• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
ja som mu to vždy hovorila že on keď zomre zomrie na ceste...
13. máj 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niektori su za volantom ako blazni....
13. máj 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on patril k nim.. :frowning2:
a okrem toho som sa dozvedela, že bol rozvedený už. to som ani nevedela.. mala som ju rada a čo sa z nej vykľulo.. hm.. mrcha, ktorá ho chcela obrať o dom.. :frowning2:

baby idem ja s mmm do billy. konečne po 4 dňoch vytiahnem nohy z domu :grinning:
pa zatiaľ...
13. máj 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Bobi, no máme 3 pokusy s ositovnou, potom si už neviem predstaviť kde nato zoberiem peniaze ked to už otom prevyšuej sumu okolo 3000€ :confounded:

Hopie, mrzí mato, že to takto dopadlo ale som rada, že si sa stým rýchlo vyrovnala a ideš dalej :wink:

Moni...konečne umytá hlava? :grinning: mi je ľúto kamaráta :frowning2:

Silver, držím palce s IVF :slight_smile:

Alenka ahoj, jak je?

Marad nakukla..ako žiena, ideš na pn?

Kačííííííííííííííííííí...sme stebou :wink:
13. máj 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, cmuky :slight_smile: 3000,- Eur? no pekne... tak to aby sme si brali úver :angry:
13. máj 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko hej na buduci tyzden, chcemmat pohodu, lebo som v jednom kole......
13. máj 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko ja uz setrim, lebo tento pokus mam posledny, takze potom budem cvakat :frowning2:
13. máj 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, nezlosť ma :angry: tentokrát to vyjde, uvidíš :wink:
13. máj 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marad :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ta to čo za reči súúúúúúúúú???????????????????? tá možnosť tu sampzrejme je, to ti zobrať nemôžem ale ak pôjdeš s takýmto prístupom do tohoto pokusu tak sa nato rovno vys... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: takže to alebo ono budeš riešiť potom ak to bude treba, teraz začínaš nový boj tak hore hlavu, vystrč prsia a šup ho do boja :wink:

Bobi, veru, nieje to lacná záležitosť :angry: ale to hádam ani jednu z nás nepostetne a ak by tak idem do brna, tam to výde o veľa menej :wink:
13. máj 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi3
dik, chcme tomu verit,ale sme odhodlani aj platit, mame nasetrene nejake peniazky na dom tak sa na neho vykasleme a dostavame ho o 5 rokov neskor :wink:
13. máj 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre baby nebijete na som "akoze" myslela na surodenca pre toho co sa teraz zadari :grinning:
13. máj 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak som spat! :grinning: :grinning: :grinning:
Po laparke :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: .
A ze aka sprava: ze vsetko v poriadkuuuu!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Normalne, oba vajcovody priechodne, maternica tiez OK, vajecniky si tiez nestazovali, tak akurat nechapem preco este nie som tehotna :stuck_out_tongue_closed_eyes: . S dr. z antisterilky sme sa dohodli, ze sa budeme 2-3 mesiace snazit doma a ked nic, tak ho navstivim a nech si ma potom nezela :angry: . Potom asi pojdeme do IVF... ale to budeme riesit az o tie dva - tri mesiace. Idem si precitat co ste popisali, kym som bola mimo. :slight_smile:
13. máj 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maticap ... sak musis byt stastna ze to vsetko dobre dopadla, ako blska :grinning: :grinning: :grinning: ..... taaaaaaaaaak a teraz sa uz len pekne snazilkovat a vychutnavať si to :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj som volala.. az o druhej je tam doktor... teda po druhej..... uz som to chcela mat za sebou :confounded:
13. máj 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som späť..

hopie- jaaajjj

mati - vitaaaaaaaaaaaaajj.... ako sa cítiš? :wink:
13. máj 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad a ty nezlosti, lebo cisielko ked sa nahvevá.. :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, citim sa fajn, akurat pupok sa stale tvari, ze "nehojim - nehojim" :angry: - nie ze by to hnisalo - uf, len to nie, ale stale je tam "mokro" - neviete mi na to nieco poradit??? :fearful:
moni, a Ty si ako dopadla? Este som si nestihla precitat, co je tu nove.... :wink:
camelco - jasne, ze som stastna. :dizzy_face: Uz len dufat, ze to vyjde prirodzene a vobec!
13. máj 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati všetko O.K. len steny ? boli troška zhrubnuté? Tak mit o tu tuším kočky písali. ja mam slabú pamäť :grinning:
Ale inak fajn.
Včera som si dokázala umyť hlavu konečne :grinning: a dnes osm bola prvý raz vonku.. trocha ma bolí pupok ale je to fajn. mam ho v pohode. dnes som to odlepila. Sestričky mi povedali, že to mam mať zalepené až do pondelka ale ved to nejde.. dnes už som ten pupok mala taký tiež že fuj ale ako som to ráno odlepila tak sa to umúdrilo... na večer si to radšej zalepím ešte aby sa mi tam chlp od hafana nedostal a zajtra mi to sestra ide troška prečisiť..
ty to máš zalepené či?
13. máj 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak viete čo som zistila? V okolí pupka mám okrem tej rany ešte dve malé. neviem či ma omylom pichli alebo čo ale také dve malinké ranky tam mám ešte... :confused:
13. máj 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne leukoplasty odlepili sestricky den po zakroku - spodok dobry, no pupok po nejakej dobre "mokry". Tak som si tam dala gazu, nech to susi a ked si lahnem, tak to necham volne dychat. Po sprche (hmmmm, aj vlasy som si konecne umyla, jaaaj to bol pocit), som si to vyplachla kamilkami a ked to potom zacalo byt "mokre", tak som tam dala tu gazu.
Inak, na podbrusku vpravo mam cerveny flak, ktory sa tvari ako a)modrina, alebo b)alergia. akurat to ma jeden hacisko: v tom mieste som ziadny leukoplast nemala. Tak kto sa v tom ma vyznat?!? :sunglasses:
13. máj 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mATICAP SUPER A VITááááááááááj..skvelé správy, že je všetko ok, tak už len zotaviť a šup šup do snažilkovania :slight_smile:

Moni...hlava umytá, krásna, nesmrdká nechytá blšky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vyliečiť a tiež šup ho :slight_smile:

Marad, no ved preto, no ved preto :grinning:
13. máj 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko vieš aký pocit to bol ? :grinning: som povedala že umyjem aj keby malo bolieť.. :grinning: :grinning:

mati - ja mám jednu modrinu v okolí tej ranky na pravo dolu. Som čakala, že ich bude viac :grinning: ale tak je to za nami a tešíme sa!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. máj 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne to zákazali namáčať. že nesmiem na to nič.. ale tak sestra je zdravotná sestra a zajtra mit o len troška liehom prečistí..
13. máj 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si piste, ze sa tesime :grinning: :grinning: :grinning:
cisielko, dakujem :dizzy_face:
Ale teraz musim ist nieco zjest, lebo som hladna ako vlk. A uz aj moje morča (vlastnym menom Benny McQuiiickalova von Bobkowitz :grinning: ) si pyta obed, tak sa ideme spolu napapat - teda, kazda zvlast porciu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zatial ahojte! :wink:
13. máj 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati dobrú chuť :wink:

Moni, viem si predstaviť :grinning:
13. máj 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuuu... ale baby .. už som nasrana na pudu ... jak sa hovori cesky....budem asi aj malinko vulgarna....som tam volala.. ze ci uz je krvicka... a nemohli mi najst kartu... vraj .. tak volam o 15 minut .. no a vraj mi zabudli povedat , ze doki je na obede a ze od jednej robi transfery , nech si zavolam po druhej... jak sa bavkam aj z babami v Gestu , vcera bola jedna na transefere a sestra vravi , ze dnes je sal volny , ze ziadny tranfer nie je .... to ako co sa deje? mi nemohli normal povedat , ze eset vysledky nemaju ...bola cudna ta sestricka....uz sa bojim , ze ci sa nieco nahodou nedeje...ako toto nechapem
13. máj 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, tak to je super správička :dizzy_face: tak sa len pekne zotav a šup sup na to!!! :wink:

moni,mne práveže doki vynadal, keď som prišla vybrať stehy, že prečo som si to nevymývala repíkom, že mám tam ešte zaschnutú krv :confused: a mne v nemocke povedali, že moc neumývať, tak sa v tom vyznaj :angry:

cisielko, o tom, či skúšať aj ďalej, ke´d tri iVF nevyjdu, sme ešte nerozmýšľali, ale tak ako píše marrad, ostatné veci budú musieť počkať, baby bude prvoradé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, kľud, moja, už to nezmeníš... bude dobre, nebojkaj :wink:
13. máj 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky tak dnešní kontrola dopadla jak štakš dobře mám teda jen 7 folikul ale opu se koná v sobotu.
13. máj 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi... no teraz mi vysvetlili babky... z IVF , ze transfer sa dopredu nevie ...ze vzdy sa kontroluje rano , ci nieco dorastlo alebo nie a ak ano ide sa na to....
13. máj 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok