• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
a mne stále všetci dr vravia, že to sa prežieram..
keď viem, že to tak nie je tak čo mám robiť..
nechápem prečo som iba tak pribrala zo 60 na 79 kíl... :frowning2: som z toho na nervy...
pred prvým otehu som mala medzi 55 -60 a teraz?? škoda hovoriť...
7. máj 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no makinka vďaka za tip.. :wink:
7. máj 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj bola som sa zvítať so segrou, sme u našich akurát dorazila a som späť, ale už idem asi chrnieť, ustatá som. Dobrú noc Vám prajem dievčatká(čoskoro maminy),krásne sníčky.
7. máj 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja vam prajem doru nocku :pensive:
7. máj 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne sny kočky!!!
7. máj 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brú nôcku
7. máj 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj!!! Omlouvám se,ale mám na vás otázečku :wink:
V nejbližší době mě čeká stimulace gonalem nebo puregonem před IUI.
Ráda bych se vás zeptala,zda jste si tento lék platili sami nebo jste posílali žádost na pojišťovnu.
Máme na výběr,ale nemůžem se rozhodnout :sweat_smile:
Děkuju :dizzy_face:
7. máj 2010 o 23:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, ano, žádali jsme o menopur injekce, a caru trvalo bohužel osm dní, než odeslali žádost pojišťovně, takže to samozřejmě nestihli schválit, tak se vše posouvá zase o měsíc , je to už o nervy :frowning2:
8. máj 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni děkuju za povzbuzení, snad máš pravdu a má to tak být.... a třeba se to zrovna povede, při tom čekání na iui :wink:

ssaara, žádá se na pojišťovnu, schválení trvá 3 týdny, sama si ho asi platit můžeš, ale myslím, že je to dost drahé :unamused:
8. máj 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, a nevíte, jestli se pojišťovna musí žádat o schválení každého IUi zvlášť? jde mi o to, kdyby to červnové nevyšlo a chtěli bychom hned v červenci jít zase, jestli se zase bude čekat, než to pojišťovna milostivě odklepne znova?????
8. máj 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile: tak vidim ze tu nikto nieje asi ste zaneprazdnenee :slight_smile:
8. máj 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky moje ..tak mrska zatial nedorazila a dnesna ranna BT 38,2.. tak to je uz mazec aj na mna...takze viem , ze dneska ani nepride....zajtra budem testovat... ale bojiim bojiiim :unamused: lahsie by bolo , keby mrska dosla... teraz zaciname verit , ze co ked nahodou...za 12 mesiacov mi mrcha nemeskala ani raz(sice beriem utros , ale v decembri som ju aj s utrosikom dostala presne).. fuuuuuuuu nerviky mam

sedmi... juuj rozumim .. ale IUI neutece...mojka musis vydrzet :astonished:
8. máj 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmi... o IUi pojistivnu nezadas... jenom o prasky ale to taky jak ktere.. injekce a pera se schvaluji a ja treba cekala na gonal 3 týdny
8. máj 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie no na bazálku je to pěkná teplota,že by?!no bylo by to supr moc držím pěstičky na zítra na testování tfuj tfuj
8. máj 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie držím palečky at se ti na testu objeví dvě čarečky. :wink:
8. máj 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nakukuji co hopie no bylo tam něco? :dizzy_face:
9. máj 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, tak ja zajtra nastupujem do nemocnice a v utorok mi budu robit laparoskopiu. Drzte mi palciaky, prosim :pensive: . Domov (a k netu) :grinning: pridem vo stvrtok - no tajne stale dufam, ze ma pustia uz v stredu. Ale ved uvidime. Tak pekny tyzden!
Matica
hopie, tak ako? Su tam dve?? :fearful:
9. máj 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maticap - tak ja to budem mať zž zajtra za sebou.. a v utorok na Teba silno myslím :slight_smile:

Hopie - napínaš nás?
9. máj 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

maticap ... nebojkaj sa , určite to dobre dopadne, držim palčeky ... ja som po neuspešnej IUI, tento mesiac s clostibelgytom a ked sa ani po stimulacii nezadari tak ma tiez caka laparka. Takze este raz drzim palceky a vlastne vsetkym snazilkam

monika tebe tiez drzim palcoky :slight_smile:
9. máj 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky držím vám pěstičky na laparku at to je vše ok.
teda hopie ty si dáváš na čas :rolling_eyes:
9. máj 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute...ja som po skvelom vikende u rodicov.... tie co mate bud tyzden laparku drzim palce..nech to mate rychlo a hlavne pozitivne za sebou :slight_smile:

hopie, no kde si?

ja som povedala ze testovat nebudem..ale test som nakoniec kupila...a povedala som si ze otestujem v utorok...v stredu idem na krv tak nech nebulim v robote :grinning:
9. máj 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence ja som uz po laparke v marci mali sme pauzu a teraz beriem merional a budem mat uz 4 te iui :frowning2: uvidim v utorok idem na UTZ ako sa maju moje foliky :wink:
9. máj 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni zlatíčko zajtra na teba budem myslieť, ty to zvládneš micka moja :wink: a určite sa mi ozvi keď už budeš doma a budeš sa cítiť dobre. Budem čakať :slight_smile:
Maticap na teba budem myslieť v utorok :wink: :wink: :wink:

Halóóó Hopie kde si toľko, nezdá sa Ti že nás nejako dlho napínaš???? Tak ako to dnešné testovanie dopadlo???
9. máj 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maticap, moni držím palčiská, nech je to všetko bez problémov a dajte vedieť, čo a ako.
Hopie čakáme na //.
9. máj 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
camelco, makinka, kenya - dakujem! :slight_smile:
moni - drzime si palciaky navzajom :grinning: . Snad nam to dobre dopadne... :unamused:
bru nocku....uz nech som spat doma z nemocniceeee :sunglasses: !!!!
9. máj 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby Ďakujem... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nebojte sa o mňa...
ja to zvládam :grinning:
trocha sa obávam cesty domov, ale tak čo neurobím keď nechcem byť v nemocnici, no nie? :grinning: :grinning:

Hned ako budem môcť ozvem sa vám..

cmuky mojky!!!!!

Mati myslím na Teba.. drž sa!
9. máj 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky držím palečky na laparku, ať to je rychle za vámi :wink:

hopie, jsou tam // viď? :slight_smile:
9. máj 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie - nahnevala si ma, lebo teraz sa minim. celý deň nedozviem ako to s Tebou je :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Baby tak ja idem...
papapapapapapapapapa

(smädná som už teraz ako keby som maratón bežala a to nesmiem piť do 10.. aach jaaj)
10. máj 2010 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky .. ahojteeee..tak zatial dve// nemáme.... ale nemáme ani menzes....už meška skoro 3 dni .. a od piatku mám striedavo bolesti ,raz už myslím , že mrchu mám .. potom to úplně prejde...BT sa zdvihla až na 38,4(aj dneska ráno, tak že by sa len na očakávané MS zahniezdilo? neviem), každopádne , dneska volám do centra na kontrolu ... asi na stredu(pokial mrcha nepríde) a zajtra testujeme zas(pokial mrcha nepríde). A ospravedlnujem sa babky, že som včera neprišla poreferovat...ale mali sme navštevu do večera a trošku sme aj s mm riešili , že čo sa to vlastne so mnou deje..
zlatička moje na laparke.. držte sa mi

:astonished: :astonished:
10. máj 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko babulky :dizzy_face:

moni, tak moc moc moc držíme paľuchy... nech to rýchlo prebehne a dobre dopadne :wink: a nech si už skoro doma a späť medzi nami, mojko :wink:

hopie, testík ešte // ukázať nemusí, aj keď ti teplotka pekne stúpa... ja verím, že to vyšlo!!! a koľký DPO si? a pocity?

makinka, ďakujem za pozitívne slová, vidíš, takto som o tom ešte nerozmýšľala, bodaj by si mala pravdu :wink:

maticap, tebe tiež držíme palčeky, pfuj, pfuj, nech to dobre dopadne :wink:

lisetta, vitaj medzi nami... ja mám za sebou 3IUI neúspešne, o štvrtom sme už neuvažovali... my už teraz riešime IVF... tak ale držím ti palčeky, aby to štvrté bolo posledné :wink:

kenyuška, ahojky :slight_smile: nič nové?
10. máj 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok