• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
sliver, a kde ti budú robiť IVF?
13. máj 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi kukám že si 25.5. dala žiadosť na IVF, ja som dala 27.5. :wink: to je skoro naraz :wink: budeš mať dlhý či krátky protokol?

monika ako sa cítiš už po?
13. máj 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliver, tak ja toho 25.5. mám ešte len prvú konzultáciu, verím, že mi hneď spíšu aj žiadosť... ty si ju tiež ešte nepodala? a kam chodievaš?
13. máj 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliver dnes zatiaľ najlepšie :wink: Včera som si aj hlavu mohla konečne umyť.. xixixi...
13. máj 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sakra :grinning: som si splietla mesiace :grinning:
ja som ju podala 27.4. božinku mám chaos v tých mesiacoch :grinning:
chodím do Iscaru v Martine
na väčšinou to tak býva na prvej konzultácii že ak povieš áno tak ju hned spíšu, ako aj ja som to dala, však aj tak čakáš kým ti ju schvália a potom tiež hned nemusíš ísť na IVF tak načo čakať so žiadosťou.... my na IVF pôjdeme tak či tak až v septembri
13. máj 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko zienky,hopie tak ma to mrzi :frowning2: ale uvidis co ti povedia vysledky.U nas je statny sviatok a na obed ideme na oslavu a moj muzik robil tiramisu,tak bol bordel ako v tanku :grinning: musela som vsetko cistit :stuck_out_tongue_closed_eyes: date si :slight_smile:
13. máj 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aha na tú tortu :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisetta.. ahoooj.. no by som si dala teraz.. mnam....som v pohodicke...boli strasne nervy , uz je to aspon za mnou , takze som rada
13. máj 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisetta ked tak ponúkaš... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliver, a stále sa ti neozvali? ktorú máš poisťovňu? tak to dúfam, že to tam hneď v ten deň aj spíšeme, veď prípadné vyšetrenia nám môžu ešte porobiť aj neskôr, nie? tak ja rátam, že nám včeličkovanie vyjde na júl - august... uvidíme aký protokol nám dajú a kedy sa mrške uráči :wink:

moni, tak už si krásavica najväčšia :dizzy_face: opatruj sa, som rada, že už lepšie :wink:

lisetta, ja by som si dala :wink: a ešte od chlapa :grinning: to je väčšinou mňamkové :wink:
13. máj 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verte mi ze by som vam dala na povzbudenie nalady :slight_smile: ale ked ja taaaaaaak daleko byvam :frowning2:
13. máj 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - neviem či som teda krásavica, ale je to fajn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni si a aka vo vnutri to je bez reci :dizzy_face:
13. máj 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lise, no veru, tuším si pôjdem kúpiť niečo do bufetu, len si mi chute narobila :angry:
:wink:
13. máj 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaj dnes sa to ako na potvoru vlecie :angry:
13. máj 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ja som len v dobrom myslela :slight_smile: a co by to bol za taliana keby nevedel urobit tiramisu aj pizzu,a potom preco mam aj ja pneumatiky :grinning: aspon nemusim menit letne aj zimne mne vydrzia po cely rok :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

hopie a kedy ti maju volat z centra o krv?
13. máj 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, lisi, tuším ti do toho tiramisu manžel namiešal aj nejakého bacilka nálady :grinning: som rada, že tu máme tak veselo :wink:
13. máj 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka.. ja budem volat po obede.. podla toho , ako budem mat klud v praci
13. máj 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo robkáte?
13. máj 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Moni
ja pracujem ale strasne sa mi nehce.... a Ty ako sa citis po laparke?
13. máj 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad - ja som bola nútená včera pracovať už :grinning: ale v pohode..
ako sa cítim? dnes už super :wink:
babuľky nech vám to v tých prácach rýchlo ubehne!!!
:wink:
13. máj 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja zacnem na buduci tyzden stimulku tak rozmyslam sa hodim na PN, lebo v praci som vkuse v strese....
13. máj 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mi včera zabil kamarát...
13. máj 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad - nerozmýšlaj.. šup do PN :wink:
kurnik to mi nehovor, to mi je velmi luto....
co pri nehode?
Tak slniecka moje ja sa zatial s vami lucim idem na tu oslavu,a zase budem mat kilecko na vyse :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bude to stat za to :sweat_smile: :sweat_smile: potom sa ozvem :slight_smile:
13. máj 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, zabil kamarát? tak to čo už je za správa :fearful: uf, a ako? je mi to ľúto... :frowning2:

marrda, ahojček :wink: to tá stimulka sa tak ťažko zvláda, že potrebuješ PN? :confused:
13. máj 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autonehoda. vraj to bolo včera na jojke v krimi novinách tuším :frowning2:
13. máj 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni to mi je luto ja som bola tiez vcera na pohrebe,mojho muza kolega mal infarkt a bum nepomohlo nic :frowning2:
13. máj 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok