• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
delf...juj .. tak hlavne at se vsechny oplodni... a v 7 folikach je 7 vajicek
13. máj 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie klud, im tam hrabe naše zdravotníctvo :confounded:

Bobi, no to je asné, ja potom idem do Brna ale to už mi určite nebude treba :grinning:
13. máj 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, jasné, to už je hotová vec :grinning: vyjde to a hotovo!!!! :wink:
13. máj 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delf, 7 ale kvatiltných, nezáleží na tomkoľko ich je ale že sú silné a bojovné, to je dôležité, ja som mala 8 a dostali mi dve, poznám baby, ktpré mali 16-20 a neoplodnilo sa ani jedno, takže radšej menej ale kvalitných :wink:
právě že né hopie klidně tam není ani jedno takže to budou další nervy je to jak adrenalínovej sport
delf.. no ja prave vim , ze tam nemusi byt vajkaaaa... proto z tech sedum at je 7 vajek a 7 embrijek... :wink:
13. máj 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky hopie budu doufat a jak jsi na tom ty?jak to vypadá?
13. máj 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak vyznaj sa v tom.. :angry:
zajtra si to nechám vyumývať tým liehom a potom zalepím a nechám tak do pondelka.. a Keď mi dr. v centre niečo povie odchádzam.. Prestáva sa mi to páčiť... :angry:

delf - budem držať palceee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. máj 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf.. spatne .. test dneska nic.. zachvilku volam na vysledky krve .. ale tam je to jasne ... ze to bude neg. utros uz sem vysadila, menzesik dneska porad nic... takze bude veget ted .. 28 dem na 1 konzultaci do jineho centra
13. máj 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni.. me to teda dali v nemocnici hned dole... pred prvou sprchou(rano po laparke) aby to vraj dychalo a natierali mi to takou zltou vodickou
13. máj 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ešte nechoď :grinning: ak chceme mimi, budeme musieť vydržať asi všetko :angry:

delf, no pekná úrodička :slight_smile: a verím, že to pri tom počte 7 aj ostane, držkaj sa :wink:
13. máj 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - ja verím, že centrum už potrebovať nebudem :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
správne, ty už rovno pôrodnicu :wink:
13. máj 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Súhlasím s Bobi :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja aj ja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. máj 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by bola pecka, keby sme sa stretli všetky v jednej pôrodnici :grinning:
13. máj 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej .. ja hlavne ... hehehehehehehe :grinning: ...by volali stihacku... :grinning: , tak babky bezo mna :angry:
13. máj 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, ke´d budeš mať termín, prídete s manželíkom bývať k nám a pôjdeme rodiť spolu :grinning:

šup a máme to, my si ťa nedáme :grinning:
13. máj 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak babenky zas som volala... az po tretej....uz sa smejem ...asi sa to dneska nedozviem :grinning: (ale dozviem... len je to na dranc už)
13. máj 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi...no v leviciach by som teraz nerodila ani za nic .. dost su tam problemy .. najskor by som zasla do Nitry :grinning: :grinning: ...skor mam v plane az budem tehu dojst domov tak na mesiac.... :slight_smile:
13. máj 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi...taky dvojity stres...no to by nedali :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo dvojitý, keby s nami rodila aj moni, to by mali doktori zaberačku :grinning:
13. máj 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie, to nieje normálne zase o 15h :angry:

No to by bolo stretko v jednej pôrodnicci a všetky naraz, iná šupa :grinning:
13. máj 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko... vraj ma doki sklz ... ale karta je uz na stole(proste ten hore oddaluje aby nam oznamili ze nic)
13. máj 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi....hahahahha.. ty kokso .. ze ine tri gracie :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem s vami rodit baby..... :wink:

sedeli by sme na posteli notebooky na kolenach a pisali by sme si cez konika :grinning:
13. máj 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad .. ano ze moni podaj mi tu cokoladu zo stola :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky .. asi vam poreferujem az zajtra....lebo zachvilku mi padla...ale uz som akoby u vegetacok :wink:
13. máj 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akú čokoládu? júj, dala by som si :stuck_out_tongue_closed_eyes: hopie, možno to je dobré znamenie... :wink: ale u vegeťáčok je super, neboj, raz dva budeš pri IVF :wink:

marrad, cisielko, jasné budeme rodiť všetky naraz :grinning:
13. máj 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi... urcite budem..28 su necela 2 týzdne... buduci tyzden az bude mrska budu vysetrenia a hned to ubehne ako voda

taaak holky moje .. ja dnes utekam .... zajtra hned rano pisem , ci som sa to vooobec dneska dozvedela :grinning: ......zaktra hned napisem
13. máj 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok