• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Monika srdiečko dúfam, že si OK a čoskoro dobehneš na koňa.....čakám Ťa tu :wink: :wink: :wink:
11. máj 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Kenya83
neviem v ktorej poistovni si ale teraz po zluceni im moja ziadost trvala 28 dni, ja som vszp.
drzim ti palce.

cisielko no mrcha by mala prist okolo 19. teho
11. máj 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marrad ja mám tiež VŠZP žiadosť som podávala 21.4. takže to bude čoskoro :wink: :wink: :wink: Budem stimulovať puregonom :slight_smile:

ďakujem pekne ... :slight_smile:
11. máj 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kenya...tak držím silno palce, pamätám sa aké to bolo pre mňa ked sa to všetko rozbehlo, bola som plná očakávnia a a spokojná, že sa to konečne pohlo :wink: kde chodíte, do akého centra?
11. máj 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marad, tak to je o týždeň, vtedy ja idem do centra..máš dlhý protokol? ja mám tiež všzp a vraj sa teraz čaká dlhšie ako sa spojila ďaľšou :unamused:
11. máj 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko chodím do Heliosu v MT, myslím že aj ty tam chodíš ak si dobre spomínam :slight_smile: Aj ja som plná očakávania a verím, že to dobre dopadne keďže sme obaja v poriadku aj SPG máme ukážkový :wink: Ale nepredbiehajme...
Mali problémy so schvalovaním na začiatku roka ale teraz už je to OK a schvália do 30 dní...takže čakám :slight_smile:

Marrad aj tebe držím palčeky do ďalšieho boja a samozrejme aj tebe cisielko :wink:
11. máj 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kenya dakujem veľmi pekne..hej chodím do Helíku a v stredu tam idem po dlhej dobe znova, popravde nechce sa mi ale chcem bábo a kedže to inak nejde tak s amuím donútiť konečne pohnúť ale pomaličky nikam sa neponáhlam...už to beriem inak ako ked som išla prvý krát :wink: držím ti palce, je to trošku náročné ale nieje to nič hrozné a kedže máte spr dobrý tak to je len super :wink: ku komu chodíš doki či dokina?
11. máj 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my veľmi túžime po drobčekovi takže už nechcem viac čakať...čakáme už 4 roky a teraz viem, že sme k vytúženému cieľu bližšie a bližšie :slight_smile:
Chodím ku dr. Gáťovej a zatiaľ som spokojná, je veľmi milá aspoň ku mne, lebo už som tu niekde čítala že majú s ňou zlé skúsenosti. Ty chodíš ku Krajkovi, že?
11. máj 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my už dlho čakáme ale radšej ani nechcem myslieť nato ako dlho..ja som chodila ku Gaťovej ale nejako som sa potom presunula k dokimu, robil mi ET aj KEt tak som vždy išla k nemu, tiež mi sľúbil, že ked prídem ked sa nato budem cítiť tak mi urobí nejaké vyšetrenia aby zistil čo sa stalo tak dúfam, že to ddodrží..inak sú obaja fajn, len dúfam, že to neboli len kecy ale aj niečo urobia :wink:
11. máj 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budem Ti silno držať palčeky, aby nám to obom vyšlo :wink: :wink: :wink:
11. máj 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko princezničky :dizzy_face:

hopie, mojka, to mi je ľúto... tak ale kým mrcha neprišla, stále je nádej, myslím si teda, utroš ju brzdiť nemusí... moc moc na teba myslím :wink:

kenya, cisielko, vy budete pri IVF trochu popredu, verím, že vám to obom tentokrát vyjde... my začneme so stimulkou asi v júli - auguste, takže budem potrebovať rady :wink: hlavne keď si to začnem pichať :cry: tak ale veľa báb mi už povedalo, že je to ok, len keď ja som v tomto taký poserko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lisetta, ahojky :slight_smile:

moni, tak ako? verím, že si v pohodičke, moc na teba myslíme všetky a čakáme ťa tu.... :wink:
11. máj 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kenya podobne, ja stále hovorím, že rok 2009 bol na hovno ale ten 2010 je náš :grinning:

Bobi ale kdeže ja budem popredu, ved ja ide nato až na jeseň tak v septembri, chcem si užiť leto a nie sa stresovať a ako som ti písala, zvládneš to, ja som väčší posero :wink:
11. máj 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi..... dakujem mojka :astonished: zajtra poreferujem
11. máj 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko nie mam kratky protokol
ano o nieco dlhsie som cakala ako prvy raz. Normalne som nevydrzala a volala som do centra ze co sa deje :wink:
fakt to je uz o tyzden mne to vobec nedochadza... :slight_smile:
11. máj 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, rok 2010 je náááááááááááááššššššššš!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
cisielko, jáj, prepáč, len ty si už na jednom bola, takže skúsenosti máš... a neverím, že si väčší posero :grinning:

hopie, zajtra krvička? ale utroš ešte berieš, že?

marrad, ahojček, ako to, že prvé nevyšlo :frowning2: sakra... a kam to chodíš?
11. máj 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi.. beriem... dneska ideme do centra k dokimu....na UTZ .. mozno nas posle aj na krv...hlavne nech rozhodne , co dalej
11. máj 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi3
mas to v IP
11. máj 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, takže dnes... som zvedavá aj ja... myslím na teba, určite nám daj vedieť :wink:

marrad, no nevynadáš mi? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata,co to mate uz par krat za sebou..mam otazocku

pred stimulovanim alebo samotnym IUI sa robia zvlast kultivacie?? ak ano - a vykultivuje sa e-coli alebo nejaka takato bezna bacila ( podotykam nie chlamydie a tie ostatne vazne) ako sa to riesi? lebo niekto s tym mava problemy v podstate stale a uplne sa to vynicit neda...tak ci to je alebo nie je problem? ci sa pred iui napriklad nestaci to vydezinfikovat... a tak... :sweat_smile: :fearful:
11. máj 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hoipe, držím palce :wink:

Marad, máš krátky protokol? ja som tiež rozmýšlala nad krátkym len ked neviem ako to vlastne celé bude..no veru je to za týždeň :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Bobi, veru bola tak už som trošku menší posero ale to nič nemení natom že som ním stále :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. máj 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko mne lekar nedal na vyber ci kratky alebo dlhy... proste kratky...
11. máj 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marad ja viem, že oni nedávajú na výber, len ja si mylsím, že mne aj lieky dopomohli k tomu všetkému tak už sa nechcem zbytočne dopopvať liekmi, navrhnem lekárovi, možno sa nad tým zamyslí :wink:

Katkajurko, baby tu určite poradia, ja som na IUI nebola ale ked som bola na vyšetrené ohlasne IVF tak mi bolo povedané, že som prekonala chlamýdie ale ani som o tom netušila :wink:
11. máj 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienka moje.. píšem vám len na rýchlo...

bolo to viac ako som čakala, ale žijem :grinning:
O 9 ma brali na sálu a o pol 12 som prvý raz zaregistrovala čas a okolie :grinning:
O 13 prišla sestrička, že mi netreba cikať a ja že áánooo.. tak som sa pomaly postavila ale v sekunde som vraj zbledla a musela som si späť ľahnúť. Tak sestrička povedala, že musím ešte vydržať. O 14 prišli na mňa dve.. :grinning: Tak som sa pomaly postavila, bolo fajn.. prešla som na wc, sadla som si... najväčšia bolesť zo všetkého bolo práve to.. a potom už som sa nepostavila. Keby sestrička neotvorila dvere idem k zemi. rýchlo pribehli ku mne, jedna ma držala a to už prestala vnímať, druhá utekala pre ďalšiu sestričku položili na tam na zem zdvihli mi nohy dali mokrý uterák na krk a bolo dobre. tak späť do postele a tým som si podpísala záver, že tam budem ležať dlhšie .. tak som šla domov až o 17.00

Chytili sme najväčšiu zápchu :angry: samozrejme a každý jeden výtlk som cítila...
ale som rada, že som doma..
Celý večer som potom ako tak prespala a v noci som sa o to tiež snažila. Zle sa mi spalo, celá som dolámaná ale je to za mnou a snáď bude všetko O.K.
Vraj mi tam robili tie prepali.
To som horko ťažko dostala od sestričky. dr za mnou ani neprišla. Keby mi nenapadlo prečítať si správu tak ani neviem kedy mám ísť na výber stehov ... to ma tak troška mrzí. Neviem kedy si mám dať dolu leukoplast .. nič..
zajtra tam zavolám, lebo dnes tam moja dr nie je...

teraz vás nedočítam lebo sedím na pc mmm a ten musí pracovať..
Tak ja zasa idem do postele..

Ďakujem, že ste na mňa mysleli...

zajtra (alebo možno ešte dnes) sa ozvem..

:wink:
11. máj 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni.. zlaticko... presne ako ja .. tiez som sla k zemi prvykrat na zachod :wink: ... hlavne ze je to uz za tebou a uz budes vediet co a ako.. drzkaj sa mojka... myslime na teba :astonished: :astonished: :astonished:
11. máj 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak to sa teším, že už to máš za sebou... už bude len lepšie, neboj, to zotavovanie je veľmi rýchle... mne po zákroku nechali cievku, takže som na wecko nemusela ísť až do ďalšieho dňa, a to bolo super... tak ale ja som bola v klasickej nemocnici, nešla som hneď domov, tak aj preto... len si teraz pekne pospinkaj, oddýchni si a potom sa nám ozvi... nejaké výsledky už z toho máš?
11. máj 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm no mna zaujima ci by to mohol byt dovod preco IUI neurobia... :pensive:

monika -ty si bola na laparke? ja vo stvrtok nastupujem do nemocky..a bojim sa .. :confounded:
11. máj 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MOniííí...drž sa moja, mňa to ešte len čaká ale verím, že to zvldánem tak dobre ako ty..oddychuj xmukám ťa :wink:

Maticap, mylsím dnes na teba :wink:
11. máj 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som si zapla moj pc :grinning: :grinning:

katka - nebojkaj sa. nič to nie je. keď sa preberieš trocha to bolí ale dajú ti infuzku proti bolesti.. ako bolelo to nebudem klamať ale nie je to nič čo sa nedá neprežiť :wink:

bobi - to ti preto nechali lebo si bola v nemocnici :slight_smile: a keďže ja som bola na jednodňovej tak mi ju nedali :slight_smile:

cisielko - mojka žijem.. :grinning: :grinning:

matica drž sa!!! myslime na tebaa!!!
11. máj 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkaajurko, mne robili pred laparkou komplet odbery, a mala som ureapl. pozitívnu... všetko bolo stopnuté a musela som si to preliečiť antibiotikami... pred IUI mi nerobili nič, ale to možno kvôli tomu, že už som to mala robené pred laparkou...

maticap, myslíme dnes na teba, nebojkaj :wink:
11. máj 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a viete čo ma bolí straašne moc?? hrdlo z tej hadice.. blee... cítim sa akoby mi operovali to a nie brucho :grinning: :grinning:
11. máj 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok