• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
No vieš čo? To Ťa môže poraziť z takého centra :angry: Ale neboj bude dobre, verím tomu :wink: :wink: :wink:
10. máj 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya.. no bola som na pokraji vraždenia tento mesiac....ale už je dobre.....uz sme sa doma ukludnili...nahoršie je za nami :wink:
10. máj 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak uvidíme ako to zajtra dopadne...držím palce :wink: :wink: :wink: CMUK
10. máj 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya

dakujem mojka :astonished: , vy stále čakáte , že na schválenie...

Naša Monuška to má už asik za sebou....
10. máj 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No stále čakáme už sú to 3 týždne skoro, tak rátam že za nejaký ten týždeň sa už ozvú :wink:

No už to má asi za sebou micka naša...myslela som na ňu :wink:Teraz už možno vyspáva narkózu a potom šup domov a na koňa :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenyA .. staale to cakanie.. to je hrozneeee... ked nie na mrchu , tak na ziadost

no nech sem len pekne rychlo pride .... som velmi zvedava na vysledky, stiskat tu pasticky
10. máj 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palce micke aj monike :slight_smile: no ja som po narkoze nevedela ani poriadne rozpravat :grinning: moj mn mi hovoril ze musi kupit slovnik pre babätka lebo mi nic nerozumel :grinning: co hovorim..
10. máj 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aj Ja som zvedavá ako dopadla...dúfam, že bude všetko tak ako má byť :wink:

Lisetta micka je Monika to sa tak niekedy voláme :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. máj 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: tak dobre dostali ste ma :grinning: tak sa opravujem monike a maticap
10. máj 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: Lisetta nič to aspoň som sa zasmiala :grinning: :grinning: :grinning: Však Hopie?
10. máj 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zlepšila mi babulka naladu :grinning: .. zlatááá :slight_smile:
10. máj 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kenya :astonished: tak prvú konzultáciu v Iscare mám 25.5., potom rátam cca mesiac, kým schvália žiadosť, takže ak by všetko šlo ideálne, v júli stimulka :slight_smile:
10. máj 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa len presúvam o riadok vyššie :grinning:

˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙

Zakajda - 3.3. - 2.IUI - negat, chvíli pauza
Sysysy - 31.3.2010 - 1. IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI hopie-1IUI negatívne-25.3., 26.4.2IUI
slavka32 - 1.IUI 6.4. negat, skusime dalsie v maji
alabu- 28.4.2010 - 1.IUI (dufam aj posledne)
sedmitecka - 1. IUI bude v květnu, čekám na menses a pak stimulace menopurem
hopie- 25.3.-1IUI neg., 26.4.-2IUI
misha1009 - 27/4 - 1.IUI
vendulak - 1.IUI únor neúspěšné, 2. IUI březen pozitívne, ale duben missed ab. a revize
lisetta - začína prípravu na 4. IUI

:hearts::hearts::hearts: Tehulky po iui :hearts::hearts::hearts: ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶

ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov - Timur a Maxim
emers - 2.IUI pozitívne
alienka22 - 3.IUI-pozitívne
alimak - 1.IUI-pozitívne - Dievčatko - Sarah
lucinda3 - 3.IUI-pozitívne
lumcag - 3.IUI-pozitívne - chlapček - Martinek
terasa - 1. IUI - pozitívne - chlapček
pantomima - 1 IUI - pozitívne
xena - 2 IUI - pozitívne
bublinka11 - 2. IUI pozitívne
kamaradicek - 1. IUI pozitívne
Snow.angel - 1 iui pozitivní
uyuy – 1. IUI pozitivne

:clubs::clubs::clubs: Čaká nás Laparoskopia :clubs::clubs::clubs:

v555 - 19.04. - laparospokia a v máji IUI - úspešné
maticap. - 11.5. laparoskopia ...
Monika - 10.05.2010 - laparoskopia
makinka- máj laparka
baby2 - cca 10 laparka a potom 4IUI.....

:spades::spades::spades: z IUI na IVF :spades::spades::spades: ☜ ☞

marad - 05/2010 2. IVF
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI , negativní, 3.IVF opět se nepodařilo, snad po dovolené v září 2010
dasty - 2xIUI negativní, 6.5.utz+krev a dostanu injekce na stimulku-krátký protokol
delf- stimulka od 4.5.píchám puregon 2x denně+ prášek
sliver - 5.2. a 6.4.neúspešné IUI, príprava na IVF
Kenya83 - 2 IUI - negatívne 21.4. podaná žiadosť na IVF
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - po dovolené IVF - srpen 2010
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, 24.3 3IUI žádost IVF
Sobcek - 1. IUI skončilo ako GEU, 21.4. podaná žiadosť na IVF - čakáme
Iriel - 1x GEU, 1x zamlkle tehu, 1. IUI negativni, 11.5. jdeme podat zadost
Bobi - 3IUI neúspešné, 25.5. žiadosť na IVF

♫♫♫ naše vegeťáčky ♫♫♫ :v: :v: :v:

cisielko
a po laparo aj Monika

˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙
10. máj 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júj, holky, ale máte tu veselo :grinning: ja vás ani čítať nestíham, ja musím aj pracovať :angry:
10. máj 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi.. supeer :slight_smile: , my ideme 28 a menime centrum :grinning: (a budem ziadat ivf.... ze by sme sli na stimulku spolu?.))
10. máj 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, nezlosť ma :angry: ja by som teda bola rada, ak by sme stimulovali spolu, no verím tomu, že ty už nebudeš musieť :wink:
u teba sa opijeme už skôr :grinning:
10. máj 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi... :sunglasses: no stale riesim to , ci mi to brzdi utros alebo nie... a k nicomu sa neviem na netu dopracovat... :angry:

no teraz , ze by som si dala do frnaka to mi ver....na ukludnenie.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra si dáme, neboj :grinning: možno už koľajničky vybehnú :wink: a keby aj nie, pôjdeš s nami do ďalšieho kola, že kenya? :wink: budeme jak tri mušketierky :grinning:
10. máj 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: a mame vobec inu moznost?
10. máj 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak ja som nakupila 6 testov, viem, ze je skoro na testovanie, ale nevadi, bavi ma to :grinning: :grinning: :grinning: rano budem testovat a uvidime kedy prestane ucinkovat Ovitrelle lebo do dnesneho dna stale na test reaguje, celkom je to fajn pocit pozerat sa na tie // len skoda, ze su z Ovitrelle, ale raz sa dockam skutocnych// a aj vy teda my vsetky tento rok najdeme //
10. máj 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemko.... teeda .. máš dobrú psychiku......
10. máj 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie po 4 rokoch snahy? uz som odolna :slight_smile:
10. máj 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie mne utros predlzi mrsku do tych 5 dni, ale krv ak ti uz len den meska by mohla byt uz jasna. krvny test ti spravi kazdy gyn , cca 6 eur
10. máj 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemko.. to je ina....ale aj tak.... ja by som nemohla...pregnyl je sfinka.....me teraz vysiel pri prvom IUi este aj 14DPO, takze sme zacali verit ... no a potom uz nic....hrozne blby pocit.. teraz ale pregnyl pri 2IUI v sebe nemám...
10. máj 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby2... ale aj cez utroš nakoniec ten menzes prist musi , že?som si hovorila , že to predsa nemože úplne menzes zablokovat. ked zena nie je tehu a bola ovulka
10. máj 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam ovitrelle pregnyl mi nechceli dat, mne menzes prisiel cez utros ked som bola na IVF aj ked s meskanim, ale dorazil az potom so vysadila utros...
ja testom neverim, ale aspon som kludnejsia ked si ho spravim :grinning: asi chore, ale je to tak :grinning: ja budem verit az ma to prvy raz kopne a potom zacnem uuuuplne verit az porodim lebo to je strrraaasne daleko a je kopec veci co sa moze stat a celu situaciu zmenit....
teraz snivam sen a zit ho budem az bude to male babusko plakat doma v postielke - a zdrave!
10. máj 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie moze aj nemusi v ustrosi su hormony ktore napomahaju maternici na udrzanie plodu a tym aj moze zabranovat ze mrska nemoze prist,preto sa ide na krv a ked nie je potvrdene tehotenstvo tak sa vysadi a to trva priblizne 3 dni zavisi od hladiny hormonov v tele kazdej zeny je to inaksie
10. máj 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, podľa mňa aj cez utroš mrcha dorazí... alebo tak ako napísala lisetta, to sa mi zdá múdre :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a inú možnosť nemáme, to je fakt :grinning:
10. máj 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hladala som a citala cely den ,prace som dnes nemala moc a jedine na co som prisla u toho bolo , ze som sfutrovala cele balenie bompariek :grinning: no katasrofa
10. máj 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok