• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
bobi: ahoj mojka :astonished: .. dnes 14 dni od IUI a 15DPO...(včera bolo 14DPO)... už som volala do centra .. ak nepride mrska ...zajtra idem na kontrolu navecer... nech mi povedia teda jak s tým utrošom....a cítim sa dnes zatial dobre...brusko zatial necítim..
10. máj 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, a na testíku ani duch? :confused: lebo to už by aj mohlo byť niečo vidieť... tak ale mojej kámoške ukázali // až keď jej to týždeň meškalo, predtým testíky biele ako sneh... :wink: júj, moja, nech to je pozitívneeeeeeeeee!!!!!!!!
10. máj 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni tak at lapatrka proběhne v pořádku
hopie tak pokud ti chodila pravidelě mrška tak je to i dobré znamení,že ted ji nemáš mačkám vše co mám aby to dopadlo.
jinak holky já mám smutnou zprávu po ránu dnes přijede veterinář a uspí nám našeho milíčka vlčáka německého je už stará a z ničeho nic emůže na na nohyy tak jí nechceme nechat trápit,ale bude to těžké je to přece člen rodiny už 10let no já jí znám 7 a půl,takže největší rána to bude pro přítele on jí měl od štěněte on jí pořádně vycvičil a jak to mám holky vysvětlt naší dceři poradte prosím,jsem v této situaci poprvé že jí musím vysvětlit proč už nemáme britouška :frowning2: furt k ní chodila a říkala jí,že to bude dobré a ted přijde ze školky a ona tu nebude,no a už zas bulím ach jo :pensive:
10. máj 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi... ani keby som chcela... ani duch.. uplne biely
10. máj 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a babky dakujem.... :astonished: uvidime...
10. máj 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj hopie, já testovala včera a taky úplně bílo... :frowning2: byla jsem 12 DPO, zkusím testnout zas ve středu... a uvidíme, zatím ms nikde a teplota dneska ještě stoupla... budu držet pěsti, aby příští test byl s //
10. máj 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha... taky držím palečky.... no ja už mršku nemám téměř tři dni...tak uvidíme... ale spíš to beru, že asik nic...uvidím zítra , co mi řekne doktor, pokud bude ještě potřeba za ním zajít
10. máj 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie a tobě ms chodí i přes utrogestan?... mě dr. řekla, že když bude test 15.den negativní, tak mam utrog. vysadit, abych mohla dostat ms...
10. máj 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, já bych to viděla velmi slibně, i když test je zatím bílý, teplota je zajímavá, držím všechny palce co mám :wink:
10. máj 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha, mě tedy menses došla i přes utrogestan, brala jsem 1x 2tbl :slight_smile:
10. máj 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koculky kedy ste si robili prvy test po IUI? ja som mala stimulku na IUI, ale na zakrok som po dohode s MUDr.nesla a skusili sme to prirodzene.dnes je od OVU 8 den, uz mozem zacat testovat???
10. máj 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha: jo v prosinci mi dosla i pres utros.. (a vyvolavacka je pry taky nekolikanasobna davka utrose)...ale tak nevim ...

nemko.. to je este skoro... pockaj si na menzesik... ci dostanes...alebo aby si bola tak 14DPO :wink:
10. máj 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmi.. no pokud to vyslovene nebrzdi ten utros...tak jsem zatim nejbliz k uspechu....me v centru zakazali utros vysadit .. i dnes jak jsem volala....
10. máj 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko by mohol zas utros tu mrchu brzdit... ked nie som tehu (a ovulka bola) tak predsa menzes prist musi....chapem , ze by mohol brzdit tak den dva... ale ved viac ako tyzden uz nie , ked nie som tehu....sama fakt neviem
10. máj 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemko, taky bych zkusila testnout tak 14 DPO, 8 den je moc brzy...
sedmi, hopie děkuju za opověď, tak budem čekat a uvidíme... :slight_smile:
10. máj 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zas boleti ako na mrchu som mala aj v sobotu aj vcera a dost velke a neprisla....chodila som furt na zachod , ze uz prisla...dneska zatial klepem na drevo ok...len mam nafuknute brucho ako pred menzesom
10. máj 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte snazilky,pisala som tu cez vykend ci sa mozem pridat k vam :slight_smile: tak v skratke snazime sa 2 roky a od oktoba sme zacali stimulovat mala som uz 3 iui,tretie vo februari bolo uspesne ale sa skoro skoncilo :frowning2: bola som hned na laparke v marci potom som mala pausu a teraz ideme do 4ho iui beriem merional a zajtra idem na utz ako sa maju foliky..Hopie ustros moze aj nemusi brzdit mrchu ja som po 3 iui brala ustros a doktor mi povedal ze nema ho vysadit az ked pojdem a krv.
10. máj 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie ahoj mojka :slight_smile:
Tak nebol ani duch??? juuuj som myslela, že nám oznámiš super novinu :unamused: Inak od vysadenia utrogestanu by mala MS doraziť do 3 dní, ale pokiaľ ho berieš stále tak to neviem ako Ti príde MS. Mne od vysadenia príde vždy na 3-tí deň :slight_smile:
Hopie zlatíčko ja byť tebou idem zajtra na krv, máš to 100% a keď bude negatív hneď by som utroš vysadila.

Bobi avoj :slight_smile: zatiaľ nič nové, stále čakáme :wink: :wink: :wink: A vy ako ? Boli ste na konzultácii dnes alebo kedy to idete?
10. máj 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisseta,

ahoj a vitam ta medzi nami... :slight_smile: .no mne tiez dneska povedali , ze nevysadit a vraj to nebrzdi(beriem vraj malu davku 2x1), mrska nie je zatial...
Po laparke dúfam , že to 4IUI bude nielen úspešné , ale že ho dotiahnete aj do úspešného konca, držím palčeky :wink:
10. máj 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya,

zajtra budem testovat zas... bolesti som mala , ale mrška neprišla... volala som do centra, vraj v žiadnom pripade nevysadzovat, zajtra na večer idem na kontrolu a že to nemá vpliv na menzes...tak ja uz fakt neviem .. a ze mi test nevysiel 13 dni od IUI, vraj este nic neznamena, ze som mala zacat testovat az dneska(15DPO, 14 po IUI a naj vraj až od 15 dna od IUI).
A ze nemam mrsku je vraj super znamenie -mala som ju dostat z piatka na sobotu(v decembri mi prisla takto krasne aj cez utros... minule IUI som ho po krvi vysadila 2 dni pred mrchou a menzes dosiel presne).

dávajú mi plané nádeje.. juuj vybijem ich :angry:
10. máj 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie no mne tiez hovoril ze nemam v ziadnom pripade vysadit aj keby som spinila
10. máj 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie,

každopádne Ti držím moc, moc, moc palčeky aby to sklamanie, ktoré prežívame asi všetky mesiac čo mesiac tentokrát neprišlo :wink: Ale ono to je individuálne každý mesiac tak ako to je s ovuláciou a folíkmi tak aj s MS :slight_smile:
Tak to ešte vydrž do zajtra :wink:
10. máj 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, no ved práve mojka :wink: , zajtra sa uvidí , čo mi povie...lepšie tam zajst , aj ked skoro na UTZ(krv mi asi nezoberú, ale urobia hádam aspon test z moči- ten urobím určite zajtra aj ja)... než trebars zbytočne vysadit...uz sme aj tak pripraveny s mmm na tretie a posledne IUi v tomto centru(pokial by sa to nekrylo... a podla toho ako by som po vysadeni utrosa dostala mrsku) a 28 maja ideme do ruheho centra a budeme ziadat uz IVF.
10. máj 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie prečo by Ti nezobrali krv na HCG??? Tak si to vyžiadaj!!! Povedz, že si to žiadaš...na UTZ by aj tak ešte nebolo nič vidno to je ešte skoro :slight_smile:
10. máj 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie hlavne mysli positivne a uvidis zajtra ..Na utz je este skoro to az ked ti potvrdi krv a potom o 2 tyzdne na kontrolu.Tak to bolo aspon u mna.
10. máj 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya.. toto centrum to nerobi .. ale vyziadat skusim ...ked tak si asi, ak nebudem zas spokojna zajdem v stredu rano sama a zaplatim si to normal na odberoch niekde...s tym centrom nie sme moc spokojni , menime ho :wink:
10. máj 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne tak Hopie máš pravdu zájdi si na odber na svoje náklady a budeš mať pokoj. Do zadku aj s takým centrom :angry: :angry: :angry:
10. máj 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to co je za centrum..normalne by ti mali zobrat krv na HCG na potvrdenie ci si tehotna aj ked si este nedostala mrsku aby si vedela na com si?
10. máj 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No v mojom centre Ti musia zobrať krv tak či tak či si tehotná alebo nie si. Musia to mať potvrdené :slight_smile: Platím si za to 6 eur ( za odber HCG )
10. máj 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem babky moje....kenya zlatko , však ty vieš ako mi neodsledovali teraz dve ovulky a aj ta posledna im skoro unikla, keby som to nezsitila sama.. IUI by bolo ale absolutne k ničomu o dva dni neskor...preto teraz chceme uz toto len dotiahnut a aby sa nedialo nic 3 mesiace tak teraz, podla toho ako to stihneme to 3IUI a už 28 maja konzultacia inde...vysledky z laparky a hysterky mam u seba..., takze mi urobia asi hormonalny profil novy u seba , u mm spg a akrozomalku , budeme moct poziadat aj to IVF hned(takže prvy mesiac mrcha-test hormonalny a mozno uz aj rovnou ziadost na IVF , co je tiez tak cca mesiac).

Takze to tu dotiahneme a bud ich vyuzijeme este na 3IUI ale nazdar určite
10. máj 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok