• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
dobré ranko babky moje.. tak krv hcg 0...ale som v pohode... dokonca v stave, že teraz ani nechcem pokracovat.. davame si pauzu aspon mesiac.....hlavne nam doki povedal , ze to u nas nepojde inak nez IVF a aj to by este nemuselo vyjst , ale malo(takze som manzelovi vcera odcitovaa dokiho poslednu vetu.... ale vy tehotna mozete byt... s darcovskou sperijkou určite.... :frowning2: , ja by som s tym az taky problem nemala... ale mm sa s tym dost vyrovnava :frowning2: , tak nechapem , preco nas trapili s IUI , ked rovno je to ukazkove IVF ....uvidime , co nam teraz koncom mesiaca povie nova doktorka).. absolutne sa v tom uz nevyznam :frowning2:

vysledok krvi som sa dozvedela az okolo pol piatej .. stale mi to nebral doktor...uz som ymslela , ze snad budem zistovat dneska rano

inak menzes stale nic...a utros uz neberiem...
14. máj 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava tabulky

Zakajda - 3.3. - 2.IUI - negat, chvíli pauza
Sysysy - 31.3.2010 - 1. IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI hopie-1IUI negatívne-25.3., 26.4.2IUI
slavka32 - 1.IUI 6.4. negat, 11.5. 2.IUI
alabu- 28.4.2010 - 1.IUI (dufam aj posledne)
sedmitecka - 1. IUI červen
hopie- 25.3.-1IUI neg., 26.4.-2IUI neg.-pauza a zmena centra
misha1009 - 27/4 - 1.IUI
vendulak - 1.IUI únor neúspěšné, 2. IUI březen pozitívne, ale duben missed ab. a revize
lisetta - začína prípravu na 4. IUI

:hearts::hearts::hearts: Tehulky po iui :hearts::hearts::hearts: ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶

ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov - Timur a Maxim
emers - 2.IUI pozitívne
alienka22 - 3.IUI-pozitívne
alimak - 1.IUI-pozitívne - Dievčatko - Sarah
lucinda3 - 3.IUI-pozitívne - 19 tt
lumcag - 3.IUI-pozitívne - chlapček - Martinek
terasa - 1. IUI - pozitívne - chlapček
pantomima - 1 IUI - pozitívne
xena - 2 IUI - pozitívne
bublinka11 - 2. IUI pozitívne
kamaradicek - 1. IUI pozitívne
Snow.angel - 1 iui pozitivní
uyuy – 1. IUI pozitivne

:clubs::clubs::clubs: Čaká nás Laparoskopia :clubs::clubs::clubs:

v555 - 19.04. - laparospokia a v máji IUI - úspešné
maticap. - 11.5. laparoskopia ...
makinka- 17.05. - laparoskopia
baby2 - cca 10 laparka a potom 4IUI.....

:spades::spades::spades: z IUI na IVF :spades::spades::spades:

marad - 05/2010 2. IVF
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI , negativní, 3.IVF opět se nepodařilo, snad po dovolené v září 2010
dasty - 2xIUI negativní, 6.5.utz+krev a dostanu injekce na stimulku-krátký protokol
delf- stimulka od 4.5.píchám puregon 2x denně+ prášek
sliver - príprava na IVF
Kenya83 - 2 IUI - negatívne 21.4. podaná žiadosť na IVF
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - po dovolené IVF - srpen 2010
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, 24.3 3IUI žádost IVF
Sobcek - 1. IUI skončilo ako GEU, 21.4. podaná žiadosť na IVF - čakáme
Iriel - 1x GEU, 1x zamlkle tehu, 1. IUI negativni, 11.5. jdeme podat zadost
Bobi - 3IUI neúspešné, 25.5. žiadosť na IVF

♫♫♫ naše vegeťáčky ♫♫♫ :v: :v: :v:

cisielko
Monika
hopie
14. máj 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie to mi je luto

a je ten spg taky zly? u nas po zmene zivotospravy, nosenia treniek a pohybe o dost zlepsil,

preco darcovska? ved je aj IVF ICSI
14. máj 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie :cry: :frowning2:
stále som tomu verila,že to vyšlo.
14. máj 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky .. my sme dost teraz mimo..najprav nam hovorili ze spg je noooooo nic moc ale na hrane ... tak IUI stale(nasa doktorka chcela dokonca aj 3IU aj ked som ju prosila uz o IVF ), ale v tomto centre sa doktori striedaju a vcera mi ten doki po telefone hovoril , no on to hovoril aj pri FLK , ze ten spg je dost biedny .. malo pohyblive a aj morfologia je dost zla.. ze navrhuje rovno IVF ICSI a teda v tom vcerajsom telefone uz splietal aj darcpvsku spermijku k by IVF ICSI nevyslo...co sa vraj moze stat...tak my sa z IUI , kde je relativne vsetko v pohode dostaneme az sem......takze to , ze menine centrum a doktora je asi najlepsie , co mozeme urobit...ja som z nich uz jelen... nech sa na ans pozrie niekto tretí :frowning2:
14. máj 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka.. moj mm nosi odjkaziva len trenky a chodi behat.. nefajci ani nepije skoro.... :unamused:
14. máj 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vitamíny ste neskúšali, my sme kupili profertyl a predtym bral tusim E a este nejake vitaminy. Možno aj ten profertyl pomohol neviem. A čo lekár to iný nýzor je dobre ze menite centrum uvidíte co Vám povie nový lekár. Lebo moj manzel mal pri druhom IUI biednejsi SPG, pr mnozstvo mal 17 mil. a uz nam bolo odporucene IVF ICSI - oni maju nejake tabulky a tych sa drzia
14. máj 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopiezlatičko moje..
podľa mňa z vás iba ťahali peniaze na tie IUI. Veď prečo nie. Oni nevedia ako to presne je, využijeme ich :frowning2:
Ale tu z koníka poznám kočku, ktorá mala alergiu na spermoše, jej manžel spermiogram totál na prd, ale ivf im urobili bez problémov. Síce nevyšlo, ale vieš čo? Teraz má ani nie mesačného synčeka domka :slight_smile: A vieš ako? Prirodzene. A to im nikto!!! nedával šancu :wink:
14. máj 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko jaj hopie tak to ma stve ze ti to nevislo, ja som taaak verila :confounded: tak ja idem teraz na UTZ uvidim co mi povie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som vam dlzna jednu zmenu do tabulky...zial v 8 tt som mala MA, uz som po kyrete, nechodila som sem, asi chapete preco...takze ja sa vyhadzujem z tabulky uplne. Momentalne pauza, hlavne psychicka a ak cosi budeme riesit, tak az po lete, dovtedy potrebujem klud :pensive: Ale drzim vam vsetkym palce!
oprava tabulky

Zakajda - 3.3. - 2.IUI - negat, chvíli pauza
Sysysy - 31.3.2010 - 1. IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI hopie-1IUI negatívne-25.3., 26.4.2IUI
slavka32 - 1.IUI 6.4. negat, 11.5. 2.IUI
alabu- 28.4.2010 - 1.IUI (dufam aj posledne)
sedmitecka - 1. IUI červen
hopie- 25.3.-1IUI neg., 26.4.-2IUI neg.-pauza a zmena centra
misha1009 - 27/4 - 1.IUI
vendulak - 1.IUI únor neúspěšné, 2. IUI březen pozitívne, ale duben missed ab. a revize
lisetta - začína prípravu na 4. IUI

:hearts::hearts::hearts: Tehulky po iui :hearts::hearts::hearts: ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶

ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov - Timur a Maxim
emers - 2.IUI pozitívne
alienka22 - 3.IUI-pozitívne
alimak - 1.IUI-pozitívne - Dievčatko - Sarah
lucinda3 - 3.IUI-pozitívne - 19 tt
lumcag - 3.IUI-pozitívne - chlapček - Martinek
terasa - 1. IUI - pozitívne - chlapček
pantomima - 1 IUI - pozitívne
xena - 2 IUI - pozitívne
kamaradicek - 1. IUI pozitívne
Snow.angel - 1 iui pozitivní
uyuy – 1. IUI pozitivne

:clubs::clubs::clubs: Čaká nás Laparoskopia :clubs::clubs::clubs:

v555 - 19.04. - laparospokia a v máji IUI - úspešné
maticap. - 11.5. laparoskopia ...
makinka- 17.05. - laparoskopia
baby2 - cca 10 laparka a potom 4IUI.....

:spades::spades::spades: z IUI na IVF :spades::spades::spades:

marad - 05/2010 2. IVF
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI , negativní, 3.IVF opět se nepodařilo, snad po dovolené v září 2010
dasty - 2xIUI negativní, 6.5.utz+krev a dostanu injekce na stimulku-krátký protokol
delf- stimulka od 4.5.píchám puregon 2x denně+ prášek
sliver - príprava na IVF
Kenya83 - 2 IUI - negatívne 21.4. podaná žiadosť na IVF
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - po dovolené IVF - srpen 2010
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, 24.3 3IUI žádost IVF
Sobcek - 1. IUI skončilo ako GEU, 21.4. podaná žiadosť na IVF - čakáme
Iriel - 1x GEU, 1x zamlkle tehu, 1. IUI negativni, 11.5. jdeme podat zadost
Bobi - 3IUI neúspešné, 25.5. žiadosť na IVF

♫♫♫ naše vegeťáčky ♫♫♫ :v: :v: :v:

cisielko
Monika
hopie
14. máj 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni... no tu sa za IUi neplati .. ale mm si tiez mysli , ze sa nas snazia asi drzat co najdlhsie v centru .. aspon aby sme tam rok chodili.....ja som teraz presne v tvojej kozi .. nechcem nic riesit... chcem mat klud.. dost bolo hormonov...teraz toho bolo na mna nenormalne vela... hrizna stimulka s problematickymi ovulkami .. len tak tak IUi a este aj ta mrcha nie a nie dorazit.. ze sme si uz mysleli ze sa zadarilo(aj ja som dost verila) vsak ovulka bola . tak musi byt aj menzesik... uvidime... co nam na to povie tretia strana .. novy doktor

lisetta....no ja som tiez zvedava.... same dobre spravicky cakam :wink:
14. máj 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli - je mit o ľúto... moc moc moc moc..... strašne ma trápi, čo si musíme vytrpieť :frowning2:

a si sa mala dať na koniec tabuľky. Tam sme parťáčky, ktoré to teraz nejdeme riešiť... Teda ak chceš.. ak nie, chápem :pensive:
14. máj 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie - budem držať palce. a keď sa neplatí za to iui tak aspoň tak.. ale mrzí ma to.. :frowning2:
14. máj 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni dakujem...ak bude niekto menit tabulku, kludne mozem ist na koniec... :slight_smile:
14. máj 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni...vies , ja som vcera normal uz bola rada ze je koniec.. a uz mi aj bolo jedno , ze ako .. len nech uz je koniec tohto cyklu...a nikdy som si nemyselal ze dospejem do stavu...mam to na haku.....teraz som uplne apaticka a tento mesiac nechcem vidiet ziadny test... nic...
14. máj 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka.. mooojkaaaaa :astonished: :astonished: .. drzkaj sa miiii :astonished: :astonished:
14. máj 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie - poznám tie pocity..

bubli ak prejdeme na druhú stranu hodím to tam :wink: a držkaj sa kočka :slight_smile: posielam silné objatie a veľký cmuk na líčka :slight_smile:
14. máj 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krésne ránko :slight_smile:
14. máj 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
hopie
mozem sa opytat do ktoreho centra ste chodili? My mame jedno dietatko samozrejme ze cez IUI a teraz sa snazime o druhe. Prve sa podarilo na prvy krat a druhe uz sme boli 5x a zatial nic. S toho boli sice len dva pokusy vlozene inak sa im stale nezdalo ze mam vela vajicok a skusali to ked som mala max. dve. Teraz som aj trochu smutna z toho ze som si nedupla ked ich bolo viac. Momentalne mame mesiac prestavku a potom ideme skusit znovu. Dufam, ze treti pokus uz vyjde. A mrzi ma ze sa ti to nepodarilo. Pre mna su najhorsie asi tie minuty po tom telefonate kym sa neporozpravam s mm. Ale urcite nejaka sanca je aby sme tie deticky uz nejako mali tak treba stale len verit.
14. máj 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elizao.. do Gestu v Prahe...... dakujem .. no ja uz vcera ten telefon bola v pohode, lebo som vedela, ze to nevyslo...skor som davala dokopy vcera mm ja ... kvoli tej druhej casti telefonatu
14. máj 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka... papame vitaminky.. ale pomohli nam len na mnozstvo ... dokonca manzo aj sprchuje pytlika studenou vodou... a nic :unamused: .. kupujeme tekvicne semienka... snazime sa... ten prifetil to som pocula .. ale v centre nam povedali , no ze ak mate peniazy nazvys ... :frowning2:
14. máj 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, zlatíčko, tak veľmi ma to mrzí, sakra :angry: a to nielen tá negatívna krvička no hlavne ten prístup lekárov... nezúfaj, hlávku hore, IVF vyjde, neboj a s vašimi spermijkami :wink: teraz si hlavne oddýchnite obaja, dajte sa do pohodky, možnonejaké vitamíny pre drahého a keď sa budete cítiť v poho, tak sa do toho pustíte... my sme tiež potrebovali pauzu a som rada, že sme ju mali... teraz sa budeme pekne sústrediť na IVF a bol by v tom čert, keby to nevyšlo... myslím na teba, mojka, držkaj sa :astonished:

bubli, je mi to ľúto, a pauzičku schvaľujem :wink: prajem veľa siličky...

kenya, jasné, že rodíš s nami :wink: cmuky
14. máj 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka profertil sakris.. dnes je den .. este aj hnusne tu je .. prsi jak z konvice a zimaaaa
14. máj 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi... :astonished: dakujem mojka.. ja tu pauzu potrebujem neskutocne ...
14. máj 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: :frowning2: bublinka, veeeľmi ma to mrzí, posielam objatie :cry:
14. máj 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem kocky za povzbudive slova...
14. máj 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie
no my chdime do Heliosu v MT, tu sa teda za IUI plati a nie malo. Rozmyslala som uz aj na IVF ale ja sa toho nejako bojim ze ci by som to zvladla. Hlavne tu stimulaciu liekmi a tak. Stale dufam, ze do tretice to IUI vyjde. Ale ako tu vraveli viacere uz som tiez v tom stadiu ze sa mi moc nechce a mam k tomu taky neutralny postoj. Snazime sa takto intenzivne uz od novembra a to sa mi zda uz dost dlho. Ale prajem vam vsetkym aby vam to vyslo aspon na to jedno babatko. Stale a neviem si pomoct ma rozculuje ked pocujem nejaku novu tehu povedat ze asi si to dieta dam vziat alebo sa postaraju rodicia. Alebo este mam cas a zienka ma 32 rokov.
14. máj 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky este riesim ten menzesik.. tak ako ked ho nedostanem cez vikend .. tak este bude problem ...vobec aby zacal...utros neberiem uz od utorka...vecer posledna tabletka.. a je piatok :unamused: sakra , sakra
14. máj 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elizao, tak takýmito stavmi sme si prešli asi všetky, tiež sú tie snažilkovania intenzívnejšie prežívané a o to horšie potom aj deň, keď dorazí mrcha mrchovatá... hlavne po IUI... my sa s tým boríme už dva roky :confounded: najbližšie nás čaká IVF... no verím, že vám to teraz vyjde, veď ako sa vraví, do tretice všetko dobré, nie? :wink:
14. máj 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elizao .. my sme zacali minuly rok v january ... a do centra chodime od novembra...no tu v Čechách IUI hradí poistovna cele .. len ak stimulijes perom alebo injekcijkami , tak to si platis ...nieco.. teda doplacas .. napr ja som mala gonal .. stoji skoro 10 litrov .. ale my sme doplacali "len"2700" sa mi zda cca..
14. máj 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok