• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
akože mojka čo si o mne myslíš ? :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, no ja som vedela, že si dobrá, ale písala som ti to chvílu po prebudení z narkózy ,xixi :wink:
12. máj 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kráááááááááááááááááááásne videjko. :grinning:
Objednávam balíček č.1 pre nás všetky, každej aspoň po jednom kuse. :wink: :wink: :wink:
12. máj 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka tak to si lepšia ako ja.. :grinning: ja som po prebudení bola ako na hlavu padnutá :grinning:

ked už tak aspon dva kusy z toho videa :grinning:
12. máj 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknee video :wink: :wink: makinka a objednaj cim skor a posli leteckou postou :slight_smile: :slight_smile:
12. máj 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa bojím lietadiel akeby to naše bolo po mne tak radšej Prvou triedou poštou to stačí :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ja som myslela po prebudení tvojej osôbky z narkozy, ja som písala z práce :wink:
12. máj 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj.. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. máj 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát som si obdivovala pupok.. tam mám tri ranky v pupku.. dva dni mi trvalo zvyknuť si na nite čo mi tam trčia.. blee...
12. máj 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni tak vlasy uz umyte? :dizzy_face:
12. máj 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
de! Teraz sa ide u nás plakať. :grinning: :grinning:
ide modré z neba.. to sa nesmie vynechať za nič na svete u nás :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok,do konca roka budú všetky objednávky určite vybavené a bábenká v bruškách zakotvené. :slight_smile:

dúfam :pensive:
12. máj 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj moni, nemáš toho dosť so sebou, ešte plakať aj s druhými.
12. máj 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka ale konečne môžem plakať bez toho aby mi niekto nadával :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi to IVf ako samoplatca je dosť drahé vyjde to aj na 50 000 skk. V CAR mi dr. dala aj cenník s doplatkami pri IVF tak Ti zajtra napíšem do IP a potom môžeš informovať tú kamarátku.

Jóóój som sa teraz naplakala pri tom prvom príbehu v modrom z neba :cry: :cry: :cry:
12. máj 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ten prvý nemohla pozerať :frowning2:
12. máj 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya ako si to myslela s tým purgeonom, že to vyjde 8000SKK alebo o 8000 viac ako merional?
12. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni ja som si už toľko krát povedala, že to nebudem pozerať a stále sadnem k TV a furt plačem :cry: :cry: :cry:

Makinka ten puregon vyjde na cca na 8000 skk a tie lacnejšie okolo 6000 skk :wink:
12. máj 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :dizzy_face: dnes som prvá?
13. máj 2010 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, čo sa týka tej mršky po laparke, tak mne prišla presne na 29DC, vôbec mi to nerozhádzalo cyklus...ale asi každá sme iná.. a kedy ideš vyberať stehy?

kenya, ja som si myslela, že je to drahšie... mne doki povedal, že s poisťovňou sa zmestíme do 1000 eur, t.j. cca 30.000sk... myslela som, že bez poisťovne to je aj dvakrát toľko... tak ale to je asi bez liekov na stimulku, že? asi jej poviem, aby popozerala na internete... no ďakujem, mojka :wink:

makinka, tebe na pondelok držím moc palčulky, neboj, raz dva budeš zasa medzi nami... :wink:
13. máj 2010 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano babenky.. takze to bereme , ze nevyslo... na teste je to niejake rozpite... takze to neberem ... uz si pockam len oficialne na negativny vysledok z krvi a davame tento mesiac pauzu s tym , ze 28.5 ideme do noveho centra

uz som rada , ze to mam za sebou a dokonca ani nie som hotova... konecne to zo mna spadlo a trosku bude klud , toto bol hrozny mesiac
13. máj 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj hopie, ako to, že rozpité? :confused: je tam druhá čiaročka či nie? a na výsledky z krvičky si budeš volať?
no som rada, že to celé tak hrdinsky berieš, si skvelá :wink:
13. máj 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi... klasika .. presvita tam , kde by mala byt....nie je to ciarka ala slaby duch...vysledky si budem volat....vies , teraz uz toho bolo dost na mna ... a fakt to vrzdi ten utros... takze uz viem .. ze u mna nie je menzes beriem utros .. BRZDI utros :wink: .. dalsi novy poznatok.. ako funguje moje telo
13. máj 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni , ja som po laparke dostala mrsku na svoj termín na 28 den....ako sa mi dneska cítíš .. už lepšie?
13. máj 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko všem :slight_smile: , přeju krásně slunečný den
:slight_smile:
hopie, počkala bych si stejně ještě na výsledky krve , kočko :wink:
13. máj 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, tak ale keď je tam slabý duch, prečo sa hneď vzdávaš? od čoho by tam bol? :confused: nezlosť ma :angry: počkáme ešte na krvičku, kedy ti majú volať? hopie, viem, ako sa asi teraz cítiš, presviedčaš samú seba, že to nevyšlo, lebo chceš byť pripravená na to, ak to fakt nevyšlo... ja som tiež taká, no nerob ešte unáhlené závery, počkáme na krv, oki? :wink:
13. máj 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobina moja.. lebo to robi plno testov .. ze tam presvita ten duch , kde by mal byt /...vcera som vysadila utrosik , menzesik este nemam... ale som 17 den po IUI... to by tam bol duch už iný.....a ja uz po pregnylovskych zalezitostiach a best 2 zalezitostach viem uz ako to je...a toto nieco tam vybehlo az po vyschnuti....takze tak....az popoludni niekedy budu vysledky...zavolam okoli druhej tretej .. podla toho ,ako bude v praci rusno a ako aj ja budem v praci...zlatko je to presvitanie a nie duch :wink:
13. máj 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, moja, verím ti a asi to tak aj bude, keďže si už 17deň po IUI... to by tá čiarka bola asi iná... škoda, stále som verila, ale tak nevadí, ideme ďalej a nevzdáme sa :wink: myslím na teba, mojka
13. máj 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi .. dakujem ..teraz bude tento mesiac(cyklus) mozno dva pauzicka .(podla toho jak sa rozhybu v gennetu) a aj sa tesim
13. máj 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy toho popíšete niekedy...

avoojtee..

strašne sa mi páči ako Hopie napísala bobina moja.. xixixi.. na tom som sa začala smiať.. :slight_smile: ako nie že smiať, ale také zlaté to bolo... bobina moja.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

na stehy idem v pondelok bobina :grinning:

a s tou mrchou dúfam, že teda príde cca tak ako mi chodí. :wink:

hopie - a ty nehnevaj bobinu :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok