• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
už sa bojím pozerať telku, lebo ma rozplačú aj televízne noviny. Môj drahý sa najprv na tom dobre zabával, ale aj to ma rozplače, tak už radšej prestal a utešuje ma a vraj ak mi to pomôže bude plakať so mnou :grinning:
27. okt 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pani držím palce nech mrcha nepríde.
27. okt 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik - to je dobže, že tě manžel tak podporuje, ten můj neplakal a byl rád, když už jsme přestala píchat hormony, děkuji, že na mě myslíš.
27. okt 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
väčšinou ma podporuje, ale vidím na ňom že ho to pomaly prestáva baviť.
Jasné že na teba myslím a určite nie som sama. Aj ostatné baby sú s tebou. :dizzy_face:
27. okt 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
znáš chlapy, moc dlouho to nevydrží :frowning2:, nemají rádi ten náš smutek
27. okt 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,tak jak se vede?/Musim vas jit docist
:slight_smile:
27. okt 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pani-haf drzim palecky neboj ms neprijde ja bych asi testla jsme desna...
komarik jen si klidne poplac na tom nic neni ja brecim taky porad
cekam tento tyden ms uz aby byla tady ja to mam opacne s pani-haf ta ms nechce :wink:
27. okt 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zas tu nikdo neni?? :frowning2:
27. okt 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna, konečne si sa ukázala. Ako sa máš?
27. okt 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj komarik :slight_smile: cekam az dojde ms abych mohla zavolat doktorovi a naplanovat IUI a co ty??
27. okt 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj suzanna - děkuji, vydržím netestovat, schválně se zeptám manži co na to, ale jak ho znám, tak řekne, že mám čekat a nestresovat, že se stejně bude víc hodit, že budu netěhu, abych mu mohla pomáhat na domku :slight_smile:
tak se holky všechny držte :slight_smile:
28. okt 2008 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna, čo ti mám povedať. Stále čakám a čakám.............kým nezačne stimulka na IVF. A to sa ešte načakám kým mi schvália žiadosť v poisťovni.
28. okt 2008 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte je tu niekto?
28. okt 2008 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,jdu se na vás podívat.. byla jsem tu před týdnem a získávala informace..
Tak nás čeká naše první IUI ve čtvrtek a pátek. Nemám z toho úplně dobrý pocit ale jdeme do toho..
Holky co myslíte po IUI je lepší nějakej klidovej režim nebo tak?
28. okt 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
wrtulka co jsem vycetla tak po IUI muzes delat vse normalne jak si zvykla.Zadne omezovani neni potreba. :slight_smile:

pani_haf ja bych testla ja se znam ,ze bych to nevydrzela i kdyz muze byt jeste brzy.Udelej to podle toho jak se citis a je to :wink:

komarik s tim cekanim je to hruza ja vim.Take ted cekam ms merim si teplotu,vcera klesla,ale dnes opet stoupla tak nevim kdy se ty mrchy dockam :angry: Holt musime mit trpelivost :slight_smile:
28. okt 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka po IUI mas ten den kludovy rezim pomot mozes fungovat normalne. Ale zaidne lieky prilisna namaha a tak.
28. okt 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm tak nevím takže se po IUI mám vrátit do práce?
na první IUI jdu ve 2 odpoledne to pak už jet domů co?
A druhý den tam jdu ráno v 10 ale pak do práce asi půjdu, ale mám ten den jít ještě na cvičení Mojžíšovou metodou co myslíte mám to odvolat?
28. okt 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pockaj nechapem preco ides obidva dni hadam jeden ides este na folikulometriu a na druhy den na IUI v dne IUI ostan uz potom doma a nenamahaj sa.
28. okt 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek ne ne já jdu 2x na IUI na měření folikulů jsem byla včera a zítra dostanu kolem 10 injekci aby mi přišla ovulace.
Jdeme opravdu dva dny za sebou na IUI protože máme špatný spermio.. naposledy jsme měli 4mil spermoušů a 10% morfologii. Dobrá pohyblivost ale je to málo. Proto se to snažíme dohnt jakože půjdeme 2x
28. okt 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka:
V případě sníženého počtu spermií u partnera je vhodné před IUI dodržet několikadenní pohlavní abstinenci. Po provedení inseminace je naopak pohlavní styk doporučen každý den. Po výkonu není nutné setrvávat delší dobu na lůžku. Postačí pouze několik minut a žena může odejít domů. Pracovní neschopnost není nutná.
28. okt 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka tak my meli posledne 6 milionu spermii tak doktor rekl,ze bude IUI jen jednou :slight_smile: 4 mil.uz je pod hranici ,hranice je pry 5 mil.
28. okt 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzann no nám na tyhle hodnoty doktor řekl že je to vyhazování peněz..
celkově jsme dost tlačeni do IVF ale zatím nechceme...
Taky mi řekl že je možné že druhý den tam nebudou žádné dobré spermie a sestřička odmítne úkon provést.
No ale stejně i kdyby druhý den bylo to spermio horší tak 1+1 budou vždycky 2 a ta šance se musí zvýšit i kdyby o trošku...
Jinak 5 dní před nebudeme sexovat..
28. okt 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Wrtulka, my mame prve IUI za sebou je tomu tak 6 dni takze mam cerstve skusenosti :slight_smile:
u nas v car to prebiehalo tak ze za 5 min. bolo vsetko hotovo a poslali ma domov... dokonca som tam ani nemusela lezat ako som citala v inych centrach ze ta nechaju este 20 min. potom lezat s vylozenymi nohami...
tu nic....a tak som isla domov na taku hodinku si v klude oddychnut a potom som sa poobede vratila do prace...
v ten den som mala tiez cvicenie ale som ho vynechala...sice sa nemusis nejako extra setrit ale doki mi na ten den odporucil cvicenia vynechat...
a tiez sme abstinovali asi 4 dni pred IUI a spermikov bolo dost okolo 30 mil...tak sme si mohli gratulovat...ale my sme vlastne v tejto "chlapskej oblasti" nemali nastastie ziadne problemy... :grinning:
28. okt 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanesska no my máme problémy zatím jen v mužské oblasti..
na mě žádný doktor zatím nic neobjevil
28. okt 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha no zvlastne ja som absolvovala IUI uz 4x mame podobny problem ale tot nam nikto nenavrhol no ine Car ine veci. Hlavne nech sa to podari. :wink:
28. okt 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka a neda sa ten chlapsky problem aspon trochu vylepsit papanim nejakych vitaminov??

u nas je to naopak muzik je ok a mne nasli endometriozu...ale ta je uz po laparke prec...vsetko by malo byt priechodne ovu prebieha takze momentalne sme obaja ok...ale aj tak sa nam prirodzene nedari tak dufam ze iui nam prinesie vytuzeny vysledok... :dizzy_face: lebo na ivf sa mi teda vobec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak ti drzim palce nech vam iui dopadne na // :dizzy_face:
28. okt 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tak jsem pořád váhala s tím testem a manža mi říká: že už se na to nevy....., já myslel, že už tě to přešlo. Navíc to už by ti dávno bylo blbě :slight_smile: znalec jeden.

takže ten test kupovat nebudu, počkám
28. okt 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanesska tak drzim palce nech to vide. :wink:
pani haf tak velku davku trpezlivosti a hlavne pozitivny vysledok. :dizzy_face:
28. okt 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek - moc děkuji
o výseldku vás všechny budu informovat
28. okt 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek - dakujem aj tebe drzim palce...

pani haf - a ty cakas na vysledky IUI? a kedy by mali byt?? ja musim cakat este 9 dni.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok