• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahojte

MOníííííííííííííííííí...aj ked chodím pomenej držím silno palce aby všetko dobre dopadlo, drž sa :wink:

Hopie, drž sa a yb si si na testíku našla // :wink:

Bobie, vidím, že idete spisovať žiadosť, my ideme 19.05. do centra ohlane 2IVf, hádam už budú aj výsledky z Prahy :wink:

Maticap..tebe vľea šťastia na zajtra, nech je všetko dobré :wink:

Kačiatko :slight_smile:
10. máj 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bomparky lepsie ako frnak :grinning: a prestan rozmyslat negativne nic na tom nezmenis uvidis zajtra budes mudrejsia
10. máj 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisetta.. uz som rezignovala .. nechavam to konovi , ten ma vacsiu hlavu :wink:
10. máj 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že bonparky, tie som tuším nejedla, nepamätám :grinning: ale ja sa tu tiež kŕmim bonbónikmi z bonboniéry, ktorú som dostala ešte k narodkám... a to som si vravela, že každý deň si dám len jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cisielko, ahoj mojka, takže druhé IVF? tak my sme sa nakoniec rozhodli, že pôjdeme dtiež o toho... mám celkom obavy, že čo ma vlastne čaká, tak ale nemáme moc na výber... :unamused:
10. máj 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi hej ale to jeešte daleko, až niekedy v septmebri, len sa už chcem stretnúť s dokim aby mi porobil vyšetrenia a poslal ma na genetiku a na nejaké testy tak to chcem začať pomaly riešiť :wink: aj ja som mala obavy ale neboj nieje to nič hrozné, hrozné je čakanie a to máš aj pri IUI :wink:
10. máj 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, správne, ak si môžeš nejaké vyšetrenia porobiť, tak treba, aby potom mohlo byť šupky dupky rýchlo zamiesené :grinning: ja som zvedavá, kedy nakoniec začnem už ozaj stimulovať, možnomi predtým ešte budú robiť nejaké vyšetrenia, no uvidím... tak ale mám trochu strach z tých injekcií... neviem, či to zvládnem pichať si sama :confounded: ty si si pri prvom pichala sama?
10. máj 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi ja si picham injekcie lebo beriem merional a nie je to nic strasne , tie ihly su tenke, zo zaciatku som sa bala ale to je iba prva ihla,potom to uz bude ist lahsie :slight_smile: dvakrat som si asi picha do zilky tak trosku bolo krvicky aj som mala taku malu modrinku :frowning2: ale ta potom zmizla
10. máj 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisetta, vážne? a to si picháš tým perom či klasickými injekciami? a kam si ich picháš? :confused:
10. máj 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak najprv som brala clostyt tabletky nereagovala som na ne,potom som mala penopur to je s tym perom to vobec nic necitis to mi nerobilo dobre rozmetalo mi to hormony a teraz beriem merional s injekciami to si picham do brucha v okoli pupka raz na jednu raz na druhu stranu v okoli pupka v okruhu tak 5 cm
10. máj 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v pohode? juj, ty si ale odvážna :slight_smile: a ako tie hormóny zvládaš?
10. máj 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
da sa zvladnut az na to ze som pribrala do brucha :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj to ze tie hormony si robia svoje aj to ze som naladova :grinning: to hovori moj mn :astonished:
10. máj 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu sama nikde nikoho :zipper_mouth: ?
10. máj 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,este spite :grinning: Vcera posledna a dnes prva :slight_smile: tak ja idem rano na kontrolu Utz ako sa maju moje foliky,drzte palceky.
11. máj 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak babky , testík nič... asi to brzdí utroš... lebo menzes stale nikde.... ideme dneska podvecer k doktorovi , nech rozhodne teda čo dalej :unamused:
11. máj 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už 4 den :unamused:
11. máj 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásne ránko :slight_smile:
Lisetta držím palčeky a prajem bohatú úrodu :wink: :wink: :wink: Daj potom vedieť :wink:

Hopie :cry: :cry: :cry: Netráp sa, pôjdeš s nami ďalej...a sľúb mi, že sa pri ďalšom IUI už nebudeš tak sledovať a nebudeš vôbec na to myslieť...a žiadne meranie BT :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya...slubujem... na BT kaslem ..,. a nesledujem sa .. ale ked ti meska menzesik , tak aj kludak zacne trosku mat nervy , co sa deje...hlavne ked toto kolo bolo hrozne
11. máj 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko

Bobi, pichala som si sama..prvú mi dal síce mužo som revala ako dážď bo ja neznášam ihly ale potom sme sa tak pohádali, že som si to sama vrazila do bruška a bolo to v pohode, nieje to nič strašné..raz som si zle pichla, sa mi spravila modrina ako svet ale to som si len asi cievku trafil, mám foto aj v albume tak môžeš kuki, mám tam celý postup ako to prebiehalo :wink:

Hopie, je mi to ľúto :frowning2:

Liseta drž sa :wink:

Moni, mylsím na teba :wink:
11. máj 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To Ti verííím Hopie ale my sme silné a vydržíme to :wink:

Cisielko ahooooj :slight_smile:
11. máj 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, jasné .. musíme :wink:
11. máj 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kenya ahoj...všimla som si, že čakáš na schválenie žiadosti, tvoje prvé?
11. máj 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cisielko ako sa mas? Rada ta tu vidim prajem Ti pekny den :wink: aj vsetkym dievcencom prajem pekny den
11. máj 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marad ahoj, neuveríš ale práve som si na teba spomenula, že si sa mi dávno neozvala a, že ti idem napísať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ty si ma predbehla, ako pokračuješ?
11. máj 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej telepatia funguje :wink:
no mam sa tak normalne zacala som papat lieky na naplanovany prichod mrchy aby som stihla IVF..... takze za chvilu si budem pichat :slight_smile:
a co Ty?
11. máj 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je super :slight_smile: už aj vieš aké lieky budeš mať? ja stále čakám na výsledky z Prahy, už ma ide poraziť z toho čumenia do schránky,a objednala som sa včera do centra, idme na bud.týždeň v stredu :wink:
11. máj 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano lieky uz mam doma PERGOVERISOM a centrodide a ze dalsie podla potreby doplnime povedal MUDR.
11. máj 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to máš tie isé čo aj pred tým či toto sú iné?ako sa cítiš, si pripravená na ďaľší boj?
11. máj 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie praveze vzal do uvahy, ze som nie velmi dobre reagovala na gonal a merional, tak mi dal teraz pergoverison, ze vraj ten je vhodny pre take ktor emaju malo vajok.... uz som si tu pisala s kockou ktora ma podobny problem a ze tiez jej pri 2. stimulacii daju tenteo liek.
no pripravena v podstate to nejak neprezivam......
11. máj 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je super, ja som mala tiež merional a k tomu Dipherelin a dúfam, že mi tiež zmenia lieky, aj ekd u mňa ani netušia čo sa stalo, ale hádam im pomôžu nejaké vyšetrenia..a kedy príde mrcha?
11. máj 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko áno čakáme na schválenie žiadosti už je to cca 3 týždne takže rátam že sa tak za týždeň ozvú....bude to naše prvé IVF :wink:
Marrad ahoj :wink:
11. máj 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok