IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
pani_haf
28. okt 2008
vanessko - jsme 13 den po iui a dr řekl, že testovat až po vynechání mrchy, tak čekám 😞. Měla by přijít každým dnem.
domcek
28. okt 2008
pani haf cize to je uz tu a ty nejdes zajtra na krv a sono?
u nas sa to tak robi. J apri IUI som testovala aj na 9dc po IUI a vyslo pozitivne. 😉
vanesska
28. okt 2008
pani haf... juuuj tak drziiiim palce... to cakanie je naprd :-p
ja som sa rozhodla ze si test urobim den predtym nez pojdem na krv... aby som bola dopredu pripravena na vysledok nech ma tam neslahne ked mi v telefone budu vysledok oznamovat oni...
vsak keby som mala byt tehu tak uz by to snad na ten 28 DC mohlo na teste nieco ukazat... =-)
domcek
28. okt 2008
vaneska ano budes to uz vediet. 😉
pani_haf
28. okt 2008
domcek - nene, u nás se to dělá takhle, že se čeká na mrchu a pak se uvidí. 9 den? ty jo, to je teda brzo. Já jsem 24 DC
domcek
28. okt 2008
A to robili zavcasu teda IUI ked si len 24dc a 13dc po IUI. =-)
pani_haf
28. okt 2008
jj, já mám krátký cyklus, snad dr věděl co dělá
majkaa
28. okt 2008
ahojte aka je uspesnost IUI?
domcek
28. okt 2008
majka asi tak 10-15%
vanesska
28. okt 2008
jeej domcek...tebe vyslo IUI?? no to sa dobre pocuva x-)
a citila si nieco predtym nez ti test ukazal //?
majkaa
28. okt 2008
a to tiez musim ziadat o poistovnu o schvalenie, alebo tu si clovek hradi vsetko sam?
vanesska
28. okt 2008
majkaa my sme poistovnu o nic neziadali...len sme sa dohodli v care ze to teda podstupime a zaplatili sme za to 1000 sk inak ak to nejde cez poistovnu mali v cenniku 3000 sk. ale asi aj tie ceny v car-och sa lisia... citala som ze niektore baby neplatili vobec nic...
domcek
28. okt 2008
majka zalezi do ktoreho centra ides videla som ta v teme sanatorium helios cize tam sa plati za IUI 3000,-sk vsetko si hradis plus lieky to je asi tak 500-600sk. A krvny tehu test to je 200,-Sk.
majkaa
28. okt 2008
ano vcera sme boli v Heliose, tento cyklus mi budu brat krv a manzelikovy zobrali spermiky, ale mam nejake tusenie, ze to nepojde tak lahko. Neviete poradit, kde v MT, alebo v Ziline to IUI robia najlacnejsie? A to HSG musi byt tiez pod celou narkozou?
domcek
28. okt 2008
majkaa v Ruzomberku je iscare oni maju IUI vraj okolo 1000,-Sk ale chodi sa nam do BB v ruzomberku nerobia ziadne vykony zatial len pripravia.
majkaa
28. okt 2008
cize v Ruzomberku ta pripravia za 1000 a potom na zakrok ides do BB? Dobre som to pochopila? A v tej BB kolko sa za to plati?
A na to HSG mi neviete poradit?
pani_haf
28. okt 2008
majka, co přesně potřebuješ ohledně hsg?
majkaa
28. okt 2008
hafko x-) uz mi dievcat poradili. Nevidela som rozdiel medzi HSG a laparoskopiou
pani_haf
28. okt 2008
jo ták
domcek
28. okt 2008
Nie nie majka 1000,-Sk je za IUI v iscare ale kedze to robia len v BB v nemocnici tam neviem kolko sa za to plati ale asi priblyzne tolko. V CAR by si neplatili stimulujes liekmi a tie som ti povedal aze stoja okolo 500-600sk.
kuspitka
28. okt 2008
domcek to je lacne...
domcek
28. okt 2008
Iscare to ma vraj tak. Ale ja aj ked som z RBK tam nechodim nechce sa mi koli IUI cestovat do BB.
Inac v RBK iscare robi Dr. Tomas on robil do minuleho roka v heliose. aje to super lekar a velky odbornik.
kuspitka
28. okt 2008
viem moja rodina ho pozna ale aj tak.ja mam na iscare zle spomienky
domcek
28. okt 2008
To ma mrzi. No hadam uz bude lepsie. 😉
kuspitka
28. okt 2008
dufam ze hej...uz mam bolesti dufam ze pride mrcha
domcek
28. okt 2008
No ja chcem okolo 14,00 volat do heliosu dufam ze sa uz konecne dovolam.
kuspitka
28. okt 2008
a naco tam volas??
orsulka
28. okt 2008
domcek......Dr. Tomas robi kde???????
kuspitka
28. okt 2008
ruzomberku robi on...
orsulka
28. okt 2008
Ružomberok...ahaaaaaaaaaa.........prve cyklus som bola u neho v heliose.....je to skvely chlap......len za nejakych cudnych podmienok odtial odišiel......ani neviem preco.....