• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
hopie to este nic neznamena ze test bol negativny,u teba mohlo nastat oplodnenie neskor ono uvidis co ti povie vysledok krvi
12. máj 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisseta.. akože IUI bolo v pondelok a oplodnilo sa vajko až v utorok v stredu?.. ovulka bola určo v nedelu....takže si nemyslim , že by to mohlo nastat, cisto teoreticky... ked je vajko potreba oplodnit do 24 hodin....sme to len tak tak prave stihli do centra
12. máj 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, ja si občas vravím, že ak by bábo nebolo, tak som aj vďačná za skvelého manžela... to je tiež dar :wink:
a krvička teda zajtra? a náhodou ťa doki neprezeral?... že či sa ti náhodou nevytvorila cysta (nedajbože) a tá ti blokuje mršku... júj, moja, lennech to je tehu, moc moc ti to prajem :wink:

lisetta, tak môjho by som k IUI asi nedostala... a ani som sa o to nepokúšala, môj doki bol super, aj keď ma tam mal samú a ja som to v pohode zvládla... lepšie tak, ako kriesiť drahého :grinning:
12. máj 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie je to mozne,ako vies ze ovulka bola isto v utorok az v stredu?
12. máj 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opravujem ovulka v nedelu hopie?
12. máj 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi ja som povedala mojmu ze na to sme sa rozhodli obidvaja tak to vsetko co s tym suvisi bude so mnou spolu prezivat aj na vsetko so mnou chodit :grinning: nemal na vyber, potom mi este povedal ze to uz so mnou preziva akoze na mna tie hormony reaguju a to si nevie predstavit co to bude ked budem tehotna :grinning:
12. máj 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisetta.. ovulka bola na 150% v nedelu 25.4- IUI v pondělok 26.4... ovulka potvrdena aj testom aj UTZ... nebol tam už žiadny folik a vlavo aj pritomna tekutina(tym padom odpoved aj pre bobi.. cysta by byt nemala, kedze nezostal ziadny nedozrety folik, ktory by robil neplechu).. rupol mi folik sam bez pregnylu....takze oplodnenie mohlo byt jedine doma v nedelu (a to bud so soboty, alebo nedeli) v centru po IUI z pondelka alebo doma z pondelka... utorok sme teda istili tiež ale tam už podla vsetkeho vajko nebolo...preto si myslim , ze test by uz mal vyjst....a pravdepodobne utros mrcha brani...

bobi... ano .. mat skveleho chlapa v dnesnej dobe je vyhra... a my sme mali jasno , už pred tymito problemami obidvaja, že chceme tak ako tak babo jedno po nasich prckoch na starobu :slight_smile:))adoptovat...takže bez babatka urco nebudeme aj keby nebolo naše... ale manžo suhlasi a dost ochotne aj s darcovskou spermijkou... lebo chce zažit naše tehotenstvo(u adopcii dostaneme klbko , kdež to tu si to klbko vypestujeme a užijeme od zaciatku)
12. máj 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu cystu by tam videl si myslim,ako pises ta ovulka bola potvrdena na UTZ,tak potom uz neviem ale tie priznaky ten ustros nevyvolava co mas :confounded:
12. máj 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisetta.. si zlatucka....zajtra budeme uz mudri a vediet....a ja budem rada . ze tento mesiac budem mat za sebou...uz som z toho tak utahana unavena psychicky , ze nech je tak alebo tak .. hlavne uz aby bol toho koniec...potrebujem si odpocinut
12. máj 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, hopie, takéto stavy občas vyčerpávajú viac ako by sme robili v bani :confounded:
12. máj 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi.. tak tak....bude dovolenka.... :sunglasses:
12. máj 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale dovolenka pre vsetky aj s bruskom,tak to je lepsie :sunglasses:
12. máj 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, holka, ty vypadáš nadějněěěěě....samozřejmě zůstávám nohama na zemi, příznaky můžou být i z utroše, ale taky nemusí :grinning: :wink: , zítra budu netrpělivá, jestli to dopadlo //, to by byla krása :slight_smile:

holky, s mým mužíčkem to bude taky zábava, on je původní profesí zdravotnický záchranář a sestřička, a je hrozně zvědavej, ten se bude chtít při IUI nacpat až vedle doktora, aby měl dobrý výhled :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmi...už úplně vidím... jak tam stojí :grinning: :grinning: no ja jsem ještě včera věřila.. dnes jsem už realně nohama na zemi... :wink:
12. máj 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmicka tak to bude kukat ako na telku aj s dobrym programom,ako moj :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď ja neviem, či by som chcela, aby môj manžel stál rovno pri doktorovi a sledoval, čo mi robí... :confused: radšej nech to nevidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. máj 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehhe.. keby sa ty nasi chlapi stretli na pive .....no to by boli keciky :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. máj 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to hej a este s mojim on vie iba par slov po slovensky :grinning:
12. máj 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisetta.. cudzinec ... skadial?
12. máj 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zijem vo svajciarsku vo francuzskom kantone,on je talian a rozpravame sa po francuzsky :grinning:
12. máj 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, oni by si rozumeli, aj keby si nerozumeli :grinning:
12. máj 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta technika je ista ako u nas :grinning:
12. máj 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak myslim po par pivach natutku :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisseta... fiha .. no ja žijem v Prahe , manžel Pražák a teda aj tak som si dlho zvykala... na inu naturu , než sme my Slovaci...predsa , doma je doma...ale Talanov mozem a taliansko milujem ... pocas studia som chodila dost do Rima...a suuuuuper
12. máj 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mizim babky .. manzo dosiel
majte sa mi krááásne :astonished:
12. máj 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si ich viem uz predstavit staci len papier a pero a uz by robili nacrty :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utekám aj ja princezny :wink: prajem vám krásny večer

a hopie, zajtra pfuj, pfuj, pfuj!!! :dizzy_face:
12. máj 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, sluníčko, tak jsme vás konečně dočetla pozpátku, máš to za sebou, to je skvělé!!!! odpočívej a šetři se, teď už to půjde jako po másle, uvidíš :slight_smile: .....mě se to říká, ale už jsem se konečně taky odhodlala, a kdxž se nepovedou 2 pokusy IUI, jdu na to :confused: :confused:
12. máj 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste toho popísali .. juj..

sedmitečka - oddychovala som tak, že som za dnešný deň prečítala celú knihu :grinning: Ale už je aj trochen lepšie. Iba pri kašlaní ma ide roztrhať. Už som v noci aj na boku spala.. huráá. síce som bola často hore a le lepšie som sa vyspala ako včera :grinning:

cisielko držím palce.

Hopie - som taká napätá čo bude.

Ell micka bože to to utieklo teda.. Držkaj sa nám!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. máj 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok