lisetta - začína prípravu na 4. IUI
♥♥♥ Tehulky po iui ♥♥♥

ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov - Timur a Maxim
emers - 2.IUI pozitívne
alienka22 - 3.IUI-pozitívne
alimak - 1.IUI-pozitívne - Dievčatko - Sarah
lucinda3 - 3.IUI-pozitívne
lumcag - 3.IUI-pozitívne - chlapček - Martinek
terasa - 1. IUI - pozitívne - chlapček
pantomima - 1 IUI - pozitívne
xena - 2 IUI - pozitívne
bublinka11 - 2. IUI pozitívne
kamaradicek - 1. IUI pozitívne
Snow.angel - 1 iui pozitivní
uyuy – 1. IUI pozitivne

♣♣♣ Čaká nás Laparoskopia ♣♣♣

v555 - 19.04. - laparospokia a v máji IUI - úspešné
maticap. - 11.5. laparoskopia ...
Monika - 10.05.2010 - laparoskopia
makinka- máj laparka
baby2 - cca 10 laparka a potom 4IUI.....

♠♠♠ z IUI na IVF ♠♠♠

marad - 05/2010 2. IVF
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI , negativní, 3.IVF opět se nepodařilo, snad po dovolené v září 2010
dasty - 2xIUI negativní, 6.5.utz+krev a dostanu injekce na stimulku-krátký protokol
delf- stimulka od 4.5.píchám puregon 2x denně+ prášek
sliver - 5.2. a 6.4.neúspešné IUI, príprava na IVF
Kenya83 - 2 IUI - negatívne 21.4. podaná žiadosť na IVF
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - po dovolené IVF - srpen 2010
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, 24.3 3IUI žádost IVF
Sobcek - 1. IUI skončilo ako GEU, 21.4. podaná žiadosť na IVF - čakáme
Iriel - 1x GEU, 1x zamlkle tehu, 1. IUI negativni, 11.5. jdeme podat zadost

♫♫♫ naše vegeťáčky ♫♫♫

Bobi
cisielko
a po laparo aj Monika

˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙
lisetta
7. máj 2010
Dakujem za privitanie 🙂 🙂 ale vidim ze tu uz nikoho nieje asi uz kazda oddychuje pred telkou 😞
lisetta
7. máj 2010
ono je to tak ze od utorka si picham merional 150 a v utorok idem na kontrolu folikov
monika0001
7. máj 2010

Zakajda - 3.3. - 2.IUI - negat, chvíli pauza
Sysysy - 31.3.2010 - 1. IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI hopie-1IUI negatívne-25.3., 26.4.2IUI
slavka32 - 1.IUI 6.4. negat, skusime dalsie v maji
alabu- 28.4.2010 - 1.IUI (dufam aj posledne)
sedmitecka - 1. IUI bude v květnu, čekám na menses a pak stimulace menopurem
hopie- 25.3.-1IUI neg., 26.4.-2IUI
misha1009 - 27/4 - 1.IUI
vendulak - 1.IUI únor neúspěšné, 2. IUI březen pozitívne, ale duben missed ab. a revize
lisetta - začína prípravu na 4. IUI

♥♥♥ Tehulky po iui ♥♥♥ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶

ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov - Timur a Maxim
emers - 2.IUI pozitívne
alienka22 - 3.IUI-pozitívne
alimak - 1.IUI-pozitívne - Dievčatko - Sarah
lucinda3 - 3.IUI-pozitívne
lumcag - 3.IUI-pozitívne - chlapček - Martinek
terasa - 1. IUI - pozitívne - chlapček
pantomima - 1 IUI - pozitívne
xena - 2 IUI - pozitívne
bublinka11 - 2. IUI pozitívne
kamaradicek - 1. IUI pozitívne
Snow.angel - 1 iui pozitivní
uyuy – 1. IUI pozitivne

♣♣♣ Čaká nás Laparoskopia ♣♣♣

v555 - 19.04. - laparospokia a v máji IUI - úspešné
maticap. - 11.5. laparoskopia ...
Monika - 10.05.2010 - laparoskopia
makinka- máj laparka
baby2 - cca 10 laparka a potom 4IUI.....

♠♠♠ z IUI na IVF ♠♠♠ ☜ ☞

marad - 05/2010 2. IVF
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI , negativní, 3.IVF opět se nepodařilo, snad po dovolené v září 2010
dasty - 2xIUI negativní, 6.5.utz+krev a dostanu injekce na stimulku-krátký protokol
delf- stimulka od 4.5.píchám puregon 2x denně+ prášek
sliver - 5.2. a 6.4.neúspešné IUI, príprava na IVF
Kenya83 - 2 IUI - negatívne 21.4. podaná žiadosť na IVF
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - po dovolené IVF - srpen 2010
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, 24.3 3IUI žádost IVF
Sobcek - 1. IUI skončilo ako GEU, 21.4. podaná žiadosť na IVF - čakáme
Iriel - 1x GEU, 1x zamlkle tehu, 1. IUI negativni, 11.5. jdeme podat zadost

♫♫♫ naše vegeťáčky ♫♫♫ ✌ ✌ ✌

Bobi
cisielko
a po laparo aj Monika

monika0001
7. máj 2010
tak ked budeš mať termín tak sa prepíš v tabuľke 😉

a ono keď sem prídeš cez týždeň cez deň budú tu skoro všetky. Piatky a víkendy tu je málo báb 😉
Víkendujú 😉
monika0001
7. máj 2010
keď prejdeme na ďalšiu stranu prepíšem Ti to.. nech to tu nie je tri krát teraz 😉
lisetta
7. máj 2010
dobre,inak pekne si zrobila tu tabulku aspon nas to trochu rozveseli 🙂 🙂
monika0001
7. máj 2010
snažila som sa... 😉
to ja keď mám slabú chvíľku musím niečo robiť 🙂
lisetta
7. máj 2010
ty si ako ja ,ked sa citim slabo tak sa pustim do pratania aby som na to nemyslela
monika0001
7. máj 2010
no len škoda, že nikdy sa necítim natoľko slabo aby som umyla okná 😃 😃
lisetta
7. máj 2010
tak potom umyvaj okna ked je tma a rychlo sa ti budu zdat ze su ciste,horsie to bude rano ked sa na nich pozries 😃 😃
monika0001
7. máj 2010
vidíš to mi nenapadlo.. 😃
a ráno sa na ne jednoducho nepozriem 😃 😃
lisetta
7. máj 2010
😃 iba nechas zavesy a potom ich odtiahnes ked bude prsat atak nevies ci boli ciste 🙂
monika0001
7. máj 2010
v spálni nemám... som alergik tak sme nedali.. ale mám tam skoro stále žaluzie dole 😃
tie mám hore iba na okne kde nevidím lebo je rohové 😃
lisetta
7. máj 2010
dufam ze som ta aspon trosku rozosmiala 😃 😃 a neboj sa laparky ja som nemala ani casu sa na nu pripravit psychicky 😞
monika0001
7. máj 2010
jasné že hej 😃 Ďakujem x-)
a laparky sa nebojím.. neviem prečo ale nie..

Začni písať odpoveď...

Odošli