• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
bobi vo stvrtok nastupujem teraz za dva dni :sweat_smile:

kamoska mi hovorila-ze je cievku na moc dali von hned v ten den... skoro po prebudeni...

fu a ta hadicka ked sa vytiahne von - tak nezostane dierka ktoru treba zasit :astonished: si to ani neviem predstavit dost dobre :sweat_smile:
11. máj 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako vam dopadli tie laparky?
11. máj 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bobulík, aj ja som bola v normalnej nemocnici, prvý den nástup, druhý den ma robili, treti oddychovala a strvtý išla papa.
kati u mna všetko priechodné, maternica tiež v poriadku.
11. máj 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neli a kde ti robili - mozem dufat,ze hadicka ziadna nebude? :sweat_smile:
11. máj 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelka, tak to asi všade robia ináč, ja som nakoniec bola rada, že som tú cievku na moč mala, nemusela som aspoň vstávať z postele, vôbec mi netrebalo cikať, bolo to super :wink: to by som občas potrebovala v robote :grinning: keď niet času ani ísť na wecko :angry:
u mňa tiež všetko ok, maternica ok, ani endometriózu mi nezistili, mne aj poprepichovali vaječníky a prefukli vajcovody, no napriek tomu zatiaľ žaidny pozitívny výsledok :unamused:

katka, tá hadička v brušku nie je hrubá, to ju máš vlastne v tom vpichu pod leukoplastom, máš tam stále aj stehy, takže keď ju vyberú, pekne sa to zrastie :wink:

nelka, a vy ako postupujete?
11. máj 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi skoda -ze furt nic :unamused: ja to tak strasne prajem vsetkym dlhodobym snazilkam... jasne ze aj sebe :sweat_smile: lebo viem ake je to hrozne tazke ked to dlho nejde...

poprepichovali ti vajecniky asi koli PCO,vsak? aj ja som mala podozrenie-no vraj to pco nebude...ale uvidime - ze ano...

bobi s tym cikanim to poznam-ja cikam hrozne casto a niekedy je to otravne - mam to odmalicka... :sweat_smile: to ti vobec ani cikat netrebalo? to je sranda :sweat_smile:
11. máj 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no predstav si, že netrebalo :grinning: to bol ale luxus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
o PCO mi môj doktor nevravel nič, ja nemám ani žiadne príznaky, som relatívne chudá a menzes mávam pravidelne, tak neviem... ale asi podozrenie bolo :confused: Moja sestra však PCO má a už druhýkrát v pohode otehotnela, ale tak asi lepšie ho nemať, nie?
a tebe idú robiť tiež len diagnostickú laparoskopiu?
11. máj 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano - diagnosticku... musim aby mohli v centre dalej nieco robit... kezde zatial ziadny dovod "preco" sa nedari nenasli... aj ked mali sme chvilu horsi spg-ale ten sa dal do normy... aj ked raz som otehu..pred rokom a iba na chvilku... spontanny mikropotrat v 5tt
11. máj 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne-lepsie PCO nemat... mne jeden vajecnik vyzera trosku zhrubnutejsi trvrdili dve doktorky- a dva doktori ze nie..inak nic ine co by PCO nasvedcovalo..teda okrem nepravidelnej mrchy...ale fakt ze nepravidelnej - rozpatie 20-50 dni
11. máj 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ahojte kocky,teraz som sa dokotulala domov :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak na UTz mam 4 foliky 15,13,12,12mm a endometria 11mm, znizil mi davku na injekcie a na kontrolu v piatok a pravdepodobne iui bude v sobotu :slight_smile: Monika mne stehy vyberali po tyzdni,nic to nie je trosku stipe a o tej hadicke tak aj ja som ju mala a mna bolelo hrdlo 3 dni a najlepsie co bolo ked mi anestezicka povedala ze ked sa dava ta hadicka a ked sa vybera tak sa moze stat ze mozu zlomit predne zuby a ked by sa to stalo tak nemocnica to berie na seba vsetky uhrady :sweat_smile: verte ze hned ked som sa zobudila tak som overovala ci mam vcetky zuby :grinning: :grinning:
11. máj 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že predné zuby :confused: tak to ešte že som predtým nevedela :wink:

katka, ja som podľa laparky mala tiež nejaký hrubší obal na vaječníkoch... je to spôsobené PCO?
11. máj 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liese - to s tymi zubami by som asi tiez radsej ani nevedela-ale tiez uz som to pocula :confounded: boooze kolko nastrah!!!

bobi no neviem prave ci len tym - ale viem -ze PCO vajecniky - ked foliky rastu a nepraskaju-zvyknu zrastat s tou stenou vajecnika a ona vlastne tym hrubne...ale vies-nie som lekar-neviem ci aj niecim inym to nemoze byt sposobene... :fearful:

aj tak PCO nie je problem-ak je ovulacia...to je sperodatne
11. máj 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkaajurko-nic sa neboj vsetko dobre dopadne, a s tymi zubami to sa stava velmi velmi zriedkavo
11. máj 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, tak ovuláciu mám odsledovanú folikulometriou... pred laparkou to bolo také všelijaké, aj cysta sa mi spravila :unamused: no potom už to bolo super, folíky sa pekne tvorili... no vraj ak sa do pol roka od laparky nepodarí otehu, tak sa ten stav môže vrátiť späť :frowning2: takže my sme začali riešiť už priamo IVF ... po troch neúspešných IUI :unamused:
11. máj 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby sa to stalo mne tak si vypitam hned porcelanove a potom by som sa mohla skerit k ucha po uchu takto :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi nas caka to iste..ideme teraz na laparku-ak budu priechodne vajickovody tak od agusta septebra zaciname tri iui a potom ivf...

drzim moc pasticky - ja mam vela kamaratok okolo seba co cez ivf pekne otehotneli :slight_smile:
11. máj 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ano mas pravdu - ten stav bez ovulkovy sa po pol roku po laparke moze zacat vracat pomalicky...bohuzial.... ale ked ovulujes - to je zaklad :slight_smile:
11. máj 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Panebože :confused: ked tu čítam toto všetko, ved ja som o tom ani netušila to čo vy tu píšete kadejaké hadičky a neviem čo všetko :fearful: bože, no ja idem na jednodnovú nech sa deje čo chce :confounded:

Lieseta, tak to krásne folíky, držím palce :wink:
11. máj 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko tak som mala aj pred 3 iui 4 foliky a doktor mi povedal ze je riskantne ale ja som podpisala papier ze budem riskovat aj keby boli trojcata.Nakoniec sa chytilo jedno ale dlho to netrvalo :frowning2: Uvidim v piatok na utz
11. máj 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Liseta, je to len a len na tebe, držím palce aby sa krásne ujalo a aj vydržalo krásnych 9 mesiacov :wink:
11. máj 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko a kedy ides?
11. máj 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky vam cca ako dlho reagovalo na tehu testy Ovitrelle? v pribalovom letaciku je cca 10 dni, ale zaujimalo by ma kolko to je cca realne :wink:
11. máj 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemko tak ko pise na letaku priblizne 10 dni ale to zavisi aj od tvojej hladiny hormonov ako ju dlho drzia.ja na 10den som nemala nic ani ducha a na 11 den uz tam bola slaba druha ciarka
11. máj 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko neboj nič moja. ked som to zvládla ja, zvládneš aj ty :wink: Nie je to také strašné...
podľa mňa je to lepšie ako pichať si sama injkecie do brucha.. ale to je len mlj názor.. radšej by som šla asi zas na laparo ako si sama pichať do brucha :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika ty si sikulka a velka bojovnicka ty zvladnes vsetko :slight_smile:
11. máj 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katkajurko, mala som ísť už vo februári ale vykašlala som sa nato, o týždeň v stredu idem do centra, a uvidíme čo mi povie doki..používam anionové vložky a verím, že urobia zázrak a nič nebude treba..a ak hej tak idem hned ako to pôjde, nech to má z krku :wink:
11. máj 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MOnika, tak ja beriem injekcie..nebojím, dáko bolo dáko bude :grinning:
11. máj 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - cmuk :wink:

lisetta - no všetko? Neviem či by som tie injekcie zvládla :grinning:
11. máj 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a naco by mali tie vlozky pomoct? ty si mala nejake tazkosti?
11. máj 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni a ako ti to dopadlo? vsetko vnutri ok? ci aj nasli nieco co mohlo sposobovat problem otehotniet ?
11. máj 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok