• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
brusko mam jak balon...keby ma ešte dofukli , možem si urobit vzdušný výlet balonom nad Prahou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. máj 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, takže krvičku ti už vzali či ešte nie? :confused: už mám z toho guláš :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja verím, že to vyšlo... keď mrška ešte nedošla... júj, moja, myslím na teba moc moc!!! :wink:
12. máj 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi.. vzali :grinning: , nechcel , točil sa , že ten test do soboty ukáže bud ano alebo nie..ale ja som si trvala na krvi.. zajtra su odpo vysledky .. lebo brali mi ju vecer a dnes ide do labaku iba...toto cakanie je hrozne
12. máj 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcel? a to prečo? trochu tomu nerozumiem... veď je štandard, žeti krv po IUI berú, či nie? mne síce krv nebrali, ale ja som dostala mršku presne na 28 - 29DC, takže by to bolo aj zbytočné... tak ale u teba? no držím pästičky a prajem veľa trpezlivosti do zajtra :wink: nebojkaj, ubehne to co by dup :wink:
12. máj 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi... my sme s nimi skončili... vraj .. však to ukaže moč.... ja mu hovorím a čo ked v moči to ešte nie je?to sa stáva nie? vtedy zostal ticho a potom na mna vytasil.. no ale budeme vas musiet napichnut....to tu ženy moc nechcú... a ja na to.. no ale mne to neva....proste dristy neskutocne...a dakujem mojka :astonished:
12. máj 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avojte..

juuj baby mne je dnes táák strašne zle.. úplne na vracanie mi je.. hrdlo ma bolí ako keby som tam mala niekde pingpongovú loptičku a pri prehltaní - jaaj...

a chcem sa vás spýtať tie čo máte po laparke ako dlho ste krvácali? Ako nie že by som krvácala ale špiním ešte stále také vyslovene červené. Také iné ako keď mám MS...
12. máj 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni.. neboj ... si den po .. teraz to prichadza k sebe :wink:

tak asi 7 dni.... ale ja som sla z krvacania do krvacania skoro... krasne mi hned prisiel menzes totiž...a ak ti robili prepichy , tak krvacat budeš :wink:
12. máj 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi žiadosť ešte stále nič...myslím, že za týždeň sa už ozvú :wink: a čo sa týka tej žiadosti tak mi sme sa objednali na konzultáciu, dr. nám porozprávala čo obnáša IVF ako sa postupuje, ukazovala nám na obrázkoch ako sa odoberajú folíky, ako sa vyvýjajú embryá...atď. Ešte nám vravela čo prepláca poisťovňa a čo si pacienti doplácajú a koľko treba doplácať. Ešte nám doporučovala PK - predĺženú kultiváciu (to si hradíš v našom CAR je to 165eur), že je dobré si to zaplatiť, lebo poisťovňa prepláca len prvé 3 dni vyvýjania a potom je na pacientovi či si predĺži tú PK alebo nie. No a ešte dačo povravela a tak...a potom sme podpísali žiadosť vlastne len JA manžel nemusel. Už netreba nič vybavovať.

Hopie teda to sú ale nervy :grinning: :grinning: :grinning:

Moni :wink:
12. máj 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte som si musela vybrať čím chcem stimulovať Gonal alebo Puregon alebo Merional ( tento je najlacnejší ale v injekciách klasických) a Gonal Puregon sú drahšie cca 8000,-skk a sú vo forme pera.
Ja som si vybrala Puregon :wink: ona to totižto musela napísať do tej žiadosti či ako mi to vravela :slight_smile:
12. máj 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie mojka a koľký DC si dnes??? :slight_smile:
12. máj 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..
ďakujem....

idem si ľahnúť..
cmuky vám..

Držkám vám všetkým palčeky :slight_smile:
12. máj 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya... tak už idete do toho ... parada... nebojky to pero je v pohide :wink:

32DC...a stale nič mrcha neni(vcera 31DC...a vravel , že može .. ale skor nemusi vyjst test).... už na to ani radsej nemyslim, lebo by som sa zbalznila.....po tomto vsetkom , ak to nevyjde , tak si dam pauzu uz asi.. a pojdeme do toho noveho centra...asi stimulku nezacnem na 3IUI... by sa to mohlo akurat kryt a to nechcem...
12. máj 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a skúšala si dnes testnúť??? Myslím, že test by už mal určite ukázať // :wink:

no veru už sa nám to blíži... :wink: :wink: :wink:
12. máj 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Katka, čo s atýka tých vložiek tak áno, kolegyňa mala nepravidelný cyklus, chodili jej ako chceli, mala bolesti, silné krvácanie, všetko sa jej to upravilo, ja som mala výtoky, tie sa mi upravili ale ja ich používam kvôli cyste a upchatému vajíčkovodu...

Slávka drž sa :wink:

Hopie, tak ešte je stále nádej, držím silno palce :wink:

Kenya dali vám na výber lieky? hm, to je zaujímvé :confused:

Moni, mala by si oddychovať :wink:

Bobi, ahoj
12. máj 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya.. neskušala.. zajtra bude odpo vysledok z krvicky a me doporucirl doki testovat az vo stvrtok a dokonca podla neho vyckat az do soboty...ale ak krv bude neg. tak utros zajtra vysadim
12. máj 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya.. už som z toho testovania .. po pravde na nervy....
12. máj 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie ani nemas ziadne priznaky MC? juuj tak ti prajem nech to vyjde :wink: ....
12. máj 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko a kde ich kupujes? ze by som skusila... :sweat_smile:

Moni ani nevrav!! tohoto sa bojim aj ja - ze mi bude zle a bolesti hrdla... :unamused:
12. máj 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule :wink: Ako sa vam dari? Moni ako sa citis?
U mna sa uz riadne sporodnieva, najneskor rodim 22.maja ale mozno aj skor, vlastne uz teraz to moze byt kedykolvek :sunglasses:
12. máj 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell.ahoj, takže každú chvílku to už môže prísť...ako keby len včea si oznámila, že si tehu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Katka, iba cez dealerov, nedajú sa kúpiť len tak...ak chceš pošlem ti info do ss :wink:

MNE PRIšLI VýSLEDKY z Prahy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: napíšem vám čo mi napísali, ak sa v tom niekto vyznáte dajte názor :wink:

Mužíkové výsledky sú všetky v hraniciach normy čo sme tak kukali, vyznačený je hlavne objem ejakulátu ten má 1,7ml a norma je 2-8ml
ph ejakulátu: 7,4 (7,2-7,8)
koncentrace spermií: 62 mil (20-400mil)
pohyblivost lineárny (A+B) : 48% ( 50 a viac)
nelineární (C) :13%
nehybné (D) : 39%
životnosť: 99% (80% a viac)
mortofologicky vadných: 40% (70% a menej)
(hlavička 11% krček 13% bičík 16%)

daľšie nálezy : velmi četne epitelie - to ani netuším čo je

a záver od dokiho znie: mírna oligospermia (predtým mal ťažkú formu), hraničný asthenozoospermia, dnešný nález nesvedčí pro významnejší snížení plodnosti muže

takže aspoň podla môjho názoru to znamená, že možno ano IVF nebude treba či?????????????????????

a moje výsledky v skartke čo mi odporúčajú:
autoprotilátky negatívne markety imunity nevykazujú patologocké hodnoty

ale vyšetrenie bunečný imunity mi napísali toto:

BI mírne pozitívny, doporučujeme sanaci event.gynekologickýchzánetú, dúsledný kondom styk, žene Prednison 5mg denne cca 6týždnov, potom znížiť na 2,5mg a skúsiť koncepci , mimo ovulace kondom, Prednison vysadiť c cca 14-15 týždni tehu
12. máj 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko poprosim do IP :slight_smile:
12. máj 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ja som tiež krvácala trošku, takže v pohodke, držím palčulky :slight_smile:

kenya, a krv na genetiku vám nebrali? takže možno mi hneď pri prvej konzultácii spíšu žiadosť? to by bolo super, už som nervózna z toho ničnerobenia :frowning2: a manželovi spermiogram robili?

hopie, niektorí doktori sú fakt "skvelí" :angry: človeka by z toho aj šľak trafil...

cisielko, cmuky :astonished: no ty si tu napísala litánie :wink: tak ale ja z toho nerozumiem ani prd :angry:
12. máj 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepáčte mi to moje vyjadrovanie :wink:
12. máj 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makovicka, dneska citim brusko.. ale stale len biely vytok....nic....

bobi.. no mi hovor.... :angry: ja to kludne poviem nahlas.. hazjlici su niektori

ell... juuuuj ....babatka budú už :grinning:

cisielko.. no ja z toho chapem .. že ste tesne pod pohyblivostou(ta je ok nad 50%) a mate malo ejakulatu.. ale na IUI by to mohlo stačit :wink:
12. máj 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie, aj ja mám pocit, že e to o veľa lepšie ako sme mali pred tým, mali sme IVF cez ICSI a zrazu toto..musím sa posjiť s dokim, aby som vedela na čom som :wink:

Katka IP :slight_smile:

Bobi, ja som na tom podobne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Voala som dokimu tak mám zavolať neskôr :sunglasses:
12. máj 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, bábänká už balia :wink: tešíme sa na ich príchod... :dizzy_face: držkaj sa...
12. máj 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem vsetkym, budem vas informovat :wink: moze to potrvat do 22.maja ale jeden nikdy nevie :sunglasses:
12. máj 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell áno tešíme sa na príchod drobcov...držíme palce :wink: :wink: :wink:

Bobi krv na genetiku mi nebrali, a to sa pred IVF robí či nie? Myslím si, že spíšete žiadosť hneď :wink:

Cisielko dali mi na výber, či chcem lacnejšie alebo drahšie buď injekcie klasické alebo pero. Tak som si vybrala z tých drahších pero.
12. máj 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi a SPG robili pred každou IUI - to máme v poriadku, dokonca ho v CAR nazvali že je "BOREC" :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopiee drzim mooc prstiky :wink: ....ver tomu :slight_smile:
12. máj 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok